Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:25:15 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
rahakoti adre viska kh
'



Ei tea millise? icon_smile.gif


Pead tõmbama endale walleti ja genereerima ning pooli lisama oma withdraw aadressi, vastasel juhul mpos ei uuenda su kirjet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:27:34 vasta tsitaadiga

Jes , jes my Bad thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:30:11 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Ma saan aru ju, samas kiire google ei leidnud koheselt sellist walletit.


Aa. No siis kaks varianti:
1) http://earthcoin.biz/ leidsin lingi [ANN] threadist (lihtsaim)
2) vanitygen, kus annad pihku aadressi tüübi. huvi poolest otsin, kuskohas see aadressi tüüp kirjas on, igatahes pead minema sortsu sisse müttama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:32:17 vasta tsitaadiga

Kõik okei juba. thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:35:00 vasta tsitaadiga

Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole väga ammu sealset kebabi saanud. Bloki väärtus mod 10 tasuta õlut minu poolt.
- Kui on päris - mod 20

Jõudu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:36:10 vasta tsitaadiga

Ja Tartu (ja mujalt rahvas) omad jäävad kuivale icon_smile.gif icon_question.gif icon_lol.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:39:19 vasta tsitaadiga

-cocain-, Teised saavad hiljem pilte sellest.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 22:39:19 vasta tsitaadiga

krt mul on juba 6 õlle sees, seega on keeruline tommi tulla, peaks 30km autoga sõitma icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:39:33 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Ja Tartu (ja mujalt rahvas) omad jäävad kuivale icon_smile.gif icon_question.gif icon_lol.gif

Panen posti!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:46:05 vasta tsitaadiga

digiraha, raudselt originaal vms. icon_lol.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:46:17 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Ja Tartu (ja mujalt rahvas) omad jäävad kuivale icon_smile.gif icon_question.gif icon_lol.gif

Panen posti!

Ma OTtan edasi. Mul sõber trollis, sai smartpostiga tasuta saata, pani Tartu ühest keskusest õllepudeli pakiautomaati, teises keskuses tuli järgi minna. Mul oli sms saades, et huvitav, pole nagu midagi tellinud. Läksin siis jägi, meeletu rahvamass ka järjekorras ja kui ma kapiukse avasin ja õlle sealt võtsin, siis kõik vaatasid, et mida hekki see nüüd oli. Ma muidugi ütlesin ka, et parem ärge küsige. Lihtsalt see posti asi meenutas räigelt seda nüüd. icon_lol.gif

Aga ma lähen ka eemale ära, ehk siis homme hommikul tahan näha, et kõik 10 bloki boonust on mul ära tulnud. beer_yum.gif icon_lol.gif

Jaksu mineerijad icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:54:02 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole väga ammu sealset kebabi saanud. Bloki väärtus mod 10 tasuta õlut minu poolt.
- Kui on päris - mod 20

Jõudu!


Jõudu tarvis icon_smile.gif
Mul väheke pikad juhtmed, aga misasi on mod 10 ja mod 20 ?

Ja oskab keegi soovitada sellist 4G ruuterit, mis puhtalt sim kaardi najal töötaks? Arvutipoest saadavat ruuterit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:56:59 vasta tsitaadiga

Kaua selle EAC puhul premine aega võtta võib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:59:03 vasta tsitaadiga

Mis premine? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:01:16 vasta tsitaadiga

Olen vist millestki valesti aru saanud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:11:34 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole väga ammu sealset kebabi saanud. Bloki väärtus mod 10 tasuta õlut minu poolt.
- Kui on päris - mod 20

Jõudu!

Kebab on pask, võta ikka šašlõkki!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:24:48 vasta tsitaadiga

ma juba 24+h jälgin kuidas te blocki pyyate, ikka pole ? icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:25:18 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.

http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0

2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...

Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem palju kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/


Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud. thumbs_up.gif


Kus sa seda märkasid? Bitcointalki foorumist? Krt ei jõua ise trendidega kaasas käia kui ei tea kust mida lugeda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 22.12.2013 00:11:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma juba 24+h jälgin kuidas te blocki pyyate, ikka pole ? icon_neutral.gif


Kaua tehtud, kaunikene.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2013 00:14:47 vasta tsitaadiga

läheb ikka aega arvestades kui väike osa liitus.

