Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 05:16:16 vasta tsitaadiga

hetkel jah mõnedes hoonetes pole midagi.

Aga surmade kohta niipalju et, ennem kui kuidagi elama (selgemaks) hakkab dayzi, saad vähemalt 300+ korda surma icon_biggrin.gif ALGUS on raske !

Võrdluseks toon tallinn tartu mt kus kolmapäeva 02.00 on nii igav et jää kas või magama, samas reedesel tipptunnil võid terve tee adreka laksu all läbida.

Ja dayz võib seda adrenaliini jätkuda kui oskad otsida, aga algul tutvu kaardiga ning saa esimesed kogemused.

Ning FRENDLY ei ole mittekunagi FRENDLY!!!!!!

Isiklikult ei viitsigi rannikul lootimisega tegelema hakata. Ennem kooneb ära kui mingit sööki jooki leiab icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 05:53:02 vasta tsitaadiga

Standalones on väga palju friendlit, üllatusena. thumbs_up.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 06:11:15 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Isiklikult ei viitsigi rannikul lootimisega tegelema hakata. Ennem kooneb ära kui mingit sööki jooki leiab icon_biggrin.gif

Aga mis sa teed siis? icon_razz.gif Selle asemel? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 06:25:21 vasta tsitaadiga

Timberg, pea igas külas on mingi kaev kusagil, tuleb silmad lahti hoida. 3-4 korda jood siis saad mitu kilomeetrit joosta enne kui uuesti janu tekib.
kraam ei respawni hetkel, kui keegi majad puhtaks juba rookinud, siis pead sisemaale jooksma et kraami leida.

üldiselt tulekski nii teha, et rannikult kiirelt otsid juua ja mida iganes maas vedeleb ja siis jooksed kiirelt sisemaale ära, seal on alati rohkem asju. kui server on hiljuti restartinud, siis võib ka rannikult palju kraami leida.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 06:38:11 vasta tsitaadiga

Sai ka natukene pelatud, esimene Tulekustuti VS Kirves fight sai edukalt kirvega võidetud icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 27.12.2013 07:07:56 vasta tsitaadiga

Timberg, Pane näiteks oma steam siia kirja, las rahvas lisab sõbraks, vaata mumblesse, tutvu meestega ja jookse koos nendega ringi, siis saad asja vast kiiremini selgeks ja peaks nagu huvitavam kah olema thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 13:44:07 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Timberg, Pane näiteks oma steam siia kirja, las rahvas lisab sõbraks, vaata mumblesse, tutvu meestega ja jookse koos nendega ringi, siis saad asja vast kiiremini selgeks ja peaks nagu huvitavam kah olema thumbs_up.gif
thumbs_up.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 27.12.2013 13:57:44 vasta tsitaadiga

Minu steam kasutaja: hannespoiss

Mumbles olen Kurat666
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.12.2013 14:00:12 vasta tsitaadiga

Ei tea, endal veel esimene character elus icon_razz.gif Päris mitu tulevahetust ka juba ära pidanud ja paar killi ka käes. Pole üldse raske mäng icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 14:08:03 vasta tsitaadiga

Cracker, sa muidugi vana veteran ka ju icon_razz1.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 27.12.2013 15:11:46 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et selles mängus tasuks hoida paranoiaseierit punase lähedal, sest kunagi ei tea, kas vastutulija on sõbralik või mitte, kuid dayz.kriba.ee registreerimisega on minu arust veidi liiale mindud: kust ma peaksin teadma modi looja hüüdnime?! icon_eek.gif

Tahaks registreeruda, aga vajan abi. Proovisin eile öösel, üksi ringikondamiseks on see maailm veidi kõle, hea meelega liituks; nimeks modis/steamis: Helbeke.

EDIT: Ok, leidsin Dean "Rocket" Hall.

