Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 16:34:34 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Eks on veel ka neid, kes erinevatele agentuuridele oma kraami kandikul ette viimisele eelistavad lasta neil vähemalt huvi korral tagauste kaudu vaeva näha.


Tõsiselt, vähem seemneid järgmine kord. icon_eek.gif

Mis see agentuur siis teeb mu fotodega? Paneb netti?
Ei no eks iga inimene elagu oma elu jah ise nii keeruliseks kui ta seda tahab. Saab ju telefoni kaabli abil arvutiga yhendada ja andmeside yldse keelata icon_lol.gif

Aga arvutil on Windows icon_confused.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 09:50:28 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Tõsiselt, vähem seemneid järgmine kord. icon_eek.gif

Mis see agentuur siis teeb mu fotodega? Paneb netti?
Ei no eks iga inimene elagu oma elu jah ise nii keeruliseks kui ta seda tahab. Saab ju telefoni kaabli abil arvutiga yhendada ja andmeside yldse keelata icon_lol.gif

No mina näiteks ei pea enesestmõistetavaks, et iga mu tehtud pilt ja loodud dokument automaatselt kurat teab kelle hallatavasse serverisse kandub. Las mulle jääda minu valikuvõimalus, hoolimata sellest, et mõnele igasugune privaatsuse äraandmine juba loomuliku asjade käiguna tundub.

PS. "Agentuurid" oli siiski naljana mõeldud (senise põhjal eeldasin, et vähemalt sina saad naljast aru). Reaalsus on siiski see, et suured ühisserverid on igasugu häkkeritele kindlasti palju magusam sihtmärk ja kui kuskile jälle juhtutakse sisse saama ja mingi suurem pakett kraami alla laetakse ja avalikuks muudetakse, võib su kraam, mida sa eeldasid vaid enda silmade jaoks kättesaadav olevat, muutuda üldkasutatavaks vaatamata sellele, et konkreetselt sina ise nii pisike mutukas oled, et suunatud rünnaku tarbeks kellelegi huvi ei paku. Ma saan aru, et feissbukiajastul ei peagi mõnede arvates kellelgi enam midagi varjata olema, kuid mõnel meist on erinevalt pööblist (loe antud kontekstis: tavakasutajast, kelle jaoks isiklik arvuti ja internet on alles mõne viimase aasta jooksul igapäevaselt kasutatavaks suhtlusvahendiks muutunud) see sotsiaalmeediavaimustus juba aastaid tagasi muude kanalite kaudu läbi põetud ja üle läinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 11:30:16 vasta tsitaadiga

Aga valikuvõimalus ju ongi, saab selle asja ära ka keelata.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 12:15:29 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas WP peal dropboxi vms pole mis laadib pildid-videod kuskile pilve ning siis võib telefonist kustutada? Androidi peal dropboxi camera upload hea abimees


On olemas. BoxShot nimelisele Dropboxi kliendile on fotode sünkimine sisse ehitatud, toimib täitsa kenasti (taustal ei toimi nagu SkyDrive upload, pead appi ise käima panema)

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.12.2013 14:13:10 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Kas WP peal dropboxi vms pole mis laadib pildid-videod kuskile pilve ning siis võib telefonist kustutada? Androidi peal dropboxi camera upload hea abimees


On olemas. BoxShot nimelisele Dropboxi kliendile on fotode sünkimine sisse ehitatud, toimib täitsa kenasti (taustal ei toimi nagu SkyDrive upload, pead appi ise käima panema)


Skydrive annab ju rohkem ruumi by default.
Lisaks ühildub paremini kogu MS-i kamaga...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 11.12.2013 14:16:35 vasta tsitaadiga

Sai eelmiselt telefonilt uuele üle mindud (C7->Lumia 1020) ja paar sõna:
1. Menü - loogiline ja kiire
2. Pildi kvaliteet, ütleks et väga hea.
3. Aku kestab 1.5-2.5 päeva
4. Kokku pole jooksnud ja millegi üle kurta esialgu ei ole.
5. Palju kirutud "äppide" vähesus ei sega, ei kasuta igaks liigutuseks äppi ja ei anna teada teistele iga sammu kohta

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 20:47:17 vasta tsitaadiga

Custom ROMi ei saa ain't peale panna thumbs_down.gif
Kas on lootust, et tulevikus tarkvarauuendusega tekib võimalus äratuskella heli telefonihelinast eraldi seadistada?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 21:03:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Custom ROMi ei saa ain't peale panna thumbs_down.gif
Kas on lootust, et tulevikus tarkvarauuendusega tekib võimalus äratuskella heli telefonihelinast eraldi seadistada?


