|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
31.12.2013 19:13:00
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| See pähe laskmise jura on naeruväärne teema! |
headshot DMG X 2 kordaja on tõesti naeruväärne, parem on vaenlase alakehasse lasta ja 0,7 DMG per bullet teha ning kiruda, et relvad ei tapa või vastane laseb enne ära
head vana lõppu
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
31.12.2013 19:28:50
|
|
|
parm, minu nägemus asjast on sul arvatavasti teada. Kui keegi alustab laskmise ja seejuures teeb esimesena tabamuse, siis on naeruväärne, et sellest olukorrast tuleb välja vöitjana see, kes esimesed ja ka järgmised tabamused pihta sai! Olgu see mäng või parmu arvamus, suur jama on see sellegi poolest.
Loodame et, aasta 2014 toob kaasa uue ja praema mängu, kus nii ei juhtu.
edit: sihtimis oskusel ja hiire liigutamisel on väga vähe yhist
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.12.2013 19:32:26
|
|
|
| Avot kirjutas: |
parm, minu nägemus asjast on sul arvatavasti teada. Kui keegi alustab laskmise ja seejuures teeb esimesena tabamuse, siis on naeruväärne, et sellest olukorrast tuleb välja vöitjana see, kes esimesed ja ka järgmised tabamused pihta sai! Olgu see mäng või parmu arvamus, suur jama on see sellegi poolest.
Loodame et, aasta 2014 toob kaasa uue ja praema mängu, kus nii ei juhtu.
edit: sihtimis oskusel ja hiire liigutamisel on väga vähe yhist  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
31.12.2013 20:33:31
|
|
|
sihtimisoskus = hiire kasutamise oskus FPSides. Kui sa pead mõtlema läbi iga oma pagana liigutuse siis ei tule mängimisest mitte midagi välja, v.a lõputu rida surmi.. selline tegevus on lihtsalt liiga aeglane.
Hiir (ja ka klaviatuur) on ühenduslüliks sinu arvutisõduri ja su enda närvisüsteemi vahel. Kui hästi sa seda hiirt kontrollid, määrab selle, kas sa kakerdad mängus ringi nagu puujalgadel piraat või kontrollid sa oma virtuaalset "keha" samamoodi ilma sellele eraldi mõtlemata nagu füüsilist keha. Kui sa suudad viimast, siis edasi taandub su etteaste füüsilisele reaktsioonikiirusele, motoorika täpsusele ja taktikalise analüüsi võimele.
Füüsilist reaktsioonikiirust mõjutavad peamiselt vanus, käelisus ja kui puhanud/KAINE on indiviid.
30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.Eelduseks et kõigil on hiire/klaveri kasutamine "käpas". 50 aastasel on väike lootus lüüa 30st ja lootusetu saada vastu 10aastasele. Keha vananemine tirib reaktsioonikiirust maha. Vasakukäelistel on väike kiiruseelis tänu sellele et motoorikakeskus on vasakule käele lähemal ja närvisignaalid liiguvad lühemat teed. Kaine/purjuspeaga mängimist võite ise katsetada. Lõbusam on purjakil kindlasti aga esinemise tase jätab tavaliselt soovida
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.12.2013 20:35:22
|
|
|
See 10a loogika pädeb +/-2-4a. Sealt edasi kuni 14-18a võib 30a vabalt parem olla
Ärge alahinnake ka kogemust... mitte ükski mängija ei mängi ilma mustrita. Eriti head need camperid - neid suisa lust peedistada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
31.12.2013 21:04:09
|
|
|
mhmh.. 30aastase organism alles vananemisprotsessi alguses
suhteliselt jube oli ammustel aegadel CSSi pelades kuulata üle VOIPi nii umbes 8-12aastaste kelkimist/vandumist ja möla.. aga raisad olid üldiselt ikka valusalt kiired..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
31.12.2013 21:07:32
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
30aastane jääb harilikult alla 10aastasele. |
krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
31.12.2013 21:16:00
|
|
|
Loeb ka gear (hiir, klaviatuur jne). Hiirega millel on isegi väike acceleration (2-5%) on suht raske ära harjuda ja consistent olla.
