Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 19:32:11 vasta tsitaadiga

Peaks endalegi sellise muretsema, pakun, et see peaks vast paremini tagasi ka ühendama netti kui windows.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 19:38:29 vasta tsitaadiga

No minu kogemus näitas seda, et kui pulk oli PC taga ja PC oli tehtud nö jagajaks, siis kuidas kunagi, vahest mõned tunnid, vahest mõned päevad püsis link ok. Siis oli mul restardi tsükkel pandud iga 4h peale windowsis. Nüüd aga jookseb nädal aega küll ilusti, kui siis üks hetk connection problem tuleb. Aga end aturvalisese mõttes on mul päevas 2x restart ruuteril. Seda siis tegin läbi clickeri windowsi kaudu, mis on replay peal. Robustne, kuid toimib. icon_wink.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 19:40:02 vasta tsitaadiga

Mõnda sellist ruuterit ka on, mis võtaks lihtsalt SIM kaardi vastu ja hakkaks sellega tööle? Emt ja Elisa esindustes küsitakse selliste aparaatide eest 150 eur kanti silmagi pilgutamata..
Et ühesõnaga liituks näiteks Elisa netiga, võtaks neilt vaid SIM kaardi ja liitumise ning soetaks ruuteri mõnest arvutipoest hoopis.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 19:41:13 vasta tsitaadiga

Otsisin isegi praegu sellist, aga ei jäänud silma, äkki kellelgi kogemusi, see oleks veel parem variant icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 21.12.2013 19:57:01 vasta tsitaadiga

mis see startuse aadress on digiarah saidil
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 19:58:56 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
mis see startuse aadress on digiarah saidil


./cgminer --scrypt -o stratum+tcp://doge.pool.digiraha.ee:3333 -u Weblogin.Worker -p Worker password

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 19:59:35 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
mis see startuse aadress on digiarah saidil

stratum+tcp://doge.pool.digiraha.ee

Tõstsin esimese bloki boonust 100k dogeni
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 20:04:53 vasta tsitaadiga

digiraha, ära jama, pärast on mingi miniblokk ja meie pikk töö on maha visatud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:07:11 vasta tsitaadiga

Papist ilma me nagunii pole. icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:07:47 vasta tsitaadiga

Jep, boonused on minu walletist, mitte pooli omast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:08:05 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Papist ilma me nagunii pole. icon_biggrin.gif



How? icon_biggrin.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:09:44 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
mteachx kirjutas:
Papist ilma me nagunii pole. icon_biggrin.gif



How? icon_biggrin.gif

Kui just teine Orphan ei tule.
ptuiptui.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 20:10:27 vasta tsitaadiga

Oh rõõmu kui see tuleks, siis ma jätan Teid küll maha icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:11:16 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et siis ma teen küll pudeli lahti. Praegu kõiki pudeleid kinni hoidnud, selline püha siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 20:12:19 vasta tsitaadiga

Naine läks just poodi mulle krõpsu juurde tooma, muidu pole midagi õllekõrvale võtta:D Eks seda õlle ikka kulub siin korvpalli ja bloki ootamise peale icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:20:54 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Naine läks just poodi mulle krõpsu juurde tooma, muidu pole midagi õllekõrvale võtta:D Eks seda õlle ikka kulub siin korvpalli ja bloki ootamise peale icon_biggrin.gif


Naisega koos ootate blokki? thumbs_up.gif

Krt mul naine ainult hädaldab, kuna ma elutoast need propellerid ära eemaldan icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:27:25 vasta tsitaadiga

Rääkides pindadest siis tegelikkuses annab minu juurde viilhallidesse 100+ Mh/s pargi teha ilma igasugu probleemideta. Tööstusvool, 30Mbps alla ja 10 üles.
Tartust 27km võru poole. Keda huvitab, võib asja arutada. Hetkel enda finants sellise riistvara ostmist ei luba aga hooned ja infrastruktuur on olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 20:29:10 vasta tsitaadiga

