Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 28.12.2013 23:35:34 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta icon_biggrin.gif. Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi icon_smile.gif .

Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida icon_lol.gif


Consider yourself dead. icon_wink.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 00:00:44 vasta tsitaadiga

rafter ka tegeles yhe lasnamäekodanikuga icon_razz.gif
viis metsa pani käed raudu ja muid trikke icon_razz.gif
lausa tore oli kuulata mida yhe kodanikuga teha saab icon_razz.gif*

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 00:22:33 vasta tsitaadiga

Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.12.2013 00:35:50 vasta tsitaadiga

Ei mõista wankereid, kes teisi maha lasevad lambist ja nn inimkatseid teevad.
Lisaks veel mapid ja asjad lahti, mingit immersioni ju pole, teiste mängijate peedistamise mäng ühesõnaga icon_smile.gif

Tundubki, et lahedam on see vana olla, kes üritab teisi aidata jne., okei saad mitmeid kordi kuuli jobude käest, aga õpid nii mõndagi ja siis hakkad revengi taga otsima, tead põhijobude harjumusi juba peast ja käid neid noolimas... ühesõnaga suht dead end mäng icon_smile.gif

Zombiesid võiks nii palju olla ja et nad tohutult häirivad on = inimesed omavahel jageledes võivad hukatusse langeda icon_razz.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.12.2013 00:37:54 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid icon_rolleyes.gif


Igast huvitavaid asju :p ja see tüüp, kes seletab, et inimesed käituvad netis samamoodi nagu päriselus, oskan vaid öelda : okei icon_biggrin.gif

Eelmisele : ära mängi siis kui kardad surma saada või loed seda peedistamiseks. Minu jaoks on see mäng PvP mäng ning mängin ka seda nii. Ma maksin samamoodi 25 euri selle mängu eest ning mul on täielik õigus mängida seda mängu nii, et see oleks minu jaoks meelelahutuslik.


viimati muutis Cracker 29.12.2013 00:42:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.12.2013 00:40:42 vasta tsitaadiga

Zombidega on hetkel see, et nad spawnivad ainult server restardiga. Tapad vahepeal nad ära, siis ongi maailm puhas nö neist.

Ma ei mõista kuidas saab üldse endal käed raudu lasta panna.. Ma pigem jooksen ära ja saan kuuli selga ( eeldades, et seda tehakse nende vennikeste peal kellel pole relva).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.12.2013 00:43:20 vasta tsitaadiga

Rasvane, ma küll laseks panna. Mängiks kaasa, uus huvitav kogemus :p
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.12.2013 00:55:43 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid icon_rolleyes.gif


Igast huvitavaid asju :p ja see tüüp, kes seletab, et inimesed käituvad netis samamoodi nagu päriselus, oskan vaid öelda : okei icon_biggrin.gif

Eelmisele : ära mängi siis kui kardad surma saada või loed seda peedistamiseks. Minu jaoks on see mäng PvP mäng ning mängin ka seda nii. Ma maksin samamoodi 25 euri selle mängu eest ning mul on täielik õigus mängida seda mängu nii, et see oleks minu jaoks meelelahutuslik.


Ma ei karda absoluutselt surma saada, mängu ennast pole PvPnareklaamitud, see on sinu tõlgendus, aga arusaadav - PvP element seal on.
Selline ideoloogiline maailmavaade juba, et lähengi teisi nottima.. No olgu siis nii icon_smile.gif Mind see häirib nagu, ei mõista lihtsalt.
Saan aru, et on inimesi, kelle jaoks on see fun, PvP element, ka minu jaoks aga ma ei näe n00bide või relvitute mängijate hävitamises/piinamises mingit lõbu, aga ilmselt mõndade mõistuselt nagade jaoks võib see lõbus olla.
Kui ma tahan PvPd mängin Battlefieldi, Codi, WoTi jne.

Igatahes mäng on tore. Kohtab igasuguseid.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.12.2013 01:20:37 vasta tsitaadiga

Ertai, olen nõus et relvituid ja algajaid ei näe pointi tappa. Ei näe nagu seda "rahuldus" elementi seal.
See tuleb nagu ikka sellises combatis, kus mõlemal osapoolel on relvad ja tulevahetus käib.

Kui ise olen full geariga ja näen algajat siis küsin, "you need any food, drinks?" Kui isegi suhtleb lükkan midagi maha ja jooksen edasi.. sõpradeks jah ei viitsi nendega seal saada. You can never trust anyone.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.12.2013 01:23:48 vasta tsitaadiga

Tahaks näha seda inimest, kes mängib DayZ mängus looduse nautimiseks ja majadest konservikarpide otsimiseks icon_lol.gif

tsitaat:

DayZ is a gritty, authentic, open-world survival horror hybrid-MMO game, in which players follow a single goal: to survive in the harsh post-apocalyptic landscape as long as they can.


