|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 19:32:11
|
|
|
| Peaks endalegi sellise muretsema, pakun, et see peaks vast paremini tagasi ka ühendama netti kui windows.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 19:38:29
|
|
|
No minu kogemus näitas seda, et kui pulk oli PC taga ja PC oli tehtud nö jagajaks, siis kuidas kunagi, vahest mõned tunnid, vahest mõned päevad püsis link ok. Siis oli mul restardi tsükkel pandud iga 4h peale windowsis. Nüüd aga jookseb nädal aega küll ilusti, kui siis üks hetk connection problem tuleb. Aga end aturvalisese mõttes on mul päevas 2x restart ruuteril. Seda siis tegin läbi clickeri windowsi kaudu, mis on replay peal. Robustne, kuid toimib.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 19:40:02
|
|
|
Mõnda sellist ruuterit ka on, mis võtaks lihtsalt SIM kaardi vastu ja hakkaks sellega tööle? Emt ja Elisa esindustes küsitakse selliste aparaatide eest 150 eur kanti silmagi pilgutamata..
Et ühesõnaga liituks näiteks Elisa netiga, võtaks neilt vaid SIM kaardi ja liitumise ning soetaks ruuteri mõnest arvutipoest hoopis.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 19:41:13
|
|
|
Otsisin isegi praegu sellist, aga ei jäänud silma, äkki kellelgi kogemusi, see oleks veel parem variant
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
21.12.2013 19:57:01
|
|
|
mis see startuse aadress on digiarah saidil
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
21.12.2013 19:58:56
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| mis see startuse aadress on digiarah saidil |
./cgminer --scrypt -o stratum+tcp://doge.pool.digiraha.ee:3333 -u Weblogin.Worker -p Worker password
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 19:59:35
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| mis see startuse aadress on digiarah saidil |
stratum+tcp://doge.pool.digiraha.ee
Tõstsin esimese bloki boonust 100k dogeni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 20:04:53
|
|
|
digiraha, ära jama, pärast on mingi miniblokk ja meie pikk töö on maha visatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 20:07:11
|
|
|
Papist ilma me nagunii pole.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 20:07:47
|
|
|
| Jep, boonused on minu walletist, mitte pooli omast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 20:09:44
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
Papist ilma me nagunii pole.  |
How?  |
Kui just teine Orphan ei tule.
ptuiptui.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 20:10:27
|
|
|
Oh rõõmu kui see tuleks, siis ma jätan Teid küll maha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 20:11:16
|
|
|
| Ma arvan, et siis ma teen küll pudeli lahti. Praegu kõiki pudeleid kinni hoidnud, selline püha siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 20:12:19
|
|
|
Naine läks just poodi mulle krõpsu juurde tooma, muidu pole midagi õllekõrvale võtta:D Eks seda õlle ikka kulub siin korvpalli ja bloki ootamise peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
21.12.2013 20:20:54
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Naine läks just poodi mulle krõpsu juurde tooma, muidu pole midagi õllekõrvale võtta:D Eks seda õlle ikka kulub siin korvpalli ja bloki ootamise peale  |
Naisega koos ootate blokki?
Krt mul naine ainult hädaldab, kuna ma elutoast need propellerid ära eemaldan
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
21.12.2013 20:27:25
|
|
|
Rääkides pindadest siis tegelikkuses annab minu juurde viilhallidesse 100+ Mh/s pargi teha ilma igasugu probleemideta. Tööstusvool, 30Mbps alla ja 10 üles.
Tartust 27km võru poole. Keda huvitab, võib asja arutada. Hetkel enda finants sellise riistvara ostmist ei luba aga hooned ja infrastruktuur on olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 20:29:10
|
|
|
-cocain-, naine tegeleb ikka oma asjadega ja mul arvuti õnneks teises maja otsas ja naist ei sega Aga eks keeruline on seletada küll, et miks seda vaja on ja mis seal toimib ja kuidas õhust raha tehakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
21.12.2013 20:33:15
|
|
|
| tsitaat: |
Krt mul naine ainult hädaldab, kuna ma elutoast need propellerid ära eemaldan
|
Saada saarele, küll ma neid valvan
Tegelt võiks see block juba tulla...
| tsitaat: |
Aga eks keeruline on seletada küll, et miks seda vaja on ja mis seal toimib ja kuidas õhust raha tehakse
|
Kus ta siis keeruline on? Teed nii nagu mina ( LTC tehingu raha läks naise arvele )
"Ohoo mis see on?"
"See on tasu selle kisava propelleri kuulamise eest."
"Ei ole? Päriselt? Lahe!"
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 20:38:44
|
|
|
| woosh kirjutas: |
Kus ta siis keeruline on? Teed nii nagu mina ( LTC tehingu raha läks naise arvele )
"Ohoo mis see on?"
"See on tasu selle kisava propelleri kuulamise eest."
"Ei ole? Päriselt? Lahe!" |
Geniaalne!
