Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 00:18:34 vasta tsitaadiga

Huvitav kas keegi saab siis aasta pärast maja endale osta: http://www.ebay.com/itm/121236781508 :)
Keegi siin väga tahtis DOGE-sid, luban pakkuda... :D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 00:21:45 vasta tsitaadiga

Ostsin eile ebayst 2500 icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 00:33:19 vasta tsitaadiga

Rahvas kolis vist netcodepoolist ära, pool hash 1.3ghs peale langenud icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 00:33:54 vasta tsitaadiga

njh, ma panin ebaysse 400k müüki, ei pakkunud keegi. Täna mõtlen, et hea oligi, et keegi ära ei ostnud icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 19.12.2013 00:59:04 vasta tsitaadiga

Kuidas ebays müük toimib? Kui ma sealt ostnud olen siis enamus müüjad on üsna paranoilised, et ostja peab kindlasti vähemalt aasta jagu kasutaja juba olema, peab X+ kommentaari olema, millest 90+% positiivsed. Siis saadetakse emailile kinnituskiri, et kas ikka olen kindel, et tahan osta jne.

Huvitab, et kes on reaalselt müünud, kuidas see toimib ja kas on selleks paranoiaks põhjust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 01:10:10 vasta tsitaadiga

Randombit, paranoikud ollakse sellepärast, et Paypali raha saab igal juhul refundida. Kas müüjaga kokkuleppel või PayPali enda resolution centeris. Tihti makstakse paypalis raha ära, saadakse coinid vastu ja küsitakse refundi, väites, et nendeni pole coinid jõudnud. Müüja jääb lihtlabaselt müntidest ilma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 01:46:00 vasta tsitaadiga

See peaks ju suht lihtsalt tõestatav olema, et saatsid. Või paypali see ei huvita?
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salamander
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 03:21:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
salamander kirjutas:
Päris halvad uudised jällegi hiinast link - Võib veel päris korraliku põntsu panna hinnale, kui ta momendil on. Ise haun juba pikemat aega 3xx-4xx dollari pealt tagasi osta. Edu ja jaksu bitcoini hoidjatele thumbs_up.gif


Minu arvates on see uudis pikas perspektiivis positiivne. See olukord motiveerib hiinlasi nüüdsest rohkem virtuaalvaluutasid oma rahakotis hoidma ja otse nende valuutade eest kauba ostma. Kuni siiani käis üks suuremat sorti rahapesu ja äri läbi jüaani konvertimise.
Piiratud on vaid deposiidid, mitte väljamaksed.
---

DOGE on top50s ainuke münt, mille turuväärtus on viimase 24h jooksul tõusnud.


Mingil määral võibolla on tõesti positiivne kauges plaanis. Aga arvestades fakti, et BTCChina oli kõige suurema mahuga market ja kui sisse tulev raha kraan kinni panna, (juhul kui midagi uut välja ei karga) siis läheb eeldavasti bitcoinil kindlasti kuskil 6-8 kuud aega enesekindluse kogumiseks kuniks jälle uue AllTimeHigh-ini. Litecoiniga on sama lugu OKcoinil keelati selle deposiidid samuti ära...

Dogecoini fännidele (nagu ma isegi icon_smile.gif ) ka väärt link - http://www.dogetools.com/calc/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traxx
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 03:27:11 vasta tsitaadiga

Pole õhtu otsa enam Coinedup-i sisse saanud logida. Kõike muud saa teha, aga kui üritan sisse logida siis veebileht pole saadaval.
Teistel ka sama jama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 19.12.2013 03:33:17 vasta tsitaadiga

traxx kirjutas:
Pole õhtu otsa enam Coinedup-i sisse saanud logida. Kõike muud saa teha, aga kui üritan sisse logida siis veebileht pole saadaval.
Teistel ka sama jama?


Jah.. Tahaks veidi küpseid müüa hea hinnaga aga ei õnnestu nii thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 04:23:04 vasta tsitaadiga

täitsa lõpp mis toimub dogega.
hind paneb 100 kordseks võrreldes eilsega. või rohkem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 19.12.2013 04:52:44 vasta tsitaadiga

DOGE on cryptsy-s thumbs_up.gif
_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 19.12.2013 05:06:10 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

viimati muutis V4p3x 19.12.2013 05:34:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 05:08:06 vasta tsitaadiga

woosh, see cryptsy omanik on üks simulant. sait töötab korralikult, doge maksed lähevad ilusti networkist läbi, aga hullult viivitatakse coinide kontole tekkimisega. ära unistagi, et alla 100 confirmationiga mingeid resursse kontole saad.

ainult esimesed (saidi omanik?) said ulme hinnaga doge müüa, teised kõik jäeti kunstlikult ukse taha. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 19.12.2013 05:14:43 vasta tsitaadiga

aga kuidas sealt coinide välja saamisega on?
Mul 1 LTC kanne päeval kolmest tehtud sealt.

