|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
27.12.2013 05:16:16
|
|
|
hetkel jah mõnedes hoonetes pole midagi.
Aga surmade kohta niipalju et, ennem kui kuidagi elama (selgemaks) hakkab dayzi, saad vähemalt 300+ korda surma ALGUS on raske !
Võrdluseks toon tallinn tartu mt kus kolmapäeva 02.00 on nii igav et jää kas või magama, samas reedesel tipptunnil võid terve tee adreka laksu all läbida.
Ja dayz võib seda adrenaliini jätkuda kui oskad otsida, aga algul tutvu kaardiga ning saa esimesed kogemused.
Ning FRENDLY ei ole mittekunagi FRENDLY!!!!!!
Isiklikult ei viitsigi rannikul lootimisega tegelema hakata. Ennem kooneb ära kui mingit sööki jooki leiab
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.12.2013 06:11:15
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Isiklikult ei viitsigi rannikul lootimisega tegelema hakata. Ennem kooneb ära kui mingit sööki jooki leiab  |
Aga mis sa teed siis? Selle asemel?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
27.12.2013 06:25:21
|
|
|
Timberg, pea igas külas on mingi kaev kusagil, tuleb silmad lahti hoida. 3-4 korda jood siis saad mitu kilomeetrit joosta enne kui uuesti janu tekib.
kraam ei respawni hetkel, kui keegi majad puhtaks juba rookinud, siis pead sisemaale jooksma et kraami leida.
üldiselt tulekski nii teha, et rannikult kiirelt otsid juua ja mida iganes maas vedeleb ja siis jooksed kiirelt sisemaale ära, seal on alati rohkem asju. kui server on hiljuti restartinud, siis võib ka rannikult palju kraami leida.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
27.12.2013 06:38:11
|
|
|
Sai ka natukene pelatud, esimene Tulekustuti VS Kirves fight sai edukalt kirvega võidetud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
27.12.2013 07:07:56
|
|
|
Timberg, Pane näiteks oma steam siia kirja, las rahvas lisab sõbraks, vaata mumblesse, tutvu meestega ja jookse koos nendega ringi, siis saad asja vast kiiremini selgeks ja peaks nagu huvitavam kah olema
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
27.12.2013 13:44:07
|
|
|
| crypto kirjutas: |
Timberg, Pane näiteks oma steam siia kirja, las rahvas lisab sõbraks, vaata mumblesse, tutvu meestega ja jookse koos nendega ringi, siis saad asja vast kiiremini selgeks ja peaks nagu huvitavam kah olema  |
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
27.12.2013 13:57:44
|
|
|
Minu steam kasutaja: hannespoiss
Mumbles olen Kurat666
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
27.12.2013 14:00:12
|
|
|
Ei tea, endal veel esimene character elus Päris mitu tulevahetust ka juba ära pidanud ja paar killi ka käes. Pole üldse raske mäng
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
27.12.2013 15:11:46
|
|
|
Ma saan aru, et selles mängus tasuks hoida paranoiaseierit punase lähedal, sest kunagi ei tea, kas vastutulija on sõbralik või mitte, kuid dayz.kriba.ee registreerimisega on minu arust veidi liiale mindud: kust ma peaksin teadma modi looja hüüdnime?!
Tahaks registreeruda, aga vajan abi. Proovisin eile öösel, üksi ringikondamiseks on see maailm veidi kõle, hea meelega liituks; nimeks modis/steamis: Helbeke.
EDIT: Ok, leidsin Dean "Rocket" Hall.
