muide rocet ikka oskab, mitteühtegi hackerit ei sa olema
aga juba esimesel päeval spawniti geari ja muuda jama , ja juba täna keegi streamib, steami vahendusel kuidas esp teleport ja itemite spown, god mode käib ning reklaaamib ka lehte kust seda kiirelt osta saab
Et: teretulemas dayz _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Palju siin nii aktiivselt eestlastest seal Mumbles on ja mängib? On seal aktiivselt eestlasi sees? Mõtlen, kas võtta ka too mäng ära või mitte. Üksi väga ringi lasta ei viitsi seal.
Hetkel kes mumblis siis 9 ja kahes erinevas tiimis _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Sai siis NWA-l tatslinkovi, dochi ja ruutjuurega üks hopper järjekordselt ära karistatud. Kahjuks tatslinkov suri, kuna tüüp laggis ja lasi ta maha.
Nägime toda venda juba kaugelt eemalt, veidi jälitasime ja võimaluse avanemisel koristasime ära. Tüüp logis ka muidugi kohe. Gear kadus.
Meie ravim hopperite vastu on 4 või rohkemate inimestega tuntumate lootspawnide kämpimine. Päris kena üllatus neile, kui 4 venda M4-ga vastu vahib.
Endal juba mitmendat päeva full gear ja tripin põhjas rahvaga ringi ja survivime.
Leidub mõni HV kasutaja, kes oleks nõus mulle täna õhtul mõneks tunniks oma kontot laenama (nt vahemikuks 01.00-03.00 vms)? tahaks proovida mängu ära. Hammas raipp on verel, tahaks nagu osta, aga ei ole veel 100% kindel.
Timberg, kui video vaadates natukenegi meeldib siis mängides see arvamus muutub veel positiivsemaks. Ise alguses kahtlesin ostu väärtuses, kuid aina rohkem hakkab meeldima.
Timberg, kui video vaadates natukenegi meeldib siis mängides see arvamus muutub veel positiivsemaks. Ise alguses kahtlesin ostu väärtuses, kuid aina rohkem hakkab meeldima.
Yeah. Siiski loodan, et mõni HV kasutaja on nõus kontot laenama mõneks tunniks
Nii. Õhtu käes, taas dayz kohta loetud redditis ja mujal.
Jääid silma selllised arvamused. Mida teie, kui dayz sa mängijad arvate nende kohta? Vastavad tõele?
Its really hard to tell. All I can tell you is that it's pretty disappointing what they've managed to put out from the last year and a half of work, so I don't imagine the next six months being much better.
I would advise you to save your money.
This game is not worth buying in its current state. Most players simply find a barracks and server hop until theyre fully geared within 30 minutes of spawning. Then any time they die theyll just combat log and join another server. No risk of dying, ppl just mindlessly attacking eachother for no reason since both parties end up combat logging so they dont lose their easily acquired gear.
Id say definitely wait a while on this one. ZOmbies are barely in the game and the ones that are will enjoy walking through walls to attack you inside the buggy ass buildings full of rotten kiwis and bluejeans since no loot respawns.
Dont listen to the blind devotion from the fanboys on here, you WONT get an honest opinion since they refuse to accept anything less than absolute praise for the standalone which is currently MUCH worse than the mod.
Timberg, aga kui midagi proovida tahad ja pole kindel, siis proovi mod ära, arma2 ei maksa mitte midagi, alles sai siin complete packe ostetud 6€ eest. naeruväärne hind no, käisin pannkooki söömas eile ja kulus poole rohkem raha.
Kui logid välja keset tulevahetust _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Nii. Õhtu käes, taas dayz kohta loetud redditis ja mujal.
Jääid silma selllised arvamused. Mida teie, kui dayz sa mängijad arvate nende kohta? Vastavad tõele?
Its really hard to tell. All I can tell you is that it's pretty disappointing what they've managed to put out from the last year and a half of work, so I don't imagine the next six months being much better.
I would advise you to save your money.
