Njh loll oleksin pidanud ette ostma. Aga ostan vipfifa14.com'ist. Seda RedFusioni soovitusel ning hinnad on väga odavad võrreldes teiste kohtadega E: 100k - 5.39, 200k - 10.74, 300k - 16.07 jne.. Suur valik
Jep seal head hinnad, olen vaadanud. Kui keegi oskab soovitada mingit kohta, kus on veel paremad hinnad, siis laske tulla
Varem ma sealt ei ostnud üldse, aga tundub et pärast FIFA 14 väljatulekut uute konsoolide peal on paljudel lehtedel PC coinside pakkumine kõvasti vähenenud ja see on hinna üles löönud kahjuks.
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14?
Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see mäng mängitav ka üldse on, ükspäev proovisin sõbrapool ps3 peal ja see oli päris kohutav(räme lääg sita graafikaga)
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14?
Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see mäng mängitav ka üldse on, ükspäev proovisin sõbrapool ps3 peal ja see oli päris kohutav(räme lääg sita graafikaga)
Mis jutt see veel on?! Ma nii xbox kui ka ps3 peal mänginud ning mitte mingisugust laggi ei olnud.
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14?
Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see mäng mängitav ka üldse on, ükspäev proovisin sõbrapool ps3 peal ja see oli päris kohutav(räme lääg sita graafikaga)
Mis jutt see veel on?! Ma nii xbox kui ka ps3 peal mänginud ning mitte mingisugust laggi ei olnud.
Kusjuures ma mängisin FIFA14 PS3 peal sõbra juures ja lag oli tuntav.
PC peal probleeme pole.
Võibolla oli tal mingi graafika sätted valesti, aga igatahes lag oli reaalselt olemas.
Ertai, konsoolidel ei ole graafikasätteid
ainus lag, mis võimalik, on kas võrgust või siis jooksis mäng 30fps piirajaga, kuid see pole ka lag, vaid silmale sitem vaadata _________________ ☠
No kel korralik PC olemas siis PS3 peal see fifa 14 on ikka paras jama... Aga eks see PS3 ajast ja arust kah, fifa 13 ja nhl 13 sai ka aastake tagasi seal mängitud ja karjääri tegemine ajas hinge korralikult täis, üle tunni aja läks, et 1 season ära simulaatida, arvuti peal sama asja teed 10 minutiga...
libe kirjutas:
Ertai, konsoolidel ei ole graafikasätteid
ainus lag, mis võimalik, on kas võrgust või siis jooksis mäng 30fps piirajaga, kuid see pole ka lag, vaid silmale sitem vaadata
Võibolla uuematel PS3'del on natuke parem jõudlus? Aga mu sõbra oma, mis juba päris vana, läägis fifa 14 korralikult(uimerdas ja input lääg, offline mängides). Muud mängud töötasid normaalselt. Mul endal oli vähe uuem PS3 aga müüsin maha mingi aeg, fifa 13 töötas normaalselt kuigi see üleüldine jõudlus oli ikka suht mage PS3'l
keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66
futis ei viitsi, kuna parem squad olemas, millega lootus ka võita, kuid tegin pullipärast manager careeri premieri Cardiff City'sse ja ostsin kõik võimalikud eestlased kokku, vaatab, palju nad careri jooksul areneda suudavad ja kas õnnestub maha ka müüa suurematesse meeskondadesse _________________ ☠
Just mängisin mingi idika vastu, kes afkis meelega ja siis kui tema mängija sai palli, klikkis kohe meelega "start" nuppu, et lihtsalt 35 sekundit aega venitada menüüs passides. Ja nii iga kord
Paar mänguminutit läks mööda ja lõin värava ära. Siis tüüp ragequittis lihtsalt kohe
www.sofifa.com
näeb career mode iga mängija potentsiaali ära, suhteliselt kasulik koht
samas ei arvesta rookiesid, keda reaalselt ei eksisteeri, samuti ei ole ole see skoor absoluutne, sesmõttes, et iga mängija on võimalik careeris tugevalt ülemängida, et tema level tõuseks _________________ ☠
keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66
futis ei viitsi, kuna parem squad olemas, millega lootus ka võita, kuid tegin pullipärast manager careeri premieri Cardiff City'sse ja ostsin kõik võimalikud eestlased kokku, vaatab, palju nad careri jooksul areneda suudavad ja kas õnnestub maha ka müüa suurematesse meeskondadesse
nüüd mõnda aega nendega pelanud, nooo täitsa perses, mis puujalad meeskonnas on, isegi Mošnikov, kes 4/4 mees.
uimased ja koperdavad, Mošnikov on vähemalt arenenud päris hästi, samuti Klavan _________________ ☠
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal
Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal
Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE
Juba läbi... suht naljakas oli kohati vaadata jah... aga eks olen tähele pannud et tal on iga mänguga nii... settingute ja muude junnide peale läheb enamus aega tal. _________________
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
.....tiitleid üldiselt raske saada, mõnel on neid ka 10 käes juba nagu näha
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal
Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE
Mitte ükski mäng pole kunagi sita nii keema ajanud nagu fifa just. Offline div 2's oli mul 6'st mängust 6 võitu, enamik neist väga kindlad võidud ja siis otsustas EA mul kraanid kinni keerata ja 3 mängu jutti mehed lõid Absoluutselt kõik löögid latti/posti/mööda(ehk 3 kaotust jutti) ning loodetud karika asemel isegi edasipääsu ei saanud.