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.12.2013 05:47:25 vasta tsitaadiga

http://www.cnbc.com/id/101281272#!
Bitcoin price halves as China clampdown escalates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 06:43:22 vasta tsitaadiga

Doge on ka coins-e.com's
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 07:21:13 vasta tsitaadiga

Mis on hetkel parimad poolid Doge jaoks ?
Tänan! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.12.2013 08:43:44 vasta tsitaadiga

Difficulty 203.86613848
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 19.12.2013 09:12:25 vasta tsitaadiga

martin366, minul pole http://doge.pool2.webxass.de/ mingeid probleeme olnud.
_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.12.2013 09:15:21 vasta tsitaadiga

Huvitav palju meil siin kohalikku HR-i kokku on, kas tasuks tekitada mingi kohalik multipool?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 09:21:08 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Huvitav palju meil siin kohalikku HR-i kokku on, kas tasuks tekitada mingi kohalik multipool?

+1!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 09:26:52 vasta tsitaadiga

Millisest kohast tasub osta hetkel LTC'd? Kust kõige kiiremini kätte saaks? Teatud kohtades läheb vist kuni 4 päeva või rohkemgi, ennem kui sinu konto on kinnitatud?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 19.12.2013 09:30:26 vasta tsitaadiga

Palju neid tahad?
_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2013 09:42:27 vasta tsitaadiga

DOGE nr 13 market value tabelis ja diff üle 200. icon_lol.gif .
Päris palju on ööga juhtunud.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.12.2013 09:44:40 vasta tsitaadiga

Kui vaid kaart kohale jõuaks, väärtuslik hulk Doge läheb hetkel kaotsi iga päev icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 09:46:03 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
Palju neid tahad?

Ise hetkel ei taha, uurin lihtsalt tehnilist külge, kuidas asi välja näeb.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2013 09:54:29 vasta tsitaadiga

Korralik kalkulaator ja tasuvuse näitaja ka DOGE kohta nüüd lõpuks olemas.
http://www.coinwarz.com/

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 10:32:42 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Korralik kalkulaator ja tasuvuse näitaja ka DOGE kohta nüüd lõpuks olemas.
http://www.coinwarz.com/


Olen täheldanud, et Coinwarzi tipus olevad mündid kaua seal ei püsi, kas siis tõuseb metsikult diff või langeb massilise müügi tõttu hind. Peaks praegu koerad maha müüma või peaks ikka hoidma vähemalt 100k blokini? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2013 10:39:28 vasta tsitaadiga

Mul aega küll. Istun vaikselt oma kuhja otsas vähemalt 2 kuud kuni plokk on poolitatud. Siis vaatame edasi. Loogiline on, et nii kasulikuks kaevamine ei jää, aga kel juba hunnik kaevatud, nende kasum kokkuvõttes tõenäoliselt siiski tõuseb.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 10:59:09 vasta tsitaadiga

Kas wallet peab koguaeg lahti olema kui on teada transactioni oodata või teen alles nädala pärast lahti ja kõik saabub korraga? Midagi kaotsi ei lähe kui wallet lahti pole? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 11:05:31 vasta tsitaadiga

coinid jah siiski ei tule walletile vaid aadressile, mida aitab see wallet lugeda/kasutada, seega syncib tagantjärgi. icon_smile.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 11:09:58 vasta tsitaadiga

Päris hea hind dogel. Süda ei pidanud enam vastu ja lükkasin õhtuse ja öise dogeteenistuse BTC eest müüki ära.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2013 11:15:06 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Päris hea hind dogel. Süda ei pidanud enam vastu ja lükkasin õhtuse ja öise dogeteenistuse BTC eest müüki ära.


Lühiajaliselt pole ilmselt paha idee. Juhtuma peab üks kahest. Kas diff ja hash rate tõuseb veel ligi 2x või hind tuleb ligi 2x alla.
No ja kõik sinna kahe vahele samuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 11:37:23 vasta tsitaadiga

Hetkel on hind koos diffiga kenasti koos ülespoole liikunud. Selles mõttes on asi balansis kenasti.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 11:47:23 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
yerba kirjutas:
Päris hea hind dogel. Süda ei pidanud enam vastu ja lükkasin õhtuse ja öise dogeteenistuse BTC eest müüki ära.