Samuti ei aita kaasa sind hiirel olev prediction, jitter jpm.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
31.12.2013 22:44:38
|
|
|
Butcher, +1
Minul siis lootust äärmiselt vähe. Aga rohkem ei kommenteeri, kuna nüüd on Avot "veidi" purjus
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
31.12.2013 22:54:40
|
|
|
Kohvilusikas?
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.01.2014 00:44:37
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
Füüsilist reaktsioonikiirust mõjutavad peamiselt vanus, käelisus ja kui puhanud/KAINE on indiviid.
30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.Eelduseks et kõigil on hiire/klaveri kasutamine "käpas". 50 aastasel on väike lootus lüüa 30st ja lootusetu saada vastu 10aastasele. Keha vananemine tirib reaktsioonikiirust maha. Vasakukäelistel on väike kiiruseelis tänu sellele et motoorikakeskus on vasakule käele lähemal ja närvisignaalid liiguvad lühemat teed. Kaine/purjuspeaga mängimist võite ise katsetada. Lõbusam on purjakil kindlasti aga esinemise tase jätab tavaliselt soovida  |
katsu olla. anna mulle see viitsimine paar kuud kogu oma vaba aeg shooteri alla panna ja ma näitan sulle, kuidas 10aastaseid lutitakse.
asi ei ole mitte füsioloogias vaid selles, et elu raip hakkab mängimist segama.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
01.01.2014 01:51:50
|
|
|
Kuulge kutid, head uut aastat!
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
01.01.2014 03:13:46
|
|
|
| Butcher kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
30aastane jääb harilikult alla 10aastasele. |
krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane  |
wtf miks ma siis tavaliselt kõige esimene olen? 30-st on õige vähe puudu...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
01.01.2014 03:37:29
|
|
|
Nimetu112
See Starmani Elioni vahe oli sees juba aastal 2005 kui mängisime Need For Speedi sõpradega. Ühed Starmani otsas ja teised Elioni ning olime autodega nagu totaalselt erinevas ajas.
Ja seda reaktsiooni kiirust võite oma vanaemale või naisele rääkida.
Olen totaalselt umbjoobes kah skoore 30 -0 jne saanud. Lihtsalt vastased ei näegi mind ning jooksen mööda mappi nagu rambo. Vahest jälle selline tunne ,et kogu vastasmeeskond näeb just mind kui spawnin ka kaardi teisest otsast.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.01.2014 10:57:26
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| Butcher kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
30aastane jääb harilikult alla 10aastasele. |
krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane  |
wtf miks ma siis tavaliselt kõige esimene olen? 30-st on õige vähe puudu... |
Mõni mees ei saa lihtsalt aru, et märkamise kiirus ei võrdu veel kordinatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
01.01.2014 17:19:29
|
|
|
Ikkagi on mul probleem FPS droppidega. Süsteemiks on GTX 780 ja arvutab mul I5 2500k. Olen proovinud directx uuesti installida(BF4 folderist), erilist efekti ei andnud. Low ja Ultra graafika sättetel samuti mingit vahet pole, kuna fps head, kuid sisse viskab tugevaid droppe.
On kellelgi mõtteid?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
01.01.2014 17:42:09
|
|
|
| liver.97 kirjutas: |
Ikkagi on mul probleem FPS droppidega. Süsteemiks on GTX 780 ja arvutab mul I5 2500k. Olen proovinud directx uuesti installida(BF4 folderist), erilist efekti ei andnud. Low ja Ultra graafika sättetel samuti mingit vahet pole, kuna fps head, kuid sisse viskab tugevaid droppe.
On kellelgi mõtteid? |
Kui sul pole, siis proovi Win8. Võiks aidata, betas tõmblemised kadusid ära.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
01.01.2014 17:57:44
|
|
|
| liver.97 kirjutas: |
Ikkagi on mul probleem FPS droppidega. Süsteemiks on GTX 780 ja arvutab mul I5 2500k. Olen proovinud directx uuesti installida(BF4 folderist), erilist efekti ei andnud. Low ja Ultra graafika sättetel samuti mingit vahet pole, kuna fps head, kuid sisse viskab tugevaid droppe.
