Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta . Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi .
Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida
Consider yourself dead. _________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
rafter ka tegeles yhe lasnamäekodanikuga
viis metsa pani käed raudu ja muid trikke
lausa tore oli kuulata mida yhe kodanikuga teha saab * _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Ei mõista wankereid, kes teisi maha lasevad lambist ja nn inimkatseid teevad.
Lisaks veel mapid ja asjad lahti, mingit immersioni ju pole, teiste mängijate peedistamise mäng ühesõnaga
Tundubki, et lahedam on see vana olla, kes üritab teisi aidata jne., okei saad mitmeid kordi kuuli jobude käest, aga õpid nii mõndagi ja siis hakkad revengi taga otsima, tead põhijobude harjumusi juba peast ja käid neid noolimas... ühesõnaga suht dead end mäng
Zombiesid võiks nii palju olla ja et nad tohutult häirivad on = inimesed omavahel jageledes võivad hukatusse langeda
Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid
Igast huvitavaid asju :p ja see tüüp, kes seletab, et inimesed käituvad netis samamoodi nagu päriselus, oskan vaid öelda : okei
Eelmisele : ära mängi siis kui kardad surma saada või loed seda peedistamiseks. Minu jaoks on see mäng PvP mäng ning mängin ka seda nii. Ma maksin samamoodi 25 euri selle mängu eest ning mul on täielik õigus mängida seda mängu nii, et see oleks minu jaoks meelelahutuslik.
viimati muutis Cracker 29.12.2013 00:42:06, muudetud 1 kord
Zombidega on hetkel see, et nad spawnivad ainult server restardiga. Tapad vahepeal nad ära, siis ongi maailm puhas nö neist.
Ma ei mõista kuidas saab üldse endal käed raudu lasta panna.. Ma pigem jooksen ära ja saan kuuli selga ( eeldades, et seda tehakse nende vennikeste peal kellel pole relva).
Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid
Igast huvitavaid asju :p ja see tüüp, kes seletab, et inimesed käituvad netis samamoodi nagu päriselus, oskan vaid öelda : okei
Eelmisele : ära mängi siis kui kardad surma saada või loed seda peedistamiseks. Minu jaoks on see mäng PvP mäng ning mängin ka seda nii. Ma maksin samamoodi 25 euri selle mängu eest ning mul on täielik õigus mängida seda mängu nii, et see oleks minu jaoks meelelahutuslik.
Ma ei karda absoluutselt surma saada, mängu ennast pole PvPnareklaamitud, see on sinu tõlgendus, aga arusaadav - PvP element seal on.
Selline ideoloogiline maailmavaade juba, et lähengi teisi nottima.. No olgu siis nii Mind see häirib nagu, ei mõista lihtsalt.
Saan aru, et on inimesi, kelle jaoks on see fun, PvP element, ka minu jaoks aga ma ei näe n00bide või relvitute mängijate hävitamises/piinamises mingit lõbu, aga ilmselt mõndade mõistuselt nagade jaoks võib see lõbus olla.
Kui ma tahan PvPd mängin Battlefieldi, Codi, WoTi jne.
Ertai, olen nõus et relvituid ja algajaid ei näe pointi tappa. Ei näe nagu seda "rahuldus" elementi seal.
See tuleb nagu ikka sellises combatis, kus mõlemal osapoolel on relvad ja tulevahetus käib.
Kui ise olen full geariga ja näen algajat siis küsin, "you need any food, drinks?" Kui isegi suhtleb lükkan midagi maha ja jooksen edasi.. sõpradeks jah ei viitsi nendega seal saada. You can never trust anyone.
Tahaks näha seda inimest, kes mängib DayZ mängus looduse nautimiseks ja majadest konservikarpide otsimiseks
tsitaat:
DayZ is a gritty, authentic, open-world survival horror hybrid-MMO game, in which players follow a single goal: to survive in the harsh post-apocalyptic landscape as long as they can.
Tänu minu mängustiilile on mu esimene karakter elus juba 4-5 päeva. Ehk siis ma mängin täpselt nii nagu mängu on reklaamitud - minu eesmärk on elus püsida võimalikult kaua ning ma leian, et selleks parim moodus on saata mängijad tagasi rannikule Ma ei kämpa spetsiaalselt kuskil rannikul - enamus ajast reisin ringi põhjas, kuhu ei satu eriti ilma relvadeta mängijaid ning enamus mängijatest on põhjas suhteliselt hea varustusega. Ja see kui sa surma saad, on juba su enda viga Eriti veel nüüd, kui puuduvad AS50d ja muud 50 kaliibrilised relvad, millega lasti sind maha 1,5km kauguselt nii, et sa ei näegi seda tüüpi, kes sind lasi.
PS: Ei tapagi enam eriti relvitut mängijaid otse, annan neil mürki vms ja peale seda on neil aega piisavalt, et jõuda kuhugi haiglasse või kuskilt saada endale antibiootikume, mis päästavad nende elu. Ei näe põhjust miks peaks mängija ellu jätma, kui ta võib juba järgmisest majast saada endale relva, millega minu mängija elu ohtu seada.
Imelik bug. Selline tunne, et kuulen nagu kõigi serveris olijate koka joomisi ja kuulide splittimist. Alguses ajas päris hulluks. Tundus, et igalpool isegi kuradi keset metsa keegi kuskil jagab kuule ja joob karastusjooke.