_________________ i like my sugar with coffe and cream
viimati muutis Helbeke 27.12.2013 15:16:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
27.12.2013 15:14:55
|
|
|
| ot: |
| Helbeke kirjutas: |
kust ma peaksin teadma modi looja hüüdnime?! |
Väike vihje:
Spoiler 
|
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
27.12.2013 15:16:27
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
Ei tea, endal veel esimene character elus Päris mitu tulevahetust ka juba ära pidanud ja paar killi ka käes. Pole üldse raske mäng  |
Samamoodi esimene karakter elus ja full gear olemas. Mitmeid tulevahetusi üle elanud. Mängus olen Skiller.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
27.12.2013 15:41:56
|
|
|
Ma ka suht kaua nüüd elus püsinud, eks kui jälle kamaga möllan siis lähen julkeks ära
E: Kes mumble parooli ei tea siis küsige minu käest!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
27.12.2013 16:01:25
|
|
|
Ulme. Saime and3rsiga kaks vend maha võetud NWA-l. Siis otsustas minu arvuti, et blue screen on hea idee ja tagasi logides olin rannikul paljalt. Blue screeni viskas mingi clocki teemal, ehk siis pole stabiilne asi.
viimati muutis HaXoR 27.12.2013 17:25:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
27.12.2013 16:19:36
|
|
|
HaXoR, Nagu DOCH juba
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
27.12.2013 17:24:44
|
|
|
| Arvutipäss kirjutas: |
HaXoR, Nagu DOCH juba  |
Nagu DOCH? Mida see tähendama peaks? Tal juhtus sarnane asi?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
27.12.2013 17:33:50
|
|
|
See vend clockib ka ja siis mängib ja lööb koguaeg bluescreene
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
27.12.2013 19:23:06
|
|
|
Keegi pauk laskis mu maha
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
27.12.2013 19:50:15
|
|
|
ei ole koguaeg bluescreene !
lihtsalt otsin videol sellist clocki mis mängu kokku ei jooksuta ning sellega vahel kaasneb selline tore asi et pilt läheb berserki bluescreene ei näita.
Samas lasen koormusteste ennem ja igast 3d marke ja midagi ei juhtu aga mingiaeg mängus olles paneb asi lihtsalt pange.
OT:
gtx470 gigabyte oc on clockimiseks parem, saab suhteliselt vabalt gtx570 reference clocki kätte. ja sellega saab ka mängitud juba. Jahutiks on olnud AC Accelero Xtreme plus ja AC Arctic Accelero Hybrid ja temperatuuri vahet põhimõtteliset ei ole. Kui siis 2C Arctic Accelero Hybrid kasuks aga full loadis on mõlemail sama temp.
gtx570hd evga. Vot kriitikat jätkuks terveks nädalaks ! OC-d andes grammi jagu, kavatseb ta mängudes mitte end väga liigutada, sama on temperatuurid samad mis gtx470-l . Reference clockiga skoorib vähem kui gtx470 overclockituna ning clockituna veel kehvem ning reference jahutiga algavad tembid 52C juures.
Õnneks sai peale pandud AC Arctic Accelero Hybrid, Full load teperatuur langes küll 35C aga ka sellest pole suht mingt kasutegurit. Isegi gt650 owniks ikka gtx570hd ära
Aga gtx570hd karbil ikka seda NR1 igas asendis täis et ainult mis sealt puudu on NR 1 bullshit !
Aga ma proovin veel physx ära ning anna teada ka kuidas loomkatsed lõppesid.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.12.2013 20:24:48
|
|
|
| Helbeke kirjutas: |
Keegi pauk laskis mu maha  |
Sa ise pole kedagi seal mängus tapnud?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
27.12.2013 21:10:48
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Helbeke kirjutas: |
Keegi pauk laskis mu maha  |
Sa ise pole kedagi seal mängus tapnud? |
Ei.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
27.12.2013 21:15:00
|
|
|
Siin mängus tuleb käituda nii, et shoot first, ask later vähemalt modis oli nii
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.12.2013 21:17:18
|
|
|
Kuidas see võimalik on?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.12.2013 21:18:18
|
|
|
See on lihtne. Kui sa oskad. Mina oskan.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
27.12.2013 21:20:01
|
|
|
Niimoodi, et lased mängija maha ja siis küsid surnult mängijalt kas ta oli friendly Kui ta jääb sinna You are dead screeni peale, siis peaks mängus sees saama veel temaga suhelda. Muidugi mina ei küsi kunagi, kuna mul pohh Relvaga mängija saab kindlalt kuuli ja ilma relvata mängijaga teeme inimkatseid :p
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
27.12.2013 21:39:15
|
|
|
Päris hirmuäratav, sest üldiselt kipuvad inimesed virtuaalmaailmas käituma samade eetiliste tõekspidamiste järgi, nagu nad seda teevad ka päriselus.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
27.12.2013 21:40:13
|
|
|
| aasta huumor
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
27.12.2013 22:17:32
|
|
|
Täna siis Zeleno kandis ringi uidates avas mingi vend M4-st võsast minu pihta tule. Tüüp täristas pool salve, suurema osa lasi mööda. Lõpuks taipasin kust lasud tulevad, keerasin ümber, panin M4 rauas oleva kuuliga (salve polnud) tüübile kõhtu ja tüüp kadus kohe kuuse sisse ja alt + f4 ... Nojah..
