|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
6kantv6ti
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2013
|
27.12.2013 23:59:13
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Eesti Energia kasutab usinasti 6litrafosid, nii et ehk jagavad nemad kogemusi sobivate 6lide kohta.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt |
Õli on sitaks hea asi kui rääkida soojusmahtuvusest. Kuumuse ärajuhtimiseks õli seest on tarvis radiaatorit, korralikku radiaatorit.
Umbses kinnises korpuses annab õli alguse päris hea efekti, probleem tekib siis kui seda õli peaks omakorda jahutama hakkama
Arvuti külge tuleks paigutada turbo, mis arvuti soojuse abil pühiks kuuma õhu kastist minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
28.12.2013 00:08:04
|
|
|
Jama lugu - coins-e.com ei toimi praegu:
This application is temporarily over its serving quota. Please try again later.
Mul kõik mündid seal, just oli plaan paar kiiret kasulikku äri teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
28.12.2013 00:12:50
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Olen kuulnud, et võid ka tavalise toiduõliga täita või siis ükskõik millise vedelikuga mis elektrit ei juhi. |
Toiduõli puhul peavad sul olema radikad, mis jahutavad komponente ja pumbad, mis panevad õli ringlema (võimsamatel masinatel ka õli jahutus).
3M Novec 7000 - see vedelik keeb madalal temperatuuril, tõuseb üles ja kondenseerub uuesti jahutatuna alla.
https://www.youtube.com/watch?v=Z_X_hgtlJpA
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
28.12.2013 01:00:34
|
|
|
kas raisereid ka liigub?
oleks vaja paar 16x ja 1x
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
28.12.2013 01:10:02
|
|
|
Hind on iseenesest mõsitlik. Huvitav, kas need muutuvad ka kiirelt defitsiidiks?
Netikuller toob selle 130.- rahaga maale kohale. Kui kellelgi on mingit soodsamat moodust USA'st tellimiseks siis ma lööks ka kampa ja võtaks prooviks 2 tk. Kui keegi tahab mind kampa siis PM. Hea oleks kui garantii ka saaks ikka. Selles mõttes see Canada leht meeldib rohkem, et seal pakutakse mõistliku hinna eest lisagarantiid uue vastu vahetamisel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.12.2013 01:12:58
|
|
|
| Randombit kirjutas: |
Hind on iseenesest mõsitlik. Huvitav, kas need muutuvad ka kiirelt defitsiidiks?
Netikuller toob selle 130.- rahaga maale kohale. Kui kellelgi on mingit soodsamat moodust USA'st tellimiseks siis ma lööks ka kampa ja võtaks prooviks 2 tk. Kui keegi tahab mind kampa siis PM. Hea oleks kui garantii ka saaks ikka. Selles mõttes see Canada leht meeldib rohkem, et seal pakutakse mõistliku hinna eest lisagarantiid uue vastu vahetamisel. |
Neid mobosid, millel 6 pci-e pesa on küll ju, miks see nö Bitcoini emaplaat parem on kui nt 990fxa ud3 või ud5 ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.12.2013 01:16:17
|
|
|
Mul on sama küsimus tekkinud. Näiteks 5 slotiga - 2x pcie 16x ja 3x pcie 1x - Gigabyte plaate saab 50-60 euro eest..
Et miks see spetsjomm plaat siis parem on - on selle taga vaid turundus või siis midagi enamat?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.12.2013 02:21:22
|
|
|
Üle 5 GPU tekib juba päris suur probleem jahutamisega.
V.a juhul kui tegu reference jahutustega. Enda 5 kaardi vahe on juba suht väike, mingi 5-6cm on ehk..
Eks muidugi oleneb riserite pikkusest. Seoses sellega tekib küsimus, kas risereid saab pikendada ka? 2 riserit omavahel ühendada, ega see kiirust ei mõjuta vms ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.12.2013 02:33:13
|
|
|
Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
28.12.2013 02:43:07
|
|
|
Keegi võiks selle õli asja ära katsetada. Boonuseks oleks kindlasti see, et saab vaikse masina omale.
Soojuse ära juhtimine võib probleemiks saada küll - kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind. See on ka tõesti huvitav teada, et mida komponentide vendid sellise asja peale teevad - õlis on tõesti märksa raskem ringi kedrata. Mulle hakkas see kõik täitsa huvi pakkuma - nüüd tuleb uurimistööd veidi teha. Eks annan teada, kui valmis miskit meisterdan. (Loodan, et keegi jõuab muidugi ette ja jagab kogemusi, siis ei pea ise vigu tegema liiga palju )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
28.12.2013 03:29:39
|
|
|
| tsitaat: |
kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind
|
Võta nüüd 1 korralik radikas ja arvuta kokku palju sellel pinda on.
