|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.12.2013 16:34:34
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
Eks on veel ka neid, kes erinevatele agentuuridele oma kraami kandikul ette viimisele eelistavad lasta neil vähemalt huvi korral tagauste kaudu vaeva näha.
|
Tõsiselt, vähem seemneid järgmine kord.
Mis see agentuur siis teeb mu fotodega? Paneb netti?
Ei no eks iga inimene elagu oma elu jah ise nii keeruliseks kui ta seda tahab. Saab ju telefoni kaabli abil arvutiga yhendada ja andmeside yldse keelata  |
Aga arvutil on Windows
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.12.2013 09:50:28
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Tõsiselt, vähem seemneid järgmine kord.
Mis see agentuur siis teeb mu fotodega? Paneb netti?
Ei no eks iga inimene elagu oma elu jah ise nii keeruliseks kui ta seda tahab. Saab ju telefoni kaabli abil arvutiga yhendada ja andmeside yldse keelata  |
No mina näiteks ei pea enesestmõistetavaks, et iga mu tehtud pilt ja loodud dokument automaatselt kurat teab kelle hallatavasse serverisse kandub. Las mulle jääda minu valikuvõimalus, hoolimata sellest, et mõnele igasugune privaatsuse äraandmine juba loomuliku asjade käiguna tundub.
PS. "Agentuurid" oli siiski naljana mõeldud (senise põhjal eeldasin, et vähemalt sina saad naljast aru). Reaalsus on siiski see, et suured ühisserverid on igasugu häkkeritele kindlasti palju magusam sihtmärk ja kui kuskile jälle juhtutakse sisse saama ja mingi suurem pakett kraami alla laetakse ja avalikuks muudetakse, võib su kraam, mida sa eeldasid vaid enda silmade jaoks kättesaadav olevat, muutuda üldkasutatavaks vaatamata sellele, et konkreetselt sina ise nii pisike mutukas oled, et suunatud rünnaku tarbeks kellelegi huvi ei paku. Ma saan aru, et feissbukiajastul ei peagi mõnede arvates kellelgi enam midagi varjata olema, kuid mõnel meist on erinevalt pööblist (loe antud kontekstis: tavakasutajast, kelle jaoks isiklik arvuti ja internet on alles mõne viimase aasta jooksul igapäevaselt kasutatavaks suhtlusvahendiks muutunud) see sotsiaalmeediavaimustus juba aastaid tagasi muude kanalite kaudu läbi põetud ja üle läinud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
11.12.2013 11:30:16
|
|
|
| Aga valikuvõimalus ju ongi, saab selle asja ära ka keelata.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
11.12.2013 12:15:29
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kas WP peal dropboxi vms pole mis laadib pildid-videod kuskile pilve ning siis võib telefonist kustutada? Androidi peal dropboxi camera upload hea abimees |
On olemas. BoxShot nimelisele Dropboxi kliendile on fotode sünkimine sisse ehitatud, toimib täitsa kenasti (taustal ei toimi nagu SkyDrive upload, pead appi ise käima panema)
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
11.12.2013 14:13:10
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kas WP peal dropboxi vms pole mis laadib pildid-videod kuskile pilve ning siis võib telefonist kustutada? Androidi peal dropboxi camera upload hea abimees |
On olemas. BoxShot nimelisele Dropboxi kliendile on fotode sünkimine sisse ehitatud, toimib täitsa kenasti (taustal ei toimi nagu SkyDrive upload, pead appi ise käima panema) |
Skydrive annab ju rohkem ruumi by default.
