Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 23:59:13 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Eesti Energia kasutab usinasti 6litrafosid, nii et ehk jagavad nemad kogemusi sobivate 6lide kohta.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt


Õli on sitaks hea asi kui rääkida soojusmahtuvusest. Kuumuse ärajuhtimiseks õli seest on tarvis radiaatorit, korralikku radiaatorit.

Umbses kinnises korpuses annab õli alguse päris hea efekti, probleem tekib siis kui seda õli peaks omakorda jahutama hakkama icon_sad.gif

Arvuti külge tuleks paigutada turbo, mis arvuti soojuse abil pühiks kuuma õhu kastist minema. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 00:08:04 vasta tsitaadiga

Jama lugu - coins-e.com ei toimi praegu:
This application is temporarily over its serving quota. Please try again later.

Mul kõik mündid seal, just oli plaan paar kiiret kasulikku äri teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 00:08:34 vasta tsitaadiga

"ASRock H81 Pro Bitcoin mining motherboards now in stock and shipping! These are going fast, but more are on the way!"

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151902019298106&set=a.129808098105.109071.84841498105&type=1&theater
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 00:12:50 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Olen kuulnud, et võid ka tavalise toiduõliga täita või siis ükskõik millise vedelikuga mis elektrit ei juhi.
Toiduõli puhul peavad sul olema radikad, mis jahutavad komponente ja pumbad, mis panevad õli ringlema (võimsamatel masinatel ka õli jahutus).

3M Novec 7000 - see vedelik keeb madalal temperatuuril, tõuseb üles ja kondenseerub uuesti jahutatuna alla.
https://www.youtube.com/watch?v=Z_X_hgtlJpA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 28.12.2013 00:51:00 vasta tsitaadiga

Kuidas see õli ventilaatoritele mõjub? Võrreldes õhuga on ju vedelikus oluliselt raskem ringi käia?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 00:56:19 vasta tsitaadiga

Randombit kirjutas:
Kuidas see õli ventilaatoritele mõjub? Võrreldes õhuga on ju vedelikus oluliselt raskem ringi käia?

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna õli jahutab ka ventika mootorit, siis ei tohiks midagi juhtuda.

Omaasi, kuidas vajadusel komponendid õlist puhtaks saab icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 28.12.2013 01:00:34 vasta tsitaadiga

kas raisereid ka liigub?
oleks vaja paar 16x ja 1x
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 28.12.2013 01:10:02 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus kirjutas:
"ASRock H81 Pro Bitcoin mining motherboards now in stock and shipping! These are going fast, but more are on the way!"

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151902019298106&set=a.129808098105.109071.84841498105&type=1&theater


Hind on iseenesest mõsitlik. Huvitav, kas need muutuvad ka kiirelt defitsiidiks?

Netikuller toob selle 130.- rahaga maale kohale. Kui kellelgi on mingit soodsamat moodust USA'st tellimiseks siis ma lööks ka kampa ja võtaks prooviks 2 tk. Kui keegi tahab mind kampa siis PM. Hea oleks kui garantii ka saaks ikka. Selles mõttes see Canada leht meeldib rohkem, et seal pakutakse mõistliku hinna eest lisagarantiid uue vastu vahetamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 01:12:58 vasta tsitaadiga

Randombit kirjutas:
LaC3rtosus kirjutas:
"ASRock H81 Pro Bitcoin mining motherboards now in stock and shipping! These are going fast, but more are on the way!"

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151902019298106&set=a.129808098105.109071.84841498105&type=1&theater


Hind on iseenesest mõsitlik. Huvitav, kas need muutuvad ka kiirelt defitsiidiks?

Netikuller toob selle 130.- rahaga maale kohale. Kui kellelgi on mingit soodsamat moodust USA'st tellimiseks siis ma lööks ka kampa ja võtaks prooviks 2 tk. Kui keegi tahab mind kampa siis PM. Hea oleks kui garantii ka saaks ikka. Selles mõttes see Canada leht meeldib rohkem, et seal pakutakse mõistliku hinna eest lisagarantiid uue vastu vahetamisel.


