Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti teha HV serveris wipe?
Iga 1 nädala tagant
19%
 19%  [ 26 ]
Iga 2 nädala tagant
12%
 12%  [ 17 ]
Iga 3 nädala tagant
7%
 7%  [ 10 ]
Iga kuu tagant
31%
 31%  [ 43 ]
Mitte kunagi
28%
 28%  [ 39 ]
hääli kokku : 135

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 19:09:41 vasta tsitaadiga

We’ve added some countermeasures, server admins should update their servers and let us know how it’s running. Will have more information tomorrow.

ma ei tea kas HinnaVaatluse serveri mode on aga võiks uurida asja:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 19:40:43 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Frankie videod on head thumbs_up.gif
kurb on näha, kui võimsaks osad badminid ennast peavad..

Veel kurvem on see, et sarnaseid badmine võib kohata pea igas mängus.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 19:49:45 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
We’ve added some countermeasures, server admins should update their servers and let us know how it’s running. Will have more information tomorrow.

ma ei tea kas HinnaVaatluse serveri mode on aga võiks uurida asja:D

See patch on peal thumbs_up.gif
Timberg kirjutas:
Veel kurvem on see, et sarnaseid badmine võib kohata pea igas mängus.

Nii ta on. Eelmine server, kus mängisime, seal ka lõpuks üks admin pööras ära, käis godmode ja saja C4'ga kõiki tapmas. Nüüd seal serveris max 1 inimene sees koguaeg olnud.
HV serveri peak on olnud juba 44 mängijat. Praegu need ddosid peletavad mängijaid eemale ja üldiselt sees 10-20.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 20:08:08 vasta tsitaadiga

Mis HV serveri andmed on? Viskan esimesse postitusse (pane psi mulle vms).

Lisaks tahaks teada, kas kusagilt on mängu võimalik steami hinnast ka soodsamalt osta? Arvutipässil ladu tühi nähtavasti icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 20:21:15 vasta tsitaadiga

Saatsin PS'i.

Veidi odavamalt saab küll, ~15€ eest.
http://www.kinguin.net/category/3732/rust-steam-gift/
Timberg kirjutas:
Mis HV serveri andmed on? Viskan esimesse postitusse (pane psi mulle vms).

Lisaks tahaks teada, kas kusagilt on mängu võimalik steami hinnast ka soodsamalt osta? Arvutipässil ladu tühi nähtavasti icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 20:39:30 vasta tsitaadiga

ostke kindlasti ,see mäng on isegi rohkem väärt.
arvestades et asi alles alphas ja nii fun juba siis ei kujuta ettegi mis tulevikus saama hakkab;)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 21:30:45 vasta tsitaadiga

Viimase uuenduse kohta
tsitaat:
I have updated the server browser to only display a subset of servers, in a paged manner. This should solve the lag we were having when it was listing 2,000 servers. Let us know in the comments if I totally broke something while doing this. I changed the chat text colour too.. but I didn’t have time to do anything else today, sorry guys icon_sad.gif

As mentioned in the previous post, Helk and Pat are working with MuchDifferent to try to reduce the impact the DDOS attacks can have on Rust. We could not be happier with the dedication they’re showing us right now (doubly so considering it’s the weekend, and the holidays)

The attacks are still happening on and off. We’re doing everything we can to stop them from happening – and will hopefully have a longer term solution in place in the next few days. We once again apologise for them. Lets get through this together icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 22:03:01 vasta tsitaadiga

viimase beta buildiga ei saa enam serverisse?
või ma ainuke kellel see jama?

connecting ja siis connection failed ja viskab mängu kinni üldse:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 22:06:59 vasta tsitaadiga

Teised on siiamaani kenasti saanud.
Nendel hetkedel, kui lagspike on, ei lase connectida.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 05:22:47 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ostke kindlasti ,see mäng on isegi rohkem väärt.
arvestades et asi alles alphas ja nii fun juba siis ei kujuta ettegi mis tulevikus saama hakkab;)