Lisaks ühildub paremini kogu MS-i kamaga...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
11.12.2013 14:16:35
|
|
|
Sai eelmiselt telefonilt uuele üle mindud (C7->Lumia 1020) ja paar sõna:
1. Menü - loogiline ja kiire
2. Pildi kvaliteet, ütleks et väga hea.
3. Aku kestab 1.5-2.5 päeva
4. Kokku pole jooksnud ja millegi üle kurta esialgu ei ole.
5. Palju kirutud "äppide" vähesus ei sega, ei kasuta igaks liigutuseks äppi ja ei anna teada teistele iga sammu kohta
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
11.12.2013 21:03:27
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Custom ROMi ei saa ain't peale panna
Kas on lootust, et tulevikus tarkvarauuendusega tekib võimalus äratuskella heli telefonihelinast eraldi seadistada? |
Ei saanud küll päris täpselt aru küsimusest, aga ma saan eraldi küll määrata nii helistamise kui äratuskella helinaid.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
11.12.2013 21:46:07
|
|
|
Draco, mis seadetega sul aku kuni 2,5 päeva kestab?
Olen ka värske 1020 omanik aga nelja päeva jooksul pole aku üle 15 tunni vastu pidanud.
Seaded on kõik nii säästu peale kruvitud, kui vähegi võimalik ja sama setup-iga pidas näiteks HTC 8x kaks päeva vastu.
Andmesidest on ainult 3G sees.
kahte mailikontot kontrollib iga tunni tagant,
ühte exchange-i 15min,
wifi - off,
bt - off,
nfc - off,
find my phone - off,
screen brightness - low,
glance - off,
taustal tiksub ainult paar appi, mis olid mul ka HTC peal ja ei tohiks akuröövlid olla.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
11.12.2013 22:33:38
|
|
|
| taxpayer kirjutas: |
Draco, mis seadetega sul aku kuni 2,5 päeva kestab?
Olen ka värske 1020 omanik aga nelja päeva jooksul pole aku üle 15 tunni vastu pidanud.
Seaded on kõik nii säästu peale kruvitud, kui vähegi võimalik ja sama setup-iga pidas näiteks HTC 8x kaks päeva vastu.
|
Mul püsib ka aku 1-2 päeva vastu, oleneb palju kasutan jne, aga alla 24h ei saa küll tühjaks tavaliselt. Eriti huvitav on see, et kui käivitub säästurežiim(aku21%) siis kestab telefon ikka päris pikalt veel.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
12.12.2013 11:24:02
|
|
|
See pigem selline vastupidamine kui MITTE midagi ei tee. Testisin lihtsalt. Aga üldjuhul kui võtta esmaspäeva hommikul laadimisest ära kell 7:00 siis teisipäeval veab tööpäeva lõpuni ära.
Pole muidugi proovinud mis siis saab kui panna koheselt peale laadimist battery saver peale.
Andmeside on üldjuhul 2G peal.
EDIT: Hetkel on normaalse (Wi-fi, youtube, mp3 ja fotod) kasutamise juures käinud 17h ja battery on 69% alles.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
12.12.2013 14:40:16
|
|
|
Kui mina võtan laadija hommikul kell 7:00 küljest ära siis näitab kohe aku kestvusajaks 16h... midagi on mäda.
Kõik uuendused on samuti tehtud.
Pean vist veel korra factory resetti proovima.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
12.12.2013 15:17:29
|
|
|
| taxpayer kirjutas: |
Kui mina võtan laadija hommikul kell 7:00 küljest ära siis näitab kohe aku kestvusajaks 16h... midagi on mäda.
Kõik uuendused on samuti tehtud.
Pean vist veel korra factory resetti proovima. |
Kas kasutada mobiilset interneti läbi 3 g ? ( 3 g on põhi aku söödik minu kogemustel)
Endal on L920
2g side -on , nett - off (sees ainult vahest harva 3g internet)
Wifi- on
GPS -on
BT- off
NFC- on
Find my phone - on
Screen brightness - automatic
Glance peek - on
5 mail boxi syncib tunni tagant.
Taustal näen et jookseb 5 appi.
2 päeva kestab kui kasutan palju.
Keskmine 3 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
12.12.2013 16:49:21
|
|
|
Mul peale 7 tundi laadijast võtmist on 7% akut läinud.
3g, wifi, nfc, findmyphone peal.
screen automatic,
glance - peek
double tap on
2 mailboxi tunni tagant
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
12.12.2013 17:02:47
|
|
|
Ma arvan, et see on hoax.