This game is not worth buying in its current state. Most players simply find a barracks and server hop until theyre fully geared within 30 minutes of spawning. Then any time they die theyll just combat log and join another server. No risk of dying, ppl just mindlessly attacking eachother for no reason since both parties end up combat logging so they dont lose their easily acquired gear.
Id say definitely wait a while on this one. ZOmbies are barely in the game and the ones that are will enjoy walking through walls to attack you inside the buggy ass buildings full of rotten kiwis and bluejeans since no loot respawns.
Dont listen to the blind devotion from the fanboys on here, you WONT get an honest opinion since they refuse to accept anything less than absolute praise for the standalone which is currently MUCH worse than the mod.
Olles ise modi algusaegadest mänginud, siis võiks öelda, et selles jutus on iva sees. Combatloggereid ja hoppereid on tõesti palju. See ei tähenda aga, et mängu ei peaks nautima.
Aeglane arendus on tingitud ilmselt väiksest meeskonnast..
On ju hoiatatud ka, et pre alpha. Ongi buge, loot-i on vähe jne.
Aga vähemalt saame hetkel mängida, mitte ei pea ootama kuni tuleb beta vms
Mina igatahes naudin seda mängu. Koos teistega on ikkagist palju põnevam
Tõsi ta on, et 25 euri eest on mängu tegelt praegu üpriski vähe aga siiski asi on alphas alles. Server hoppereid ja combat loggereid on ka päris palju ( eile logis näiteks täiesti paljas tüüp kohe välja kui meid nägi me olime kolmekesi) . Zompse on nii vähe, et neist jumala savi praegu. Varustuse saab üpriski kiiresti kätte, relvaga veidi teised lood. Ma ise ilmselt jätan praegu mängimise natukeseks ajaks katki ning ootan kuni asi veidi edasi areneb, et hiljem oleks veidikenegi rohkem mängurõõmu!
allavett, mine vaata rhino esimesi standalone videoid ja siis äkki mõtled ümber.
Olen täitsa kursis, mis juttu ta mõni aeg tagasi rääkis. Muide, hiljuti käis Rocketi twitterist ka säuts läbi, kus ta oma lolluse pärast vabandas.
Aga jah, esimese video käimapanemine ei olnud just kõige kergem. Aga nii vähe, kui ta oma mängustiili näitab, siis on päris huvitav vaadata. Tundub veidi loomulikum, kui Frankie (DayZ modi) omad - viimane ots oli ikka väga teatraalne. Ja Frankie esimene SA video on ikka maru kehv. _________________ Twitch.tv/allavett
Tõesti hea _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Sain vennalt jõuludeks standalone dayZ, päris buggine värk on ikka hetkel (alpha, jah). Kuid sellegipoolest, huvitav oli rännata ringi, leidsin isegi kiivri ja kirve endale, kuid siis mingi hetk hüppasin kuskilt alla ning murdsin jalaluud . Roomasin veel 30min ringi ning siis loobusin tänaseks, ootan huviga uuendusi ning proovin kindlasti veel
Väga hull Jäin heinakuhja taha kinni, teen relogi ja näen, et ma seisan iseenda ees ning saan endalt asju ära võtta
ma muidugi ei jätnud kirvega "endale" virutamast, eks ole homme näha, kas olen surnud või mitte
kui püksid jalast võtsid, oli alusriided kenasti valged ?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
mingid konkreetsed serverid ka on, kus rohkem eestlasi võib kohata? standalone siis.
panin mängu esimest korda käima, hüppasin esimesse hea pingiga serverisse, 2 tundi hängisin ringi ja lootisin maju ja siis lennuväljal mingi tüüp ütles, et pean voice chatti tegema. hakkasin mikriga ukkerdama ja järmine hetk lasi ta sõber mind maha ning öeldi "if you don't talk you die". uhh. krt, just sain hea suure seljakoti
mingid konkreetsed serverid ka on, kus rohkem eestlasi võib kohata? standalone siis.
panin mängu esimest korda käima, hüppasin esimesse hea pingiga serverisse, 2 tundi hängisin ringi ja lootisin maju ja siis lennuväljal mingi tüüp ütles, et pean voice chatti tegema. hakkasin mikriga ukkerdama ja järmine hetk lasi ta sõber mind maha ning öeldi "if you don't talk you die". uhh. krt, just sain hea suure seljakoti
If you dont talk, you die. Ahaaa, klassika. Päris hea.