Ei saanud küll päris täpselt aru küsimusest, aga ma saan eraldi küll määrata nii helistamise kui äratuskella helinaid.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 21:06:02 vasta tsitaadiga

Helitugevust mõtlesin.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.12.2013 21:46:07 vasta tsitaadiga

Draco, mis seadetega sul aku kuni 2,5 päeva kestab?
Olen ka värske 1020 omanik aga nelja päeva jooksul pole aku üle 15 tunni vastu pidanud.
Seaded on kõik nii säästu peale kruvitud, kui vähegi võimalik ja sama setup-iga pidas näiteks HTC 8x kaks päeva vastu.

Andmesidest on ainult 3G sees.
kahte mailikontot kontrollib iga tunni tagant,
ühte exchange-i 15min,
wifi - off,
bt - off,
nfc - off,
find my phone - off,
screen brightness - low,
glance - off,
taustal tiksub ainult paar appi, mis olid mul ka HTC peal ja ei tohiks akuröövlid olla.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 22:33:38 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Draco, mis seadetega sul aku kuni 2,5 päeva kestab?
Olen ka värske 1020 omanik aga nelja päeva jooksul pole aku üle 15 tunni vastu pidanud.
Seaded on kõik nii säästu peale kruvitud, kui vähegi võimalik ja sama setup-iga pidas näiteks HTC 8x kaks päeva vastu.


Mul püsib ka aku 1-2 päeva vastu, oleneb palju kasutan jne, aga alla 24h ei saa küll tühjaks tavaliselt. Eriti huvitav on see, et kui käivitub säästurežiim(aku21%) siis kestab telefon ikka päris pikalt veel.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.12.2013 11:24:02 vasta tsitaadiga

See pigem selline vastupidamine kui MITTE midagi ei tee. Testisin lihtsalt. Aga üldjuhul kui võtta esmaspäeva hommikul laadimisest ära kell 7:00 siis teisipäeval veab tööpäeva lõpuni ära.
Pole muidugi proovinud mis siis saab kui panna koheselt peale laadimist battery saver peale.
Andmeside on üldjuhul 2G peal.

EDIT: Hetkel on normaalse (Wi-fi, youtube, mp3 ja fotod) kasutamise juures käinud 17h ja battery on 69% alles.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2013 14:40:16 vasta tsitaadiga

Kui mina võtan laadija hommikul kell 7:00 küljest ära siis näitab kohe aku kestvusajaks 16h... midagi on mäda.
Kõik uuendused on samuti tehtud.
Pean vist veel korra factory resetti proovima.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 15:17:29 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Kui mina võtan laadija hommikul kell 7:00 küljest ära siis näitab kohe aku kestvusajaks 16h... midagi on mäda.
Kõik uuendused on samuti tehtud.
Pean vist veel korra factory resetti proovima.


Kas kasutada mobiilset interneti läbi 3 g ? ( 3 g on põhi aku söödik minu kogemustel)
Endal on L920
2g side -on , nett - off (sees ainult vahest harva 3g internet)
Wifi- on
GPS -on
BT- off
NFC- on
Find my phone - on
Screen brightness - automatic
Glance peek - on
5 mail boxi syncib tunni tagant.
Taustal näen et jookseb 5 appi.
2 päeva kestab kui kasutan palju.
Keskmine 3 päeva.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 16:31:52 vasta tsitaadiga

Tundub, et Nokia on tegemas õiget sammu: http://www.theverge.com/2013/12/10/5197746/nokia-android-phone-normandy
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.12.2013 16:49:21 vasta tsitaadiga

Mul peale 7 tundi laadijast võtmist on 7% akut läinud.

3g, wifi, nfc, findmyphone peal.
screen automatic,
glance - peek
double tap on
2 mailboxi tunni tagant
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.12.2013 17:02:47 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Tundub, et Nokia on tegemas õiget sammu: http://www.theverge.com/2013/12/10/5197746/nokia-android-phone-normandy


Ma arvan, et see on hoax.

