Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 19:13:00 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
See pähe laskmise jura on naeruväärne teema!


headshot DMG X 2 kordaja on tõesti naeruväärne, parem on vaenlase alakehasse lasta ja 0,7 DMG per bullet teha ning kiruda, et relvad ei tapa või vastane laseb enne ära

icon_biggrin.gif head vana lõppu

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.12.2013 19:28:50 vasta tsitaadiga

parm, minu nägemus asjast on sul arvatavasti teada. Kui keegi alustab laskmise ja seejuures teeb esimesena tabamuse, siis on naeruväärne, et sellest olukorrast tuleb välja vöitjana see, kes esimesed ja ka järgmised tabamused pihta sai! Olgu see mäng või parmu arvamus, suur jama on see sellegi poolest.
Loodame et, aasta 2014 toob kaasa uue ja praema mängu, kus nii ei juhtu. beer_yum.gif

edit: sihtimis oskusel ja hiire liigutamisel on väga vähe yhist icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 31.12.2013 19:32:26 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
parm, minu nägemus asjast on sul arvatavasti teada. Kui keegi alustab laskmise ja seejuures teeb esimesena tabamuse, siis on naeruväärne, et sellest olukorrast tuleb välja vöitjana see, kes esimesed ja ka järgmised tabamused pihta sai! Olgu see mäng või parmu arvamus, suur jama on see sellegi poolest.
Loodame et, aasta 2014 toob kaasa uue ja praema mängu, kus nii ei juhtu. beer_yum.gif

edit: sihtimis oskusel ja hiire liigutamisel on väga vähe yhist icon_wink.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 20:33:31 vasta tsitaadiga

sihtimisoskus = hiire kasutamise oskus FPSides. Kui sa pead mõtlema läbi iga oma pagana liigutuse siis ei tule mängimisest mitte midagi välja, v.a lõputu rida surmi.. selline tegevus on lihtsalt liiga aeglane.

Hiir (ja ka klaviatuur) on ühenduslüliks sinu arvutisõduri ja su enda närvisüsteemi vahel. Kui hästi sa seda hiirt kontrollid, määrab selle, kas sa kakerdad mängus ringi nagu puujalgadel piraat või kontrollid sa oma virtuaalset "keha" samamoodi ilma sellele eraldi mõtlemata nagu füüsilist keha. Kui sa suudad viimast, siis edasi taandub su etteaste füüsilisele reaktsioonikiirusele, motoorika täpsusele ja taktikalise analüüsi võimele.

Füüsilist reaktsioonikiirust mõjutavad peamiselt vanus, käelisus ja kui puhanud/KAINE on indiviid.

30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.Eelduseks et kõigil on hiire/klaveri kasutamine "käpas". 50 aastasel on väike lootus lüüa 30st ja lootusetu saada vastu 10aastasele. Keha vananemine tirib reaktsioonikiirust maha. Vasakukäelistel on väike kiiruseelis tänu sellele et motoorikakeskus on vasakule käele lähemal ja närvisignaalid liiguvad lühemat teed. Kaine/purjuspeaga mängimist võite ise katsetada. Lõbusam on purjakil kindlasti aga esinemise tase jätab tavaliselt soovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.12.2013 20:35:22 vasta tsitaadiga

See 10a loogika pädeb +/-2-4a. Sealt edasi kuni 14-18a võib 30a vabalt parem olla icon_razz.gif
Ärge alahinnake ka kogemust... mitte ükski mängija ei mängi ilma mustrita. Eriti head need camperid - neid suisa lust peedistada icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 21:04:09 vasta tsitaadiga

mhmh.. 30aastase organism alles vananemisprotsessi alguses

suhteliselt jube oli ammustel aegadel CSSi pelades kuulata üle VOIPi nii umbes 8-12aastaste kelkimist/vandumist ja möla.. aga raisad olid üldiselt ikka valusalt kiired.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 31.12.2013 21:07:32 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:

30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.

krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 21:16:00 vasta tsitaadiga

Loeb ka gear (hiir, klaviatuur jne). Hiirega millel on isegi väike acceleration (2-5%) on suht raske ära harjuda ja consistent olla.
Samuti ei aita kaasa sind hiirel olev prediction, jitter jpm.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.12.2013 22:44:38 vasta tsitaadiga

Butcher, +1 thumbs_up.gif

Minul siis lootust äärmiselt vähe. Aga rohkem ei kommenteeri, kuna nüüd on Avot "veidi" purjus icon_biggrin.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 31.12.2013 22:54:40 vasta tsitaadiga

Kohvilusikas?
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.01.2014 00:44:37 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Füüsilist reaktsioonikiirust mõjutavad peamiselt vanus, käelisus ja kui puhanud/KAINE on indiviid.