Nõustun sinuga 100%. Mingit teist mängu ma küll ei mängiks selliste lagspikedega nagu siin hetkel on icon_lol.gif

Tegime nalja icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.12.2013 11:43:17 vasta tsitaadiga

keegi värdjas on mul ja arksil kõik asjad ära viind. Kõik seinad õhku lasknud kus kastid on ja isegi ühe trepi õhku lasknud.
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matisxx
HV vaatleja
Matisxx

liitunud: 13.06.2012




sõnum 30.12.2013 11:57:58 vasta tsitaadiga

Bandit poisid sind külastanud icon_razz1.gif Midagi väga head läks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2013 12:12:14 vasta tsitaadiga

Hoian teemal silma peal, plaanis ligi võtta.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.12.2013 12:15:24 vasta tsitaadiga

6 kasti olid asju täis palju armor set mingi 15 relva mingi 500 low quality metalit ja igast muud jama
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 12:18:16 vasta tsitaadiga

See käibki mängu juurde. Nüüd alustadki otsast peale icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.12.2013 12:29:54 vasta tsitaadiga

vaatan ikka meie majal on rohkem sees käidud kui mul ja arksil
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 14:48:31 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
vaatan ikka meie majal on rohkem sees käidud kui mul ja arksil


ise tegin oma 10korrusega metallist ja 3 metal doori ees ,tulevikus lisan.


viimati muutis siven 30.12.2013 16:27:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 16:14:52 vasta tsitaadiga

Kuidas puidust katust ja trepe panna? Ütleb küll, et pillarite vahele ja peale, kuid no ei lähe see kuidagi roheliseks.

Kas Steam võtab midagi nende DDOSijatega ka ette? Kuradima h*mo kari raisk!!!
Hetkel on ikka totaalne mängu killer ja võtab igasuguse isu mängida ära thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 16:29:36 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kuidas puidust katust ja trepe panna? Ütleb küll, et pillarite vahele ja peale, kuid no ei lähe see kuidagi roheliseks.

Kas Steam võtab midagi nende DDOSijatega ka ette? Kuradima h*mo kari raisk!!!
Hetkel on ikka totaalne mängu killer ja võtab igasuguse isu mängida ära thumbs_down.gif

Neli pillarit peab olema, täpselt katuse nurkadesse.
DDOSijatega tegeletakse, nädalavahetused ja pühad kõik tööd tehtud, jutu järgi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 16:37:24 vasta tsitaadiga

Ostsin mingilt tüübilt mängu giftina, hinnaks tuli 8.28 Euro. Praegu installib.

On migneid soovitusi uuele mängijale? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 16:41:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ostsin mingilt tüübilt mängu giftina, hinnaks tuli 8.28 Euro. Praegu installib.

On migneid soovitusi uuele mängijale? icon_razz.gif


vaata et ära ei eksi. ja alguses pimedas ei soovita liikuda. öösel tegele craftiga.
räägi george bushiga neil linn,ehk võtavad sind ka kampa ja aitavad
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 16:46:44 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
kjaups kirjutas:
Kuidas puidust katust ja trepe panna? Ütleb küll, et pillarite vahele ja peale, kuid no ei lähe see kuidagi roheliseks.

Kas Steam võtab midagi nende DDOSijatega ka ette? Kuradima h*mo kari raisk!!!
Hetkel on ikka totaalne mängu killer ja võtab igasuguse isu mängida ära thumbs_down.gif

Neli pillarit peab olema, täpselt katuse nurkadesse.
DDOSijatega tegeletakse, nädalavahetused ja pühad kõik tööd tehtud, jutu järgi.


Aru küll ei saa, et tegeletakse. Kõik mant jälle läinud ja alati ühe ja sama teguriga, lagg ja mingi tore asi tekib. See kord siis nähtamatu zombi ja ei aitanud ei põgenemine, ravimine. Täitsa piiiiiiiiiiiix.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 16:56:54 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ostsin mingilt tüübilt mängu giftina, hinnaks tuli 8.28 Euro. Praegu installib.