Esiteks, miks peaks olema capacitive buttonite jaoks mingi ruum ekraani all?
Androidil on ammu LCD peal nupud.

Teiseks, see lüke oleks ammu ära tehtud, miks nad peaksid seda nüüd MS all olles tegema?

Androidi telefoni tegemiseks võta stock komplekt juppe, topi mingisse korpusesse ja ongi olemas.

Pigem ma arvan, et lihtsalt ei tahetud androidi teha ja õige otsus ka...
Maemo otsus oli vale tho...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 20:00:00 vasta tsitaadiga

Akust - miks kinni keerata wifi, 3G jms? Nutitelefoni mõte ongi kõike võimaliku tarbida.
Mitte ei saa aru, miks tekitada endale probleeme ning muretseda aku tühjenemise pärast. Telefonil tuleb autos juhe järgi hoida, samuti tuleb öösel juhe järgi hoida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 20:37:22 vasta tsitaadiga

meie kirjutas:
Akust - miks kinni keerata wifi, 3G jms? Nutitelefoni mõte ongi kõike võimaliku tarbida.


Päris igalpool nüüd ka wifi ei levi, et teda 24/7 oleks mõtet sees hoida, samamoodi ka näiteks GPS vms, kui ei kasuta teda hetkel, miks teda töös hoida?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 20:57:03 vasta tsitaadiga

no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 22:35:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il?


Ei ole erinev. Endal GPS sees koguaeg . Lihtsalt pole harjunud telefoni iga päev laadima nagu siin mõni arvab et see on okei. Siis minu jaoks ei ole see okei. Seega 3G ainult äärmisel juhul sees.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 23:33:48 vasta tsitaadiga

Aa, sellisel juhul küll. Jälle targem icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.12.2013 00:08:46 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il?


Ei ole erinev. Endal GPS sees koguaeg . Lihtsalt pole harjunud telefoni iga päev laadima nagu siin mõni arvab et see on okei. Siis minu jaoks ei ole see okei. Seega 3G ainult äärmisel juhul sees.


Kui tihti findmyphone kasutab seda?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 01:09:55 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Repo kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il?


Ei ole erinev. Endal GPS sees koguaeg . Lihtsalt pole harjunud telefoni iga päev laadima nagu siin mõni arvab et see on okei. Siis minu jaoks ei ole see okei. Seega 3G ainult äärmisel juhul sees.


Kui tihti findmyphone kasutab seda?


Ma ei ole sellist testi teinud et kui tihedalt ta seda kasutab. Kuid vahest olen vaadanud kas ikka toimib, siis on telefon kaardi peal seal kus ta olema peab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:28:28 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
olafsand kirjutas:
rex, tänan täpsustamast! icon_smile.gif

Mis on 1020 viimane ametlik softiversioon eestis? Igasugused Nokia õpetused jne räägivad update 3 olemasolust. Sisuks tegumihalduris näiteks programmide sulgemine "ristist" jne. Tulevikuteema veel meite mail? icon_smile.gif


Sul on vaja äppi nimega Preview for developers ning dev kontot (sobib ka mingi lihtsam app-creatori konto, kuid ma seda nime peaast ei tea, loe 2-3 lehte tagasi siit topicust asju)
Siis saad GDR3 enne release peale, kasutan kahel telefonil tükk aega juba, no crashes, new features icon_wink.gif

Sain ka asja nii kaugele, et pakub uuendust. Aga kui nüüd uue aasta alguses tuleb ametlik uuendus, siis kas see developer preview ei sega ja ametlikku uuendust ikka ka pakutakse?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.12.2013 14:37:26 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
R A T kirjutas:
olafsand kirjutas:
rex, tänan täpsustamast! icon_smile.gif

Mis on 1020 viimane ametlik softiversioon eestis? Igasugused Nokia õpetused jne räägivad update 3 olemasolust. Sisuks tegumihalduris näiteks programmide sulgemine "ristist" jne. Tulevikuteema veel meite mail? icon_smile.gif


Sul on vaja äppi nimega Preview for developers ning dev kontot (sobib ka mingi lihtsam app-creatori konto, kuid ma seda nime peaast ei tea, loe 2-3 lehte tagasi siit topicust asju)
Siis saad GDR3 enne release peale, kasutan kahel telefonil tükk aega juba, no crashes, new features icon_wink.gif

Sain ka asja nii kaugele, et pakub uuendust. Aga kui nüüd uue aasta alguses tuleb ametlik uuendus, siis kas see developer preview ei sega ja ametlikku uuendust ikka ka pakutakse?