On kellelgi mõtteid? |
Kas seda user.cfg oled proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
01.01.2014 18:16:46
|
|
|
| Win 8 hankimisega väiksed probleemid, samas ei meeldi ka UI. User.cfg? Ei ole päris kursis.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
01.01.2014 18:39:48
|
|
|
| liver.97 kirjutas: |
| Win 8 hankimisega väiksed probleemid, samas ei meeldi ka UI. User.cfg? Ei ole päris kursis. |
Proovi ehk aitab user.cfg seadete käsitsi muutmine midagi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
01.01.2014 19:15:14
|
|
|
| Mp443 on ikka haigelt täpne ja surmav käsikas
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.01.2014 20:19:04
|
|
|
| liver.97, palju sul "siege of sanghai" mapis fps on? Mul 40 ja hakib, ei mõju ei ultra ega low, ikka sama fps. Küsin selle pärast, et mul sarnane probleem mänguga. Teised mapid kõik enamvähem.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
01.01.2014 21:20:15
|
|
|
| Tundub, et probleem lahndatud(näiliselt) . Jälgisin ülal toodud lingi juhiseid, uuendasin .net frameworki ning tegelesin user.cfg. Settingud lõi kõik low peale, kuid SOS mapis fps oli 100 ringi. Tee proovi, kas sul parandab see probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
01.01.2014 21:36:31
|
|
|
| Paar mängu, sii jookseb kokku...peale arvuti restarti.....Error No contact with EA Online. Please try again later.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
01.01.2014 21:52:45
|
|
|
The Game Statistics Engine is currently down.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
01.01.2014 22:00:57
|
|
|
igakord kui pelada tahan on mingi jura
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
02.01.2014 03:43:28
|
|
|
Kuskilt odavalt premiumi saab?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.01.2014 03:51:23
|
|
|
| Päris lahe. Adminid jooksutasid serverit mingi Shanghai map only. Ning guess what - Igla ning Stinger kui liiga OP relvad olid keelatud. "Use skills like rpg to take helis down".
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
02.01.2014 09:33:42
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mp443 on ikka haigelt täpne ja surmav käsikas |
Kasutan ise m9, tundus parmini ikka tulevat, isegi kaugelt saab nii mõnigikord venna maha, mida qcz-92 ja mp443-ga ei saa. Ning ka hea mõnitus close combatis
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
02.01.2014 12:34:49
|
|
|
| tsitaat: |
| Use skills like rpg to take helis down |
Õige jutt
Eks igalühel on serveris omad reeglid paika pandud, kui ei meeldi, lähed teise serveri.
See, et Iglat ja Stingerit kasutada ei või on veel normaalne, aga on servereid, kus ei tohi mingit lõhkeainet/RPG-d kasutada, et siis kui jalamehel tank vastu tuleb ei saa midagi teha.
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.01.2014 12:46:24
|
|
|
| proz213 kirjutas: |
| See, et Iglat ja Stingerit kasutada ei või on veel normaalne, aga on servereid, kus ei tohi mingit lõhkeainet/RPG-d kasutada, et siis kui jalamehel tank vastu tuleb ei saa midagi teha. |
Õige kah, tankist tahab ju samuti kille saada...
Spoiler 
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.01.2014 12:54:26
|
|
|
| proz213 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Use skills like rpg to take helis down |
Õige jutt
Eks igalühel on serveris omad reeglid paika pandud, kui ei meeldi, lähed teise serveri.
See, et Iglat ja Stingerit kasutada ei või on veel normaalne, aga on servereid, kus ei tohi mingit lõhkeainet/RPG-d kasutada, et siis kui jalamehel tank vastu tuleb ei saa midagi teha. |
Sina oled jah see mees, kes iga kopteri RPG'ga alla tõmbas
Ise ka enamjaolt kannan AT relva kaasas, mitte AA, seega koptereid piinan ka RPG'ga ja tihtipeale täitsa edukalt.