Neid mobosid, millel 6 pci-e pesa on küll ju, miks see nö Bitcoini emaplaat parem on kui nt 990fxa ud3 või ud5 ? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 01:16:17 vasta tsitaadiga

Mul on sama küsimus tekkinud. Näiteks 5 slotiga - 2x pcie 16x ja 3x pcie 1x - Gigabyte plaate saab 50-60 euro eest..
Et miks see spetsjomm plaat siis parem on - on selle taga vaid turundus või siis midagi enamat?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 01:37:57 vasta tsitaadiga

Ei olegi parem. Nimi on ka üks suur läbikukkumine. Aga on rumalaid, kes ostavad.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 02:17:38 vasta tsitaadiga

MSI Z87-G55, 7x PCI-E
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/Z87-G55/76504

114 €

edit: Kui uskuda Asrocki speci, siis isegi PCI-E extendereid kaasa ei saa...


viimati muutis Chidori 28.12.2013 02:21:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 02:21:22 vasta tsitaadiga

Üle 5 GPU tekib juba päris suur probleem jahutamisega.
V.a juhul kui tegu reference jahutustega. Enda 5 kaardi vahe on juba suht väike, mingi 5-6cm on ehk..
Eks muidugi oleneb riserite pikkusest. Seoses sellega tekib küsimus, kas risereid saab pikendada ka? 2 riserit omavahel ühendada, ega see kiirust ei mõjuta vms ? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 02:33:13 vasta tsitaadiga

Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 02:43:07 vasta tsitaadiga

Keegi võiks selle õli asja ära katsetada. Boonuseks oleks kindlasti see, et saab vaikse masina omale.

Soojuse ära juhtimine võib probleemiks saada küll - kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind. See on ka tõesti huvitav teada, et mida komponentide vendid sellise asja peale teevad - õlis on tõesti märksa raskem ringi kedrata. Mulle hakkas see kõik täitsa huvi pakkuma - nüüd tuleb uurimistööd veidi teha. Eks annan teada, kui valmis miskit meisterdan. (Loodan, et keegi jõuab muidugi ette ja jagab kogemusi, siis ei pea ise vigu tegema liiga palju icon_razz.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 28.12.2013 03:29:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind

icon_eek.gif

Võta nüüd 1 korralik radikas ja arvuta kokku palju sellel pinda on.

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 05:53:24 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
Keegi võiks selle õli asja ära katsetada. Boonuseks oleks kindlasti see, et saab vaikse masina omale.

Soojuse ära juhtimine võib probleemiks saada küll - kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind. See on ka tõesti huvitav teada, et mida komponentide vendid sellise asja peale teevad - õlis on tõesti märksa raskem ringi kedrata. Mulle hakkas see kõik täitsa huvi pakkuma - nüüd tuleb uurimistööd veidi teha. Eks annan teada, kui valmis miskit meisterdan. (Loodan, et keegi jõuab muidugi ette ja jagab kogemusi, siis ei pea ise vigu tegema liiga palju icon_razz.gif )



Kui kunagi komponente müüa veel tahad siis puhastad vatitikkudega neid 2 nädalat ja päris puhtaks kindlasti ei saagi icon_wink.gif


EAC nüüd Coinedupis thumbs_up.gif Hetkel tulusam kui DOGE aga ruumi hinnatõusuks on veel julgelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 05:58:19 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud.


Aga kui tahta powered riseriga, siis alumine powered ja ülemine ilma? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.12.2013 06:15:06 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
yerba kirjutas:
Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud.


Aga kui tahta powered riseriga, siis alumine powered ja ülemine ilma? icon_neutral.gif

Sisuliselt vahet pole, kust maalt see "pauer" sisse süstitakse. Topelt powered mingit efekti ei anna. Ise paneks powered riseri kaardile lähemale. Noh, milleks minna ringiga... icon_smile.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 06:15:52 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud.


Tänx Yerps! beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 11:08:44 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
Keegi võiks selle õli asja ära katsetada. Boonuseks oleks kindlasti see, et saab vaikse masina omale.