0.00000066 Market Crash thumbs_up.gif
-29.93 %

Mõtlesin veel kas müüa 2 päeva toodang 78 pealt.


viimati muutis Magic 22.12.2013 00:22:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 00:20:33 vasta tsitaadiga

Ma.ootan siis edasi icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 00:44:24 vasta tsitaadiga

Krt DOGE on nii odav, et selle hinnaga ma olen nõus isegi € välja käima.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2013 00:47:59 vasta tsitaadiga

Kuidagi kiiresti kukkunud jah.
24h suurim kauplemine ka sellega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 00:57:15 vasta tsitaadiga

Kristoferr, tänud EAC linkimast, panin prooviks ka tirima.

Veidi skeptiliseks muudab loomulikult see 5% premine osa, vägisi tekib tunne, nagu algatajad tahaksid kiiresti rikkaks saada. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:01:00 vasta tsitaadiga

2% premine.
Hetkel on lisaks mingi kala selle diffiga.
Ma lasen DOGE edasi. Hetkel 30K earthi. Aitab kuni probleemid ära lahendatakse.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:07:01 vasta tsitaadiga

eac.poolerino time since last block 2h+, mingit liikumist pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:19:48 vasta tsitaadiga

Samas kui blokk tuleb, saame oma sheerid kätte. Kuigi tõesti, kahtlaselt kaua võtab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:24:52 vasta tsitaadiga

See on kahtlane, et vircurpool on 6/7 võrgu hashist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 22.12.2013 01:28:23 vasta tsitaadiga

Mis see premine tähendab?
Otsetõlkest saan aru, aga mitte mõttest icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:32:06 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Mis see premine tähendab?
Otsetõlkest saan aru, aga mitte mõttest icon_biggrin.gif


Pmst enne coini avalikuks tegemist kühveldasid omanikud x% omale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 22.12.2013 01:36:50 vasta tsitaadiga

Njaa kasutavad vist seda reklaamiks ära? Mingi giveaway värk toimub sellega icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:43:22 vasta tsitaadiga

piraat262, http://adtpool.co.uk/ - sealt hakkas tulema, momendil katsetan seda VirCur pooli...

Keegi nextcoini kohta ka miskit huvitavat kirjutada oskab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 22.12.2013 01:53:08 vasta tsitaadiga

Raunci kirjutas:
piraat262, http://adtpool.co.uk/ - sealt hakkas tulema, momendil katsetan seda VirCur pooli...

Keegi nextcoini kohta ka miskit huvitavat kirjutada oskab?


adtpool ei võta niisama praegu vastu usereid thumbs_down.gif Proovin siis ka vircuri korraks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:56:15 vasta tsitaadiga

Paistab, et tuleb üldiselt sama edukalt ka sealt vircurist icon_wink.gif

viimati muutis Raunci 22.12.2013 01:59:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 01:57:05 vasta tsitaadiga

Hoian pöialt, et te selle ploki lõpuks leiaksite - väikese pooliga ongi see jama, et "sissetulekud" on väga ebaühtlased.
Tahaks näha, et kodumaine pool saab lennu sisse ikka - kui plokid tulevad, oleks liitujaid ka ilmselt rohkem.

...
Igasugused coinid, kus on mingi osa münte "premined" on minu meelest pettuse maiguga ja ei saa tõsiselt võtta. Aga noh, kui vaba jõudlust käes, siis veidi võib ju kõrvale panna - see coinide maailm on üpris ulme kirjuks muutunud. Kes teab - järsku ilmub mõni hull, kes otsustab mingisugust suvalist coini kokku ostma hakata suurtes kogustes icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 22.12.2013 01:59:16 vasta tsitaadiga

Mingid automaatsed müügiscriptid vms ka olemas on?
Või jõllitavad kõik mingeid graafikuid ja panevad suvalisel ostu või müügi teele?

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 02:00:49 vasta tsitaadiga

MorroW, pole tänu väärt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2013 02:01:09 vasta tsitaadiga

Sisestada saad sa väärtusega ka või siis tõesti hangid proge, mis müüb su kogust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.12.2013 02:08:05 vasta tsitaadiga

ma regasin kohe ära seal adtpoolis kui Kristoferr sellest rääkis ja toimib täitsa ilusti, ma küll kasutan seda vaid 450-ga, seega suhteliselt lahja.
Üldiselt on selle eesti doge pooliga see teema, et isegi kui me lõpuks selle ploke leiame ja see on milline, siis me teenime ikkagi ju vähem kui me oleksime pidanud selle aja peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 22.12.2013 02:20:19 vasta tsitaadiga