_________________
i like my sugar with coffe and cream


viimati muutis Helbeke 27.12.2013 15:16:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 15:14:55 vasta tsitaadiga

ot:
Helbeke kirjutas:
kust ma peaksin teadma modi looja hüüdnime?! icon_eek.gif

icon_lol.gif
Väike vihje:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 15:16:27 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Ei tea, endal veel esimene character elus icon_razz.gif Päris mitu tulevahetust ka juba ära pidanud ja paar killi ka käes. Pole üldse raske mäng icon_biggrin.gif


Samamoodi esimene karakter elus ja full gear olemas. Mitmeid tulevahetusi üle elanud. Mängus olen Skiller. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 15:41:56 vasta tsitaadiga

Ma ka suht kaua nüüd elus püsinud, eks kui jälle kamaga möllan siis lähen julkeks ära icon_biggrin.gif


E: Kes mumble parooli ei tea siis küsige minu käest!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 16:01:25 vasta tsitaadiga

Ulme. Saime and3rsiga kaks vend maha võetud NWA-l. Siis otsustas minu arvuti, et blue screen on hea idee ja tagasi logides olin rannikul paljalt. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Blue screeni viskas mingi clocki teemal, ehk siis pole stabiilne asi. icon_biggrin.gif

viimati muutis HaXoR 27.12.2013 17:25:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 16:19:36 vasta tsitaadiga

HaXoR, Nagu DOCH juba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:24:44 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
HaXoR, Nagu DOCH juba icon_rolleyes.gif


Nagu DOCH? Mida see tähendama peaks? icon_biggrin.gif Tal juhtus sarnane asi?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:33:50 vasta tsitaadiga

See vend clockib ka ja siis mängib ja lööb koguaeg bluescreene icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 27.12.2013 19:23:06 vasta tsitaadiga

Keegi pauk laskis mu maha icon_evil.gif
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 19:50:15 vasta tsitaadiga

ei ole koguaeg bluescreene !
lihtsalt otsin videol sellist clocki mis mängu kokku ei jooksuta ning sellega vahel kaasneb selline tore asi et pilt läheb berserki icon_biggrin.gif bluescreene ei näita.
Samas lasen koormusteste ennem ja igast 3d marke ja midagi ei juhtu aga mingiaeg mängus olles paneb asi lihtsalt pange.

OT:

gtx470 gigabyte oc on clockimiseks parem, saab suhteliselt vabalt gtx570 reference clocki kätte. ja sellega saab ka mängitud juba. Jahutiks on olnud AC Accelero Xtreme plus ja AC Arctic Accelero Hybrid ja temperatuuri vahet põhimõtteliset ei ole. Kui siis 2C Arctic Accelero Hybrid kasuks aga full loadis on mõlemail sama temp.

gtx570hd evga. Vot kriitikat jätkuks terveks nädalaks ! OC-d andes grammi jagu, kavatseb ta mängudes mitte end väga liigutada, sama on temperatuurid samad mis gtx470-l . Reference clockiga skoorib vähem kui gtx470 overclockituna ning clockituna veel kehvem icon_biggrin.gif ning reference jahutiga algavad tembid 52C juures.
Õnneks sai peale pandud AC Arctic Accelero Hybrid, Full load teperatuur langes küll 35C aga ka sellest pole suht mingt kasutegurit. Isegi gt650 owniks ikka gtx570hd ära icon_biggrin.gif
Aga gtx570hd karbil ikka seda NR1 igas asendis täis et ainult mis sealt puudu on NR 1 bullshit !
Aga ma proovin veel physx ära ning anna teada ka kuidas loomkatsed lõppesid.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 20:24:48 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Keegi pauk laskis mu maha icon_evil.gif

Sa ise pole kedagi seal mängus tapnud?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 27.12.2013 21:10:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Helbeke kirjutas:
Keegi pauk laskis mu maha icon_evil.gif

Sa ise pole kedagi seal mängus tapnud?


Ei.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.12.2013 21:15:00 vasta tsitaadiga

Siin mängus tuleb käituda nii, et shoot first, ask later icon_biggrin.gif vähemalt modis oli nii icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 21:17:18 vasta tsitaadiga

Kuidas see võimalik on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 21:18:18 vasta tsitaadiga

See on lihtne. Kui sa oskad. Mina oskan.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.12.2013 21:20:01 vasta tsitaadiga

Niimoodi, et lased mängija maha ja siis küsid surnult mängijalt kas ta oli friendly icon_biggrin.gif Kui ta jääb sinna You are dead screeni peale, siis peaks mängus sees saama veel temaga suhelda. Muidugi mina ei küsi kunagi, kuna mul pohh icon_biggrin.gif Relvaga mängija saab kindlalt kuuli ja ilma relvata mängijaga teeme inimkatseid :p
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 27.12.2013 21:39:15 vasta tsitaadiga

