Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 19:40:38 vasta tsitaadiga

hea et kodanike ei logind icon_biggrin.gif

muide rocet ikka oskab, mitteühtegi hackerit ei sa olema icon_biggrin.gif

aga juba esimesel päeval spawniti geari ja muuda jama , ja juba täna keegi streamib, steami vahendusel kuidas esp teleport ja itemite spown, god mode käib ning reklaaamib ka lehte kust seda kiirelt osta saab icon_biggrin.gif


Et: teretulemas dayz icon_razz.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 23:47:43 vasta tsitaadiga

Palju siin nii aktiivselt eestlastest seal Mumbles on ja mängib? On seal aktiivselt eestlasi sees? Mõtlen, kas võtta ka too mäng ära või mitte. Üksi väga ringi lasta ei viitsi seal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 00:06:06 vasta tsitaadiga

Hetkel kes mumblis siis 9 ja kahes erinevas tiimis
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 00:13:46 vasta tsitaadiga

Aga kuidas üleüldiselt aktiivsus? On enamvähem igal ajal näha seal eestlasi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 00:41:59 vasta tsitaadiga


ei halastusele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 00:48:52 vasta tsitaadiga

Siim159, jp
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 01:35:13 vasta tsitaadiga

Sai siis NWA-l tatslinkovi, dochi ja ruutjuurega üks hopper järjekordselt ära karistatud. Kahjuks tatslinkov suri, kuna tüüp laggis ja lasi ta maha. icon_biggrin.gif
Nägime toda venda juba kaugelt eemalt, veidi jälitasime ja võimaluse avanemisel koristasime ära. Tüüp logis ka muidugi kohe. Gear kadus.

Meie ravim hopperite vastu on 4 või rohkemate inimestega tuntumate lootspawnide kämpimine. Päris kena üllatus neile, kui 4 venda M4-ga vastu vahib.

Endal juba mitmendat päeva full gear ja tripin põhjas rahvaga ringi ja survivime. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 01:35:42 vasta tsitaadiga

Nett pani pange ja repost.. icon_biggrin.gif

viimati muutis HaXoR 23.12.2013 01:58:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 01:50:54 vasta tsitaadiga

3 päeva vana vend sai nüüd otsa. Võboris olime kolmekesti HV vendadega ja sain kuskilt kuuli. 500 roundi m4 ammot läks aga pole hullu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 23.12.2013 03:28:27 vasta tsitaadiga

spec ops

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 16:41:13 vasta tsitaadiga

Leidub mõni HV kasutaja, kes oleks nõus mulle täna õhtul mõneks tunniks oma kontot laenama (nt vahemikuks 01.00-03.00 vms)? tahaks proovida mängu ära. Hammas raipp on verel, tahaks nagu osta, aga ei ole veel 100% kindel.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 23.12.2013 16:56:42 vasta tsitaadiga

Timberg, kui video vaadates natukenegi meeldib siis mängides see arvamus muutub veel positiivsemaks. Ise alguses kahtlesin ostu väärtuses, kuid aina rohkem hakkab meeldima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 19:17:23 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
Timberg, kui video vaadates natukenegi meeldib siis mängides see arvamus muutub veel positiivsemaks. Ise alguses kahtlesin ostu väärtuses, kuid aina rohkem hakkab meeldima.

Yeah. Siiski loodan, et mõni HV kasutaja on nõus kontot laenama mõneks tunniks icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 20:09:04 vasta tsitaadiga

See on vägagi Steam-i EULA vastane tegevus, mille tõttu võib ju konto lukku minna...
Lihtsalt teadmiseks icon_smile.gif

Aga eks ole näha, kas mäng meeldib või mitte - proovin selle Mumble asja ka ära icon_smile.gif

EDIT: Kuidas neid Mumble õigusi saab? Tahaks ka HV-rahvaga mängida icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 21:13:59 vasta tsitaadiga

Peab tunnistama, et Rhino videod on isegi päris head/huvitavad.


Link

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 21:35:03 vasta tsitaadiga

allavett, mine vaata rhino esimesi standalone videoid ja siis äkki mõtled ümber.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 03:55:23 vasta tsitaadiga

Sai ka täna natuke pelatud, krdi hea. Mängisin HV inimestega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 04:43:24 vasta tsitaadiga

Nii. Õhtu käes, taas dayz kohta loetud redditis ja mujal.