Esiteks, miks peaks olema capacitive buttonite jaoks mingi ruum ekraani all?
Androidil on ammu LCD peal nupud.
Teiseks, see lüke oleks ammu ära tehtud, miks nad peaksid seda nüüd MS all olles tegema?
Androidi telefoni tegemiseks võta stock komplekt juppe, topi mingisse korpusesse ja ongi olemas.
Pigem ma arvan, et lihtsalt ei tahetud androidi teha ja õige otsus ka...
Maemo otsus oli vale tho...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
12.12.2013 20:00:00
|
|
|
Akust - miks kinni keerata wifi, 3G jms? Nutitelefoni mõte ongi kõike võimaliku tarbida.
Mitte ei saa aru, miks tekitada endale probleeme ning muretseda aku tühjenemise pärast. Telefonil tuleb autos juhe järgi hoida, samuti tuleb öösel juhe järgi hoida.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.12.2013 20:37:22
|
|
|
| meie kirjutas: |
| Akust - miks kinni keerata wifi, 3G jms? Nutitelefoni mõte ongi kõike võimaliku tarbida. |
Päris igalpool nüüd ka wifi ei levi, et teda 24/7 oleks mõtet sees hoida, samamoodi ka näiteks GPS vms, kui ei kasuta teda hetkel, miks teda töös hoida?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.12.2013 20:57:03
|
|
|
no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
12.12.2013 22:35:48
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il? |
Ei ole erinev. Endal GPS sees koguaeg . Lihtsalt pole harjunud telefoni iga päev laadima nagu siin mõni arvab et see on okei. Siis minu jaoks ei ole see okei. Seega 3G ainult äärmisel juhul sees.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.12.2013 23:33:48
|
|
|
Aa, sellisel juhul küll. Jälle targem
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.12.2013 00:08:46
|
|
|
| Repo kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il? |
Ei ole erinev. Endal GPS sees koguaeg . Lihtsalt pole harjunud telefoni iga päev laadima nagu siin mõni arvab et see on okei. Siis minu jaoks ei ole see okei. Seega 3G ainult äärmisel juhul sees. |
Kui tihti findmyphone kasutab seda?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
13.12.2013 01:09:55
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| Repo kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| no kui mingi rakendus GPS'i ei tarbi, siis ei ole GPS ka töös. Või on WP puhul selle kasutus erinev kui Androidil ja iOS'il? |
Ei ole erinev. Endal GPS sees koguaeg . Lihtsalt pole harjunud telefoni iga päev laadima nagu siin mõni arvab et see on okei. Siis minu jaoks ei ole see okei. Seega 3G ainult äärmisel juhul sees. |
Kui tihti findmyphone kasutab seda? |
Ma ei ole sellist testi teinud et kui tihedalt ta seda kasutab. Kuid vahest olen vaadanud kas ikka toimib, siis on telefon kaardi peal seal kus ta olema peab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.12.2013 20:28:28
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
rex, tänan täpsustamast!
Mis on 1020 viimane ametlik softiversioon eestis? Igasugused Nokia õpetused jne räägivad update 3 olemasolust. Sisuks tegumihalduris näiteks programmide sulgemine "ristist" jne. Tulevikuteema veel meite mail?  |
Sul on vaja äppi nimega Preview for developers ning dev kontot (sobib ka mingi lihtsam app-creatori konto, kuid ma seda nime peaast ei tea, loe 2-3 lehte tagasi siit topicust asju)
Siis saad GDR3 enne release peale, kasutan kahel telefonil tükk aega juba, no crashes, new features  |
Sain ka asja nii kaugele, et pakub uuendust. Aga kui nüüd uue aasta alguses tuleb ametlik uuendus, siis kas see developer preview ei sega ja ametlikku uuendust ikka ka pakutakse?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
17.12.2013 14:37:26
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
rex, tänan täpsustamast!