30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.Eelduseks et kõigil on hiire/klaveri kasutamine "käpas". 50 aastasel on väike lootus lüüa 30st ja lootusetu saada vastu 10aastasele. Keha vananemine tirib reaktsioonikiirust maha. Vasakukäelistel on väike kiiruseelis tänu sellele et motoorikakeskus on vasakule käele lähemal ja närvisignaalid liiguvad lühemat teed. Kaine/purjuspeaga mängimist võite ise katsetada. Lõbusam on purjakil kindlasti aga esinemise tase jätab tavaliselt soovida icon_smile.gif
katsu olla. anna mulle see viitsimine paar kuud kogu oma vaba aeg shooteri alla panna ja ma näitan sulle, kuidas 10aastaseid lutitakse.
asi ei ole mitte füsioloogias vaid selles, et elu raip hakkab mängimist segama.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 01.01.2014 01:51:50 vasta tsitaadiga

Kuulge kutid, head uut aastat!
_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 01.01.2014 03:13:46 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
aht0 kirjutas:

30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.

krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane icon_biggrin.gif


wtf miks ma siis tavaliselt kõige esimene olen? 30-st on õige vähe puudu...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 03:37:29 vasta tsitaadiga

Nimetu112
See Starmani Elioni vahe oli sees juba aastal 2005 kui mängisime Need For Speedi sõpradega. Ühed Starmani otsas ja teised Elioni ning olime autodega nagu totaalselt erinevas ajas.
Ja seda reaktsiooni kiirust võite oma vanaemale või naisele rääkida.

Olen totaalselt umbjoobes kah skoore 30 -0 jne saanud. Lihtsalt vastased ei näegi mind ning jooksen mööda mappi nagu rambo. Vahest jälle selline tunne ,et kogu vastasmeeskond näeb just mind kui spawnin ka kaardi teisest otsast.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.01.2014 10:57:26 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Butcher kirjutas:
aht0 kirjutas:

30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.

krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane icon_biggrin.gif


wtf miks ma siis tavaliselt kõige esimene olen? 30-st on õige vähe puudu...

Mõni mees ei saa lihtsalt aru, et märkamise kiirus ei võrdu veel kordinatsioon.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 01.01.2014 17:19:29 vasta tsitaadiga

Ikkagi on mul probleem FPS droppidega. Süsteemiks on GTX 780 ja arvutab mul I5 2500k. Olen proovinud directx uuesti installida(BF4 folderist), erilist efekti ei andnud. Low ja Ultra graafika sättetel samuti mingit vahet pole, kuna fps head, kuid sisse viskab tugevaid droppe.
On kellelgi mõtteid?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 17:42:09 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Ikkagi on mul probleem FPS droppidega. Süsteemiks on GTX 780 ja arvutab mul I5 2500k. Olen proovinud directx uuesti installida(BF4 folderist), erilist efekti ei andnud. Low ja Ultra graafika sättetel samuti mingit vahet pole, kuna fps head, kuid sisse viskab tugevaid droppe.
On kellelgi mõtteid?

Kui sul pole, siis proovi Win8. Võiks aidata, betas tõmblemised kadusid ära.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 17:57:44 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Ikkagi on mul probleem FPS droppidega. Süsteemiks on GTX 780 ja arvutab mul I5 2500k. Olen proovinud directx uuesti installida(BF4 folderist), erilist efekti ei andnud. Low ja Ultra graafika sättetel samuti mingit vahet pole, kuna fps head, kuid sisse viskab tugevaid droppe.
On kellelgi mõtteid?
Kas seda user.cfg oled proovinud?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 01.01.2014 18:16:46 vasta tsitaadiga