Jääid silma selllised arvamused. Mida teie, kui dayz sa mängijad arvate nende kohta? Vastavad tõele?

Its really hard to tell. All I can tell you is that it's pretty disappointing what they've managed to put out from the last year and a half of work, so I don't imagine the next six months being much better.

I would advise you to save your money.
This game is not worth buying in its current state. Most players simply find a barracks and server hop until theyre fully geared within 30 minutes of spawning. Then any time they die theyll just combat log and join another server. No risk of dying, ppl just mindlessly attacking eachother for no reason since both parties end up combat logging so they dont lose their easily acquired gear.
Id say definitely wait a while on this one. ZOmbies are barely in the game and the ones that are will enjoy walking through walls to attack you inside the buggy ass buildings full of rotten kiwis and bluejeans since no loot respawns.
Dont listen to the blind devotion from the fanboys on here, you WONT get an honest opinion since they refuse to accept anything less than absolute praise for the standalone which is currently MUCH worse than the mod.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 05:53:34 vasta tsitaadiga

Peab ka standalone ligi võtma
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 05:59:37 vasta tsitaadiga

Timberg, aga kui midagi proovida tahad ja pole kindel, siis proovi mod ära, arma2 ei maksa mitte midagi, alles sai siin complete packe ostetud 6€ eest. naeruväärne hind no, käisin pannkooki söömas eile ja kulus poole rohkem raha.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 06:18:15 vasta tsitaadiga

Operation Arrowhead 2.99€ http://store.steampowered.com/app/33930/?snr=1_7_15__13
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 11:25:04 vasta tsitaadiga

mis asi on combat log? icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 11:27:08 vasta tsitaadiga

Kui logid välja keset tulevahetust
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 11:41:37 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii. Õhtu käes, taas dayz kohta loetud redditis ja mujal.

Jääid silma selllised arvamused. Mida teie, kui dayz sa mängijad arvate nende kohta? Vastavad tõele?

Its really hard to tell. All I can tell you is that it's pretty disappointing what they've managed to put out from the last year and a half of work, so I don't imagine the next six months being much better.

I would advise you to save your money.
This game is not worth buying in its current state. Most players simply find a barracks and server hop until theyre fully geared within 30 minutes of spawning. Then any time they die theyll just combat log and join another server. No risk of dying, ppl just mindlessly attacking eachother for no reason since both parties end up combat logging so they dont lose their easily acquired gear.
Id say definitely wait a while on this one. ZOmbies are barely in the game and the ones that are will enjoy walking through walls to attack you inside the buggy ass buildings full of rotten kiwis and bluejeans since no loot respawns.
Dont listen to the blind devotion from the fanboys on here, you WONT get an honest opinion since they refuse to accept anything less than absolute praise for the standalone which is currently MUCH worse than the mod.


Olles ise modi algusaegadest mänginud, siis võiks öelda, et selles jutus on iva sees. Combatloggereid ja hoppereid on tõesti palju. See ei tähenda aga, et mängu ei peaks nautima. icon_wink.gif
Aeglane arendus on tingitud ilmselt väiksest meeskonnast..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 12:38:44 vasta tsitaadiga

On ju hoiatatud ka, et pre alpha. Ongi buge, loot-i on vähe jne.
Aga vähemalt saame hetkel mängida, mitte ei pea ootama kuni tuleb beta vms
Mina igatahes naudin seda mängu. Koos teistega on ikkagist palju põnevam beer_yum.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 24.12.2013 12:42:12 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on, et 25 euri eest on mängu tegelt praegu üpriski vähe aga siiski asi on alphas alles. Server hoppereid ja combat loggereid on ka päris palju ( eile logis näiteks täiesti paljas tüüp kohe välja kui meid nägi icon_biggrin.gif me olime kolmekesi) . Zompse on nii vähe, et neist jumala savi praegu. Varustuse saab üpriski kiiresti kätte, relvaga veidi teised lood. Ma ise ilmselt jätan praegu mängimise natukeseks ajaks katki ning ootan kuni asi veidi edasi areneb, et hiljem oleks veidikenegi rohkem mängurõõmu!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 14:26:02 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
allavett, mine vaata rhino esimesi standalone videoid ja siis äkki mõtled ümber.

