|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti teha HV serveris wipe? |
| Iga 1 nädala tagant |
|
19% |
[ 26 ] |
| Iga 2 nädala tagant |
|
12% |
[ 17 ] |
| Iga 3 nädala tagant |
|
7% |
[ 10 ] |
| Iga kuu tagant |
|
31% |
[ 43 ] |
| Mitte kunagi |
|
28% |
[ 39 ] |
|
| hääli kokku : 135 |
|
| autor |
|
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
29.12.2013 19:09:41
|
|
|
We’ve added some countermeasures, server admins should update their servers and let us know how it’s running. Will have more information tomorrow.
ma ei tea kas HinnaVaatluse serveri mode on aga võiks uurida asja:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.12.2013 19:40:43
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Frankie videod on head
kurb on näha, kui võimsaks osad badminid ennast peavad.. |
Veel kurvem on see, et sarnaseid badmine võib kohata pea igas mängus.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.12.2013 19:49:45
|
|
|
| siven kirjutas: |
We’ve added some countermeasures, server admins should update their servers and let us know how it’s running. Will have more information tomorrow.
ma ei tea kas HinnaVaatluse serveri mode on aga võiks uurida asja:D |
See patch on peal
| Timberg kirjutas: |
| Veel kurvem on see, et sarnaseid badmine võib kohata pea igas mängus. |
Nii ta on. Eelmine server, kus mängisime, seal ka lõpuks üks admin pööras ära, käis godmode ja saja C4'ga kõiki tapmas. Nüüd seal serveris max 1 inimene sees koguaeg olnud.
HV serveri peak on olnud juba 44 mängijat. Praegu need ddosid peletavad mängijaid eemale ja üldiselt sees 10-20.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.12.2013 20:08:08
|
|
|
Mis HV serveri andmed on? Viskan esimesse postitusse (pane psi mulle vms).
Lisaks tahaks teada, kas kusagilt on mängu võimalik steami hinnast ka soodsamalt osta? Arvutipässil ladu tühi nähtavasti
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.12.2013 20:21:15
|
|
|
Saatsin PS'i.
Veidi odavamalt saab küll, ~15€ eest.
http://www.kinguin.net/category/3732/rust-steam-gift/
| Timberg kirjutas: |
Mis HV serveri andmed on? Viskan esimesse postitusse (pane psi mulle vms).
Lisaks tahaks teada, kas kusagilt on mängu võimalik steami hinnast ka soodsamalt osta? Arvutipässil ladu tühi nähtavasti  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
29.12.2013 20:39:30
|
|
|
ostke kindlasti ,see mäng on isegi rohkem väärt.
arvestades et asi alles alphas ja nii fun juba siis ei kujuta ettegi mis tulevikus saama hakkab;)
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.12.2013 21:30:45
|
|
|
Viimase uuenduse kohta
| tsitaat: |
I have updated the server browser to only display a subset of servers, in a paged manner. This should solve the lag we were having when it was listing 2,000 servers. Let us know in the comments if I totally broke something while doing this. I changed the chat text colour too.. but I didn’t have time to do anything else today, sorry guys
As mentioned in the previous post, Helk and Pat are working with MuchDifferent to try to reduce the impact the DDOS attacks can have on Rust. We could not be happier with the dedication they’re showing us right now (doubly so considering it’s the weekend, and the holidays)
The attacks are still happening on and off. We’re doing everything we can to stop them from happening – and will hopefully have a longer term solution in place in the next few days. We once again apologise for them. Lets get through this together  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
29.12.2013 22:03:01
|
|
|
viimase beta buildiga ei saa enam serverisse?
või ma ainuke kellel see jama?
connecting ja siis connection failed ja viskab mängu kinni üldse:
Spoiler 
Connecting to 85.236.107.28:29815
(Filename: /BuildAgent/work/d3d49558e4d408f4/artifacts/LinuxStandalonePlayerGenerated/UnityEngineDebug.cpp Line: 53)
Platform assembly: /home/xpander/SSDGames/rust/rust_Data/Managed/System.Configuration.dll (this message is harmless)
Platform assembly: /home/xpander/SSDGames/rust/rust_Data/Managed/System.Xml.dll (this message is harmless)
Connecting to server..