Lühiajaliselt pole ilmselt paha idee. Juhtuma peab üks kahest. Kas diff ja hash rate tõuseb veel ligi 2x või hind tuleb ligi 2x alla.
No ja kõik sinna kahe vahele samuti.



Ajalooliselt pole hind Diff'i kunagi arvestanud, kaudselt muidugi peaks. Ma üldse ei tahaks veel müüa, paar päeva võiks hind veel tõusta küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 11:57:49 vasta tsitaadiga

Kurat, ööga nii palju tõusnud tõesti. Doge to the moon!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2013 12:02:33 vasta tsitaadiga

kqpahv, loomulikult on. Diff. on lihtsalt üks parameeter hinna kujundamises.
Kas sa arvad, et DOGE jääbki 2x soodsamaks kui ükski teine crypto? Palju õnne siis sulle.
Hash võiks vaikselt ülespoole liikuda küll ja muidugi liigubki seni kuni DOGE nii kasulik kaevata on. Neile kellel DOGE miljonites käes on praegust arengut päris tore jälgida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.12.2013 12:02:47 vasta tsitaadiga

Doge võiks ju sinna btc poole hakata liikuma icon_smile.gif
Siis võiks mõned sajad tuhanded alles hoida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:03:58 vasta tsitaadiga

eltso : Ma lihtsalt soovitaks natukene vähem unistada. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:05:19 vasta tsitaadiga

Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.12.2013 12:07:28 vasta tsitaadiga

yerba, no see ikka rohkem naljaga mõeldud icon_smile.gif
Minum ka vähe doge alles, sest alguses sai kõik kiirelt btc-ks lükatud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:08:36 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole.


Confirmed: 12482.96796447
icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:11:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
kqpahv, loomulikult on. Diff. on lihtsalt üks parameeter hinna kujundamises.
Kas sa arvad, et DOGE jääbki 2x soodsamaks kui ükski teine crypto? Palju õnne siis sulle.
Hash võiks vaikselt ülespoole liikuda küll ja muidugi liigubki seni kuni DOGE nii kasulik kaevata on. Neile kellel DOGE miljonites käes on praegust arengut päris tore jälgida.


Ma olen 8 kuu jooksul igapäevaselt LTC'd jälgides aru saanud, et Diff muutumine ei mõjuta lühikeses perspektiivis hinda absoluutselt. Vastupidi on lugu loomulikult hoopis teine ja hinna muutudes muutub ka diff. Crypto turgudel sõltub coini hind ainult psühholoogilistest teguritest ja fundamentaalne analüüs seal eriti ei toimi.
Loomulikult ma ei eelda et DOGE kaevandamine pikalt nii kasumlikuks jääks. Ilmselgelt tuleb Diff hinnale järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2013 12:20:04 vasta tsitaadiga

Diff - hind on n.ö kahesuunaline tee. Ei ole võimalik, et esimene sõltub teisest ja teine ei sõltu esimesest. Matemaatiline valem toimib ka siin. Lihtsalt iga teguri kordajad on erinevad. Krüptovaluutade turgude sügavus on nii kehva, et võimatu oleks mingit konstantset muutuste valemit paberile panna. See ei tähenda, et erinevad tegurid üksteist mõlemas suunas ei mõjutaks. DOGE puhul on hetkel mõeldav vaid üks põhitegur ja selleks on nõudlus.
Niikaua kuni "hype" kestab ja nõudlus ületab pakkumist on ka hind kõrgem kui peaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.12.2013 12:23:22 vasta tsitaadiga

Ma kolisin oma doged cryptsysse. Seal kuidagi mõnusam kui coinedup-is icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:34:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole.


Confirmed: 12482.96796447
icon_wink.gif


Kui kaua juba kaevandad ning mis riistvaral?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:38:37 vasta tsitaadiga

Kas CGwatcherit ja CGremote kasutate? Kas stabiilsed kah? Plaanis arvuti umbes kümneks päevaks kaevama jätta, need programmid vist ainuke variant?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 12:39:06 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
yerba kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Palju kellelgi neid Doge siis kogunenud on ka hetkeseisuga?
Endal ka vaikselt tiskub aga midagi väga veel koos pole.


Confirmed: 12482.96796447
icon_wink.gif


Kui kaua juba kaevandad ning mis riistvaral?


Päris mitu minutit juba kulus, et seda kaevandatud saada. icon_cool.gif
Riistvara on profiilis kirjas mul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 19.12.2013 12:39:52 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
Kas CGwatcherit ja CGremote kasutate? Kas stabiilsed kah? Plaanis arvuti umbes kümneks päevaks kaevama jätta, need programmid vist ainuke variant?

miks cgminer hakkama ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.