Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 17:51:47 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Nägin just epic scouti. AMX 13 90-ga tegi 7k damage assisti. icon_eek.gif thumbs_up.gif
Võitsime muidugi mingi 15:5.

Oskaks ma ka nii hästi. icon_rolleyes.gif


see nii väga epic pole, ma olen teinud 11,5k selle sama masinaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 19:38:40 vasta tsitaadiga

Joppamise asi teamiga. Vahest hoiad vastaseid 3 minutid nähtaval aga dammi tehakse heal juhul paar tuhat.
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 21:58:51 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
Ei ole veel probleeme olnud "pimedalt" vastse ära laskmisega. Igapäevane asi mu meelest


Probleem tekib siis kui taustale jääb taevas, mitte maapind, kuna siis mäng arvab, et tahad ulmekaugele lasta ning mürsk lastakse teele mingi eriti debiilse nurga all.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.12.2013 23:15:52 vasta tsitaadiga

Muidugi laseb ära, asi pole selles vaid asi on sihikus mis kipub tõmblema. Kui oma tiimi tank satub lähedusse, siis hakkab ka sihik tõmblema. Sihik võiks rohkem olla paigas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 15:59:57 vasta tsitaadiga

Väga huvitava "auhinna" sain KV-3ga:
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 16:02:40 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Väga huvitava "auhinna" sain KV-3ga:


see on vast mingise missiooni eest..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.12.2013 16:07:16 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Väga huvitava "auhinna" sain KV-3ga:


Auhinna nimetust ja sinu potens. sisse saadud dmg vaadates on selge, mille eest see anti.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 16:23:47 vasta tsitaadiga

See tähendab, et ta sai migni battle hero medali kuigi kaotas, sel juhul saab sama valemi järgi XP'd ja hõbedat nagu oleks võitvas tiimis.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 16:29:48 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
See tähendab, et ta sai migni battle hero medali kuigi kaotas, sel juhul saab sama valemi järgi XP'd ja hõbedat nagu oleks võitvas tiimis.

See seletab nii mõndagi thumbs_up.gif olin just sellepärast segaduses, et ühtegi medalit ega muud sellist ei tulnud, aga XP'd oli kõvasti rohkem kui oleks eeldanud. Aga eks ta siis oligi Top Guni ja arvatavasti ka Steel Walli eest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 19.12.2013 16:45:21 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Muidugi laseb ära, asi pole selles vaid asi on sihikus mis kipub tõmblema. Kui oma tiimi tank satub lähedusse, siis hakkab ka sihik tõmblema. Sihik võiks rohkem olla paigas.


Mul ei ole tõmbleva sihikuga probleeme, kui just oma mees ei rammi.
Aitab äkki hiire tundlikuse maha kruvimine sniper vaates.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.12.2013 16:56:00 vasta tsitaadiga

Sihik pigem ei tõmble vaid lihtsalt hüppab kui target nähtamatuks muutub.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 17:09:53 vasta tsitaadiga

See tuleneb vist sellest, et WoT automaatselt sätib väljasihitud kaugusele tuld, kui sihtmärgi taga vahetus läheduses midagi tahket ei ole, siis WoT arvab, et tahad lasta ilgelt kaugele ning mürsk saab täiesti absurdse trajektoori.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 19.12.2013 20:52:23 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/3-Photos-Estonian-British-Mark-V-Tanks-Arrive-in-Tallinn-Estonia-Port-/151191447787?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2333b668eb
pakub, ehk kellelgi huvi. 3 inglast saabumas pealinna icon_biggrin.gif
:Pole minu oksjon:
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 00:03:03 vasta tsitaadiga

Krt see su-152 ja ISU jubedad elukad oma 152mm kahuritega......
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 00:21:47 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/3-Photos-Estonian-British-Mark-V-Tanks-Arrive-in-Tallinn-Estonia-Port-/151191447787?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2333b668eb
pakub, ehk kellelgi huvi. 3 inglast saabumas pealinna icon_biggrin.gif
:Pole minu oksjon:

Tuleb kohe see pilt meelde icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 20.12.2013 11:52:54 vasta tsitaadiga

Kena algus päevale, krt hea otsuse tegin ikka, et hakkasin saksa raskeid ka uuesti tegema...tiiger on oivaline tank.
http://wotreplays.com/site/490306#himmelsdorf-cyberlord-pzkpfw_vi_tiger

Ja kohe otsa teine tore lahing T34`ga, mis kahjuks lõppes kaotusega. Miks ma niipalju expi sain üldse?
http://wotreplays.com/site/490307#highway-cyberlord-t34
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 12:01:17 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Krt see su-152 ja ISU jubedad elukad oma 152mm kahuritega......

