Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC (Wales Rally GB 12.11. - 15.11.2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 13:20:12 vasta tsitaadiga

Rootsi ralli käib, tõstame teema üles icon_smile.gif

Papa wilson on ikka peast ära sõitnud icon_biggrin.gif annab oma pojale fiesta alla aga iga katsega 1minut ja peale sekundeid kaotust icon_smile.gif 4 katsega 7,5 minutit. Ma ei saa aru, bljääd, miks ta sellist nahka teeb siin
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 13:33:32 vasta tsitaadiga

teisel kiiruskatsel istus hirvonen 24 minutit lumahanges, sest pealtvaatajaid selles kohas polnud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.02.2013 13:57:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Njh, läks liiga uljaks kätte. Oleks vähe rahulikumalt võtnud, mis sellest. Mingi 1 koht katust kuid vähemalt oleks enam-vähem tulemuse saanud sõitudel ning ka auto ühs tükis tagasi toonud.

Autolehes ka selgelt ütles, et Tänak läks liialt uljaks ära kui enam ei olnud jälgimist taga.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2013 13:20:26 vasta tsitaadiga

http://www.svtplay.se/video/1008081/9-2-10-00
LIVE
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 17:31:38 vasta tsitaadiga

Tänaku intervjuu. No paistab, et loodetavasti on ta nüüd targem kuidas rallisid lõpetada.

http://www.saartehaal.ee/2013/02/13/ott-tanak-ma-ei-joudnud-alati-sinna-kuhu-pidin/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 17:44:22 vasta tsitaadiga

Kaugele see ex tänaku tiim yldse jõudis viimane etapp, k.a wilsoni poja?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 17:53:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kaugele see ex tänaku tiim yldse jõudis viimane etapp, k.a wilsoni poja?

Tigu (wilson) põristas 15 koha peale ja suutis siis ka üle mütsi keerata. icon_lol.gif
Mul oleks selle kutsika asemel tõsiselt häbi isa ees, et ma selline sit.akott olen ja aastatega m.nnigi õppida ei suuda.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2013 11:36:02 vasta tsitaadiga

Tre,

Aga võibolla ta teab, et tal talenti ei ole aga samas on võimalus sõita ning lihtsalt naudib rallisõitu?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 11:49:40 vasta tsitaadiga

Tänak on oma tiimi teinud icon_eek.gif
Kuigi raha pole icon_lol.gif

Õhtulehe info

Sita ajab keema see, et märtin plõksiti välja, kahju sellest. Grossil võib ju pappi olla, aga raha eest tutvusi ei osta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 11:58:20 vasta tsitaadiga

ei usu, et märtin väja puksiti, pigem ei viitsinud ta asjaga tegeleda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2013 11:59:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tänak on oma tiimi teinud icon_eek.gif
Kuigi raha pole icon_lol.gif

Õhtulehe info

Sita ajab keema see, et märtin plõksiti välja, kahju sellest. Grossil võib ju pappi olla, aga raha eest tutvusi ei osta


Gross nagu Kruuda - sõit sõltub põhitoetaja maj. tulemustest.
Eestlase patriotism on reaalsuses nii väike, et pigem vaadatakse ralli toetamisele viltu - et näe pani matsu nüüd piima hind tõuseb.
Tänak isegi hullem - see paneb koguaeg matsu...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 12:22:23 vasta tsitaadiga

Equinox, õigus.... aga õppigu niipaljugi autot käsitlema et, "tavainimese legaalsel kiirusel" pätsu ei paneks. selle mehe sõiduoskused on koomilised, mis teha.


Sellest Tänaku-Märtini-Kruuda jne. süsteemist/koostööst mina aru ei saa. Ja ei viitsigi selle üle enam nuputada, las teevad mis oskavad.... keeraku või mutreid kui see nende karjäärile kasuks tuleb!

Täna jälle mingi pikem jutt Tänakust, minulgi veel lugemata.
http://sport.postimees.ee/1137316/ott-tanak-oma-minevikust-olevikust-ja-tulevikust
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 12:24:51 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
ei usu, et märtin väja puksiti, pigem ei viitsinud ta asjaga tegeleda

Nats vale sõnastus ehk minu poolt.
Õigem oleks jah, et ei viitsinud tegelda selle sitaga. Loodan, et püssi pole põõssasse visanud ja leiab kunagi uue talendi.
Väga kahju, kui selline mees lihtsalt loobuks.
Olgem ausald, kui ta tahaks/viitsiks joonele tulla, siis teised näeks vaid märtini tagatulesid.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 12:28:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha kirjutas:
ei usu, et märtin väja puksiti, pigem ei viitsinud ta asjaga tegeleda

Nats vale sõnastus ehk minu poolt.
Õigem oleks jah, et ei viitsinud tegelda selle sitaga. Loodan, et püssi pole põõssasse visanud ja leiab kunagi uue talendi.
Väga kahju, kui selline mees lihtsalt loobuks.
Olgem ausald, kui ta tahaks/viitsiks joonele tulla, siis teised näeks vaid märtini tagatulesid.

ise ootan samuti seda plõksu Märtini peas, mil vana asjad pakib ja pauguga wertzu naaseb..... aga see mu unistuseks vist jääbki.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xps
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2010




sõnum 16.02.2013 15:05:44 vasta tsitaadiga

Märtinist on peale karjääri lõpetamist palju suurem legend saanud, kui ta siis oli. Kuid jah- eks ta oli ikka kiire ka.