(Filename: /BuildAgent/work/d3d49558e4d408f4/artifacts/LinuxStandalonePlayerGenerated/UnityEngineDebug.cpp Line: 53)
ConnectionFailed
(Filename: /BuildAgent/work/d3d49558e4d408f4/artifacts/LinuxStandalonePlayerGenerated/UnityEngineDebug.cpp Line: 53) |
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.12.2013 22:06:59
|
|
|
Teised on siiamaani kenasti saanud.
Nendel hetkedel, kui lagspike on, ei lase connectida.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
30.12.2013 05:22:47
|
|
|
| siven kirjutas: |
ostke kindlasti ,see mäng on isegi rohkem väärt.
arvestades et asi alles alphas ja nii fun juba siis ei kujuta ettegi mis tulevikus saama hakkab;) |
Nõustun sinuga 100%. Mingit teist mängu ma küll ei mängiks selliste lagspikedega nagu siin hetkel on
Tegime nalja
Spoiler 
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
30.12.2013 11:43:17
|
|
|
keegi värdjas on mul ja arksil kõik asjad ära viind. Kõik seinad õhku lasknud kus kastid on ja isegi ühe trepi õhku lasknud.
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matisxx
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2012
|
30.12.2013 11:57:58
|
|
|
Bandit poisid sind külastanud Midagi väga head läks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
30.12.2013 12:12:14
|
|
|
| Hoian teemal silma peal, plaanis ligi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
30.12.2013 12:15:24
|
|
|
6 kasti olid asju täis palju armor set mingi 15 relva mingi 500 low quality metalit ja igast muud jama
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
30.12.2013 12:29:54
|
|
|
vaatan ikka meie majal on rohkem sees käidud kui mul ja arksil
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
30.12.2013 14:48:31
|
|
|
| pro kirjutas: |
| vaatan ikka meie majal on rohkem sees käidud kui mul ja arksil |
ise tegin oma 10korrusega metallist ja 3 metal doori ees ,tulevikus lisan.
viimati muutis siven 30.12.2013 16:27:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.12.2013 16:14:52
|
|
|
Kuidas puidust katust ja trepe panna? Ütleb küll, et pillarite vahele ja peale, kuid no ei lähe see kuidagi roheliseks.
Kas Steam võtab midagi nende DDOSijatega ka ette? Kuradima h*mo kari raisk!!!
Hetkel on ikka totaalne mängu killer ja võtab igasuguse isu mängida ära
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.12.2013 16:29:36
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kuidas puidust katust ja trepe panna? Ütleb küll, et pillarite vahele ja peale, kuid no ei lähe see kuidagi roheliseks.
Kas Steam võtab midagi nende DDOSijatega ka ette? Kuradima h*mo kari raisk!!!
Hetkel on ikka totaalne mängu killer ja võtab igasuguse isu mängida ära  |
Neli pillarit peab olema, täpselt katuse nurkadesse.
DDOSijatega tegeletakse, nädalavahetused ja pühad kõik tööd tehtud, jutu järgi.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.12.2013 16:37:24
|
|
|
Ostsin mingilt tüübilt mängu giftina, hinnaks tuli 8.28 Euro. Praegu installib.
On migneid soovitusi uuele mängijale?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
30.12.2013 16:41:48
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Ostsin mingilt tüübilt mängu giftina, hinnaks tuli 8.28 Euro. Praegu installib.
On migneid soovitusi uuele mängijale?  |
vaata et ära ei eksi. ja alguses pimedas ei soovita liikuda. öösel tegele craftiga.
räägi george bushiga neil linn,ehk võtavad sind ka kampa ja aitavad
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.12.2013 16:46:44
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Kuidas puidust katust ja trepe panna? Ütleb küll, et pillarite vahele ja peale, kuid no ei lähe see kuidagi roheliseks.
Kas Steam võtab midagi nende DDOSijatega ka ette? Kuradima h*mo kari raisk!!!
Hetkel on ikka totaalne mängu killer ja võtab igasuguse isu mängida ära  |
Neli pillarit peab olema, täpselt katuse nurkadesse.