Mis on 1020 viimane ametlik softiversioon eestis? Igasugused Nokia õpetused jne räägivad update 3 olemasolust. Sisuks tegumihalduris näiteks programmide sulgemine "ristist" jne. Tulevikuteema veel meite mail?  |
Sul on vaja äppi nimega Preview for developers ning dev kontot (sobib ka mingi lihtsam app-creatori konto, kuid ma seda nime peaast ei tea, loe 2-3 lehte tagasi siit topicust asju)
Siis saad GDR3 enne release peale, kasutan kahel telefonil tükk aega juba, no crashes, new features  |
Sain ka asja nii kaugele, et pakub uuendust. Aga kui nüüd uue aasta alguses tuleb ametlik uuendus, siis kas see developer preview ei sega ja ametlikku uuendust ikka ka pakutakse? |
Peaks ikka saama, lisaks ametlikule uuendusele saad ka dev uuendused lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.12.2013 18:11:22
|
|
|
R A T, suured tänud vastuse eest! Aku tundub peale gdr3 uuendust paremini pidavat. Lisaks avastasin eile sellise programmi nagu ProShot. Tasuline küll, aga uskumatu, milliseid pilte võib ikka 1020 toota
Pilt on ca 6,7 mega suur.
See programm teeb originaalis 12Mpx pilte, aga soovi korral saab iga pildi eraldi exportida ka "saved pictures" kausta 41mpx-na. Eelis originaal kaamerasofti ees on see, et peale salvestamist ei lähe pilt hägusemaks ja kollakamaks.
Ja kas mingi võimalus oleks ka netibrauseris nii, et küsiks meelde jätta mõndadel lehtedel kasutajanime ja parooli. Ning kas java ning flash striimidest netis võib 100% suu puhtaks pühkida?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.12.2013 12:11:00
|
|
|
olafsand, java ja flash on ajaloo prügikastis tänaseks
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emike
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.12.2013 13:42:42
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| olafsand, java ja flash on ajaloo prügikastis tänaseks |
webcam.tt.ee ja www.looduskalender.ee lehtedelt striime siis kuidagi moodi ei õnnestu näha jah?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
18.12.2013 13:47:21
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 23:37:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.12.2013 15:42:41
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| olafsand, java ja flash on ajaloo prügikastis tänaseks |
isegi etv on ilma raske järgi vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.12.2013 15:48:18
|
|
|
Ei ole veel midagi surnud, nad yritavad suretada, aga ei õnnestu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.12.2013 16:24:43
|
|
|
jeesus188, wp8 peal on surnud igatahes
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
18.12.2013 16:44:29
|
|
|
Nonii.. mingi ca 4 kuud vana lumia 920 ning täna öösel laadis aku 31 % pealt 28 peale.
Enne seda tegi paar korda nii, et laadis täis ja siis sama kiiresti tagasi 50% peale.
Tundub, et midagi on väga mäda....
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
18.12.2013 16:44:34
|
|
|
| Kas lumia 710 peal wifi jagamine on üldse olemas? Peaksid kõik uuendused peal olema, aga hotspoti nagu teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.12.2013 17:52:06
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, wp8 peal on surnud igatahes  |
Mu mõte oli pigem selles, et wp ja androidi peal suretatakse, aga väga palju on lehti, kus on flashi vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.12.2013 17:58:54
|
|
|
deathdog, erri rakendus ei tööta?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.12.2013 23:09:54
|
|
|
PC kasutan otse vaatamiseks Vlc-d aga järgivaatamise kohta pole leidnud ega ka eriti otsinud. läbi mobla vaatasin nokia 5800 ammu ja siis sai vist ilma flashita hakkama. Kas WP8 jaoks on muidu err rakendus? pole uurinud pole sobivat telefoni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.12.2013 23:17:06
|
|
|
Samasugune rakendus on nagu androidi peal. Nii palju on erinevust, et käivitub kordades kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
19.12.2013 16:29:50
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Nonii.. mingi ca 4 kuud vana lumia 920 ning täna öösel laadis aku 31 % pealt 28 peale.
Enne seda tegi paar korda nii, et laadis täis ja siis sama kiiresti tagasi 50% peale.
Tundub, et midagi on väga mäda....  |
Restart ei tundu aitavat?