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
28.12.2013 05:53:24
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
Keegi võiks selle õli asja ära katsetada. Boonuseks oleks kindlasti see, et saab vaikse masina omale.
Soojuse ära juhtimine võib probleemiks saada küll - kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind. See on ka tõesti huvitav teada, et mida komponentide vendid sellise asja peale teevad - õlis on tõesti märksa raskem ringi kedrata. Mulle hakkas see kõik täitsa huvi pakkuma - nüüd tuleb uurimistööd veidi teha. Eks annan teada, kui valmis miskit meisterdan. (Loodan, et keegi jõuab muidugi ette ja jagab kogemusi, siis ei pea ise vigu tegema liiga palju ) |
Kui kunagi komponente müüa veel tahad siis puhastad vatitikkudega neid 2 nädalat ja päris puhtaks kindlasti ei saagi
EAC nüüd Coinedupis Hetkel tulusam kui DOGE aga ruumi hinnatõusuks on veel julgelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
28.12.2013 05:58:19
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud. |
Aga kui tahta powered riseriga, siis alumine powered ja ülemine ilma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.12.2013 06:15:06
|
|
|
| seven` kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud. |
Aga kui tahta powered riseriga, siis alumine powered ja ülemine ilma?  |
Sisuliselt vahet pole, kust maalt see "pauer" sisse süstitakse. Topelt powered mingit efekti ei anna. Ise paneks powered riseri kaardile lähemale. Noh, milleks minna ringiga...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.12.2013 06:15:52
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Saab pikendada. Ei teki probleemi. Mul on 2 tk pikendatud. |
Tänx Yerps!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
28.12.2013 11:08:44
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
Keegi võiks selle õli asja ära katsetada. Boonuseks oleks kindlasti see, et saab vaikse masina omale.
Soojuse ära juhtimine võib probleemiks saada küll - kuigi jahutatav pind oleks siis juba päris suur - kogu korpuse pind. See on ka tõesti huvitav teada, et mida komponentide vendid sellise asja peale teevad - õlis on tõesti märksa raskem ringi kedrata. Mulle hakkas see kõik täitsa huvi pakkuma - nüüd tuleb uurimistööd veidi teha. Eks annan teada, kui valmis miskit meisterdan. (Loodan, et keegi jõuab muidugi ette ja jagab kogemusi, siis ei pea ise vigu tegema liiga palju ) |
Juutuubis on kümneid videosid valmis masinatest. Kui tahad uputada midagi rohkemat kui pisike failiserver, siis pead kindlasti radiaatoriga jahutama. Korpuste pind on nüüd küll väga väike jahutusala ja kindlasti pole piisav. Vaikus ei ole kahjuks argument, sest failiserveri saab ka õhuga hääletuks ning kangemal õlijahutatud arvutil on vaja suht võimsat pumpa, mis suudaks õli ringi ajada. - Ja see teeb kuuldavat häält.
Kokkuvõtteks võib öelda, et õlijahutus on praktilisest vaatevinklist absoluutselt mõttetu. Vaeva on palju ja kasu mitte midagi.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
28.12.2013 11:24:29
|
|
|
| Veel on tehtud ka külmkapi jahutuselementidega protsessorijahutusi, kui nüüd teha mingi võimsam jahutus selle baasil, siis saab kindlasti paljud kuumad videokaardid sellega ära jahutada (isegi alla toasoojuse). Peaks olema ka hooldusvaba (külmkappi pole ju vaja tihti remontida). Mis te arvate kui tasuv selline seda on, kui veidi torusid, teadmisi ja tööriistu oleks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
28.12.2013 12:04:23
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
| Veel on tehtud ka külmkapi jahutuselementidega protsessorijahutusi, kui nüüd teha mingi võimsam jahutus selle baasil, siis saab kindlasti paljud kuumad videokaardid sellega ära jahutada (isegi alla toasoojuse). Peaks olema ka hooldusvaba (külmkappi pole ju vaja tihti remontida). Mis te arvate kui tasuv selline seda on, kui veidi torusid, teadmisi ja tööriistu oleks? |
Kui sa täpsustad, mida sa mõtled, siis võibolla keegi kommenteerib, aga reeglina pole sellised ekstreemsused mõttekad muuks kui benchimiseks. Ja isegi benchimiseks on dice/ln2 palju lihtsam ning efektiivsem.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2013 12:11:16
|
|
|
Kompressor tekitab lisamüra, võtab omajagu elektrit ning seda kõike tuleb omakorda jahutada.