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.12.2013 22:56:08
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
Täna siis Zeleno kandis ringi uidates avas mingi vend M4-st võsast minu pihta tule. Tüüp täristas pool salve, suurema osa lasi mööda. Lõpuks taipasin kust lasud tulevad, keerasin ümber, panin M4 rauas oleva kuuliga (salve polnud) tüübile kõhtu ja tüüp kadus kohe kuuse sisse ja alt + f4 ... Nojah..  |
Äkki sind ründas HV kasutaja Helbeke, kes pole DayZis kunagi kedagi tapnud?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
27.12.2013 23:20:20
|
|
|
Balotal:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
28.12.2013 00:19:41
|
|
|
arvake ära palju reaalselt seal mängijaid on ?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2013 02:42:42
|
|
|
Ei ole nii. Mu seitsmes elu. Vist suutsin elus püsida oma 5h või kurat, no varustust ikka vaikselt tuli. Oli juba labidas ja seqjlakott ja riided ja kiiver ja ka väike toidu- ja joogivaru. Alt-tabin korraks välja, et kaardilt otsida, kus võiks olla lähim kaev. Tagasi mängus, "you are uncoicnsdouuz vms" ps. te praegu mumbles ka? keegi võiks parooli psi visata.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
28.12.2013 04:42:07
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
arvake ära palju reaalselt seal mängijaid on ?
 |
17?
Ise liitun jälle nädala lõpus, siis võiks midagi korraliku korda saata. Või lihtsalt NWA-l ringi joosta
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
28.12.2013 07:06:58
|
|
|
ainult 3 ülejäänud on AI-d
kodanik kes seal nendega majandas väitis et on admin ja ta testib midagi, aga täpsemalt ei tahtnud asja seletada. Jutus sai aru e tuleb mingi ALA singelplayer või uus mod dayz-ist.
Aga ise kaldun arvama seda et kui oligi admin siis sai juurdepääsu server file ja lihvis enda hack programmi. Sest ta andis neile erinevaid käske liigutamise suhtes, et varsti dayz SA-s ka igast huvitavaid style tantse nautima hakata :p
Muidugi tats ei saanud sinna kampa liitumatta jätta
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
28.12.2013 10:42:18
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Ei ole nii. Mu seitsmes elu. Vist suutsin elus püsida oma 5h või kurat, no varustust ikka vaikselt tuli. Oli juba labidas ja seqjlakott ja riided ja kiiver ja ka väike toidu- ja joogivaru. Alt-tabin korraks välja, et kaardilt otsida, kus võiks olla lähim kaev. Tagasi mängus, "you are uncoicnsdouuz vms" ps. te praegu mumbles ka? keegi võiks parooli psi visata. |
Kui nutitelefon, siis kasuta seda kaardi uurimiseks.
Mul endal sülearvuti kõrval, et saaksin seal chattida ja muid vajalike asju uurida - mängus ei alt+tab-i, sest see suhteliselt ohtlik - äkki lasen sõbra pihta salve tühjaks
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2013 12:08:19
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
ainult 3 ülejäänud on AI-d
kodanik kes seal nendega majandas väitis et on admin ja ta testib midagi, aga täpsemalt ei tahtnud asja seletada. Jutus sai aru e tuleb mingi ALA singelplayer või uus mod dayz-ist.