DDOSijatega tegeletakse, nädalavahetused ja pühad kõik tööd tehtud, jutu järgi. |
Aru küll ei saa, et tegeletakse. Kõik mant jälle läinud ja alati ühe ja sama teguriga, lagg ja mingi tore asi tekib. See kord siis nähtamatu zombi ja ei aitanud ei põgenemine, ravimine. Täitsa piiiiiiiiiiiix.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.12.2013 16:56:54
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Ostsin mingilt tüübilt mängu giftina, hinnaks tuli 8.28 Euro. Praegu installib.
On migneid soovitusi uuele mängijale?  |
Kuna alguses igasugune relvastus puudub, tuleb eemale hoida zambidest, karudest, huntidest. Kiviga võid põssasi, jäneseid ja kanu lapikuks tampida söögi saamiseks.
Teise asjana proovi keegi sõbralik leida, kuna koos on tunduvalt turvalisem liikuda, seejärel mõni vaikne kohake leida ja maja ehitada.
Võid muidugi ka teamspeaki tulla, saab näpunäiteid jagada ja leiaks su üles (kui oled HV serveris).
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.12.2013 17:05:19
|
|
|
Kas mängul endal on sisene serveri loomise pakk olemas?
Kui ei, kust saab?
Kui loon teise IP taga olevas kastis serveri ja ühendan selle kasti enda omaga näiteks läbi Hamachi, kas siis hakkab server minuga pakete saatma otse või kasutab ikkagi master serverit, mida DDOSitakse?
Steamis lugedes on inimesed juba kuus päeva kannatanud ja uuritakse isegi raha tagasi saamise võimalus.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
30.12.2013 18:37:56
|
|
|
http://tinyurl.com/kmch346
lollid.. nii neid asju ei aeta
pealegi on kirjas et pärast alphat lähevad serverid vabaks.
praegu on sedasi selle pärast et lihtsam debugida oleks arenduse käigus.
edit:
mis puudutab raha tagasi saamist... kas inimesed tõesti ei oska lugeda "EARLY ACCESS"
early access ostuga sa supportid otseselt arendust... ja igasugu buge ja täielike muutusi on oodata mängu.
see on hea et see exploit praegu early access all välja tuli..oleks palju hullem kui beta staadiumis või hiljem.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.12.2013 19:59:57
|
|
|
| teil härradel kusagil ka migni voicechat server üleval?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.12.2013 20:16:09
|
|
|
Nähtavasti oled juba tee sinna leidnud, kuid teistele teadmiseks
Teamspeak server: battlefield4.typefrag.com
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.12.2013 20:44:33
|
|
|
HV servu maas?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.12.2013 21:26:01
|
|
|
Pidevalt disconnectib. Häkkeritel puhkeaeg läbi.
| kjaups kirjutas: |
| HV servu maas? |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
30.12.2013 22:30:35
|
|
|
| HV mumbles ka rusti mängjad
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
31.12.2013 01:49:34
|
|
|
| mõned on ikka jah
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-day
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2009
|
31.12.2013 01:55:34
|
|
|
| mingi uuendus oli ja ei saa serverisse sisse, ütleb et incompatible versions...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.12.2013 03:50:43
|
|
|
Server pole end veel ära uuendanud.
Edit: uuendused peal
Edit2: viimases patchis vist mingi kala sees, server jääb restart loopi ja siis lülitub välja. trying to fix
Edit3:
| tsitaat: |
Unfortunately the new Rust build is having major CPU issues, we're in contact with the developers to alert them of the problem.
In the mean time please bear with us as your server is likely to be automatically shutdown due to excessive CPU use  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.12.2013 03:56:43
|
|
|
Päris lahe tarkvaraarenduse kala, mida aastavahetusel kannatada/parandada. Kaastunne arendajatele ja mängijatele.
Muide kus rohkem Eesti rust mängijaid liigub, mumble või ts?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
31.12.2013 12:20:14
|
|
|
mix server maas on? Pange server üless igav on
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2013 12:31:28
|
|
|
| pro kirjutas: |
mix server maas on? Pange server üless igav on  |
Viimane patch keeras asjad peeti.
Ise saan mingi maailma pikima errori liitumisel.
[LISA] Servu nüüd tagasi üleval. Maailm on nullitud, kuid inventuris olevad asjad alles.
Ah jah. Sündisin energia null ja ühtegi looma kusaltki ei leidu
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 31.12.2013 13:15:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
31.12.2013 14:51:04
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| pro kirjutas: |
mix server maas on? Pange server üless igav on  |
Viimane patch keeras asjad peeti.