Lisaks kondentsioht ja muud jamad. Niisama benchimiseks või kasutamiseks veel aga mingit farmi sellega rajada kindlasti ei tasu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.12.2013 12:25:47
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Kompressor tekitab lisamüra, võtab omajagu elektrit ning seda kõike tuleb omakorda jahutada.
Lisaks kondentsioht ja muud jamad. Niisama benchimiseks või kasutamiseks veel aga mingit farmi sellega rajada kindlasti ei tasu. |
Külmkapi kompressor teeb ikka suht. väikest müra, võrrelduna efektiivsete, võimsate turbiinventilaatoritega. Vot kui sellised oma Bitcoin-farmi jahutama paned, vot siis küll enam selles ruumis viibida ei saa.
------------------------
Aga mis nendesse õnnetutesse videokaartidesse puutub, siis ehk algab jahutamine hoopis termopastade väljavahetamisest selliste tüüpide vastu, mis hakkavad "ära põlema / kivistuma" alles kusagil mingi 150-200 kraadiga, mitte temperatuuri 70-80 kraadi juures.
PS: Mingid aastad tagasi igatahes Elfaelektroonika müüs taoliseid, tööstuses kasutatavaid, profipastasid ja -geele, võib-olla müüakse veel ka praegu, ei oska kommenteerida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
traxx
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2012
|
28.12.2013 12:40:04
|
|
|
| Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
28.12.2013 13:09:33
|
|
|
tahanteada jutus on iva. Hea kompressor ei tekita niipalju müra, kui täiskiirusel mistahes ventikate park. Lisaks saab torud spetsiaalsete isolatsioonidega katta, ning kondensi ei tohiks kaardi juurde kindlasti tekkida, lisaks kuumadele kividele jaotatuna, ei oleks need torud nüüd nii külmad ka. Asi tuleks valmis ehitada vastavalt jahutavate seadmete hulgale ja siis teha nii võimas jahutus, mis hoiaks neid umbes 15-30 kraadi juures . Vaja on ainult oskust jahutustorude/plokkide ehitamiseks ja gaasiga täitmiseks, osi võib tõesti näiteks kasutust, kuid vaiksest külmkapist saada. Külmkapi mootor ja kompressor ise saavad ka kuskil meeter kaugemal seina taga kõrvalruumis/garaazis olla, et müra ja magnetlaineid tõrjuda, torud tuua näiteks läbi seina vms. Lihsalt väike idee, kuna jahutused jutuks tulid... õliga mina ei soovitaks kunagi mässata.
E: Pisut coinidest ka, praegu on päris kasulik vist catcoini kaevata Coini tuleb vähe, aga kurss on kõrge ja coinedup-is saab vahetada Doge on praegu stabiilselt madal olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
28.12.2013 13:19:39
|
|
|
| traxx kirjutas: |
| Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest? |
On küll Hetkel (kuradi pühad) ootan inimeste puhkuselt tagasi jõudmist, aga sügiseni on olemas koht, elekter ja võrk. Üle veebi saad piiluda kaameraga ning vajadusel restartida / voolu katkestada.
| V4p3x kirjutas: |
E: Pisut coinidest ka, praegu on päris kasulik vist catcoini kaevata Coini tuleb vähe, aga kurss on kõrge ja coinedup-is saab vahetada Doge on praegu stabiilselt madal olnud. |
E: mul hakkas õnnest käsi värisema, kui [ANN] lugesin et sha256, oole vaadates aga olid kõik kahtlaselt madala hashratega ning hiljem märkasin, et siiski scrypt. Mis neil siis juhtus, tehti esimene launch sha256 ning siis scrypt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
28.12.2013 13:21:54
|
|
|
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2013 13:25:34
|
|
|
Siit pole mõtet abi küsida, keegi nagunii midagi mõistlikku ei ütle
Kompressoriga pole igatahes kindlasti mõtet jamada.
Palju lihtsam on vesi peale panna ja radikas aknataha visata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
28.12.2013 13:37:54
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud  |
Võid ju EAC proovida. Või kui ise otsustada ei julge, siis mine multipooli multiporti.