Olen täitsa kursis, mis juttu ta mõni aeg tagasi rääkis. Muide, hiljuti käis Rocketi twitterist ka säuts läbi, kus ta oma lolluse pärast vabandas.
Aga jah, esimese video käimapanemine ei olnud just kõige kergem. Aga nii vähe, kui ta oma mängustiili näitab, siis on päris huvitav vaadata. Tundub veidi loomulikum, kui Frankie (DayZ modi) omad - viimane ots oli ikka väga teatraalne. Ja Frankie esimene SA video on ikka maru kehv. icon_rolleyes.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 24.12.2013 19:47:24 vasta tsitaadiga

Tulge vyborisse, jõuluriisi keedame icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 23:35:33 vasta tsitaadiga

mis servus?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 24.12.2013 23:45:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 00:16:00 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif



Tõesti hea icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 04:55:28 vasta tsitaadiga

Sain vennalt jõuludeks standalone dayZ, päris buggine värk on ikka hetkel (alpha, jah). Kuid sellegipoolest, huvitav oli rännata ringi, leidsin isegi kiivri ja kirve endale, kuid siis mingi hetk hüppasin kuskilt alla ning murdsin jalaluud icon_sad.gif. Roomasin veel 30min ringi ning siis loobusin tänaseks, ootan huviga uuendusi ning proovin kindlasti veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 05:47:59 vasta tsitaadiga

Väga hull icon_biggrin.gif Jäin heinakuhja taha kinni, teen relogi ja näen, et ma seisan iseenda ees ning saan endalt asju ära võtta icon_biggrin.gif
ma muidugi ei jätnud kirvega "endale" virutamast, eks ole homme näha, kas olen surnud või mitte icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 07:00:01 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Väga hull icon_biggrin.gif Jäin heinakuhja taha kinni, teen relogi ja näen, et ma seisan iseenda ees ning saan endalt asju ära võtta icon_biggrin.gif
ma muidugi ei jätnud kirvega "endale" virutamast, eks ole homme näha, kas olen surnud või mitte icon_biggrin.gif


kui püksid jalast võtsid, oli alusriided kenasti valged ?

icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 12:57:12 vasta tsitaadiga

pigem ruined icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 15:14:00 vasta tsitaadiga

Keegi Epochit Namask mapis? Andke PMis teada, oleks vaja inimesi juurde.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 16:13:53 vasta tsitaadiga

mingid konkreetsed serverid ka on, kus rohkem eestlasi võib kohata? standalone siis.

panin mängu esimest korda käima, hüppasin esimesse hea pingiga serverisse, 2 tundi hängisin ringi ja lootisin maju ja siis lennuväljal mingi tüüp ütles, et pean voice chatti tegema. hakkasin mikriga ukkerdama ja järmine hetk lasi ta sõber mind maha ning öeldi "if you don't talk you die". uhh. krt, just sain hea suure seljakoti icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 20:22:21 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
mingid konkreetsed serverid ka on, kus rohkem eestlasi võib kohata? standalone siis.

panin mängu esimest korda käima, hüppasin esimesse hea pingiga serverisse, 2 tundi hängisin ringi ja lootisin maju ja siis lennuväljal mingi tüüp ütles, et pean voice chatti tegema. hakkasin mikriga ukkerdama ja järmine hetk lasi ta sõber mind maha ning öeldi "if you don't talk you die". uhh. krt, just sain hea suure seljakoti icon_sad.gif

If you dont talk, you die. Ahaaa, klassika. Päris hea.

Niisiis... endiselt pole suutnud otsustada, kas dayz või rust. Soovitusi härrad? Rustil tundub olevat rohkem tegevust (ehitamine+kõik, mis dayzis), samas olen ise suur post-apokalüptilise mängumaailma austaja ja dayz tundub sellles suhtes... terviklikum. Kaart suurem ja mäng paistab "tõsisemt".

Ps. kellelgi hää hinnaga pakkuda on või soovitada, kust osta?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 25.12.2013 20:58:55 vasta tsitaadiga

lasin ka täna peale uuesti. Kurat kui palju jama peab nüüd ikka tegema, et asi töötaks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 21:36:12 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
lasin ka täna peale uuesti. Kurat kui palju jama peab nüüd ikka tegema, et asi töötaks

Mis mõttes? Mis jama peab tegema? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 21:46:39 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
ander kirjutas:
mingid konkreetsed serverid ka on, kus rohkem eestlasi võib kohata? standalone siis.

panin mängu esimest korda käima, hüppasin esimesse hea pingiga serverisse, 2 tundi hängisin ringi ja lootisin maju ja siis lennuväljal mingi tüüp ütles, et pean voice chatti tegema. hakkasin mikriga ukkerdama ja järmine hetk lasi ta sõber mind maha ning öeldi "if you don't talk you die". uhh. krt, just sain hea suure seljakoti icon_sad.gif

If you dont talk, you die. Ahaaa, klassika. Päris hea.