Mul ka on korra või paar akuga nöökinud, aga pärast restarti on nagu korda läinud...
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.12.2013 18:30:10
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
Nonii.. mingi ca 4 kuud vana lumia 920 ning täna öösel laadis aku 31 % pealt 28 peale.
Enne seda tegi paar korda nii, et laadis täis ja siis sama kiiresti tagasi 50% peale.
Tundub, et midagi on väga mäda....  |
Restart ei tundu aitavat?
Mul ka on korra või paar akuga nöökinud, aga pärast restarti on nagu korda läinud...  |
Vahest olen jätknud ka natuke pikemaks välja lülitatud olekusse (minut või kaks) ja pärast seda jälle normis, kui sama viga tekkinud.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
viimati muutis striker13 19.12.2013 19:55:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.12.2013 20:56:17
|
|
|
1020...kas kellelgi on peal mõni akunäidu äpp, mis näitaks ka akukasutust % / h? Kui data kinni panna ja 2g peale lülida, siis palju näit on?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.12.2013 21:14:52
|
|
|
| Mis see sulle annab? Nutikaga nagunii iga päev juhe taga olenemata kasutusest ju. Nagu bitcoini palaviku najal rikastuvad videokaardimyyjad, siis nutitelefonide ajastu najal rikastuvad developerid kes teevad aku kestvuse jälgimise programme.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.12.2013 21:36:08
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mis see sulle annab? Nutikaga nagunii iga päev juhe taga olenemata kasutusest ju. Nagu bitcoini palaviku najal rikastuvad videokaardimyyjad, siis nutitelefonide ajastu najal rikastuvad developerid kes teevad aku kestvuse jälgimise programme. |
Sooviks siiski teada, et mis teistel antud mudeliga näitab. Laadida saan loomulikult, aga 2-3x seda päevas teha tundub palju 10 minutit youtube vaadata (2 videot umbes) ja aku kulu 10-12% selle aja tegevuse jooksul on vist siiski liiga palju? Kõik viled ja data kinni, youtube tarbeks ainult wifi sees.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
20.12.2013 12:16:25
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mis see sulle annab? Nutikaga nagunii iga päev juhe taga olenemata kasutusest ju. Nagu bitcoini palaviku najal rikastuvad videokaardimyyjad, siis nutitelefonide ajastu najal rikastuvad developerid kes teevad aku kestvuse jälgimise programme. |
Sooviks siiski teada, et mis teistel antud mudeliga näitab. Laadida saan loomulikult, aga 2-3x seda päevas teha tundub palju 10 minutit youtube vaadata (2 videot umbes) ja aku kulu 10-12% selle aja tegevuse jooksul on vist siiski liiga palju? Kõik viled ja data kinni, youtube tarbeks ainult wifi sees. |
SuperAMOLED, kui sa abiks olla ei saa (oska) siis niimoodi mõttetult küsimust maha teha on ka imelik.
Antud äpp on üsna kasulik ja täiesti olemas, proovi "BATTERY" nimelist programmi mis on ArthurSemenov-i poolt tehtud.
See on olnud esimene app, mida ma olen neljale telefonile alati esimesena installinud
Battery %/H tuleb settingutest eraldi peale lülitada, by default seda graafikult ei näidata.
Ise olen tähele pannud, et keskmine kasutus võiks jääda kuskil 1,4% alla tunnis, kui on default olekus telefon (syncib meile ja värke blablabla).
Peale uuendust on aga see näit jäänud pisut imelikumaks, nüüd näitab reaalseisu mitte keskmist minuarust...
Aga noh, asendamatu äpp siiski (saad omale shortcut lülitusnupud ka pealekauba
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
20.12.2013 16:42:45
|
|
|
| Minul see "Battery" programmike vajab kord nädalas telefoni restarti, sest 3-4 päeva järel näitab ta aku laetust valesti (tavalise laadimisjärgse 100% asemel ~70%) ja tühjenemist näitab samuti kiirendatud tempos. Peale restarti on aga jälle näidud õiged. telefoniks Lumia 920.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|