Päris hirmuäratav, sest üldiselt kipuvad inimesed virtuaalmaailmas käituma samade eetiliste tõekspidamiste järgi, nagu nad seda teevad ka päriselus.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 27.12.2013 21:40:13 vasta tsitaadiga

aasta huumor
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 21:42:51 vasta tsitaadiga

Väga hea video:

Link

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:17:32 vasta tsitaadiga

Täna siis Zeleno kandis ringi uidates avas mingi vend M4-st võsast minu pihta tule. Tüüp täristas pool salve, suurema osa lasi mööda. Lõpuks taipasin kust lasud tulevad, keerasin ümber, panin M4 rauas oleva kuuliga (salve polnud) tüübile kõhtu ja tüüp kadus kohe kuuse sisse ja alt + f4 ... Nojah.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:56:08 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Täna siis Zeleno kandis ringi uidates avas mingi vend M4-st võsast minu pihta tule. Tüüp täristas pool salve, suurema osa lasi mööda. Lõpuks taipasin kust lasud tulevad, keerasin ümber, panin M4 rauas oleva kuuliga (salve polnud) tüübile kõhtu ja tüüp kadus kohe kuuse sisse ja alt + f4 ... Nojah.. icon_biggrin.gif

Äkki sind ründas HV kasutaja Helbeke, kes pole DayZis kunagi kedagi tapnud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 27.12.2013 23:20:20 vasta tsitaadiga

Balotal:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 00:19:41 vasta tsitaadiga

arvake ära palju reaalselt seal mängijaid on ?

icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 02:42:42 vasta tsitaadiga

Ei ole nii. Mu seitsmes elu. Vist suutsin elus püsida oma 5h või kurat, no varustust ikka vaikselt tuli. Oli juba labidas ja seqjlakott ja riided ja kiiver ja ka väike toidu- ja joogivaru. Alt-tabin korraks välja, et kaardilt otsida, kus võiks olla lähim kaev. Tagasi mängus, "you are uncoicnsdouuz vms" icon_razz.gif icon_biggrin.gif ps. te praegu mumbles ka? keegi võiks parooli psi visata.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 04:42:07 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
arvake ära palju reaalselt seal mängijaid on ?

icon_biggrin.gif

17?
Ise liitun jälle nädala lõpus, siis võiks midagi korraliku korda saata. Või lihtsalt NWA-l ringi joosta icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 07:06:58 vasta tsitaadiga

ainult 3 ülejäänud on AI-d

kodanik kes seal nendega majandas väitis et on admin ja ta testib midagi, aga täpsemalt ei tahtnud asja seletada. Jutus sai aru e tuleb mingi ALA singelplayer või uus mod dayz-ist. icon_biggrin.gif
Aga ise kaldun arvama seda et kui oligi admin siis sai juurdepääsu server file ja lihvis enda hack programmi. Sest ta andis neile erinevaid käske liigutamise suhtes, et varsti dayz SA-s ka igast huvitavaid style tantse nautima hakata :p

Muidugi tats ei saanud sinna kampa liitumatta jätta icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 10:42:18 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ei ole nii. Mu seitsmes elu. Vist suutsin elus püsida oma 5h või kurat, no varustust ikka vaikselt tuli. Oli juba labidas ja seqjlakott ja riided ja kiiver ja ka väike toidu- ja joogivaru. Alt-tabin korraks välja, et kaardilt otsida, kus võiks olla lähim kaev. Tagasi mängus, "you are uncoicnsdouuz vms" icon_razz.gif icon_biggrin.gif ps. te praegu mumbles ka? keegi võiks parooli psi visata.
Kui nutitelefon, siis kasuta seda kaardi uurimiseks.
Mul endal sülearvuti kõrval, et saaksin seal chattida ja muid vajalike asju uurida - mängus ei alt+tab-i, sest see suhteliselt ohtlik - äkki lasen sõbra pihta salve tühjaks icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 11:01:04 vasta tsitaadiga

