|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 22:25:15
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| rahakoti adre viska kh |
'
Ei tea millise?  |
Pead tõmbama endale walleti ja genereerima ning pooli lisama oma withdraw aadressi, vastasel juhul mpos ei uuenda su kirjet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 22:30:11
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| Ma saan aru ju, samas kiire google ei leidnud koheselt sellist walletit. |
Aa. No siis kaks varianti:
1) http://earthcoin.biz/ leidsin lingi [ANN] threadist (lihtsaim)
2) vanitygen, kus annad pihku aadressi tüübi. huvi poolest otsin, kuskohas see aadressi tüüp kirjas on, igatahes pead minema sortsu sisse müttama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 22:35:00
|
|
|
Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole väga ammu sealset kebabi saanud. Bloki väärtus mod 10 tasuta õlut minu poolt.
- Kui on päris - mod 20
Jõudu!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
21.12.2013 22:39:19
|
|
|
-cocain-, Teised saavad hiljem pilte sellest.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 22:39:19
|
|
|
krt mul on juba 6 õlle sees, seega on keeruline tommi tulla, peaks 30km autoga sõitma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 22:39:33
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
Ja Tartu (ja mujalt rahvas) omad jäävad kuivale  |
Panen posti!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
21.12.2013 22:46:05
|
|
|
digiraha, raudselt originaal vms.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 22:46:17
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
Ja Tartu (ja mujalt rahvas) omad jäävad kuivale  |
Panen posti! |
Ma OTtan edasi. Mul sõber trollis, sai smartpostiga tasuta saata, pani Tartu ühest keskusest õllepudeli pakiautomaati, teises keskuses tuli järgi minna. Mul oli sms saades, et huvitav, pole nagu midagi tellinud. Läksin siis jägi, meeletu rahvamass ka järjekorras ja kui ma kapiukse avasin ja õlle sealt võtsin, siis kõik vaatasid, et mida hekki see nüüd oli. Ma muidugi ütlesin ka, et parem ärge küsige. Lihtsalt see posti asi meenutas räigelt seda nüüd.
Aga ma lähen ka eemale ära, ehk siis homme hommikul tahan näha, et kõik 10 bloki boonust on mul ära tulnud.
Jaksu mineerijad
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 22:54:02
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole väga ammu sealset kebabi saanud. Bloki väärtus mod 10 tasuta õlut minu poolt.
- Kui on päris - mod 20
Jõudu! |
Jõudu tarvis
Mul väheke pikad juhtmed, aga misasi on mod 10 ja mod 20 ?
Ja oskab keegi soovitada sellist 4G ruuterit, mis puhtalt sim kaardi najal töötaks? Arvutipoest saadavat ruuterit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
21.12.2013 22:56:59
|
|
|
| Kaua selle EAC puhul premine aega võtta võib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 22:59:03
|
|
|
Mis premine?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
21.12.2013 23:01:16
|
|
|
| Olen vist millestki valesti aru saanud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
21.12.2013 23:11:34
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole väga ammu sealset kebabi saanud. Bloki väärtus mod 10 tasuta õlut minu poolt.
- Kui on päris - mod 20
Jõudu! |
Kebab on pask, võta ikka šašlõkki!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2013 23:24:48
|
|
|
ma juba 24+h jälgin kuidas te blocki pyyate, ikka pole ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
21.12.2013 23:25:18
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.
http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0
2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...
Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem palju kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/
Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud.  |
Kus sa seda märkasid? Bitcointalki foorumist? Krt ei jõua ise trendidega kaasas käia kui ei tea kust mida lugeda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
22.12.2013 00:11:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ma juba 24+h jälgin kuidas te blocki pyyate, ikka pole ?  |
Kaua tehtud, kaunikene.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.12.2013 00:14:47
|
|
|
läheb ikka aega arvestades kui väike osa liitus.
0.00000066 Market Crash
-29.93 %
Mõtlesin veel kas müüa 2 päeva toodang 78 pealt.
viimati muutis Magic 22.12.2013 00:22:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2013 00:20:33
|
|
|
Ma.ootan siis edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.12.2013 00:47:59
|
|
|
Kuidagi kiiresti kukkunud jah.