Soojuse ära juhtimine võib probleemiks saada küll - kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind. See on ka tõesti huvitav teada, et mida komponentide vendid sellise asja peale teevad - õlis on tõesti märksa raskem ringi kedrata. Mulle hakkas see kõik täitsa huvi pakkuma - nüüd tuleb uurimistööd veidi teha. Eks annan teada, kui valmis miskit meisterdan. (Loodan, et keegi jõuab muidugi ette ja jagab kogemusi, siis ei pea ise vigu tegema liiga palju icon_razz.gif )


Juutuubis on kümneid videosid valmis masinatest. Kui tahad uputada midagi rohkemat kui pisike failiserver, siis pead kindlasti radiaatoriga jahutama. Korpuste pind on nüüd küll väga väike jahutusala ja kindlasti pole piisav. Vaikus ei ole kahjuks argument, sest failiserveri saab ka õhuga hääletuks ning kangemal õlijahutatud arvutil on vaja suht võimsat pumpa, mis suudaks õli ringi ajada. - Ja see teeb kuuldavat häält.
Kokkuvõtteks võib öelda, et õlijahutus on praktilisest vaatevinklist absoluutselt mõttetu. Vaeva on palju ja kasu mitte midagi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 28.12.2013 11:24:29 vasta tsitaadiga

Veel on tehtud ka külmkapi jahutuselementidega protsessorijahutusi, kui nüüd teha mingi võimsam jahutus selle baasil, siis saab kindlasti paljud kuumad videokaardid sellega ära jahutada (isegi alla toasoojuse). Peaks olema ka hooldusvaba (külmkappi pole ju vaja tihti remontida). Mis te arvate kui tasuv selline seda on, kui veidi torusid, teadmisi ja tööriistu oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 12:04:23 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:
Veel on tehtud ka külmkapi jahutuselementidega protsessorijahutusi, kui nüüd teha mingi võimsam jahutus selle baasil, siis saab kindlasti paljud kuumad videokaardid sellega ära jahutada (isegi alla toasoojuse). Peaks olema ka hooldusvaba (külmkappi pole ju vaja tihti remontida). Mis te arvate kui tasuv selline seda on, kui veidi torusid, teadmisi ja tööriistu oleks?

Kui sa täpsustad, mida sa mõtled, siis võibolla keegi kommenteerib, aga reeglina pole sellised ekstreemsused mõttekad muuks kui benchimiseks. Ja isegi benchimiseks on dice/ln2 palju lihtsam ning efektiivsem.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 12:11:16 vasta tsitaadiga

Kompressor tekitab lisamüra, võtab omajagu elektrit ning seda kõike tuleb omakorda jahutada.
Lisaks kondentsioht ja muud jamad. Niisama benchimiseks või kasutamiseks veel aga mingit farmi sellega rajada kindlasti ei tasu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.12.2013 12:25:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kompressor tekitab lisamüra, võtab omajagu elektrit ning seda kõike tuleb omakorda jahutada.
Lisaks kondentsioht ja muud jamad. Niisama benchimiseks või kasutamiseks veel aga mingit farmi sellega rajada kindlasti ei tasu.

Külmkapi kompressor teeb ikka suht. väikest müra, võrrelduna efektiivsete, võimsate turbiinventilaatoritega. Vot kui sellised oma Bitcoin-farmi jahutama paned, vot siis küll enam selles ruumis viibida ei saa. beer_yum.gif
------------------------
Aga mis nendesse õnnetutesse icon_smile.gif videokaartidesse puutub, siis ehk algab jahutamine hoopis termopastade väljavahetamisest selliste tüüpide vastu, mis hakkavad "ära põlema / kivistuma" alles kusagil mingi 150-200 kraadiga, mitte temperatuuri 70-80 kraadi juures. icon_cool.gif
PS: Mingid aastad tagasi igatahes Elfaelektroonika müüs taoliseid, tööstuses kasutatavaid, profipastasid ja -geele, võib-olla müüakse veel ka praegu, ei oska kommenteerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traxx
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 12:40:04 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 28.12.2013 13:09:33 vasta tsitaadiga