EAC/BTC on nüüd coinedupis olemas ja hetkel suht soodne kaevandada.
Ise kaevandasin EAC veidi varem. Hetkel lasen DOGE edasi. Hetke kurss küll mingit muret ei tekita. Kurss kindlasti tõuseb.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 28.12.2013 13:41:00, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
28.12.2013 13:39:27
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud  |
Võid ju EAC proovida. Või kui ise otsustada ei julge, siis mine multipooli multiporti. |
Pigem ikka jätkan DOGEga, hetkel on pea kõik langemas, võibolla mõne kuu pärast jälle asi tõuseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
28.12.2013 13:44:05
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
tahanteada jutus on iva. Hea kompressor ei tekita niipalju müra, kui täiskiirusel mistahes ventikate park. Lisaks saab torud spetsiaalsete isolatsioonidega katta, ning kondensi ei tohiks kaardi juurde kindlasti tekkida, lisaks kuumadele kividele jaotatuna, ei oleks need torud nüüd nii külmad ka. Asi tuleks valmis ehitada vastavalt jahutavate seadmete hulgale ja siis teha nii võimas jahutus, mis hoiaks neid umbes 15-30 kraadi juures . Vaja on ainult oskust jahutustorude/plokkide ehitamiseks ja gaasiga täitmiseks, osi võib tõesti näiteks kasutust, kuid vaiksest külmkapist saada. Külmkapi mootor ja kompressor ise saavad ka kuskil meeter kaugemal seina taga kõrvalruumis/garaazis olla, et müra ja magnetlaineid tõrjuda, torud tuua näiteks läbi seina vms. Lihsalt väike idee, kuna jahutused jutuks tulid... õliga mina ei soovitaks kunagi mässata. |
Ütle mulle üks hea põhjus, milleks selle kõigega kümneid tunde jeblada ja päris palju raha investeerida? Lisaks palju suurem elektrikulu. Mingit praktilist väärtust ei ole ja miinuseks on meeletult kasvanud risk, et midagi üles ütleb või läbi kärssab.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 28.12.2013 13:44:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.12.2013 13:44:12
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
DOGEt kaevandatakse nii palju,et peab vist midagi paremat püüdma hakkama. Hind ja münt ise ka feilib.. v uskuda veel mõned kuud  |
See, et kaevandatakse palju, ongi märk et tasub kaevata. Sel juhul on ka turgu.
See tükike igast coinist ilmselt väga ära ei tasu. Parem lase 1-2 coiniga stabiilselt ning hinna üles poole viskab saad kiirelt maha ärida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.12.2013 13:52:03
|
|
|
Ma nagu vaatasin, et see doge hind stabiilselt kukub.
See paljude vanadel automaatne müük keerab süsteemi pekki
Lükkasin igaks juhuks oma 2,5 miljonit maha
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
28.12.2013 14:04:09
|
|
|
reints, selline reaktsioon ja paanikas müümine on üsna tüüpiline. Kui veidi laiemalt mõelda katsuda ja emotsioonid kalkulatsioonidest välja jätta, siis jõuaksid järeldusele, et automaatne müük ja multipool on pikas perspektiivis kasulikud. Parem saadavus, populaarsus kasvab kiiremini tänu saadavusele. Suurem kaevamise intensiivsus. Ploki suuruse poolitamine tuleb kiiremini kätte, -hind tõuseb jne...
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.12.2013 14:19:48
|
|
|
| reints kirjutas: |
Ma nagu vaatasin, et see doge hind stabiilselt kukub.
See paljude vanadel automaatne müük keerab süsteemi pekki
Lükkasin igaks juhuks oma 2,5 miljonit maha  |
Kas tõesti ühes vahetuskohas hinda langetades ka teises kohas kähku langeb?
Igatahes eile oli coinedupis mitmeid tunde stabiilselt 79 peal ning ma langetasin ta tunni, äkki kahega 72 peale.
Hetkel pole kahjuks vastavat ressurssi, et langetada.
Kui ikka hind väga madalale langeb, hakkavad inimesed suure tõenäosusega massiliselt ostma ja hind läheb jälle lakke.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
28.12.2013 14:34:52
|
|
|
väidetavalt,kui 100k block reachitud, tõmbab alles DOGE käima, tekib korralikum turuväärtus. Ma ka ei näe pointi hetkel müüa.
LasenDOGET edasi, vast läheb hästi Mis ma põen ühe -kahe-kolme- kuu elektriarve pärast, kui asi sumbub, pigem otsin väärtuse paranemise märke.