Peaks ikka saama, lisaks ametlikule uuendusele saad ka dev uuendused lihtsalt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 18:11:22 vasta tsitaadiga

R A T, suured tänud vastuse eest! Aku tundub peale gdr3 uuendust paremini pidavat. Lisaks avastasin eile sellise programmi nagu ProShot. Tasuline küll, aga uskumatu, milliseid pilte võib ikka 1020 toota icon_eek.gif

Pilt on ca 6,7 mega suur.

See programm teeb originaalis 12Mpx pilte, aga soovi korral saab iga pildi eraldi exportida ka "saved pictures" kausta 41mpx-na. Eelis originaal kaamerasofti ees on see, et peale salvestamist ei lähe pilt hägusemaks ja kollakamaks.

Ja kas mingi võimalus oleks ka netibrauseris nii, et küsiks meelde jätta mõndadel lehtedel kasutajanime ja parooli. Ning kas java ning flash striimidest netis võib 100% suu puhtaks pühkida?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 12:11:00 vasta tsitaadiga

olafsand, java ja flash on ajaloo prügikastis tänaseks
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emike
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 18.12.2013 13:26:49 vasta tsitaadiga

Nokia Mix Radio at UserVoice
http://nokiamixradio.uservoice.com/forums/229433-general/suggestions/5194155-bring-mixradio-to-estonia
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 13:42:42 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
olafsand, java ja flash on ajaloo prügikastis tänaseks


webcam.tt.ee ja www.looduskalender.ee lehtedelt striime siis kuidagi moodi ei õnnestu näha jah? icon_sad.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 18.12.2013 13:47:21 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 23:37:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 14:09:47 vasta tsitaadiga

number, http://www.looduskalender.ee/node/18522
Aadress on näha jah, aga seda pole võimalik millegagi avada icon_sad.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 18.12.2013 15:42:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
olafsand, java ja flash on ajaloo prügikastis tänaseks


isegi etv on ilma raske järgi vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2013 15:48:18 vasta tsitaadiga

Ei ole veel midagi surnud, nad yritavad suretada, aga ei õnnestu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 16:24:43 vasta tsitaadiga

jeesus188, wp8 peal on surnud igatahes icon_sad.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 16:44:29 vasta tsitaadiga

Nonii.. mingi ca 4 kuud vana lumia 920 ning täna öösel laadis aku 31 % pealt 28 peale.
Enne seda tegi paar korda nii, et laadis täis ja siis sama kiiresti tagasi 50% peale.
Tundub, et midagi on väga mäda.... icon_sad.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 16:44:34 vasta tsitaadiga

Kas lumia 710 peal wifi jagamine on üldse olemas? Peaksid kõik uuendused peal olema, aga hotspoti nagu teha ei saa.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2013 17:52:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, wp8 peal on surnud igatahes icon_sad.gif

Mu mõte oli pigem selles, et wp ja androidi peal suretatakse, aga väga palju on lehti, kus on flashi vaja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 17:58:54 vasta tsitaadiga

deathdog, erri rakendus ei tööta?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 18.12.2013 23:09:54 vasta tsitaadiga

PC kasutan otse vaatamiseks Vlc-d aga järgivaatamise kohta pole leidnud ega ka eriti otsinud. läbi mobla vaatasin nokia 5800 ammu ja siis sai vist ilma flashita hakkama. Kas WP8 jaoks on muidu err rakendus? pole uurinud pole sobivat telefoni icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 23:17:06 vasta tsitaadiga

Samasugune rakendus on nagu androidi peal. Nii palju on erinevust, et käivitub kordades kiiremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 19.12.2013 12:10:34 vasta tsitaadiga

On keegi kursis, kas 925 32GB meitele kah müüki jõuab?
šveitsist on nad igal juhul võrguvabalt käsimüügis 450 EUR

http://www.pcp.ch/Nokia-Lumia-925-32GB-schwarz-1a17489304.htm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 16:29:50 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Nonii.. mingi ca 4 kuud vana lumia 920 ning täna öösel laadis aku 31 % pealt 28 peale.
Enne seda tegi paar korda nii, et laadis täis ja siis sama kiiresti tagasi 50% peale.
Tundub, et midagi on väga mäda.... icon_sad.gif