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal
Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE
Ainult 21 minutit läks aega, enne kui mängu jõudis. Not bad..
vanad fifahoolikud kindlasti jõuavad kiiremini
siis kui fifa12 ostsin, istusin ka nagu tumm leilis - futini ei jõudnudki, uurisin ja puurisin, pultigi ei tundnud.
nüüd lõpuks hakkavad nupud meelde jääma, kuigi X ja B lähevad aegajalt segamini
kusjuures f13 f14 üleminekul oli jälle paar kolm mängu kohanemist, just kaitseseisukohalt
oleks, et plätu mingi fifamees oleks, nagu ralle vms - pane nagu anu saagim fifat pelama, plätu siiski parem _________________ ☠
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?
mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?
mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda
kes sul satsis muidu on ?
võid ju koosseisu üles visata ? Vahetused ka olemas ?
Mul itaalia liiga meekond.
442 ja 4321 vahel vahetan.
LF on Totti , on mees küll aeglane, aga löök + nurgalöögid..
ees tipus on Klose v Muriel, paremal Cerci.
Poolikus hetkel Hamsik De Rossi Hernanes (Hernanes on jõhker)
kaitses constant Ogbonna Barzagli Abate
Marchetti
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?
mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda
kes sul satsis muidu on ?
võid ju koosseisu üles visata ? Vahetused ka olemas ?
Mul itaalia liiga meekond.
442 ja 4321 vahel vahetan.
LF on Totti , on mees küll aeglane, aga löök + nurgalöögid..
ees tipus on Klose v Muriel, paremal Cerci.
Poolikus hetkel Hamsik De Rossi Hernanes (Hernanes on jõhker)
kaitses constant Ogbonna Barzagli Abate
Marchetti
sorri pilti ei viitsinud teha.
Ma ka itaalia squadiga, eelkõige soovitaks Sul proovida väravas Handanovici. Keskväljale(eriti CDM) sobivad hästi Guarin ja Pogba, mõlemad mängu top 10 total stats mängijad kuigi overall pole eriti kõrge. Ma ise 3 kaitsjaga muidu mängin, itaalias äärekaitsjad pole eriti head, keskkaitsjate valik see-eest väga hea. Ning ründes kasutan ma Balotelli-Gomez, mõlemad head peaga mängijad ja jalgadega samuti hätta ei jää . Vasakäär on ka suht probleem, valikus palju mehi, aga keegi ennast lõplikult tõestanud ei ole, paremäär on lihtne - Candreva. Hernanes meeldib mullegi, aga hetke taktikaga pole tema jaoks ruumi väljakul, IF totti oli ka väga äge, aga samuti ei mahu tiimi.
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas ja üks mäng jäi veel ülegi
Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?
mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda
kes sul satsis muidu on ?
võid ju koosseisu üles visata ? Vahetused ka olemas ?
Mul itaalia liiga meekond.
442 ja 4321 vahel vahetan.
LF on Totti , on mees küll aeglane, aga löök + nurgalöögid..
ees tipus on Klose v Muriel, paremal Cerci.
Poolikus hetkel Hamsik De Rossi Hernanes (Hernanes on jõhker)
kaitses constant Ogbonna Barzagli Abate
Marchetti
sorri pilti ei viitsinud teha.
Ma ka itaalia squadiga, eelkõige soovitaks Sul proovida väravas Handanovici. Keskväljale(eriti CDM) sobivad hästi Guarin ja Pogba, mõlemad mängu top 10 total stats mängijad kuigi overall pole eriti kõrge. Ma ise 3 kaitsjaga muidu mängin, itaalias äärekaitsjad pole eriti head, keskkaitsjate valik see-eest väga hea. Ning ründes kasutan ma Balotelli-Gomez, mõlemad head peaga mängijad ja jalgadega samuti hätta ei jää . Vasakäär on ka suht probleem, valikus palju mehi, aga keegi ennast lõplikult tõestanud ei ole, paremäär on lihtne - Candreva. Hernanes meeldib mullegi, aga hetke taktikaga pole tema jaoks ruumi väljakul, IF totti oli ka väga äge, aga samuti ei mahu tiimi.
paremal äärel soovitaks biabiany-t, kes on kiire ja trikitab ka korralikult ja keskväljal pirlot, kes annab minu meelest väga täpselt sööte....itaalia meeskonnaga jõudsin kõigepealt div 1, siis kukkusin korra 2 ja mõtlesin proovida bundesliga meeskonnaga ja sain jälle esimesse.....varsti tõenäoliselt proovin BBVA meeskonnaga kui midagi head kokku saan
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.