Sain aru, et kutid tahavad, doge otse $asja ajada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.12.2013 14:40:30
|
|
|
Kus seda earthcoini on kõige parem hetkel kaevandada?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
28.12.2013 16:37:35
|
|
|
Randombit, hackshardgaming.net viimased 24h leitud 197 blokki, orpaneid 8 ehk siis 4%
pooleriino-s viimased 24h leitud 568 blokki ja neist orphaneid 14 ehk siis 2,4%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2013 17:25:52
|
|
|
Tuleb ka kambapeale oma münt valmis teha ja seda 10% ette ära lahendada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
28.12.2013 18:11:21
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| traxx kirjutas: |
| Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest? |
On küll Hetkel (kuradi pühad) ootan inimeste puhkuselt tagasi jõudmist, aga sügiseni on olemas koht, elekter ja võrk. Üle veebi saad piiluda kaameraga ning vajadusel restartida / voolu katkestada. |
Räägi lähemalt. Turvalisus, temperatuurid, niiskus, mis kuupäevani, kus asub, kuidas arveldus käiks, kas keegi kohapeal pidevalt,pilte? Kui kõik legit, oleksin 5mhs'iga teemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
28.12.2013 18:35:50
|
|
|
mul oleks ida-virus pakkuda 3 kordne maja ruute peaks olema 700
küte puudub valve olemas.voolu võimsust uurin lähiajal .elion neti saab ka
niiskust ei olnud tunda.temp saab mõõta ,kuid eks see kaevamisel tõuseb.
saaks ka aknaid lahti hoida kui veidi ümber ehitada turvalisuse mõttes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
28.12.2013 18:49:13
|
|
|
| z@ke kirjutas: |
| digiraha kirjutas: |
| traxx kirjutas: |
| Kas kellelgi Tallinnas pole pinda pakkuda kuhu saaks paar kaarti või masina kaevama panna mingi tasu eest? |
On küll Hetkel (kuradi pühad) ootan inimeste puhkuselt tagasi jõudmist, aga sügiseni on olemas koht, elekter ja võrk. Üle veebi saad piiluda kaameraga ning vajadusel restartida / voolu katkestada. |
Räägi lähemalt. Turvalisus, temperatuurid, niiskus, mis kuupäevani, kus asub, kuidas arveldus käiks, kas keegi kohapeal pidevalt,pilte? Kui kõik legit, oleksin 5mhs'iga teemas  |
Nagu mainisin, on kõik veel suusõnaliste kokkulepete tasemel, detsembris ei tahtnud keegi end enam liigutada. Seis praegu:
- Kaks kohta Tallinnas - Järvel ja Mustamäel.
- Turvalisus: meie IP-kaamera, kapid tamperiga. aasta alguses lubati kindlustusest pakkumist (usun rohkem kindlustusse, kui kumminuiaga meesterahvasse)
- temperatuurid + niiskus - selgub. mõlemas kohas tegu kasutusel olevate tehnoruumidega, seadmed lähevad tavalistesse seadmekappidesse, kuhu paigaldatud lisaventilatsioon.
- arveldus: sinu tarbitud mõõdetud elekter + teenustasu riiuli täpsusega (riiul - 19" 4U; hinnas üldelekter, võrk, teenus).
- mõlemas kohas keegi reageerimas vastavalt probleemi suurusele (mina või üks kolleegidest kas kõrvalkorrusel või kõrvalmajas)
- iga kasutaja saab endale kohaliku IP pooli, kuhu VPNiga ligi pääseb + voolukatkestuseks URLi.
- kõik on nii legit, kui alustuseks üldse olla saab. teenus ja arveldus lepingu alusel, rikkaks ei ürita saada. peale mitut korda närvilist pöidlahoidmist et kontor või kodu maha põlenud pole, hakkasin otsast asja ajama.
---
Võimalikud show-stopperid:
1) sulle ei sobi, et füüsilist ligipääsu oma seadmetele ei ole. plaanis asja korraldada niiviisi, et tood oma seadmed meile kontorisse, tutvustad neid, mõõdame üle temperatuurid ning eeldatava voolutarbe, üles seadistame 24h jooksul meie. samamoodi ka mahavõtt - 24h jooksul võtame maha ning saad seadmed tagasi
2) mustamäe ruumid on mul kätte näidetud, kuid paberil ei ole veel saanud ei üüri ega kwh hinda
3) kindlustus lööb kirve selga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|