Tänak tuleb veel tagasi. Mulle tundub, et Wilson üritab lihtsalt enda pojast samasugust team-leaderit teha, nagu ta ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 15:14:46 vasta tsitaadiga

xps kirjutas:
Mulle tundub, et Wilson üritab lihtsalt enda pojast samasugust team-leaderit teha, nagu ta ise.

Eks paista, alles 1 etapp seljataga.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 20:06:13 vasta tsitaadiga

Kubica hakkab sitikaga ERC-i sõitma hoopis

http://www.autosport.com/news/report.php/id/105759
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 19:28:02 vasta tsitaadiga

http://rallyshow.ru/papka-s-novostyami-2013-en/en-markko-martin-pre.html
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 16.04.2013 18:16:31 vasta tsitaadiga

Sander Pärn aitab Eesti keelt maailmale tutvustada (alates 1.23):


Link

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 18:22:39 vasta tsitaadiga

tubli poiss, vähemalt levinumad sõnad tõi kiirelt välja thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2013 00:15:50 vasta tsitaadiga

Tre,

Tiim kirjutas:
tubli poiss, vähemalt levinumad sõnad tõi kiirelt välja thumbs_up.gif

Jah, ja mis peamine, suutis kõik sõnad esimese korraga õigesti ära öelda icon_lol.gif Aga jah, kui oled väga asjas sees ja pinge üleval, siis pole midagi imestada, et mahlakamad väljendid lendu pääsevad.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 19:04:14 vasta tsitaadiga

nädal veel jäänud, tyrr, ei jõua ära oodata!
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.10.2013 19:20:37 vasta tsitaadiga

Robert Kubica gets factory WRC Citroen for Rally GB
http://www.autosport.com/news/report.php/id/110642
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 22:49:16 vasta tsitaadiga

Pole küll WRC aga ralli ja meid puudutav. Kinnitus, et ERC sarja etapp toimub eestis. 08: auto24 Rally Estonia (Estonia), Gravel, 17-19 July 2014 thumbs_up.gif beer_yum.gif

http://www.fiaerc.com/news/detail/id/2272/t/ERC-reveals-exciting-new-look-calendar-for-2014
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.11.2013 22:52:13 vasta tsitaadiga

ERC on ju kõva sari thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 22:37:07 vasta tsitaadiga

Homme tuleb ehk mingi pommuudis Tänakult icon_biggrin.gif

Vaevalt mingi teisejärgulise sarja pärast pressikas korraldatakse ja samal ajal tulevane võistkond teeb pressiteate

Kui see on wrc, siis see on viimane võimalus ever

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.12.2013 22:38:09 vasta tsitaadiga

WRC2 oleks suht mark jah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 22:39:45 vasta tsitaadiga

Üks sõber arvas täna nii, ma ise arvan sama icon_biggrin.gif
tsitaat:
homme pidi pressikonverents olema
Kus Tänak teatab, et on terve WRC hooaja piletid ära ostnud
ja kavatseb igat katset vaatama minna
matkatooli ja udupasunaga
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 22:43:15 vasta tsitaadiga

kahjuks enamus etappidele pileteid veel ei müüda icon_idea.gif aga jahh... homme selgub midagi
mina temasse enam väga ei usu, saab suurele areenile - kukub punnitama ja lõpetab võsas
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 22:52:56 vasta tsitaadiga

ega seal väga võimalusi pole...wrc, wrc2, erc, kubicale kaardilugejaks, ostab m-spordi ära ja teeb o-spordiks, paneb ala maha, hakkab korvpalli mängima (hint:saku suurhall), korraldab üllatus(jõulu)peo ajakirjanikele, tunnistab, et pole Stig, teatab, et osaleb kõikidel Eesti Meistrivõistluste etappidel Ladaga... nüüd peaks kõik variandid kaetud olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 23:28:11 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
ega seal väga võimalusi pole...wrc, wrc2, erc, kubicale kaardilugejaks, ostab m-spordi ära ja teeb o-spordiks, paneb ala maha, hakkab korvpalli mängima (hint:saku suurhall), korraldab üllatus(jõulu)peo ajakirjanikele, tunnistab, et pole Stig, teatab, et osaleb kõikidel Eesti Meistrivõistluste etappidel Ladaga... nüüd peaks kõik variandid kaetud olema icon_biggrin.gif