Niisiis... endiselt pole suutnud otsustada, kas dayz või rust. Soovitusi härrad? Rustil tundub olevat rohkem tegevust (ehitamine+kõik, mis dayzis), samas olen ise suur post-apokalüptilise mängumaailma austaja ja dayz tundub sellles suhtes... terviklikum. Kaart suurem ja mäng paistab "tõsisemt".

Ps. kellelgi hää hinnaga pakkuda on või soovitada, kust osta?
Rust ja WarZ ja mõned laadsed on lastemängud.
DayZ on ikka selline, kus võid julgelt ära eksida, relvi väga tihti ei leia ja pead ikka ettevaatlikult liikuma
Samas praegu on selline keeruline periood, kus mäng on Alpha seisundis ja eksisteerib "Disconnect" põgenemine ja serverite vahel "hop"-imine.
Ehk siis, kui tuleb mingi vähegi tõsisem sõda, siis vastane saab panna ALT + F4 või lihtsalt disconnect ja vsjo - kõik korras, läheb teise serverisse ja jookseb peitu.
Ning serverite vahel hüppamisega saab endale tekitada päris mõnusa pagasi. Lähed ühte serverisse, korjad kõik vajaliku ära, lähed teise, sama tegevus jne.

Isiklikult usun, et lähima kuu aja jooksul see kõik muutub. Mängusisesed bug-id võivad alles jääda, aga see disconnect-põgenemise asi peab küll ära kaduma.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 21:48:05 vasta tsitaadiga

See server hop oli ju vanilla dayz põhiprobleem, mis rocketil küll peas toimub, et sellist jama standalone on vaja üle tuua ? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 21:52:23 vasta tsitaadiga

Public hive ajal oli meil modis ka teatud kommipoed - logisime yhte servusse kus olid full gear telgid teada ning siis juba oma tavapärasesse serverisse madistama. Enne HV oma servu ylespanekut meil olidki teatud servud kus olla... LU 17 ja 19 kui ma õigesti mäletan. Head varustuse baasid olid FI servudes icon_smile.gif muidugi peeti igale HV tagiga tyybile alati jahti kuna tassisime telke tyhjaks pidevalt. Õnneks peale restarti olid telgid alati jälle täis.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 25.12.2013 22:13:36 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nimetu112 kirjutas:
lasin ka täna peale uuesti. Kurat kui palju jama peab nüüd ikka tegema, et asi töötaks

Mis mõttes? Mis jama peab tegema? icon_smile.gif

No kunagi oli lihtsalt dayz commander tööle ja lihtsalt install. Nüüd pidin ikka usinalt jebima et epochi tööle saada. Suutis igasugu erroreid ennem loopida
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:31:23 vasta tsitaadiga

Ah? Nüüd on Steam.
"Buy" -> "Download" -> "Play"

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:33:23 vasta tsitaadiga

Oeh. Dayzmod epoch ei tule steamist ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:36:15 vasta tsitaadiga

Ja sellepärast meil ongi vaja DayZ mod ja standalone jaoks eraldi foorumiteemasid...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 25.12.2013 22:36:18 vasta tsitaadiga

Nii ta on. SA ei kutsu mängima kuna teistes on tegevust palju rohkem ja tee mis tahad chernarus ei istu mulle üldse
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 25.12.2013 22:48:38 vasta tsitaadiga

Tegevust rohkem? Explain yourself.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 23:01:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ja sellepärast meil ongi vaja DayZ mod ja standalone jaoks eraldi foorumiteemasid...

Olemas. Palun tulevased DayZ standalone postitused sellesse ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595757 ) teemasse postitada.

See teema siin jääb DayZ arma modi jaoks.

Kui eraldi teemad HV kogukonnale ei sobi, siis liidan mõlemad teemad kokku nagu enne oli.

Mina isiklikult ei hakka siit teemas otsima varasemaid DayZ standalone versiooniga seotud postitusi ning neid teise teemasse tõstma. Kui mõni teine moderaator seda teha soovib, siis andke tuld icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.