On migneid soovitusi uuele mängijale? icon_razz.gif

Kuna alguses igasugune relvastus puudub, tuleb eemale hoida zambidest, karudest, huntidest. Kiviga võid põssasi, jäneseid ja kanu lapikuks tampida söögi saamiseks.
Teise asjana proovi keegi sõbralik leida, kuna koos on tunduvalt turvalisem liikuda, seejärel mõni vaikne kohake leida ja maja ehitada.

Võid muidugi ka teamspeaki tulla, saab näpunäiteid jagada ja leiaks su üles (kui oled HV serveris).
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 17:05:19 vasta tsitaadiga

Kas mängul endal on sisene serveri loomise pakk olemas?
Kui ei, kust saab?
Kui loon teise IP taga olevas kastis serveri ja ühendan selle kasti enda omaga näiteks läbi Hamachi, kas siis hakkab server minuga pakete saatma otse või kasutab ikkagi master serverit, mida DDOSitakse?
Steamis lugedes on inimesed juba kuus päeva kannatanud ja uuritakse isegi raha tagasi saamise võimalus.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 18:37:56 vasta tsitaadiga

http://tinyurl.com/kmch346

lollid.. nii neid asju ei aeta
pealegi on kirjas et pärast alphat lähevad serverid vabaks.
praegu on sedasi selle pärast et lihtsam debugida oleks arenduse käigus.


kopp.gif

edit:
mis puudutab raha tagasi saamist... kas inimesed tõesti ei oska lugeda "EARLY ACCESS"
early access ostuga sa supportid otseselt arendust... ja igasugu buge ja täielike muutusi on oodata mängu.

see on hea et see exploit praegu early access all välja tuli..oleks palju hullem kui beta staadiumis või hiljem.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 19:59:57 vasta tsitaadiga

teil härradel kusagil ka migni voicechat server üleval?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 20:16:09 vasta tsitaadiga

Nähtavasti oled juba tee sinna leidnud, kuid teistele teadmiseks
Teamspeak server: battlefield4.typefrag.com
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 20:44:33 vasta tsitaadiga

HV servu maas?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 21:26:01 vasta tsitaadiga

Pidevalt disconnectib. Häkkeritel puhkeaeg läbi.
kjaups kirjutas:
HV servu maas?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 22:30:35 vasta tsitaadiga

HV mumbles ka rusti mängjad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 01:49:34 vasta tsitaadiga

mõned on ikka jah
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 01:55:34 vasta tsitaadiga

mingi uuendus oli ja ei saa serverisse sisse, ütleb et incompatible versions...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 03:50:43 vasta tsitaadiga

Server pole end veel ära uuendanud.

Edit: uuendused peal
Edit2: viimases patchis vist mingi kala sees, server jääb restart loopi ja siis lülitub välja. trying to fix
Edit3:
tsitaat:
Unfortunately the new Rust build is having major CPU issues, we're in contact with the developers to alert them of the problem.

In the mean time please bear with us as your server is likely to be automatically shutdown due to excessive CPU use icon_sad.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 03:56:43 vasta tsitaadiga

Päris lahe tarkvaraarenduse kala, mida aastavahetusel kannatada/parandada. Kaastunne arendajatele ja mängijatele.

Muide kus rohkem Eesti rust mängijaid liigub, mumble või ts?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 31.12.2013 12:20:14 vasta tsitaadiga

mix server maas on? Pange server üless igav on icon_evil.gif
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 12:31:28 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mix server maas on? Pange server üless igav on icon_evil.gif

Viimane patch keeras asjad peeti.
Ise saan mingi maailma pikima errori liitumisel.

[LISA] Servu nüüd tagasi üleval. Maailm on nullitud, kuid inventuris olevad asjad alles.
Ah jah. Sündisin energia null ja ühtegi looma kusaltki ei leidu icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 31.12.2013 13:15:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 12:37:20 vasta tsitaadiga

We fixed all the ddos exploits last night. Then another one popped up. So we fixed that. Servers should be stable now. We are watching.


https://twitter.com/playrust/status/417949115218407424
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 14:51:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
pro kirjutas:
mix server maas on? Pange server üless igav on icon_evil.gif

Viimane patch keeras asjad peeti.
Ise saan mingi maailma pikima errori liitumisel.