-cocain-, naine tegeleb ikka oma asjadega ja mul arvuti õnneks teises maja otsas ja naist ei sega icon_smile.gif Aga eks keeruline on seletada küll, et miks seda vaja on ja mis seal toimib ja kuidas õhust raha tehakse icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 21.12.2013 20:33:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Krt mul naine ainult hädaldab, kuna ma elutoast need propellerid ära eemaldan


Saada saarele, küll ma neid valvan icon_cool.gif

Tegelt võiks see block juba tulla... icon_rolleyes.gif

tsitaat:

Aga eks keeruline on seletada küll, et miks seda vaja on ja mis seal toimib ja kuidas õhust raha tehakse

Kus ta siis keeruline on? Teed nii nagu mina ( LTC tehingu raha läks naise arvele )
"Ohoo mis see on?"
"See on tasu selle kisava propelleri kuulamise eest."
"Ei ole? Päriselt? Lahe!"

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:38:44 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:

Kus ta siis keeruline on? Teed nii nagu mina ( LTC tehingu raha läks naise arvele )
"Ohoo mis see on?"
"See on tasu selle kisava propelleri kuulamise eest."
"Ei ole? Päriselt? Lahe!"

Geniaalne!
Aga mul jooksevad masinad kontoris. Hakates kõigile raha jagama jäävad endale ainult näpud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 20:40:26 vasta tsitaadiga

Mul on üks hea nurgatuba majas, mis on piisavalt teistest eraldatud ja kus saab akna lahti teha kui liiga kuumaks hakkab minema icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:41:00 vasta tsitaadiga

woosh

thumbs_up.gif Hea icon_biggrin.gif
Paraku pole ma reaalset raha veel sentigi teeninud icon_wink.gif

Kas bloki suurust ennustada ka saab?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:41:55 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
woosh

thumbs_up.gif Hea icon_biggrin.gif
Paraku pole ma reaalset raha veel sentigi teeninud icon_wink.gif

Kas bloki suurust ennustada ka saab?


Ikka saab: 0 - 1 000 000 icon_biggrin.gif
Tegelt ei saa - muidu nähtaks vaeva ainult võimsate blokkide arvutamisega. Paar koini on sellega isegi ebaõnnestunud ning siis käis mõnus peale-maha hüppamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 21:35:28 vasta tsitaadiga

Aga targemad seletage seda blokkide leidmise teemat, ühelt poolt on see õnne küsimus, aga kas seal on ka mingi teine pool, ehk siis kui on tõesti mingi kindel summa täis tehtud poolis tööd, siis antakse ka see block kätte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:36:49 vasta tsitaadiga

Päris stt, kui peaks miski olematu väärtusega bokk sattuma. Leidja maksab siis vahe kinni - ise süüdi, leidis nii kehva bloki icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:38:01 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Aga targemad seletage seda blokkide leidmise teemat, ühelt poolt on see õnne küsimus, aga kas seal on ka mingi teine pool, ehk siis kui on tõesti mingi kindel summa täis tehtud poolis tööd, siis antakse ka see block kätte?

(Kõik mu väljaütlemised siin on parima teadmise kohaselt)
Bloki saab vaid siis, kui leitud bloki diff on üle võrgu hetke diffi.
Share on lihtsalt sama targeti peal madalama diffiga vastus - seega tõestab, et näed vaeva ja higistad, aga päris lõpuni veel ei jõudnud (kui tervet rehkendust ei jõua, tee pool)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:45:54 vasta tsitaadiga

Okei, tulen aitan teil selle bloki üles leida. Kella 22-23 vahel peaks tulema blokk.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:46:43 vasta tsitaadiga

Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.

http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0

2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...

Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem palju kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/


Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:48:01 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.

http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0

2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...

Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem 10x kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/


Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud. thumbs_up.gif


Valgusta - kas piisavalt popp, et teha veel üks pool? icon_biggrin.gif
Ma tahan näha blokki, mul juba poogen mis koin!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:48:16 vasta tsitaadiga

Pole aimugi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:53:41 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Uus ülikiiresti populaarsust koguv münt väljas jälle. Earthcoin. Alles täna oli launch.

http://earthcoin.biz/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0

2% premine teeb murelikuks, aga ehk kasutatakse seda targasti.
Koduleht on väga OK. Eks näis...