Nice icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 23:37:31 vasta tsitaadiga

Colin Clark ‏@voiceofrally
@Becsywecsy @KaiTarkiainen @HartusvuoriWRC I reckon Tanak and Ketoma will be announced tomorrow in a DMack backed Fiesta R5 WRC2 team!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 19.12.2013 09:30:07 vasta tsitaadiga

WRC -s on meeste tase ülimalt nõrk, see näitab OTI nõudlust julmalt, kui ta WRC2 -s hakkab sõitma icon_lol.gif Ott peab oma taseme juures pmst kõik etapid võitma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 09:43:27 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
WRC -s on meeste tase ülimalt nõrk, .....

w00t.gif see on siis ju sinu võimalus.... ära maga maha.
mõtle, saad lapatsid anda kuidas tahad ja sõber kõrval seletab (sina loe: ennustab icon_lol.gif ) tee ka veel ette.
tuleb kulda ka karda mis kole, sest sul ju tase kõva icon_lol.gif ...... populaarusust, tsikke ja mida iganes

asi on ju nii lihtne icon_wink.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 10:41:22 vasta tsitaadiga

Lilla
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:01:16 vasta tsitaadiga

Pressikas siis algamas, Dmacki ja m-spordi kirjad on taustal olemas
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:03:18 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/otse-delfi-tv-s-ott-tanaku-pressikonverents-kus-jatkub-rallimehe-karjaar.d?id=67466746

Live icon_smile.gif good guy delfi tv!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 19.12.2013 14:05:54 vasta tsitaadiga

Vähemalt osad sõidud WRC -s
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:06:39 vasta tsitaadiga

osad wrc ja osad wrc2
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.12.2013 14:08:42 vasta tsitaadiga

3 WRC ja ülejäänud WRC2. Esimene etapp ei osale.
WRC-ga Rootsi, Portugal ja Itaalia.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:10:04 vasta tsitaadiga

Markko Märtin ka õnneks toetab icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:12:52 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Markko Märtin ka õnneks toetab icon_smile.gif


Vaevalt Wilson oleks suudetud ära rääkida ilma Markkota
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:18:54 vasta tsitaadiga

Käsi kullas või perse mullas thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 14:25:05 vasta tsitaadiga

Parem kui mitte midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 19.12.2013 14:31:01 vasta tsitaadiga

no loodame et tõestab järgmine aasta siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2013 18:26:40 vasta tsitaadiga

Ei tea...pole nagu usku enam. Ei tule sealt midagi tõsist. Ja palgaliseks sõitjaks saamine nagunii unistus.
Hetkel olnud ikka tipptasemel paras häving Eesti sõitjatega.
Laseks siis top10 sisse esimesel aastal ja siis tõstku tempot... aga raudselt minnakse täiega panema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 18:34:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ei tea...pole nagu usku enam. Ei tule sealt midagi tõsist. Ja palgaliseks sõitjaks saamine nagunii unistus.

sama siin aga ehk Ott väga lootusetu ka ei ole. Lootma peab.
Magic kirjutas:

Hetkel olnud ikka tipptasemel paras häving Eesti sõitjatega.

Nimeta mulle need tänased tipptasemel sõitjad. thumbs_up.gif
Magic kirjutas:

Laseks siis top10 sisse esimesel aastal ja siis tõstku tempot... aga raudselt minnakse täiega panema.

no kui sa juba raudselt asja ette tead siis, icon_biggrin.gif
Ehk on midagigi üleeelimsest aastast meelde jäänud ja mõningad järeldused tehtud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 19:03:35 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Laseks siis top10 sisse esimesel aastal ja siis tõstku tempot... aga raudselt minnakse täiega panema.
mis esimene aasta?
Hetkel now or never icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2013 19:08:04 vasta tsitaadiga

Vanus ju ei eelda seda.
Pigem kas tahab sõita või ei...
Lased 3+ autot seebiks ja lendad igaveseks. Lõhud 1 ära ja sõidad ka järgmisel aastal.
Varem oli umbes selline diil...lihtsalt "katus sõitis" ära. Ei kuulanud ju isegi Märtini nõu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 19:22:51 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Vanus ju ei eelda seda.
Pigem kas tahab sõita või ei...
Lased 3+ autot seebiks ja lendad igaveseks. Lõhud 1 ära ja sõidad ka järgmisel aastal.
Varem oli umbes selline diil...lihtsalt "katus sõitis" ära. Ei kuulanud ju isegi Märtini nõu.
esimest korda ytlen, äkki võtad semneidi?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC (Wales Rally GB 12.11. - 15.11.2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.