Win 8 hankimisega väiksed probleemid, samas ei meeldi ka UI. User.cfg? Ei ole päris kursis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.01.2014 18:37:11 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/1q14u9/bf4_i_have_multiple_fixes_that_make_the_game_90/
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 18:39:48 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Win 8 hankimisega väiksed probleemid, samas ei meeldi ka UI. User.cfg? Ei ole päris kursis.
Proovi ehk aitab user.cfg seadete käsitsi muutmine midagi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.01.2014 19:15:14 vasta tsitaadiga

Mp443 on ikka haigelt täpne ja surmav käsikas
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.01.2014 20:19:04 vasta tsitaadiga

liver.97, palju sul "siege of sanghai" mapis fps on? Mul 40 ja hakib, ei mõju ei ultra ega low, ikka sama fps. Küsin selle pärast, et mul sarnane probleem mänguga. Teised mapid kõik enamvähem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 01.01.2014 21:20:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et probleem lahndatud(näiliselt) . Jälgisin ülal toodud lingi juhiseid, uuendasin .net frameworki ning tegelesin user.cfg. Settingud lõi kõik low peale, kuid SOS mapis fps oli 100 ringi. Tee proovi, kas sul parandab see probleemi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 21:36:31 vasta tsitaadiga

Paar mängu, sii jookseb kokku...peale arvuti restarti.....Error No contact with EA Online. Please try again later.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.01.2014 21:52:45 vasta tsitaadiga

The Game Statistics Engine is currently down. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 01.01.2014 22:00:57 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif igakord kui pelada tahan on mingi jura
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 03:43:28 vasta tsitaadiga

Kuskilt odavalt premiumi saab?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 03:51:23 vasta tsitaadiga

Päris lahe. Adminid jooksutasid serverit mingi Shanghai map only. Ning guess what - Igla ning Stinger kui liiga OP relvad olid keelatud. "Use skills like rpg to take helis down".
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 09:33:42 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mp443 on ikka haigelt täpne ja surmav käsikas


Kasutan ise m9, tundus parmini ikka tulevat, isegi kaugelt saab nii mõnigikord venna maha, mida qcz-92 ja mp443-ga ei saa. Ning ka hea mõnitus close combatis

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 02.01.2014 12:34:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Use skills like rpg to take helis down


Õige jutt icon_biggrin.gif

Eks igalühel on serveris omad reeglid paika pandud, kui ei meeldi, lähed teise serveri.

See, et Iglat ja Stingerit kasutada ei või on veel normaalne, aga on servereid, kus ei tohi mingit lõhkeainet/RPG-d kasutada, et siis kui jalamehel tank vastu tuleb ei saa midagi teha.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 12:46:24 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
See, et Iglat ja Stingerit kasutada ei või on veel normaalne, aga on servereid, kus ei tohi mingit lõhkeainet/RPG-d kasutada, et siis kui jalamehel tank vastu tuleb ei saa midagi teha.


Õige kah, tankist tahab ju samuti kille saada... thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 12:54:26 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
tsitaat:
Use skills like rpg to take helis down


Õige jutt icon_biggrin.gif

Eks igalühel on serveris omad reeglid paika pandud, kui ei meeldi, lähed teise serveri.

See, et Iglat ja Stingerit kasutada ei või on veel normaalne, aga on servereid, kus ei tohi mingit lõhkeainet/RPG-d kasutada, et siis kui jalamehel tank vastu tuleb ei saa midagi teha.

Sina oled jah see mees, kes iga kopteri RPG'ga alla tõmbas icon_lol.gif
Ise ka enamjaolt kannan AT relva kaasas, mitte AA, seega koptereid piinan ka RPG'ga ja tihtipeale täitsa edukalt.
Loomulikult sellist reeglit peale sundida on veidi liig, kuna õhk võib liiga domineerivaks muutuda.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 13:42:53 vasta tsitaadiga

Pole siin tükk aega mänginud kuna aega pole ja muud värgid. Aga kas ikka veel on mänguga probleeme? Sest see mäng on juba mõnda aega olnud ja selle ajaga loodad, et mäng oleks korras ju? Samahästi ma võiks teha ülikenasid treilereid ja särke värke, saada hunnik pappi preorderitega ja lõppmäng on mingi jukud ja ei meenuta mängu.
Põhimõtteliselt, väga kahtlane, et mäng ikka katki on icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 15:20:21 vasta tsitaadiga

