|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
19.12.2013 00:21:45
|
|
|
Ostsin eile ebayst 2500
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.12.2013 00:33:19
|
|
|
Rahvas kolis vist netcodepoolist ära, pool hash 1.3ghs peale langenud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.12.2013 00:33:54
|
|
|
njh, ma panin ebaysse 400k müüki, ei pakkunud keegi. Täna mõtlen, et hea oligi, et keegi ära ei ostnud
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
19.12.2013 00:59:04
|
|
|
Kuidas ebays müük toimib? Kui ma sealt ostnud olen siis enamus müüjad on üsna paranoilised, et ostja peab kindlasti vähemalt aasta jagu kasutaja juba olema, peab X+ kommentaari olema, millest 90+% positiivsed. Siis saadetakse emailile kinnituskiri, et kas ikka olen kindel, et tahan osta jne.
Huvitab, et kes on reaalselt müünud, kuidas see toimib ja kas on selleks paranoiaks põhjust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.12.2013 01:10:10
|
|
|
| Randombit, paranoikud ollakse sellepärast, et Paypali raha saab igal juhul refundida. Kas müüjaga kokkuleppel või PayPali enda resolution centeris. Tihti makstakse paypalis raha ära, saadakse coinid vastu ja küsitakse refundi, väites, et nendeni pole coinid jõudnud. Müüja jääb lihtlabaselt müntidest ilma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
19.12.2013 01:46:00
|
|
|
See peaks ju suht lihtsalt tõestatav olema, et saatsid. Või paypali see ei huvita?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
salamander
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2010
|
19.12.2013 03:21:33
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| salamander kirjutas: |
Päris halvad uudised jällegi hiinast link - Võib veel päris korraliku põntsu panna hinnale, kui ta momendil on. Ise haun juba pikemat aega 3xx-4xx dollari pealt tagasi osta. Edu ja jaksu bitcoini hoidjatele  |
Minu arvates on see uudis pikas perspektiivis positiivne. See olukord motiveerib hiinlasi nüüdsest rohkem virtuaalvaluutasid oma rahakotis hoidma ja otse nende valuutade eest kauba ostma. Kuni siiani käis üks suuremat sorti rahapesu ja äri läbi jüaani konvertimise.
Piiratud on vaid deposiidid, mitte väljamaksed.
---
DOGE on top50s ainuke münt, mille turuväärtus on viimase 24h jooksul tõusnud. |
Mingil määral võibolla on tõesti positiivne kauges plaanis. Aga arvestades fakti, et BTCChina oli kõige suurema mahuga market ja kui sisse tulev raha kraan kinni panna, (juhul kui midagi uut välja ei karga) siis läheb eeldavasti bitcoinil kindlasti kuskil 6-8 kuud aega enesekindluse kogumiseks kuniks jälle uue AllTimeHigh-ini. Litecoiniga on sama lugu OKcoinil keelati selle deposiidid samuti ära...
Dogecoini fännidele (nagu ma isegi ) ka väärt link - http://www.dogetools.com/calc/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
traxx
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2012
|
19.12.2013 03:27:11
|
|
|
Pole õhtu otsa enam Coinedup-i sisse saanud logida. Kõike muud saa teha, aga kui üritan sisse logida siis veebileht pole saadaval.
Teistel ka sama jama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
19.12.2013 03:33:17
|
|
|
| traxx kirjutas: |
Pole õhtu otsa enam Coinedup-i sisse saanud logida. Kõike muud saa teha, aga kui üritan sisse logida siis veebileht pole saadaval.