Niisiis... endiselt pole suutnud otsustada, kas dayz või rust. Soovitusi härrad? Rustil tundub olevat rohkem tegevust (ehitamine+kõik, mis dayzis), samas olen ise suur post-apokalüptilise mängumaailma austaja ja dayz tundub sellles suhtes... terviklikum. Kaart suurem ja mäng paistab "tõsisemt".
Ps. kellelgi hää hinnaga pakkuda on või soovitada, kust osta?
mingid konkreetsed serverid ka on, kus rohkem eestlasi võib kohata? standalone siis.
panin mängu esimest korda käima, hüppasin esimesse hea pingiga serverisse, 2 tundi hängisin ringi ja lootisin maju ja siis lennuväljal mingi tüüp ütles, et pean voice chatti tegema. hakkasin mikriga ukkerdama ja järmine hetk lasi ta sõber mind maha ning öeldi "if you don't talk you die". uhh. krt, just sain hea suure seljakoti
If you dont talk, you die. Ahaaa, klassika. Päris hea.
Niisiis... endiselt pole suutnud otsustada, kas dayz või rust. Soovitusi härrad? Rustil tundub olevat rohkem tegevust (ehitamine+kõik, mis dayzis), samas olen ise suur post-apokalüptilise mängumaailma austaja ja dayz tundub sellles suhtes... terviklikum. Kaart suurem ja mäng paistab "tõsisemt".
Ps. kellelgi hää hinnaga pakkuda on või soovitada, kust osta?
Rust ja WarZ ja mõned laadsed on lastemängud.
DayZ on ikka selline, kus võid julgelt ära eksida, relvi väga tihti ei leia ja pead ikka ettevaatlikult liikuma
Samas praegu on selline keeruline periood, kus mäng on Alpha seisundis ja eksisteerib "Disconnect" põgenemine ja serverite vahel "hop"-imine.
Ehk siis, kui tuleb mingi vähegi tõsisem sõda, siis vastane saab panna ALT + F4 või lihtsalt disconnect ja vsjo - kõik korras, läheb teise serverisse ja jookseb peitu.
Ning serverite vahel hüppamisega saab endale tekitada päris mõnusa pagasi. Lähed ühte serverisse, korjad kõik vajaliku ära, lähed teise, sama tegevus jne.
Public hive ajal oli meil modis ka teatud kommipoed - logisime yhte servusse kus olid full gear telgid teada ning siis juba oma tavapärasesse serverisse madistama. Enne HV oma servu ylespanekut meil olidki teatud servud kus olla... LU 17 ja 19 kui ma õigesti mäletan. Head varustuse baasid olid FI servudes muidugi peeti igale HV tagiga tyybile alati jahti kuna tassisime telke tyhjaks pidevalt. Õnneks peale restarti olid telgid alati jälle täis. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
lasin ka täna peale uuesti. Kurat kui palju jama peab nüüd ikka tegema, et asi töötaks
Mis mõttes? Mis jama peab tegema?
No kunagi oli lihtsalt dayz commander tööle ja lihtsalt install. Nüüd pidin ikka usinalt jebima et epochi tööle saada. Suutis igasugu erroreid ennem loopida
Oeh. Dayzmod epoch ei tule steamist ju _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kui eraldi teemad HV kogukonnale ei sobi, siis liidan mõlemad teemad kokku nagu enne oli.
Mina isiklikult ei hakka siit teemas otsima varasemaid DayZ standalone versiooniga seotud postitusi ning neid teise teemasse tõstma. Kui mõni teine moderaator seda teha soovib, siis andke tuld
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.