Mingi kala on diff astmega, mis tundub pigem palju kõrgem kui number näitab, sest blokke tuleb liiga harva.
Hetkel Doge langes prioriteediks nr 2 ja läks Earth kaevamiseks.
http://eac.poolerino.com/


Ehk on abiks, kes seda münti veel ei märganud. thumbs_up.gif


Kas ma sain õigesti aru, et tegu on esimese inflatsioonilise mündiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:54:59 vasta tsitaadiga

Ei ole. Kokku on 13.5B münti. Iga aasta poolitatakse plokk.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:56:31 vasta tsitaadiga

Vahelduseks tuli üks vend korralikuma hashiga peale, ca 3.5M
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:02:08 vasta tsitaadiga

Noo väga hea ju thumbs_up.gif
54 MH/s Su pool hetkel. Nüüd on blokk lausa minutite küsimus juba icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:03:57 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ei ole. Kokku on 13.5B münti. Iga aasta poolitatakse plokk.


Ah kurat... jäi kahe silma vahele.
Peale disaini küll rohkem huvitavat silma ei jäänud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 22:06:06 vasta tsitaadiga

kas sellel pooli ka juba on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:07:15 vasta tsitaadiga

Kristoferr, Mis selle hind ka hetkel on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:08:21 vasta tsitaadiga

DONATION PERCENTAGE on Earthcoin poolis kohustuslik?
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:08:45 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et seda earthcoini ei vaheta veel ükski sait. Nii et, seda võib koguda vaid sukasäärde hetkel...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:09:38 vasta tsitaadiga

salatoimik, ei tea. Mitu trade teemat peaks olema. Pead ise uurima.
-cocain-, keegi ei keela sul seda muuta.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:14:42 vasta tsitaadiga

Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna. icon_biggrin.gif

Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner


viimati muutis mteachx 21.12.2013 22:20:15, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:15:54 vasta tsitaadiga

mteachx, Iga coini jaoks oma masin. Siis kui milngil x coinil korraks hinna lakke viskab, saad kohe maha müüa icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:20:03 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

-cocain-, keegi ei keela sul seda muuta.



Kui nulli panen:

Failed to update your account: Unable to connect to RPC server for coin address validation

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.12.2013 22:20:33 vasta tsitaadiga

Mida suurem killustatus seda väiksem turujõud... spekulatiivsus ei võrdu elujõud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:21:10 vasta tsitaadiga

rahakoti adre viska kh
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:21:10 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna. icon_biggrin.gif

Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC

Oli näha, et kellegi wallet oli 2h vahega 50k eac income. 2.4mhas siis kiirusel. Suht toodab, aga trade aint foorumis hetk.

Raisk, ei saa olla. Pigem on teemas hilisem reaalne, müüb 1M 1 btc eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:22:34 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna. icon_biggrin.gif

Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC

Liiga hea hind et uskuda. Põhimõtteliselt miski 450€ päevas lõdvalt hetkel icon_eek.gif @ mu enda kiirust silmas pidades.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:23:13 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
mteachx kirjutas:
Kusjuures endalegi jäi see sirivdes silma. Aga no kurat, igapäev uut coini ei jõua kaevama panna. icon_biggrin.gif

Hinnad siis ca
1000 EAC for 0.09 BTC

Oli näha, et kellegi wallet oli 2h vahega 50k eac income. 2.4mhas siis kiirusel. Suht toodab, aga trade aint foorumis hetk.

Raisk, ei saa olla. Pigem on teemas hilisem reaalne, müüb 1M 1 btc eest


Ei ole jah 2.4mhashiga. lugesin pärast, et one of miners..
Muidu oleks 2h toodang ikka liiga lagi olnud.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=380007.0
Siin nad tradevad hetk.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner


viimati muutis mteachx 21.12.2013 22:24:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:24:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rahakoti adre viska kh
'



Ei tea millise? icon_smile.gif



yerba

Ära nüüd venita selle Blokiga icon_biggrin.gif icon_wink.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:25:10 vasta tsitaadiga

Earthcoini
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.