Aga mul jooksevad masinad kontoris. Hakates kõigile raha jagama jäävad endale ainult näpud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 20:40:26
|
|
|
Mul on üks hea nurgatuba majas, mis on piisavalt teistest eraldatud ja kus saab akna lahti teha kui liiga kuumaks hakkab minema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 20:41:55
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
woosh
Hea
Paraku pole ma reaalset raha veel sentigi teeninud
Kas bloki suurust ennustada ka saab? |
Ikka saab: 0 - 1 000 000
Tegelt ei saa - muidu nähtaks vaeva ainult võimsate blokkide arvutamisega. Paar koini on sellega isegi ebaõnnestunud ning siis käis mõnus peale-maha hüppamine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 21:35:28
|
|
|
| Aga targemad seletage seda blokkide leidmise teemat, ühelt poolt on see õnne küsimus, aga kas seal on ka mingi teine pool, ehk siis kui on tõesti mingi kindel summa täis tehtud poolis tööd, siis antakse ka see block kätte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 21:36:49
|
|
|
Päris stt, kui peaks miski olematu väärtusega bokk sattuma. Leidja maksab siis vahe kinni - ise süüdi, leidis nii kehva bloki
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 21:38:01
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Aga targemad seletage seda blokkide leidmise teemat, ühelt poolt on see õnne küsimus, aga kas seal on ka mingi teine pool, ehk siis kui on tõesti mingi kindel summa täis tehtud poolis tööd, siis antakse ka see block kätte? |
(Kõik mu väljaütlemised siin on parima teadmise kohaselt)
Bloki saab vaid siis, kui leitud bloki diff on üle võrgu hetke diffi.
Share on lihtsalt sama targeti peal madalama diffiga vastus - seega tõestab, et näed vaeva ja higistad, aga päris lõpuni veel ei jõudnud (kui tervet rehkendust ei jõua, tee pool)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 21:45:54
|
|
|
Okei, tulen aitan teil selle bloki üles leida. Kella 22-23 vahel peaks tulema blokk.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
21.12.2013 21:46:43
|
|
|
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.
http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0
2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...
Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem palju kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/
Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 21:48:01
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.
http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0
2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...
Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem 10x kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/
Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud.  |
Valgusta - kas piisavalt popp, et teha veel üks pool?
Ma tahan näha blokki, mul juba poogen mis koin!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
21.12.2013 21:53:41
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.
http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0
2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...
Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem palju kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/
Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud.  |
Kas ma sain õigesti aru, et tegu on esimese inflatsioonilise mündiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 21:56:31
|
|
|
| Vahelduseks tuli üks vend korralikuma hashiga peale, ca 3.5M
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 22:02:08
|
|
|
Noo väga hea ju
54 MH/s Su pool hetkel. Nüüd on blokk lausa minutite küsimus juba
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
21.12.2013 22:03:57
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Ei ole. Kokku on 13.5B münti. Iga aasta poolitatakse plokk. |
Ah kurat... jäi kahe silma vahele.
Peale disaini küll rohkem huvitavat silma ei jäänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 22:06:06
|
|
|
| kas sellel pooli ka juba on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 22:07:15
|
|
|
Kristoferr, Mis selle hind ka hetkel on?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 22:08:45
|
|
|
Ma sain aru, et seda earthcoini ei vaheta veel ükski sait. Nii et, seda võib koguda vaid sukasäärde hetkel...
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 22:14:42
|
|
|
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna.
Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner
viimati muutis mteachx 21.12.2013 22:20:15, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 22:15:54
|
|
|
mteachx, Iga coini jaoks oma masin. Siis kui milngil x coinil korraks hinna lakke viskab, saad kohe maha müüa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
21.12.2013 22:20:03
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
-cocain-, keegi ei keela sul seda muuta. |
Kui nulli panen:
Failed to update your account: Unable to connect to RPC server for coin address validation
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.12.2013 22:20:33
|
|
|
| Mida suurem killustatus seda väiksem turujõud... spekulatiivsus ei võrdu elujõud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 22:21:10
|
|
|
rahakoti adre viska kh
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 22:21:10
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna.
Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC
Oli näha, et kellegi wallet oli 2h vahega 50k eac income. 2.4mhas siis kiirusel. Suht toodab, aga trade aint foorumis hetk. |
Raisk, ei saa olla. Pigem on teemas hilisem reaalne, müüb 1M 1 btc eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 22:22:34
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna.
Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC |
Liiga hea hind et uskuda. Põhimõtteliselt miski 450€ päevas lõdvalt hetkel @ mu enda kiirust silmas pidades.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 22:23:13
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna.
Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC
Oli näha, et kellegi wallet oli 2h vahega 50k eac income. 2.4mhas siis kiirusel. Suht toodab, aga trade aint foorumis hetk. |
Raisk, ei saa olla. Pigem on teemas hilisem reaalne, müüb 1M 1 btc eest |
Ei ole jah 2.4mhashiga. lugesin pärast, et one of miners..
Muidu oleks 2h toodang ikka liiga lagi olnud.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=380007.0
Siin nad tradevad hetk.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner
viimati muutis mteachx 21.12.2013 22:24:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2013 22:25:10
|
|
|
Earthcoini
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
|