24h suurim kauplemine ka sellega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
22.12.2013 00:57:15
|
|
|
Kristoferr, tänud EAC linkimast, panin prooviks ka tirima.
Veidi skeptiliseks muudab loomulikult see 5% premine osa, vägisi tekib tunne, nagu algatajad tahaksid kiiresti rikkaks saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
22.12.2013 01:07:01
|
|
|
| eac.poolerino time since last block 2h+, mingit liikumist pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
22.12.2013 01:19:48
|
|
|
| Samas kui blokk tuleb, saame oma sheerid kätte. Kuigi tõesti, kahtlaselt kaua võtab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
22.12.2013 01:24:52
|
|
|
| See on kahtlane, et vircurpool on 6/7 võrgu hashist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
22.12.2013 01:28:23
|
|
|
Mis see premine tähendab?
Otsetõlkest saan aru, aga mitte mõttest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
22.12.2013 01:32:06
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Mis see premine tähendab?
Otsetõlkest saan aru, aga mitte mõttest  |
Pmst enne coini avalikuks tegemist kühveldasid omanikud x% omale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
22.12.2013 01:36:50
|
|
|
Njaa kasutavad vist seda reklaamiks ära? Mingi giveaway värk toimub sellega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
22.12.2013 01:43:22
|
|
|
piraat262, http://adtpool.co.uk/ - sealt hakkas tulema, momendil katsetan seda VirCur pooli...
Keegi nextcoini kohta ka miskit huvitavat kirjutada oskab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
22.12.2013 01:53:08
|
|
|
| Raunci kirjutas: |
piraat262, http://adtpool.co.uk/ - sealt hakkas tulema, momendil katsetan seda VirCur pooli...
Keegi nextcoini kohta ka miskit huvitavat kirjutada oskab? |
adtpool ei võta niisama praegu vastu usereid Proovin siis ka vircuri korraks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
22.12.2013 01:56:15
|
|
|
Paistab, et tuleb üldiselt sama edukalt ka sealt vircurist
viimati muutis Raunci 22.12.2013 01:59:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
22.12.2013 01:57:05
|
|
|
Hoian pöialt, et te selle ploki lõpuks leiaksite - väikese pooliga ongi see jama, et "sissetulekud" on väga ebaühtlased.
Tahaks näha, et kodumaine pool saab lennu sisse ikka - kui plokid tulevad, oleks liitujaid ka ilmselt rohkem.
...
Igasugused coinid, kus on mingi osa münte "premined" on minu meelest pettuse maiguga ja ei saa tõsiselt võtta. Aga noh, kui vaba jõudlust käes, siis veidi võib ju kõrvale panna - see coinide maailm on üpris ulme kirjuks muutunud. Kes teab - järsku ilmub mõni hull, kes otsustab mingisugust suvalist coini kokku ostma hakata suurtes kogustes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
22.12.2013 02:00:49
|
|
|
| MorroW, pole tänu väärt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.12.2013 02:01:09
|
|
|
| Sisestada saad sa väärtusega ka või siis tõesti hangid proge, mis müüb su kogust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
22.12.2013 02:08:05
|
|
|
ma regasin kohe ära seal adtpoolis kui Kristoferr sellest rääkis ja toimib täitsa ilusti, ma küll kasutan seda vaid 450-ga, seega suhteliselt lahja.