Päris hea mäng oli Operation Lockeris icon_biggrin.gif - http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/418702701287791488/859485126/
_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 15:33:09 vasta tsitaadiga

väike sieg of shanghai domination 64 ja ucav icon_smile.gif vahel isegi tõmbab 5+ tüüpi korraga maha
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.01.2014 20:58:17 vasta tsitaadiga

Korra juba kysisin aga jäi ebaselgeks. Kuidas saan lahti RPK-12 ? Oma loogika järgi peaks juba ammu lahti olema aga ei?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 21:02:22 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Korra juba kysisin aga jäi ebaselgeks. Kuidas saan lahti RPK-12 ? Oma loogika järgi peaks juba ammu lahti olema aga ei?


battlelog->assignements->support expert

Obtain 50 Ammo Ribbons
Obtain 200 kills with any LMG
Obtain 10 Light Machine Gun Ribbons

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 21:57:34 vasta tsitaadiga

Conqueror assignmenti jaoks ütleb, et vaja 10 conquest ribbonit ja et mul on 9/10 olemas, kuigi tegelikult mul on 33tk juba. Millest selline asi?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 22:08:11 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Conqueror assignmenti jaoks ütleb, et vaja 10 conquest ribbonit ja et mul on 9/10 olemas, kuigi tegelikult mul on 33tk juba. Millest selline asi?


Vist sellepärast et assignmenti tegemiseks oli vaja kõigepealt olla Rank 20 ja enne seda saadud ribbonid ei loe!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 22:09:39 vasta tsitaadiga

minu jaoks see süsteem võõras alles, mis leveli pealt üldse relvad lahti hakkavad tulema? praegu alles level 4 muidugi, aga pisut mage ka kui level 10 peal pean ikka kartulipüssi või võinoaga jobusi tapma
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 22:12:47 vasta tsitaadiga

See ei olene levelist, vaid sellest, kuidas sa skoori teenid. Saab erinevate assignmentsidega mõndasi relvi lahti ning suurem osa tuleb erinevate klasside teenitavast punktidest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 22:15:41 vasta tsitaadiga

Dawnbreaker on ikka ulmelist väike kaart...ega siis muud pole teha, kui ZBD-09-ga ringi lasta. thumbs_up.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/418780684493085568/859485126/

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 02.01.2014 22:30:00 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
minu jaoks see süsteem võõras alles, mis leveli pealt üldse relvad lahti hakkavad tulema? praegu alles level 4 muidugi, aga pisut mage ka kui level 10 peal pean ikka kartulipüssi või võinoaga jobusi tapma


See on ka vale arusaam, et alguses sitad relvad ja unlockid mingi ulmehead oleks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 22:31:45 vasta tsitaadiga

Igal relval on mingi oma omadus ja see headus olenebki mängija enda stiilist. Näiteks mulle meeldib algne käsikas palju rohkem kui paljud unlockitavad käsikad.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 00:17:18 vasta tsitaadiga

lihtsam oleks battlelogis paar klõpsu teha, et aru saada mida vaja mida teha icon_confused.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.01.2014 00:26:19 vasta tsitaadiga

kala1, ära targuta midagi. Ma ei saa ikkagi veel aru, miks see lahti ei ole. Peab olema 200 tapmist sama klassi relvaga, minul on 1600. icon_biggrin.gif Ainult yhe "kuulipritsiga".
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.01.2014 00:30:39 vasta tsitaadiga

Support Veteran assignment tehtud??
+ need 50/50 ammo ribbons ja 10/10 LMG ribbons?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.01.2014 00:53:31 vasta tsitaadiga

Täna juhtus selline asi mängus, et tulistasin vaenlase laeva, sest punased märgid vilkusid kohal, aga võta näpust, tuli lähemale ja muutusid siniseks icon_eek.gif Pärast tuligi välja, et tulistasin omasid. BF2-s käis ka kunagi selline teema läbi, et nagu wtf?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 00:56:18 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Igal relval on mingi oma omadus ja see headus olenebki mängija enda stiilist. Näiteks mulle meeldib algne käsikas palju rohkem kui paljud unlockitavad käsikad.


mis asi on käsikas?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.