Restart ei tundu aitavat?
Mul ka on korra või paar akuga nöökinud, aga pärast restarti on nagu korda läinud... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 18:30:10 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Aeron kirjutas:
Nonii.. mingi ca 4 kuud vana lumia 920 ning täna öösel laadis aku 31 % pealt 28 peale.
Enne seda tegi paar korda nii, et laadis täis ja siis sama kiiresti tagasi 50% peale.
Tundub, et midagi on väga mäda.... icon_sad.gif

Restart ei tundu aitavat?
Mul ka on korra või paar akuga nöökinud, aga pärast restarti on nagu korda läinud... icon_neutral.gif


Vahest olen jätknud ka natuke pikemaks välja lülitatud olekusse (minut või kaks) ja pärast seda jälle normis, kui sama viga tekkinud.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.


viimati muutis striker13 19.12.2013 19:55:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 19:06:48 vasta tsitaadiga

Viisin hooldusesse. Las pusivad.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 20:56:17 vasta tsitaadiga

1020...kas kellelgi on peal mõni akunäidu äpp, mis näitaks ka akukasutust % / h? Kui data kinni panna ja 2g peale lülida, siis palju näit on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 21:14:52 vasta tsitaadiga

Mis see sulle annab? Nutikaga nagunii iga päev juhe taga olenemata kasutusest ju. Nagu bitcoini palaviku najal rikastuvad videokaardimyyjad, siis nutitelefonide ajastu najal rikastuvad developerid kes teevad aku kestvuse jälgimise programme.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 21:36:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis see sulle annab? Nutikaga nagunii iga päev juhe taga olenemata kasutusest ju. Nagu bitcoini palaviku najal rikastuvad videokaardimyyjad, siis nutitelefonide ajastu najal rikastuvad developerid kes teevad aku kestvuse jälgimise programme.


Sooviks siiski teada, et mis teistel antud mudeliga näitab. Laadida saan loomulikult, aga 2-3x seda päevas teha tundub palju icon_rolleyes.gif 10 minutit youtube vaadata (2 videot umbes) ja aku kulu 10-12% selle aja tegevuse jooksul on vist siiski liiga palju? Kõik viled ja data kinni, youtube tarbeks ainult wifi sees.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.12.2013 12:16:25 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Mis see sulle annab? Nutikaga nagunii iga päev juhe taga olenemata kasutusest ju. Nagu bitcoini palaviku najal rikastuvad videokaardimyyjad, siis nutitelefonide ajastu najal rikastuvad developerid kes teevad aku kestvuse jälgimise programme.


Sooviks siiski teada, et mis teistel antud mudeliga näitab. Laadida saan loomulikult, aga 2-3x seda päevas teha tundub palju icon_rolleyes.gif 10 minutit youtube vaadata (2 videot umbes) ja aku kulu 10-12% selle aja tegevuse jooksul on vist siiski liiga palju? Kõik viled ja data kinni, youtube tarbeks ainult wifi sees.


SuperAMOLED, kui sa abiks olla ei saa (oska) siis niimoodi mõttetult küsimust maha teha on ka imelik.
Antud äpp on üsna kasulik ja täiesti olemas, proovi "BATTERY" nimelist programmi mis on ArthurSemenov-i poolt tehtud.
See on olnud esimene app, mida ma olen neljale telefonile alati esimesena installinud icon_smile.gif

Battery %/H tuleb settingutest eraldi peale lülitada, by default seda graafikult ei näidata.
Ise olen tähele pannud, et keskmine kasutus võiks jääda kuskil 1,4% alla tunnis, kui on default olekus telefon (syncib meile ja värke blablabla).
Peale uuendust on aga see näit jäänud pisut imelikumaks, nüüd näitab reaalseisu mitte keskmist minuarust...

Aga noh, asendamatu äpp siiski (saad omale shortcut lülitusnupud ka pealekauba icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 20.12.2013 16:42:45 vasta tsitaadiga

Minul see "Battery" programmike vajab kord nädalas telefoni restarti, sest 3-4 päeva järel näitab ta aku laetust valesti (tavalise laadimisjärgse 100% asemel ~70%) ja tühjenemist näitab samuti kiirendatud tempos. Peale restarti on aga jälle näidud õiged. telefoniks Lumia 920.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.