Tänu minu mängustiilile on mu esimene karakter elus juba 4-5 päeva. Ehk siis ma mängin täpselt nii nagu mängu on reklaamitud - minu eesmärk on elus püsida võimalikult kaua ning ma leian, et selleks parim moodus on saata mängijad tagasi rannikule icon_smile.gif Ma ei kämpa spetsiaalselt kuskil rannikul - enamus ajast reisin ringi põhjas, kuhu ei satu eriti ilma relvadeta mängijaid ning enamus mängijatest on põhjas suhteliselt hea varustusega. Ja see kui sa surma saad, on juba su enda viga icon_smile.gif Eriti veel nüüd, kui puuduvad AS50d ja muud 50 kaliibrilised relvad, millega lasti sind maha 1,5km kauguselt nii, et sa ei näegi seda tüüpi, kes sind lasi.

PS: Ei tapagi enam eriti relvitut mängijaid otse, annan neil mürki vms ja peale seda on neil aega piisavalt, et jõuda kuhugi haiglasse või kuskilt saada endale antibiootikume, mis päästavad nende elu. Ei näe põhjust miks peaks mängija ellu jätma, kui ta võib juba järgmisest majast saada endale relva, millega minu mängija elu ohtu seada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 01:41:28 vasta tsitaadiga

Imelik bug. Selline tunne, et kuulen nagu kõigi serveris olijate koka joomisi ja kuulide splittimist. Alguses ajas päris hulluks. Tundus, et igalpool isegi kuradi keset metsa keegi kuskil jagab kuule ja joob karastusjooke.
Endal kolmas karakter, elus üle nädala vähemalt olnud. Igatahes kaks tiiru olen mapile peale teinud. Kui nüüd puhkuselt tagasi tulen, siis ostan uue mikri ja tulen ka kampa inimesi mürgitama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 05:17:18 vasta tsitaadiga

no karastusjookide joomist tõesti kuuleb üle serveri, aga kuulide kokkulapimist ei tohiks mitte kaugele kuulda !
eriti laadimist, mis peaks max kuulda olla 200m või siis isegi vähem !
Tavalise joogipudelist vee ammutamist ei tohiks ka kaugele kuulda olla !

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.12.2013 12:05:40 vasta tsitaadiga

Kuulide splittimine on minuarust ka bugged nagu joomise häälgi, kindel muidugi pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 14:21:07 vasta tsitaadiga

Eile õhtul vaatasin kellegi streami, kes mängis servus, kus oli 120+ slotti. Seal ainult käisidki need hääled, zombid, jookide avamine jne
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 17:22:13 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 18:02:05 vasta tsitaadiga

Kellelgi Steamis 23€ odavamalt saab kätte ja kingina saata?
[LISA] Ostsin juba ise Steamist.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 29.12.2013 19:09:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 18:05:16 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kellelgi Steamis 23€ odavamalt saab kätte ja kingina saata?


dont leave rust:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 21:16:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab mulle soovitada hääd dayz standalone kaarti? Midagi võimalikult informatiivset, kus kaevud ja asjad ka peal.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 21:19:41 vasta tsitaadiga

http://dayzdb.com/map

Seda arendatakse veel ning varsti on seal ehk ka erinevad loot asukohad.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 21:23:41 vasta tsitaadiga

Timberg, on ka olemas nutitelefonile midagi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innovaptor.izurvive&hl=en
Mul HV grupp sinna tehtud "hinnavaatlus" salasõna "hv123"


Kasulik info
https://docs.google.com/document/d/1vPWUgdELQUB7ZKubAVqfNRXwWlDEKvhSM67KKcK14OA/preview?sle=true
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 00:22:12 vasta tsitaadiga


Link


icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 04:26:29 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Eldest kirjutas:
Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta icon_biggrin.gif. Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi icon_smile.gif .

Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida icon_lol.gif


Consider yourself dead. icon_wink.gif


Läksin military barracksi katusele campima ning kukkusin kogu varustusega surnuks, gg wp 15fps icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 30.12.2013 06:37:39 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Redikate kirjutas:
Eldest kirjutas:
Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta icon_biggrin.gif. Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi icon_smile.gif .

Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida icon_lol.gif


Consider yourself dead. icon_wink.gif


Läksin military barracksi katusele campima ning kukkusin kogu varustusega surnuks, gg wp 15fps icon_evil.gif


Standard cooler icon_biggrin.gif Lagib surnuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 09:09:09 vasta tsitaadiga

Ega jah pragu nii et full gear, ja siis kuhukile campima.
Haigemad inimesed korjavad ja hüppavad endale kiiresti geari kokku ning lähevad lasnamäle, balota või elektrosse NO pvp tegema. (tapavad kõiki kes ette jäävad)
Meil osad HV-sed püiavad hopereid mõnes barakis, või viivad metsa ja võtavad vähe varjus neil püksid jalast.

ise ka käisin nii 10 minutit telke kaemas, selle aja jooksul nägi 3 keskmist dayz mängijat kes tulid ei tea kust, ja paar pauku mosinist, ei tea kuhu ka kadusid icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 09:25:37 vasta tsitaadiga

Hetkel on pvp suhteliselt mõttetu. Kuuled lasku, disconnect ja kohe alt+f4 vms.
Loodan, et nad teevad selle serveripoolse scripti ära, et kui kuul langeb sinust teatud kaugusele, siis läheb käima combat-timer ja välja logides saad surma ning keha jääb vanasse serverisse alles.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 09:50:30 vasta tsitaadiga

kui client disconnectib/crashib/logib siis keha jääb veel ~15-30sek serverisse a la WoW ja on võimalik maha lasta. selline süsteem tuleb.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 30.12.2013 09:52:56 vasta tsitaadiga

See oleks küll hea ja peaasi et gear ja muu ka alles jääb pärast surma.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 11:01:19 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
kui client disconnectib/crashib/logib siis keha jääb veel ~15-30sek serverisse a la WoW ja on võimalik maha lasta. selline süsteem tuleb.
15-30 sekundit ei ole kohe kindlasti piisav aeg, et midagi teha.
Oletame, et on olukord, kus on 2vs2 ja üks vend võetakse maha. Teine meeskonnakaaslane jääb kaaslase keha valvama ja siis 30 sekundi pärast kaob keha ära, siis meeskonnakaaslane paneb jooksu või disconnect.

Mingi 10 minutit võiks raudselt keha olla veel serveris - vedeleda maas.
30 sekundiga ei jõua üldse kaugele joosta, hiilimisest rääkimatagi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 12:57:11 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
kui client disconnectib/crashib/logib siis keha jääb veel ~15-30sek serverisse a la WoW ja on võimalik maha lasta. selline süsteem tuleb.
15-30 sekundit ei ole kohe kindlasti piisav aeg, et midagi teha.
Oletame, et on olukord, kus on 2vs2 ja üks vend võetakse maha. Teine meeskonnakaaslane jääb kaaslase keha valvama ja siis 30 sekundi pärast kaob keha ära, siis meeskonnakaaslane paneb jooksu või disconnect.

Mingi 10 minutit võiks raudselt keha olla veel serveris - vedeleda maas.
30 sekundiga ei jõua üldse kaugele joosta, hiilimisest rääkimatagi.


mis sa sogad?
kui teda maha ei lasta selle taimeri jooksul, siis ta kaob lihtsalt ära (karakter logitakse välja).
aga kui keegi ta selle lühikese aja jooksul maha laseb, siis ta laip jääb sinna tundideks, kuni server ta kustutab.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 13:12:55 vasta tsitaadiga

Oot oot - nüüd ma sain veidi valesti aru... Ma sain aru, et 30 sekundit püsib laip maas ning pärast seda kaob ära.
Selline võiks olla, et viimasest kuulist, mis tema lähedale lasti, hakkab taimer jooksma ning on näiteks 30 sekundit, kui selle aja jooksul ära sureb või disconnectib, siis ongi surnud ja laip jääb maha ning tema asjad ka.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 13:47:13 vasta tsitaadiga

Kust kohast normaalset looti saab (relvad eriti)?
Mingi eriti masendav on juba. Hiilid elu eest ringi, vaatad iga nurga peale ja ei kusaltki kargab zombi selga ning ainuke asi millega ennast kaitsta saad on mingi labidas või kruvikas. Majas turvalisust pole ka mõtet otsida, sest hetkel veel suudavad need raiped läbi seina tulla ja sind ikkagi ära killida.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 13:56:57 vasta tsitaadiga