Mkm, saadki harjutada BL-10 jaoks. Ja noh, ega Vene kahurid ongi kõik sellised, lasevad suht suvalt, aga kui pihta saad, siis aidaa, vaenlane!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 13:43:46 vasta tsitaadiga

Mõtlesin just vaenlastena neid icon_biggrin.gif rsk pihta panevad õigesse kohta, 1 laksuga läinud.....
Praegu muidu endal su85 peal seisma jäänud, suht debiilne tank.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 13:43:54 vasta tsitaadiga

vaata mu tabelit mis ma ennem postitasin, praegu saab nii kaotuse kui võidu puhul kogu aeg 2X ekspi icon_eek.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.12.2013 15:48:28 vasta tsitaadiga

Sama asi ka WoWPis see nädalavahetus icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 11:32:25 vasta tsitaadiga

pole paha icon_razz.gif
Võit
Liivajõgi 21.12.2013 10:17:04
E 25
Kogemused: 5 606 (x2 esimese võidu eest iga päev) Krediiti 132 589
Lahingu saavutused Snaiper

Session statistics:

Wins/Battles: 1 (1) (100%)
Exp: 6 066 (6 066)
Free Exp: 278
Credits/Gold: 114 301 0

Kills: 4 (4)
Hits/Shots: 38 / 44 (86.36%)
Damage Dealt: 4 075 (4 075)
Damage Received: 830
Spotted: 7 (7)

Efficiency/WN6: 11 031 3 721
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 15:14:03 vasta tsitaadiga

jube suured kogemused tulevad. kas mingi spetsial vä

Võit
Lakeville 21.12.2013 13:34:34
Cromwell
Kogemused: 5 270 (x2 esimese võidu eest iga päev) Krediiti 64 974
Lahingu saavutused Meisterlaskur, Täpsuslaskur, Valdamise märk: "Tankiäss"

Võit
Erlenberg 21.12.2013 14:06:11
E 25
Kogemused: 4 308 Krediiti 97 758
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 21.12.2013 16:16:24 vasta tsitaadiga

Krt, siia ei pannudki... Igatahes uus payment Youtube-ilt saadud ja giving that shit away! icon_razz.gif Häve fan!


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 17:33:44 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
jube suured kogemused tulevad. kas mingi spetsial vä

Võit
Lakeville 21.12.2013 13:34:34
Cromwell
Kogemused: 5 270 (x2 esimese võidu eest iga päev) Krediiti 64 974
Lahingu saavutused Meisterlaskur, Täpsuslaskur, Valdamise märk: "Tankiäss"

Võit
Erlenberg 21.12.2013 14:06:11
E 25
Kogemused: 4 308 Krediiti 97 758


Terve nädalavahetuse on nii õvites, kui kaotades 2x exp + crew exp
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.12.2013 21:01:49 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ajaviiteks kõik väiksed tankid mängida tankiässaks. Praegu on meeskondade treenimine ainult 100 kulda, ma saan igale riigile teha uued 100% meeskonnad tier 1 alates.
Väikeste junnidega on mängud parajalt haiged. Mõned saab kole kähku tankiässaks isegi kaotusega, aga osadega ei saa üldse. Näiteks Matilda, jumalast hea tank, aga ässaks ei saa.

Mingi junniga sain kaotusest. icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 02:08:19 vasta tsitaadiga

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/334078-is-6-anyone-xp-modifier-issues/page__pid__6762271#entry6762271
thx Wargaming.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 06:15:25 vasta tsitaadiga

E-25 on destilleeritud fun

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2013 18:50:53 vasta tsitaadiga

See Type 58 mäng on absoluutselt parim T6 mäng mul 13K lahingu jooksul icon_biggrin.gif Sellist WN8-t ma pole veel kellelgi näinud:

Spoiler Spoiler Spoiler





http://wotreplays.com/site/494876#el_halluf-erickhv-type_58
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 22:46:32 vasta tsitaadiga

Mõni pole ikka aru saanud mis on derp gun ...
Ja arusaadav miks goldnoobiks sõimab kui sellise litaka saab

http://wotreplays.com/site/495408#karelia-indu-kv-2

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.12.2013 12:04:53 vasta tsitaadiga

Mäng on pekkis, fps on 8-18 keskmiselt, graafikaseadeid midagi enam keerata ka ei saa. Jõledalt hakib.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 12:15:13 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mäng on pekkis, fps on 8-18 keskmiselt, graafikaseadeid midagi enam keerata ka ei saa. Jõledalt hakib.