tahanteada jutus on iva. Hea kompressor ei tekita niipalju müra, kui täiskiirusel mistahes ventikate park. Lisaks saab torud spetsiaalsete isolatsioonidega katta, ning kondensi ei tohiks kaardi juurde kindlasti tekkida, lisaks kuumadele kividele jaotatuna, ei oleks need torud nüüd nii külmad ka. Asi tuleks valmis ehitada vastavalt jahutavate seadmete hulgale ja siis teha nii võimas jahutus, mis hoiaks neid umbes 15-30 kraadi juures icon_cool.gif. Vaja on ainult oskust jahutustorude/plokkide ehitamiseks ja gaasiga täitmiseks, osi võib tõesti näiteks kasutust, kuid vaiksest külmkapist saada. Külmkapi mootor ja kompressor ise saavad ka kuskil meeter kaugemal seina taga kõrvalruumis/garaazis olla, et müra ja magnetlaineid tõrjuda, torud tuua näiteks läbi seina vms. thumbs_up.gif Lihsalt väike idee, kuna jahutused jutuks tulid... õliga mina ei soovitaks kunagi mässata.

E: Pisut coinidest ka, praegu on päris kasulik vist catcoini kaevata icon_biggrin.gif Coini tuleb vähe, aga kurss on kõrge ja coinedup-is saab vahetada icon_biggrin.gif Doge on praegu stabiilselt madal olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 13:19:39 vasta tsitaadiga

traxx kirjutas:
Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest?

On küll icon_smile.gif Hetkel (kuradi pühad) ootan inimeste puhkuselt tagasi jõudmist, aga sügiseni on olemas koht, elekter ja võrk. Üle veebi saad piiluda kaameraga ning vajadusel restartida / voolu katkestada.

V4p3x kirjutas:
E: Pisut coinidest ka, praegu on päris kasulik vist catcoini kaevata icon_biggrin.gif Coini tuleb vähe, aga kurss on kõrge ja coinedup-is saab vahetada icon_biggrin.gif Doge on praegu stabiilselt madal olnud.
E: mul hakkas õnnest käsi värisema, kui [ANN] lugesin et sha256, oole vaadates aga olid kõik kahtlaselt madala hashratega ning hiljem märkasin, et siiski scrypt. Mis neil siis juhtus, tehti esimene launch sha256 ning siis scrypt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.12.2013 13:21:54 vasta tsitaadiga

DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 13:25:34 vasta tsitaadiga

Siit pole mõtet abi küsida, keegi nagunii midagi mõistlikku ei ütle icon_lol.gif

Kompressoriga pole igatahes kindlasti mõtet jamada.
Palju lihtsam on vesi peale panna ja radikas aknataha visata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 13:37:54 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud icon_smile.gif


Võid ju EAC proovida. Või kui ise otsustada ei julge, siis mine multipooli multiporti.
EAC/BTC on nüüd coinedupis olemas ja hetkel suht soodne kaevandada.
Ise kaevandasin EAC veidi varem. Hetkel lasen DOGE edasi. Hetke kurss küll mingit muret ei tekita. Kurss kindlasti tõuseb.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 28.12.2013 13:41:00, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.12.2013 13:39:27 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ertai kirjutas:
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud icon_smile.gif


Võid ju EAC proovida. Või kui ise otsustada ei julge, siis mine multipooli multiporti.


Pigem ikka jätkan DOGEga, hetkel on pea kõik langemas, võibolla mõne kuu pärast jälle asi tõuseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 13:44:05 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:
tahanteada jutus on iva. Hea kompressor ei tekita niipalju müra, kui täiskiirusel mistahes ventikate park. Lisaks saab torud spetsiaalsete isolatsioonidega katta, ning kondensi ei tohiks kaardi juurde kindlasti tekkida, lisaks kuumadele kividele jaotatuna, ei oleks need torud nüüd nii külmad ka. Asi tuleks valmis ehitada vastavalt jahutavate seadmete hulgale ja siis teha nii võimas jahutus, mis hoiaks neid umbes 15-30 kraadi juures icon_cool.gif. Vaja on ainult oskust jahutustorude/plokkide ehitamiseks ja gaasiga täitmiseks, osi võib tõesti näiteks kasutust, kuid vaiksest külmkapist saada. Külmkapi mootor ja kompressor ise saavad ka kuskil meeter kaugemal seina taga kõrvalruumis/garaazis olla, et müra ja magnetlaineid tõrjuda, torud tuua näiteks läbi seina vms. thumbs_up.gif Lihsalt väike idee, kuna jahutused jutuks tulid... õliga mina ei soovitaks kunagi mässata.