Teistel ka sama jama? |
Jah.. Tahaks veidi küpseid müüa hea hinnaga aga ei õnnestu nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
19.12.2013 04:23:04
|
|
|
täitsa lõpp mis toimub dogega.
hind paneb 100 kordseks võrreldes eilsega. või rohkem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
19.12.2013 04:52:44
|
|
|
DOGE on cryptsy-s
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
19.12.2013 05:06:10
|
|
|
viimati muutis V4p3x 19.12.2013 05:34:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
19.12.2013 05:08:06
|
|
|
woosh, see cryptsy omanik on üks simulant. sait töötab korralikult, doge maksed lähevad ilusti networkist läbi, aga hullult viivitatakse coinide kontole tekkimisega. ära unistagi, et alla 100 confirmationiga mingeid resursse kontole saad.
ainult esimesed (saidi omanik?) said ulme hinnaga doge müüa, teised kõik jäeti kunstlikult ukse taha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
19.12.2013 05:14:43
|
|
|
aga kuidas sealt coinide välja saamisega on?
Mul 1 LTC kanne päeval kolmest tehtud sealt.
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
19.12.2013 06:43:22
|
|
|
| Doge on ka coins-e.com's
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.12.2013 07:21:13
|
|
|
Mis on hetkel parimad poolid Doge jaoks ?
Tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.12.2013 08:43:44
|
|
|
| Difficulty 203.86613848
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.12.2013 09:15:21
|
|
|
| Huvitav palju meil siin kohalikku HR-i kokku on, kas tasuks tekitada mingi kohalik multipool?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
19.12.2013 09:21:08
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Huvitav palju meil siin kohalikku HR-i kokku on, kas tasuks tekitada mingi kohalik multipool? |
+1!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
19.12.2013 09:30:26
|
|
|
Palju neid tahad?
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.12.2013 09:44:40
|
|
|
Kui vaid kaart kohale jõuaks, väärtuslik hulk Doge läheb hetkel kaotsi iga päev
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
19.12.2013 10:32:42
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Korralik kalkulaator ja tasuvuse näitaja ka DOGE kohta nüüd lõpuks olemas.
http://www.coinwarz.com/ |
Olen täheldanud, et Coinwarzi tipus olevad mündid kaua seal ei püsi, kas siis tõuseb metsikult diff või langeb massilise müügi tõttu hind. Peaks praegu koerad maha müüma või peaks ikka hoidma vähemalt 100k blokini?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
19.12.2013 10:59:09
|
|
|
Kas wallet peab koguaeg lahti olema kui on teada transactioni oodata või teen alles nädala pärast lahti ja kõik saabub korraga? Midagi kaotsi ei lähe kui wallet lahti pole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.12.2013 11:05:31
|
|
|
coinid jah siiski ei tule walletile vaid aadressile, mida aitab see wallet lugeda/kasutada, seega syncib tagantjärgi.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.12.2013 11:09:58
|
|
|
Päris hea hind dogel. Süda ei pidanud enam vastu ja lükkasin õhtuse ja öise dogeteenistuse BTC eest müüki ära.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.12.2013 11:15:06
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Päris hea hind dogel. Süda ei pidanud enam vastu ja lükkasin õhtuse ja öise dogeteenistuse BTC eest müüki ära. |
Lühiajaliselt pole ilmselt paha idee. Juhtuma peab üks kahest. Kas diff ja hash rate tõuseb veel ligi 2x või hind tuleb ligi 2x alla.
No ja kõik sinna kahe vahele samuti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.12.2013 11:37:23
|
|
|
Hetkel on hind koos diffiga kenasti koos ülespoole liikunud. Selles mõttes on asi balansis kenasti.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
19.12.2013 11:47:23
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Päris hea hind dogel. Süda ei pidanud enam vastu ja lükkasin õhtuse ja öise dogeteenistuse BTC eest müüki ära. |
Lühiajaliselt pole ilmselt paha idee. Juhtuma peab üks kahest. Kas diff ja hash rate tõuseb veel ligi 2x või hind tuleb ligi 2x alla.
No ja kõik sinna kahe vahele samuti. |
Ajalooliselt pole hind Diff'i kunagi arvestanud, kaudselt muidugi peaks. Ma üldse ei tahaks veel müüa, paar päeva võiks hind veel tõusta küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
19.12.2013 11:57:49
|
|
|
| Kurat, ööga nii palju tõusnud tõesti. Doge to the moon!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.12.2013 12:02:33
|
|
|
kqpahv, loomulikult on. Diff. on lihtsalt üks parameeter hinna kujundamises.