Endal kolmas karakter, elus üle nädala vähemalt olnud. Igatahes kaks tiiru olen mapile peale teinud. Kui nüüd puhkuselt tagasi tulen, siis ostan uue mikri ja tulen ka kampa inimesi mürgitama.
no karastusjookide joomist tõesti kuuleb üle serveri, aga kuulide kokkulapimist ei tohiks mitte kaugele kuulda !
eriti laadimist, mis peaks max kuulda olla 200m või siis isegi vähem !
Tavalise joogipudelist vee ammutamist ei tohiks ka kaugele kuulda olla ! _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kellelgi Steamis 23€ odavamalt saab kätte ja kingina saata?
[LISA] Ostsin juba ise Steamist. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 29.12.2013 19:09:05, muudetud 1 kord
Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta . Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi .
Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida
Consider yourself dead.
Läksin military barracksi katusele campima ning kukkusin kogu varustusega surnuks, gg wp 15fps
Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta . Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi .
Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida
Consider yourself dead.
Läksin military barracksi katusele campima ning kukkusin kogu varustusega surnuks, gg wp 15fps
Ega jah pragu nii et full gear, ja siis kuhukile campima.
Haigemad inimesed korjavad ja hüppavad endale kiiresti geari kokku ning lähevad lasnamäle, balota või elektrosse NO pvp tegema. (tapavad kõiki kes ette jäävad)
Meil osad HV-sed püiavad hopereid mõnes barakis, või viivad metsa ja võtavad vähe varjus neil püksid jalast.
ise ka käisin nii 10 minutit telke kaemas, selle aja jooksul nägi 3 keskmist dayz mängijat kes tulid ei tea kust, ja paar pauku mosinist, ei tea kuhu ka kadusid _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
kui client disconnectib/crashib/logib siis keha jääb veel ~15-30sek serverisse a la WoW ja on võimalik maha lasta. selline süsteem tuleb.
15-30 sekundit ei ole kohe kindlasti piisav aeg, et midagi teha.
Oletame, et on olukord, kus on 2vs2 ja üks vend võetakse maha. Teine meeskonnakaaslane jääb kaaslase keha valvama ja siis 30 sekundi pärast kaob keha ära, siis meeskonnakaaslane paneb jooksu või disconnect.
kui client disconnectib/crashib/logib siis keha jääb veel ~15-30sek serverisse a la WoW ja on võimalik maha lasta. selline süsteem tuleb.
15-30 sekundit ei ole kohe kindlasti piisav aeg, et midagi teha.
Oletame, et on olukord, kus on 2vs2 ja üks vend võetakse maha. Teine meeskonnakaaslane jääb kaaslase keha valvama ja siis 30 sekundi pärast kaob keha ära, siis meeskonnakaaslane paneb jooksu või disconnect.
Mingi 10 minutit võiks raudselt keha olla veel serveris - vedeleda maas.
30 sekundiga ei jõua üldse kaugele joosta, hiilimisest rääkimatagi.
mis sa sogad?
kui teda maha ei lasta selle taimeri jooksul, siis ta kaob lihtsalt ära (karakter logitakse välja).
aga kui keegi ta selle lühikese aja jooksul maha laseb, siis ta laip jääb sinna tundideks, kuni server ta kustutab.
Kust kohast normaalset looti saab (relvad eriti)?
Mingi eriti masendav on juba. Hiilid elu eest ringi, vaatad iga nurga peale ja ei kusaltki kargab zombi selga ning ainuke asi millega ennast kaitsta saad on mingi labidas või kruvikas. Majas turvalisust pole ka mõtet otsida, sest hetkel veel suudavad need raiped läbi seina tulla ja sind ikkagi ära killida. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
kjaups, tiiruta ümber sompsi ~meetri raadiuses ja jaga hoope. somps sulle pihta ei saa üldse. rusikatega võtab küll meeletult aega, aga labida või muu asjaga on juba parem. see tehnika töötab ka mitme sompsiga, ellujäämine hetkel suht garanteeritud.
Timberg, Suuremal või vähemal määral SOP kõigile, kes on ajateenistuse läbinud, ei midagi keerulist. Kellel ajateenistuse kogemus puudub, peaksid kah suht kiirelt asjale pihta saama. Ahjah, head uut kah kõigile, head looti ja ilusaid head shot'e kõigile _________________ 61. Logistikapataljoni võitleja
Tekkis üks hetk küsimus, kas relvaosad mõjutavad relva täpsust. Mingid testid näitavad, et mõjutab. M4 peaks kõige täpsem olema Magpul butsttocki ja handguardiga. Ja nagu aru olen saanud, siis M4 Buttstock CQB peaks mouse accelerationile kuidagi turgutavalt mõjuma et lähivõitluses on relvaga võimalik kiiremini vehkida aga distantsi peale täpsus kannatab.
Testi allikas: http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/158038-mosin-and-m4-accuracy-test/ _________________ Twitch.tv/allavett
Tekkis üks hetk küsimus, kas relvaosad mõjutavad relva täpsust. Mingid testid näitavad, et mõjutab. M4 peaks kõige täpsem olema Magpul butsttocki ja handguardiga. Ja nagu aru olen saanud, siis M4 Buttstock CQB peaks mouse accelerationile kuidagi turgutavalt mõjuma et lähivõitluses on relvaga võimalik kiiremini vehkida aga distantsi peale täpsus kannatab.
Testi allikas: http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/158038-mosin-and-m4-accuracy-test/
Soovitan vaadata kui ei tea juba:
Link _________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.