[LISA] Servu nüüd tagasi üleval. Maailm on nullitud, kuid inventuris olevad asjad alles.
Ah jah. Sündisin energia null ja ühtegi looma kusaltki ei leidu icon_lol.gif


Täpselt nii, maailm nullitud muu on alles. Proovisin hetkel ülejäänule ka reseti teha, et saaks siis juba uuelt lehelt alustada aga kahjuks meie hosti juures see option veel miskipärast puudub. Uurin asja edasi ja kohe kui targemaks saan, siis resetin uuesti lõplikult kõik asjad ära ja saame puhtalt lehelt alustada.

Resetimine ei hakka olema iga nädalane asi võimalik, et ka mitte igakuine asi. Suurtemate patchide/update järel hakame kindlasti wipema. Muud targemat hetkel ei oska öelda.

Hetkel server ilusti üleval.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 15:13:12 vasta tsitaadiga

Revan, mis reeglid seal siis täpsemalt on? Kaob see mõttetu killimine ära ja rakendatakse mingeid karistusi ka?
Viskab kopa juba ette, et Friendly server ja siis mingi kahene punt käib ringi ja tapab ja varastab, kui ise rahulikult craftid või korjandad.

[LISA] Ja hetkel viskab server maailma pikimat errorit.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 15:14:20 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:
Resetimine ei hakka olema iga nädalane asi võimalik, et ka mitte igakuine asi. Suurtemate patchide/update järel hakame kindlasti wipema. Muud targemat hetkel ei oska öelda.

Ning pole seegi raudpolt. Oleneb täiesti uuendusest. Kui tuleb lõpuks see, et relvade blueprinte jms enam ei leia, siis on loomulikult kindlasti wipe. Kui lisatakse patchiga hunnik animatsioone, siis nagu pole mõtet.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 15:30:01 vasta tsitaadiga

Keegi võiks märku anda, kui see tänane wipe lõpuks valmis saab thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 15:36:31 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga on maailma pealt kõik ära pühitud, kuid inventory alles. Kuna meie hostil sellist võimalust veel sisse ehitatud pole, siis hetkel ilmselt jääbki nii.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 15:50:16 vasta tsitaadiga

pohmakas sa oled george w mängus v?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 16:04:50 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
pohmakas sa oled george w mängus v?

Just.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 16:12:58 vasta tsitaadiga

kes servu eest maksab. võin ka sümboolse summaga toetada. vastu tahaks häkkerite vaba gameplay:D

ja kas mitte 100 slot servu rohkem rahvast ei meelita?


viimati muutis siven 31.12.2013 16:14:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 16:14:45 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kes servu eest maksab. võin ka sümboolse summaga toetada. vastu tahaks häkkerite vaba gameplay:D

ja kas mitte 100 slot servu rohkem rahvast ei meelita?

Finantseeringuga on hetkel korras.
Varsti ehk suurendame serverit. Algul oli raske edu ennustada ja võtsime kõige väiksema.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 16:51:37 vasta tsitaadiga

pohmakas,, selle frieandly võib vabalt sealt serveri nimest ära võta. Täiesti mõttetu sõna seal.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 17:01:43 vasta tsitaadiga

Nagu mängus palutud sai- rahune. Tapmist on igas serveris, ükskõik kui suurelt see friendly ka sinna kirjutatud pole.
kjaups kirjutas:
pohmakas,, selle frieandly võib vabalt sealt serveri nimest ära võta. Täiesti mõttetu sõna seal.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 17:23:57 vasta tsitaadiga

Eks see Friendly natuke ikka aitab ka, inimesed päris kohe ja igaühte ei lase.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 17:27:52 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Eks see Friendly natuke ikka aitab ka, inimesed päris kohe ja igaühte ei lase.

Ainuke rahulik keda viimastel päevadel näinud olen on Angry nerd. Kõik teised on odavad trigerhäppy'd!

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.