Ütle mulle üks hea põhjus, milleks selle kõigega kümneid tunde jeblada ja päris palju raha investeerida? Lisaks palju suurem elektrikulu. Mingit praktilist väärtust ei ole ja miinuseks on meeletult kasvanud risk, et midagi üles ütleb või läbi kärssab.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 28.12.2013 13:44:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 13:44:12 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud icon_smile.gif
See, et kaevandatakse palju, ongi märk et tasub kaevata. Sel juhul on ka turgu.
See tükike igast coinist ilmselt väga ära ei tasu. Parem lase 1-2 coiniga stabiilselt ning hinna üles poole viskab saad kiirelt maha ärida.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 13:52:03 vasta tsitaadiga

Ma nagu vaatasin, et see doge hind stabiilselt kukub.
See paljude vanadel automaatne müük keerab süsteemi pekki
Lükkasin igaks juhuks oma 2,5 miljonit maha icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 14:04:09 vasta tsitaadiga

reints, selline reaktsioon ja paanikas müümine on üsna tüüpiline. Kui veidi laiemalt mõelda katsuda ja emotsioonid kalkulatsioonidest välja jätta, siis jõuaksid järeldusele, et automaatne müük ja multipool on pikas perspektiivis kasulikud. Parem saadavus, populaarsus kasvab kiiremini tänu saadavusele. Suurem kaevamise intensiivsus. Ploki suuruse poolitamine tuleb kiiremini kätte, -hind tõuseb jne...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 14:19:48 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Ma nagu vaatasin, et see doge hind stabiilselt kukub.
See paljude vanadel automaatne müük keerab süsteemi pekki
Lükkasin igaks juhuks oma 2,5 miljonit maha icon_rolleyes.gif


Kas tõesti ühes vahetuskohas hinda langetades ka teises kohas kähku langeb?

Igatahes eile oli coinedupis mitmeid tunde stabiilselt 79 peal ning ma langetasin ta tunni, äkki kahega 72 peale.
Hetkel pole kahjuks vastavat ressurssi, et langetada.

Kui ikka hind väga madalale langeb, hakkavad inimesed suure tõenäosusega massiliselt ostma ja hind läheb jälle lakke.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 14:29:15 vasta tsitaadiga

Earthi hind on tõesti magus hetkel...
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.12.2013 14:34:52 vasta tsitaadiga

väidetavalt,kui 100k block reachitud, tõmbab alles DOGE käima, tekib korralikum turuväärtus. Ma ka ei näe pointi hetkel müüa.
LasenDOGET edasi, vast läheb hästi icon_smile.gif Mis ma põen ühe -kahe-kolme- kuu elektriarve pärast, kui asi sumbub, pigem otsin väärtuse paranemise märke.
Sain aru, et kutid tahavad, doge otse $asja ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 14:40:30 vasta tsitaadiga

Kus seda earthcoini on kõige parem hetkel kaevandada?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 16:05:04 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kus seda earthcoini on kõige parem hetkel kaevandada?

Näiteks: http://eac.poolerino.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 28.12.2013 16:21:59 vasta tsitaadiga

Poolerinos on minu meelest liiga palju orphaneid. Ise lasen http://eac.eu.hackshardgaming.net
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 28.12.2013 16:37:35 vasta tsitaadiga

Randombit, hackshardgaming.net viimased 24h leitud 197 blokki, orpaneid 8 ehk siis 4%
pooleriino-s viimased 24h leitud 568 blokki ja neist orphaneid 14 ehk siis 2,4%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 17:02:14 vasta tsitaadiga

Ma panin oma peaga siia kaevama juba: http://earth.vircurpool.com/index.php
Kas keegi peale minu ka siin on kaevamas? Tundub, et suht kenasti tuleb hetkel siin earthe..