Soovitan vägagi tutvuda sellise tutorialiga - ülimalt kasulik alustavale mängijale.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 14:06:24 vasta tsitaadiga

kjaups, tiiruta ümber sompsi ~meetri raadiuses ja jaga hoope. somps sulle pihta ei saa üldse. rusikatega võtab küll meeletult aega, aga labida või muu asjaga on juba parem. see tehnika töötab ka mitme sompsiga, ellujäämine hetkel suht garanteeritud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.12.2013 14:29:36 vasta tsitaadiga

Peab ka vist ligi võtma. Pohh need zombid aga teisi jahtida oleks põnev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 30.12.2013 14:58:17 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Peab ka vist ligi võtma. Pohh need zombid aga teisi jahtida oleks põnev thumbs_up.gif


Zombide probleemist pole minu arust praegu üldse mõtet rääkida. Neid lihtsalt nii faking vähe, et jumala savilt võib linnas ringi liikuda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 23:10:26 vasta tsitaadiga

DayZ DB Standalone mapile on tehtud markerite näol väikene "loot" mapikene.
Nimega "SA Essentials 1.1"

Saab lisada lingiga: http://dayzdb.com/map/chernarusplus#set=33148
Peaks automaatselt küpsistesse salvestama nii, et järgnevatel kordadel automaatselt peal.

EDIT: http://www.ericvalli.com/index.php?/stories/off-the-grid/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 00:02:01 vasta tsitaadiga


Link


Jep, mulle Rhino videod meeldivad. Huvitavad ja päris hästi lõigatud icon_smile.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 01:55:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
DayZ DB Standalone mapile on tehtud markerite näol väikene "loot" mapikene.
Nimega "SA Essentials 1.1"

Saab lisada lingiga: http://dayzdb.com/map/chernarusplus#set=33148
Peaks automaatselt küpsistesse salvestama nii, et järgnevatel kordadel automaatselt peal.

EDIT: http://www.ericvalli.com/index.php?/stories/off-the-grid/

Mis see teine link on ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 02:13:13 vasta tsitaadiga

irl DayZ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 31.12.2013 10:52:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 02:15:53 vasta tsitaadiga

Ostan, müün ja vahetan - keegi mulle 2x40 stanagi vastu reddoti vahetab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 21:03:18 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et enne uut aastat kõvv update aga noo okei icon_biggrin.gif
http://steamcommunity.com/games/221100/announcements/detail/1495491572534533529
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 22:11:19 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Vaatasin, et enne uut aastat kõvv update aga noo okei icon_biggrin.gif
http://steamcommunity.com/games/221100/announcements/detail/1495491572534533529

Nüüd ehk saab siis tapetute pealt looti ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 04:51:37 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 01.01.2014 08:15:55 vasta tsitaadiga

Timberg, Suuremal või vähemal määral SOP kõigile, kes on ajateenistuse läbinud, ei midagi keerulist. Kellel ajateenistuse kogemus puudub, peaksid kah suht kiirelt asjale pihta saama. Ahjah, head uut kah kõigile, head looti ja ilusaid head shot'e kõigile icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 14:25:10 vasta tsitaadiga

Tekkis üks hetk küsimus, kas relvaosad mõjutavad relva täpsust. Mingid testid näitavad, et mõjutab. M4 peaks kõige täpsem olema Magpul butsttocki ja handguardiga. Ja nagu aru olen saanud, siis M4 Buttstock CQB peaks mouse accelerationile kuidagi turgutavalt mõjuma et lähivõitluses on relvaga võimalik kiiremini vehkida aga distantsi peale täpsus kannatab.
Testi allikas: http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/158038-mosin-and-m4-accuracy-test/

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 16:09:38 vasta tsitaadiga

Märgin teema ära igaksjuhuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 17:12:36 vasta tsitaadiga

Varsti ka platsis, võitsin 5hizzle streamist võtme. icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 17:19:44 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Tekkis üks hetk küsimus, kas relvaosad mõjutavad relva täpsust. Mingid testid näitavad, et mõjutab. M4 peaks kõige täpsem olema Magpul butsttocki ja handguardiga. Ja nagu aru olen saanud, siis M4 Buttstock CQB peaks mouse accelerationile kuidagi turgutavalt mõjuma et lähivõitluses on relvaga võimalik kiiremini vehkida aga distantsi peale täpsus kannatab.
Testi allikas: http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/158038-mosin-and-m4-accuracy-test/

Soovitan vaadata kui ei tea juba:

Link

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 19:52:45 vasta tsitaadiga

fragile, kinnitus mu jutule põhimõtteliselt icon_razz.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 01:57:32 vasta tsitaadiga

Keegi saaks tänasest pilte ka panna? Päevotsa sai ringipandud, 6+ inimest oli koguaeg icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.