Mäng ei ole pekkis, fps on 68-95 keskmiselt, kõik toimib. Midagi ei haki.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.12.2013 12:16:03 vasta tsitaadiga

See blur paneb hakkima, peab kvaliteedi panema standartseks, siis saab mängida kuidagi, aga pilt on palju koledam kui varem.
Peab uue videokaardi ostma varsti, HD6800 jääb ajale jalgu.


viimati muutis vipu 23.12.2013 13:26:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 23.12.2013 13:16:42 vasta tsitaadiga

Täna pole vist mõtet mängida. Kõik mängud on olnud kaotused icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 13:36:56 vasta tsitaadiga

Nonii, aeg oma 3 crewskilliga pz2/pz1c välja võtta ja japsi tanke nottima hakata!
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 13:59:59 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
See blur paneb hakkima, peab kvaliteedi panema standartseks, siis saab mängida kuidagi, aga pilt on palju koledam kui varem.
Peab uue videokaardi ostma varsti, HD6800 jääb ajale jalgu.

Isegi GT640M veab WoTi täiesti mõistlike seadetega ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 14:00:02 vasta tsitaadiga

saksa td rhm -l on uued kahurid. Esimene 12,8 on ilgelt pikk nüüd ja see 15 cm pole ka sama mis enne. Ei tea kas omadused on ka teised, ei mäleta mis näitajad enne olid
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.12.2013 14:11:27 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
vipu kirjutas:
See blur paneb hakkima, peab kvaliteedi panema standartseks, siis saab mängida kuidagi, aga pilt on palju koledam kui varem.
Peab uue videokaardi ostma varsti, HD6800 jääb ajale jalgu.

Isegi GT640M veab WoTi täiesti mõistlike seadetega ära icon_rolleyes.gif


Ma mõlesin siiski Täiustatud graafikat, varem see oli mul peal ja fps oli kenasti 90 peal.
See standard vaade on ilgelt pläss. Kõik on kole lame ja igav.


viimati muutis vipu 23.12.2013 14:23:44, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 23.12.2013 14:14:20 vasta tsitaadiga

Mul samuti mõnes mapis fps kukub 13 peale. Muidu 90 kanti. :O
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 15:00:49 vasta tsitaadiga

No minu ühe gigane 560 ti suudab 40-50fpsi välja võluda, tuleb lihtsalt õiged sätted leida. Maximumi peal tuleb 30-40, high peal tiksub 50 ära isegi kui on midagi juurde krutitud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 16:18:16 vasta tsitaadiga

Läpakas vedas välja 40-50fpsiga, nüüd 28-32max.....Arvasin, et minu arvutil midagi viga.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 16:29:31 vasta tsitaadiga

Tundub, et asi serverites, sest kui äsja olin saanud uptate tehtud oli kõik korras (fps 90) ja nüüd, kui rahvast on rohkem 30-40 :/.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 16:41:37 vasta tsitaadiga

krist2an, videokaardist ei olene väga midagi, kui prose 1 tuum kenasti 100% peal tiksub. Intel i7 3610QM @ 100% ja GT650M @ ~60% siin.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.12.2013 18:45:20 vasta tsitaadiga

Üldiselt mulle see tankihävitaja ei meeldi aga seekord kukkus vist päris hästi välja:
http://wotreplays.com/site/496625#redshire-cyberlord-object_704
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.12.2013 18:46:08 vasta tsitaadiga

Ma rahulik omaette pubija, kuid märkasin niipalju, et midagi on tuksis mängu matchmakinguga ning kuidas medaleid annavad.

Sain just ELC AMX kätte ja kolmandas mängus olin ma T9 tankide vastu.. ma olin meie pool ainuke T5, vastaspoolte miinimum oli T7. Absull midagi polnud seal teha, stock kahur ja roomikud all.

Eraldi mängus SPG'ga sain reaperi auhinna. 3 järjestikuse lasuga killida 3 tanki. Ise enesest oleks uhke selle üle, kuid oli suht paha mäng, 2 lasku 9st läks pihta, ühe killisin. Ja neid anomaaliaid on veelgi olnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 23.12.2013 18:49:17 vasta tsitaadiga

ELC ongi +4, t9 mängu täiesti normaalne sellega sattuda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 19:06:07 vasta tsitaadiga

Täna ei tule no üldse normaalseid mänge, kuigi eile läks päris hästi.
Tänane
Spoiler Spoiler Spoiler

Eilne
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 19:20:12 vasta tsitaadiga

Ma tean, mida sa tunned. Terve päeva olen ma oma tomatifarmis üritanud ükssarvikuid tappa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.12.2013 19:41:56 vasta tsitaadiga

Mul on kaotuseid tulnud küll, aga olen täna 6 väikest jubinat tankiässaks saanud. Hetkel võib mängudega täitsa rahule jääda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.12.2013 20:18:14 vasta tsitaadiga

Tänu kolimisele pole eriti mängida saanud aga pilt on enda jaoks üllatavalt rahuldav:
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 23.12.2013 21:25:57 vasta tsitaadiga

Krt, millal nad selle korda teevad, et iga tier tankiga saaks ikka kõike map-e mängida. Tier 6-9 ja 4 mappi terve päev, ajab veidi närvi. Uut map-i polegi veel näinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.