Üldiselt on selle eesti doge pooliga see teema, et isegi kui me lõpuks selle ploke leiame ja see on milline, siis me teenime ikkagi ju vähem kui me oleksime pidanud selle aja peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
22.12.2013 02:20:19
|
|
|
See on õige, ses õnn peaks väga suur olema, et rohkem kasu saada, kui mujal poolides. 1-3 blocki päevas juba oleks praeguse kiiruse juures ideaalne, kui aega kulub rohkem, siis ei oska öelda.... Kui tuleks aga kõvasti rohkem liitujaid, siis juhtub sama, mis teiste poolidega, ehk reaalselt saavad väiksema hashratega workerid vähem (võrreldes ülisuurte PPLNS poolidega, kus koguaeg blocke tuleb ning sheeride erinevus on väiksem) ning ainult kõige kiiremad kaevurid jäävad veidi kasumisse. See on praegu mu oletus, esimest plokki tahaks ikka näha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
22.12.2013 02:57:11
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
adtpool ei võta niisama praegu vastu usereid Proovin siis ka vircuri korraks |
Panin tähele, et sealt saab vist kutseid laiali saata. Juhul, kui see paika peab, siis võite soove edastada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
22.12.2013 03:18:14
|
|
|
EDIT
viimati muutis 10Fold 22.12.2013 03:21:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
22.12.2013 03:19:23
|
|
|
-cocain-, VirCur Teen 1k ära ja siis panen ööseks Digiraha pooli tagasi
viimati muutis V4p3x 22.12.2013 03:35:55, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.12.2013 03:22:23
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Huvitav, kas ma olen ainuke loll, kes Earthcoini jaotussüsteemist aru ei saa ? Räägivad, et reward on 8000-12000 blokk aga reaalselt on reward hetkel 50 000. Ja mida need 5 payouti kuu jooksul ja 2 payouti kahe nädala jooksul veel tähendama peaks ? Kas mingi osa Coine laekub hiljem või hakkavadki Coinid rahakotti nädalaste viivitustega jõudma....  |
| tsitaat: |
Day 1: X5 payout
Day 2: X3 payout
Day 3: X2 payout |
Need X2 ja X5 jne on payouti kordajad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
22.12.2013 03:22:47
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
Huvitav, kas ma olen ainuke loll, kes Earthcoini jaotussüsteemist aru ei saa ? Räägivad, et reward on 8000-12000 blokk aga reaalselt on reward hetkel 50 000. Ja mida need 5 payouti kuu jooksul ja 2 payouti kahe nädala jooksul veel tähendama peaks ? Kas mingi osa Coine laekub hiljem või hakkavadki Coinid rahakotti nädalaste viivitustega jõudma....  |
| tsitaat: |
Day 1: X5 payout
Day 2: X3 payout
Day 3: X2 payout |
|
Sain juba pihta jah Pole kunagi näinud, et keegi payout terminit kasutaks. Siiani on seda alati rewardiks kutsutud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
22.12.2013 03:40:37
|
|
|
Kui soolo kaevandada, siis mida tuleb sinna "mingimünt.conf" faili kirjutada, kui tahad kasutada mitut workerit?
Sama kasutaja alt ei ole vist hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
22.12.2013 03:49:57
|
|
|
| Kirsa kirjutas: |
Kui soolo kaevandada, siis mida tuleb sinna "mingimünt.conf" faili kirjutada, kui tahad kasutada mitut workerit?
Sama kasutaja alt ei ole vist hea. |
Miks soolo tahad lasta?
Krt kas see poleriino mingi kahtlane koht, münti nagu ei tiksu absoluutselt sealt peale.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
22.12.2013 03:51:12
|
|
|
| Kirsa kirjutas: |
Kui soolo kaevandada, siis mida tuleb sinna "mingimünt.conf" faili kirjutada, kui tahad kasutada mitut workerit?
Sama kasutaja alt ei ole vist hea. |
1. Start up earthcoin-qt, wait for it to load, then exit.
2. Put earthcoin.conf (see sample file above) in your
c:/users/**username**/AppData/Roaming/EarthCoin
3. restart earthcoin-qt, and you should connect and sync.
4. For solo mining, launch cgminer or the mining program you use and begin mining.
cgminer ex: cgminer.exe --scrypt -o localhost:15678 -u **yourusername** -p **password** (without **)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
22.12.2013 03:58:40
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
Krt kas see poleriino mingi kahtlane koht, münti nagu ei tiksu absoluutselt sealt peale. |
Ära sinna küll kaevama pane, ma ootasin seal enne blocki 3 tundi ja siis sain päris paljude sheeride kohta ainult 197 eac'i.. poolerino serverid on nagu on...
Vircur - 3 tundi ja 800 eac. http://earth.vircurpool.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|