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2013 17:05:53 vasta tsitaadiga

EAC kogub populaarsust. Paistab, et vaatamata väikesele virinale ei koti siiski kedagi, et seda münti on 270000000 ette kaevatud. icon_biggrin.gif Inimesed on ilusatest piltidest pimestatud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 17:25:52 vasta tsitaadiga

Tuleb ka kambapeale oma münt valmis teha ja seda 10% ette ära lahendada thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 18:02:50 vasta tsitaadiga

... kes kaevandab linuxil ja soovib oma kaevanduse weebis vaadeldavaks teha, siis siin väike õpetus:
http://litecoinsblog.com/remotely-monitoring-your-cgminer-mining-rig-with-miner-php-on-ubuntu/
... weebinäppijatele pole see muidugi uudis icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 28.12.2013 18:11:21 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
traxx kirjutas:
Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest?

On küll icon_smile.gif Hetkel (kuradi pühad) ootan inimeste puhkuselt tagasi jõudmist, aga sügiseni on olemas koht, elekter ja võrk. Üle veebi saad piiluda kaameraga ning vajadusel restartida / voolu katkestada.


Räägi lähemalt. Turvalisus, temperatuurid, niiskus, mis kuupäevani, kus asub, kuidas arveldus käiks, kas keegi kohapeal pidevalt,pilte? Kui kõik legit, oleksin 5mhs'iga teemas thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 18:35:50 vasta tsitaadiga

mul oleks ida-virus pakkuda 3 kordne maja ruute peaks olema 700
küte puudub valve olemas.voolu võimsust uurin lähiajal .elion neti saab ka
niiskust ei olnud tunda.temp saab mõõta ,kuid eks see kaevamisel tõuseb.
saaks ka aknaid lahti hoida kui veidi ümber ehitada turvalisuse mõttes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 18:49:13 vasta tsitaadiga

z@ke kirjutas:
digiraha kirjutas:
traxx kirjutas:
Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest?

On küll icon_smile.gif Hetkel (kuradi pühad) ootan inimeste puhkuselt tagasi jõudmist, aga sügiseni on olemas koht, elekter ja võrk. Üle veebi saad piiluda kaameraga ning vajadusel restartida / voolu katkestada.


Räägi lähemalt. Turvalisus, temperatuurid, niiskus, mis kuupäevani, kus asub, kuidas arveldus käiks, kas keegi kohapeal pidevalt,pilte? Kui kõik legit, oleksin 5mhs'iga teemas thumbs_up.gif

Nagu mainisin, on kõik veel suusõnaliste kokkulepete tasemel, detsembris ei tahtnud keegi end enam liigutada. Seis praegu:
- Kaks kohta Tallinnas - Järvel ja Mustamäel.
- Turvalisus: meie IP-kaamera, kapid tamperiga. aasta alguses lubati kindlustusest pakkumist (usun rohkem kindlustusse, kui kumminuiaga meesterahvasse)
- temperatuurid + niiskus - selgub. mõlemas kohas tegu kasutusel olevate tehnoruumidega, seadmed lähevad tavalistesse seadmekappidesse, kuhu paigaldatud lisaventilatsioon.
- arveldus: sinu tarbitud mõõdetud elekter + teenustasu riiuli täpsusega (riiul - 19" 4U; hinnas üldelekter, võrk, teenus).
- mõlemas kohas keegi reageerimas vastavalt probleemi suurusele (mina või üks kolleegidest kas kõrvalkorrusel või kõrvalmajas)
- iga kasutaja saab endale kohaliku IP pooli, kuhu VPNiga ligi pääseb + voolukatkestuseks URLi.
- kõik on nii legit, kui alustuseks üldse olla saab. teenus ja arveldus lepingu alusel, rikkaks ei ürita saada. peale mitut korda närvilist pöidlahoidmist et kontor või kodu maha põlenud pole, hakkasin otsast asja ajama.
---
Võimalikud show-stopperid:
1) sulle ei sobi, et füüsilist ligipääsu oma seadmetele ei ole. plaanis asja korraldada niiviisi, et tood oma seadmed meile kontorisse, tutvustad neid, mõõdame üle temperatuurid ning eeldatava voolutarbe, üles seadistame 24h jooksul meie. samamoodi ka mahavõtt - 24h jooksul võtame maha ning saad seadmed tagasi
2) mustamäe ruumid on mul kätte näidetud, kuid paberil ei ole veel saanud ei üüri ega kwh hinda
3) kindlustus lööb kirve selga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.