Loomulikult sellist reeglit peale sundida on veidi liig, kuna õhk võib liiga domineerivaks muutuda.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
02.01.2014 13:42:53
|
|
|
Pole siin tükk aega mänginud kuna aega pole ja muud värgid. Aga kas ikka veel on mänguga probleeme? Sest see mäng on juba mõnda aega olnud ja selle ajaga loodad, et mäng oleks korras ju? Samahästi ma võiks teha ülikenasid treilereid ja särke värke, saada hunnik pappi preorderitega ja lõppmäng on mingi jukud ja ei meenuta mängu.
Põhimõtteliselt, väga kahtlane, et mäng ikka katki on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
02.01.2014 15:33:09
|
|
|
väike sieg of shanghai domination 64 ja ucav vahel isegi tõmbab 5+ tüüpi korraga maha
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
02.01.2014 20:58:17
|
|
|
| Korra juba kysisin aga jäi ebaselgeks. Kuidas saan lahti RPK-12 ? Oma loogika järgi peaks juba ammu lahti olema aga ei?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
02.01.2014 21:02:22
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| Korra juba kysisin aga jäi ebaselgeks. Kuidas saan lahti RPK-12 ? Oma loogika järgi peaks juba ammu lahti olema aga ei? |
battlelog->assignements->support expert
Obtain 50 Ammo Ribbons
Obtain 200 kills with any LMG
Obtain 10 Light Machine Gun Ribbons
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
02.01.2014 21:57:34
|
|
|
Conqueror assignmenti jaoks ütleb, et vaja 10 conquest ribbonit ja et mul on 9/10 olemas, kuigi tegelikult mul on 33tk juba. Millest selline asi?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
02.01.2014 22:08:11
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Conqueror assignmenti jaoks ütleb, et vaja 10 conquest ribbonit ja et mul on 9/10 olemas, kuigi tegelikult mul on 33tk juba. Millest selline asi? |
Vist sellepärast et assignmenti tegemiseks oli vaja kõigepealt olla Rank 20 ja enne seda saadud ribbonid ei loe!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
02.01.2014 22:09:39
|
|
|
| minu jaoks see süsteem võõras alles, mis leveli pealt üldse relvad lahti hakkavad tulema? praegu alles level 4 muidugi, aga pisut mage ka kui level 10 peal pean ikka kartulipüssi või võinoaga jobusi tapma
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.01.2014 22:12:47
|
|
|
| See ei olene levelist, vaid sellest, kuidas sa skoori teenid. Saab erinevate assignmentsidega mõndasi relvi lahti ning suurem osa tuleb erinevate klasside teenitavast punktidest.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
02.01.2014 22:30:00
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| minu jaoks see süsteem võõras alles, mis leveli pealt üldse relvad lahti hakkavad tulema? praegu alles level 4 muidugi, aga pisut mage ka kui level 10 peal pean ikka kartulipüssi või võinoaga jobusi tapma |
See on ka vale arusaam, et alguses sitad relvad ja unlockid mingi ulmehead oleks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
02.01.2014 22:31:45
|
|
|
Igal relval on mingi oma omadus ja see headus olenebki mängija enda stiilist. Näiteks mulle meeldib algne käsikas palju rohkem kui paljud unlockitavad käsikad.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
03.01.2014 00:17:18
|
|
|
lihtsam oleks battlelogis paar klõpsu teha, et aru saada mida vaja mida teha
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
03.01.2014 00:26:19
|
|
|
kala1, ära targuta midagi. Ma ei saa ikkagi veel aru, miks see lahti ei ole. Peab olema 200 tapmist sama klassi relvaga, minul on 1600. Ainult yhe "kuulipritsiga".
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
03.01.2014 00:30:39
|
|
|
Support Veteran assignment tehtud??
+ need 50/50 ammo ribbons ja 10/10 LMG ribbons?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
03.01.2014 00:53:31
|
|
|
Täna juhtus selline asi mängus, et tulistasin vaenlase laeva, sest punased märgid vilkusid kohal, aga võta näpust, tuli lähemale ja muutusid siniseks Pärast tuligi välja, et tulistasin omasid. BF2-s käis ka kunagi selline teema läbi, et nagu wtf?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
03.01.2014 00:56:18
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Igal relval on mingi oma omadus ja see headus olenebki mängija enda stiilist. Näiteks mulle meeldib algne käsikas palju rohkem kui paljud unlockitavad käsikad. |
mis asi on käsikas?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|