Aga ise kaldun arvama seda et kui oligi admin siis sai juurdepääsu server file ja lihvis enda hack programmi. Sest ta andis neile erinevaid käske liigutamise suhtes, et varsti dayz SA-s ka igast huvitavaid style tantse nautima hakata :p
Muidugi tats ei saanud sinna kampa liitumatta jätta  |
kas alguses ei olnud jutt mingi aasta tagasi, et sa tuleb singleplayerina ka?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
28.12.2013 16:27:36
|
|
|
Spoiler 
Püüdsime kinni kaks prantsusmaa kodanikku, kes esimest päeva mängisid (üks pildil, teise tegelase laip jäi kuhugi aia äärde kus Timberg ta igaks juhuks suures killimis hoos mõrvas ).
Ülekuulamisel selgus, et nad olid terve päeva üksteist taga otsinud ja siis kuidagi NWA'le eksinud. Ühel oli õnnestunud kuskilt kirves ja edev mask lootida, teine oli leidnud endale ilusa punase särgi. Panime käerauad peale aga millegipärast ei saanud neid enam pärast ära võtta. Soovitasime tal reconnect proovida, rohkem me teda seal serveris mängimas ei näinud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.12.2013 17:04:07
|
|
|
| Kui käed on rauas ja disconnectid, saad automaatselt surma.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.12.2013 17:21:02
|
|
|
http://steamcommunity.com/games/221100/announcements/detail/1495491571550201802
| tsitaat: |
New:
Config: added anim hooks for zombie feeding(should allow for zombie to deal damage to unconscious players)
Config: greeting with 2 handed weapon now possible without disarming
UI: Inspect option in the inventory screen (shows item in 3D, draft system only)
Engine: Servers with incompatible version marked in the server browser
Engine: The „Player uses modified data“ message is removed from CHAT
Design: you can craft splint and fix broken limbs with it
Design: players who disconnect when unconscious will die
Design: players who disconnect when restrained will die
New weapon: Magnum .357 Revolver + ammo |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
28.12.2013 17:39:06
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kas nüüd jäävad kehad alles ka, kui mängija välja logib teadvuseta/kinniseotud olekus? Või kaovad ära nagu varemgi? |
Ei jää kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
28.12.2013 22:09:22
|
|
|
Kui paljud teist ja kui tihedalt seal NWAF juures chillite? Enamusajast? Relvadega vennad kill on sight?
Pmst kui mõnes military basest läbi käid ega siis looti väga vaja polegi.. vahepeal joppab mingi tühjema serveriga või just restartinud ja siis saab neid 60seid salvi ka mõnusalt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.12.2013 22:37:59
|
|
|
| Mängisin natuke prooviks. Friendly juttu pole vist eriti mõtet uskuda
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
28.12.2013 23:07:34
|
|
|
Mingi hull hüppas peaaegu pähe mulle tollest plekist laohoones. Murdis jala, lükkasin käed raudu ja asusin morfiini otsima. Võtsin morfiini kätte, aga kogemata kasutasin selle enda peal ära ja siis avastasin, et mul pole käeraudade võtmeid ka veel. Peab ikka harjutama veel
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
28.12.2013 23:23:13
|
|
|
Nonii, 4. katsega nüüd lõpuks normaalne tüüp olemas. 4 erinevat tüüpi padruneid, m4a1 fully loaded + mingi püstol, army jacket, kiiver, gaasimask, mountain backpack, medkit, sööki jooki jne. Loodetavasti keegi mind lampi kuskil maha ei suuda lasta . Hetkel mängin läpaka peal 15-20fps-ga, suht talutav isegi .
Ainuke probleem on nüüd see, et mul pole absoluutselt aimugi, kus ma asun, aeg kaarti uurida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|