https://soundcloud.com/hypurpelue/dayz-descent-into-madness
väärt kuulamine icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 12:08:19 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
ainult 3 ülejäänud on AI-d

kodanik kes seal nendega majandas väitis et on admin ja ta testib midagi, aga täpsemalt ei tahtnud asja seletada. Jutus sai aru e tuleb mingi ALA singelplayer või uus mod dayz-ist. icon_biggrin.gif
Aga ise kaldun arvama seda et kui oligi admin siis sai juurdepääsu server file ja lihvis enda hack programmi. Sest ta andis neile erinevaid käske liigutamise suhtes, et varsti dayz SA-s ka igast huvitavaid style tantse nautima hakata :p

Muidugi tats ei saanud sinna kampa liitumatta jätta icon_biggrin.gif
kas alguses ei olnud jutt mingi aasta tagasi, et sa tuleb singleplayerina ka?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 28.12.2013 16:27:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Püüdsime kinni kaks prantsusmaa kodanikku, kes esimest päeva mängisid (üks pildil, teise tegelase laip jäi kuhugi aia äärde kus Timberg ta igaks juhuks suures killimis hoos mõrvas icon_biggrin.gif).
Ülekuulamisel selgus, et nad olid terve päeva üksteist taga otsinud ja siis kuidagi NWA'le eksinud. Ühel oli õnnestunud kuskilt kirves ja edev mask lootida, teine oli leidnud endale ilusa punase särgi. Panime käerauad peale aga millegipärast ei saanud neid enam pärast ära võtta. Soovitasime tal reconnect proovida, rohkem me teda seal serveris mängimas ei näinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 17:04:07 vasta tsitaadiga

Kui käed on rauas ja disconnectid, saad automaatselt surma.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 17:07:03 vasta tsitaadiga

Mis ajast? Mina küll ei saanud - ärkasin üles ja täitsa elus ning käed raudadest vabad...
See mingi serveripoolne mod äkki? Pole just keeruline sellist asja külge pookida.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 17:21:02 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/games/221100/announcements/detail/1495491571550201802
tsitaat:
New:

Config: added anim hooks for zombie feeding(should allow for zombie to deal damage to unconscious players)
Config: greeting with 2 handed weapon now possible without disarming
UI: Inspect option in the inventory screen (shows item in 3D, draft system only)
Engine: Servers with incompatible version marked in the server browser
Engine: The „Player uses modified data“ message is removed from CHAT
Design: you can craft splint and fix broken limbs with it
Design: players who disconnect when unconscious will die
Design: players who disconnect when restrained will die

New weapon: Magnum .357 Revolver + ammo
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 17:26:16 vasta tsitaadiga

Ma polegi pärast 20.12 mänginud icon_biggrin.gif eks sellepärast olegi icon_biggrin.gif
Kas nüüd jäävad kehad alles ka, kui mängija välja logib teadvuseta/kinniseotud olekus? Või kaovad ära nagu varemgi?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 28.12.2013 17:39:06 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas nüüd jäävad kehad alles ka, kui mängija välja logib teadvuseta/kinniseotud olekus? Või kaovad ära nagu varemgi?


Ei jää kahjuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 20:26:12 vasta tsitaadiga

Tarkust:

Link

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.12.2013 22:09:22 vasta tsitaadiga

Kui paljud teist ja kui tihedalt seal NWAF juures chillite? Enamusajast? Relvadega vennad kill on sight?

Pmst kui mõnes military basest läbi käid ega siis looti väga vaja polegi.. vahepeal joppab mingi tühjema serveriga või just restartinud ja siis saab neid 60seid salvi ka mõnusalt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 22:37:59 vasta tsitaadiga

Mängisin natuke prooviks. Friendly juttu pole vist eriti mõtet uskuda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 23:07:34 vasta tsitaadiga

Mingi hull hüppas peaaegu pähe mulle tollest plekist laohoones. Murdis jala, lükkasin käed raudu ja asusin morfiini otsima. Võtsin morfiini kätte, aga kogemata kasutasin selle enda peal ära ja siis avastasin, et mul pole käeraudade võtmeid ka veel. Peab ikka harjutama veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 23:23:13 vasta tsitaadiga

Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta icon_biggrin.gif. Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi icon_smile.gif .

Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.