Ise saan mingi maailma pikima errori liitumisel.
[LISA] Servu nüüd tagasi üleval. Maailm on nullitud, kuid inventuris olevad asjad alles.
Ah jah. Sündisin energia null ja ühtegi looma kusaltki ei leidu  |
Täpselt nii, maailm nullitud muu on alles. Proovisin hetkel ülejäänule ka reseti teha, et saaks siis juba uuelt lehelt alustada aga kahjuks meie hosti juures see option veel miskipärast puudub. Uurin asja edasi ja kohe kui targemaks saan, siis resetin uuesti lõplikult kõik asjad ära ja saame puhtalt lehelt alustada.
Resetimine ei hakka olema iga nädalane asi võimalik, et ka mitte igakuine asi. Suurtemate patchide/update järel hakame kindlasti wipema. Muud targemat hetkel ei oska öelda.
Hetkel server ilusti üleval.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2013 15:13:12
|
|
|
Revan, mis reeglid seal siis täpsemalt on? Kaob see mõttetu killimine ära ja rakendatakse mingeid karistusi ka?
Viskab kopa juba ette, et Friendly server ja siis mingi kahene punt käib ringi ja tapab ja varastab, kui ise rahulikult craftid või korjandad.
[LISA] Ja hetkel viskab server maailma pikimat errorit.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.12.2013 15:14:20
|
|
|
| Revan kirjutas: |
| Resetimine ei hakka olema iga nädalane asi võimalik, et ka mitte igakuine asi. Suurtemate patchide/update järel hakame kindlasti wipema. Muud targemat hetkel ei oska öelda. |
Ning pole seegi raudpolt. Oleneb täiesti uuendusest. Kui tuleb lõpuks see, et relvade blueprinte jms enam ei leia, siis on loomulikult kindlasti wipe. Kui lisatakse patchiga hunnik animatsioone, siis nagu pole mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2013 15:30:01
|
|
|
Keegi võiks märku anda, kui see tänane wipe lõpuks valmis saab
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.12.2013 15:36:31
|
|
|
| Hetkeseisuga on maailma pealt kõik ära pühitud, kuid inventory alles. Kuna meie hostil sellist võimalust veel sisse ehitatud pole, siis hetkel ilmselt jääbki nii.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
31.12.2013 15:50:16
|
|
|
| pohmakas sa oled george w mängus v?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.12.2013 16:04:50
|
|
|
| siven kirjutas: |
| pohmakas sa oled george w mängus v? |
Just.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
31.12.2013 16:12:58
|
|
|
kes servu eest maksab. võin ka sümboolse summaga toetada. vastu tahaks häkkerite vaba gameplay:D
ja kas mitte 100 slot servu rohkem rahvast ei meelita?
viimati muutis siven 31.12.2013 16:14:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.12.2013 16:14:45
|
|
|
| siven kirjutas: |
kes servu eest maksab. võin ka sümboolse summaga toetada. vastu tahaks häkkerite vaba gameplay:D
ja kas mitte 100 slot servu rohkem rahvast ei meelita? |
Finantseeringuga on hetkel korras.
Varsti ehk suurendame serverit. Algul oli raske edu ennustada ja võtsime kõige väiksema.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2013 16:51:37
|
|
|
pohmakas,, selle frieandly võib vabalt sealt serveri nimest ära võta. Täiesti mõttetu sõna seal.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.12.2013 17:01:43
|
|
|
Nagu mängus palutud sai- rahune. Tapmist on igas serveris, ükskõik kui suurelt see friendly ka sinna kirjutatud pole.
| kjaups kirjutas: |
| pohmakas,, selle frieandly võib vabalt sealt serveri nimest ära võta. Täiesti mõttetu sõna seal. |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
31.12.2013 17:23:57
|
|
|
| Eks see Friendly natuke ikka aitab ka, inimesed päris kohe ja igaühte ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2013 17:27:52
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| Eks see Friendly natuke ikka aitab ka, inimesed päris kohe ja igaühte ei lase. |
Ainuke rahulik keda viimastel päevadel näinud olen on Angry nerd. Kõik teised on odavad trigerhäppy'd!
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|