See on õige, ses õnn peaks väga suur olema, et rohkem kasu saada, kui mujal poolides. 1-3 blocki päevas juba oleks praeguse kiiruse juures ideaalne, kui aega kulub rohkem, siis ei oska öelda.... Kui tuleks aga kõvasti rohkem liitujaid, siis juhtub sama, mis teiste poolidega, ehk reaalselt saavad väiksema hashratega workerid vähem (võrreldes ülisuurte PPLNS poolidega, kus koguaeg blocke tuleb ning sheeride erinevus on väiksem) ning ainult kõige kiiremad kaevurid jäävad veidi kasumisse. See on praegu mu oletus, esimest plokki tahaks ikka näha thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 02:57:11 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:


adtpool ei võta niisama praegu vastu usereid thumbs_down.gif Proovin siis ka vircuri korraks


Panin tähele, et sealt saab vist kutseid laiali saata. Juhul, kui see paika peab, siis võite soove edastada icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 03:01:34 vasta tsitaadiga

Noh kas lasete juba Earthcoini?

Kus poolis siis? Hetkel panin http://eac.poolerino.com/index.php?page=dashboard .-sse kaevama.

Jebisin terve õhtu et saada 5 kaarti ühe mobo peal toimima, nüüd lõpuks sain toimima. Paar riserit jäi ka üle. Võimalik et nad saavad kellelgi kasulikud olla.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618


viimati muutis Go Kane! 22.12.2013 03:18:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 03:18:14 vasta tsitaadiga

EDIT

viimati muutis 10Fold 22.12.2013 03:21:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 22.12.2013 03:19:23 vasta tsitaadiga

-cocain-, VirCur icon_razz.gif Teen 1k ära ja siis panen ööseks Digiraha pooli tagasi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

viimati muutis V4p3x 22.12.2013 03:35:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.12.2013 03:22:23 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Huvitav, kas ma olen ainuke loll, kes Earthcoini jaotussüsteemist aru ei saa ? Räägivad, et reward on 8000-12000 blokk aga reaalselt on reward hetkel 50 000. Ja mida need 5 payouti kuu jooksul ja 2 payouti kahe nädala jooksul veel tähendama peaks ? Kas mingi osa Coine laekub hiljem või hakkavadki Coinid rahakotti nädalaste viivitustega jõudma.... icon_neutral.gif
tsitaat:
Day 1: X5 payout
Day 2: X3 payout
Day 3: X2 payout
Need X2 ja X5 jne on payouti kordajad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 03:22:47 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Huvitav, kas ma olen ainuke loll, kes Earthcoini jaotussüsteemist aru ei saa ? Räägivad, et reward on 8000-12000 blokk aga reaalselt on reward hetkel 50 000. Ja mida need 5 payouti kuu jooksul ja 2 payouti kahe nädala jooksul veel tähendama peaks ? Kas mingi osa Coine laekub hiljem või hakkavadki Coinid rahakotti nädalaste viivitustega jõudma.... icon_neutral.gif
tsitaat:
Day 1: X5 payout
Day 2: X3 payout
Day 3: X2 payout



Sain juba pihta jah icon_lol.gif Pole kunagi näinud, et keegi payout terminit kasutaks. Siiani on seda alati rewardiks kutsutud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 03:40:37 vasta tsitaadiga

Kui soolo kaevandada, siis mida tuleb sinna "mingimünt.conf" faili kirjutada, kui tahad kasutada mitut workerit?
Sama kasutaja alt ei ole vist hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 03:49:57 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Kui soolo kaevandada, siis mida tuleb sinna "mingimünt.conf" faili kirjutada, kui tahad kasutada mitut workerit?
Sama kasutaja alt ei ole vist hea.


Miks soolo tahad lasta?

Krt kas see poleriino mingi kahtlane koht, münti nagu ei tiksu absoluutselt sealt peale.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 03:51:12 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Kui soolo kaevandada, siis mida tuleb sinna "mingimünt.conf" faili kirjutada, kui tahad kasutada mitut workerit?
Sama kasutaja alt ei ole vist hea.


1. Start up earthcoin-qt, wait for it to load, then exit.
2. Put earthcoin.conf (see sample file above) in your
c:/users/**username**/AppData/Roaming/EarthCoin
3. restart earthcoin-qt, and you should connect and sync.

4. For solo mining, launch cgminer or the mining program you use and begin mining.

cgminer ex: cgminer.exe --scrypt -o localhost:15678 -u **yourusername** -p **password** (without **)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 22.12.2013 03:58:40 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:


Krt kas see poleriino mingi kahtlane koht, münti nagu ei tiksu absoluutselt sealt peale.




Ära sinna küll kaevama pane, ma ootasin seal enne blocki 3 tundi ja siis sain päris paljude sheeride kohta ainult 197 eac'i.. poolerino serverid on nagu on...
Vircur - 3 tundi ja 800 eac. http://earth.vircurpool.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.