Kas sa arvad, et DOGE jääbki 2x soodsamaks kui ükski teine crypto? Palju õnne siis sulle.
Hash võiks vaikselt ülespoole liikuda küll ja muidugi liigubki seni kuni DOGE nii kasulik kaevata on. Neile kellel DOGE miljonites käes on praegust arengut päris tore jälgida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.12.2013 12:02:47
|
|
|
Doge võiks ju sinna btc poole hakata liikuma
Siis võiks mõned sajad tuhanded alles hoida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.12.2013 12:03:58
|
|
|
eltso : Ma lihtsalt soovitaks natukene vähem unistada.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.12.2013 12:05:19
|
|
|
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.12.2013 12:07:28
|
|
|
yerba, no see ikka rohkem naljaga mõeldud
Minum ka vähe doge alles, sest alguses sai kõik kiirelt btc-ks lükatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.12.2013 12:08:36
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole. |
Confirmed: 12482.96796447
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
19.12.2013 12:11:33
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
kqpahv, loomulikult on. Diff. on lihtsalt üks parameeter hinna kujundamises.
Kas sa arvad, et DOGE jääbki 2x soodsamaks kui ükski teine crypto? Palju õnne siis sulle.
Hash võiks vaikselt ülespoole liikuda küll ja muidugi liigubki seni kuni DOGE nii kasulik kaevata on. Neile kellel DOGE miljonites käes on praegust arengut päris tore jälgida. |
Ma olen 8 kuu jooksul igapäevaselt LTC'd jälgides aru saanud, et Diff muutumine ei mõjuta lühikeses perspektiivis hinda absoluutselt. Vastupidi on lugu loomulikult hoopis teine ja hinna muutudes muutub ka diff. Crypto turgudel sõltub coini hind ainult psühholoogilistest teguritest ja fundamentaalne analüüs seal eriti ei toimi.
Loomulikult ma ei eelda et DOGE kaevandamine pikalt nii kasumlikuks jääks. Ilmselgelt tuleb Diff hinnale järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.12.2013 12:20:04
|
|
|
Diff - hind on n.ö kahesuunaline tee. Ei ole võimalik, et esimene sõltub teisest ja teine ei sõltu esimesest. Matemaatiline valem toimib ka siin. Lihtsalt iga teguri kordajad on erinevad. Krüptovaluutade turgude sügavus on nii kehva, et võimatu oleks mingit konstantset muutuste valemit paberile panna. See ei tähenda, et erinevad tegurid üksteist mõlemas suunas ei mõjutaks. DOGE puhul on hetkel mõeldav vaid üks põhitegur ja selleks on nõudlus.
Niikaua kuni "hype" kestab ja nõudlus ületab pakkumist on ka hind kõrgem kui peaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.12.2013 12:23:22
|
|
|
Ma kolisin oma doged cryptsysse. Seal kuidagi mõnusam kui coinedup-is
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.12.2013 12:34:47
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole. |
Confirmed: 12482.96796447
 |
Kui kaua juba kaevandad ning mis riistvaral?
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
19.12.2013 12:38:37
|
|
|
| Kas CGwatcherit ja CGremote kasutate? Kas stabiilsed kah? Plaanis arvuti umbes kümneks päevaks kaevama jätta, need programmid vist ainuke variant?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.12.2013 12:39:06
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole. |
Confirmed: 12482.96796447
 |
Kui kaua juba kaevandad ning mis riistvaral? |
Päris mitu minutit juba kulus, et seda kaevandatud saada.
Riistvara on profiilis kirjas mul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
19.12.2013 12:39:52
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| Kas CGwatcherit ja CGremote kasutate? Kas stabiilsed kah? Plaanis arvuti umbes kümneks päevaks kaevama jätta, need programmid vist ainuke variant? |
miks cgminer hakkama ei saa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|