Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:31:52 vasta tsitaadiga

HV serveris, kus AA istub spawnis ja talle lähedale minna ei saa ja nimi teada saadakse lendab kohe välja ka.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.12.2013 22:35:23 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
Anna siis tipse, kuidas baasis olevat AA-d maha saab?


Sa mõtled statsionaarset?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2013 22:36:19 vasta tsitaadiga

proz213, c4, tank, rpg
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.12.2013 22:43:20 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
softis kirjutas:
neoman kirjutas:
Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.

Nerfigu siis scout kopterid oma paranduslitadega ka ära juba.


muidugi, nerfige tiimitööd



Right, see on kõva tiimitöö kui üks vend koguaeg torchiga kütab. thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2013 22:45:08 vasta tsitaadiga

sihi pilooti juba
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:03:32 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.

See on selle mõttega, et poleks asja vastaste algbaasi spawni vägistama. AA on lihtsalt päriselus ka 1 lennukite ja kopterite nuhtlus.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:04:46 vasta tsitaadiga

Tore patch....med 60fps asemel saan isegi low peal vaevu 40-50fpsi icon_confused.gif Ja mingi jube dead animation lisati, surma saad siis pilt ja sinu keha teeb ma ei tea mis trikke. Ennem läks täiesti normaalselt üle killcamile...


kopp.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 16.12.2013 23:06:07 vasta tsitaadiga

Kala, AA on baasis ehk piiridest väljas. Jala seda maha ei saa.
_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.12.2013 23:09:48 vasta tsitaadiga

Huvitav on selles mängus see, et nende SUAV-ga saab lippe võtta. Pmst. võid olla pool kaarti eemal ja siis tiirutada ümber lippu oma SUAV-ga ja saadki lippu kätte.
Ei tea kas see on bug või nii peabki olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2013 23:13:55 vasta tsitaadiga

proz213, atv, kopter
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:33:55 vasta tsitaadiga

Mind ajab active radari puhul kõige rohkem närvi see, et kui attack chopperiga lennata, siis kuuled neid viimase hetkel. See pole küll kõige hullem, aga kui oled kasvõi natike vale nurga all, siis raketi annavad sellise paugu, et chopper külili ja killed in action mis tahes kõrgusel oled mobility hitiga kukkud surnuks. Mingit counterplayd antud asjale pole kuna reaalselt hakkab lockon pinisema pool seki enne pihta saamist, seega ei saa oma asendit ka korrigeerida mida ma tavaliselt teen kui mingid heatseekerid teele lastud. Oleks siis nii et teeb dmg ära ja mobility hit ka, aga antud juhul toimub lihtsalt see nii , ei saa tema killi ega mina saa korralikult ta vastu mängitud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:53:22 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Tore patch....med 60fps asemel saan isegi low peal vaevu 40-50fpsi icon_confused.gif Ja mingi jube dead animation lisati, surma saad siis pilt ja sinu keha teeb ma ei tea mis trikke. Ennem läks täiesti normaalselt üle killcamile...


kopp.gif

Jep, täpselt sama. Kuigi mängisin varem ka low peal, siis nüüd on fps dropid väljakannatamatud ning see death animation oli ka omale häiriv..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:03:10 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
neoman kirjutas:
Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.

See on selle mõttega, et poleks asja vastaste algbaasi spawni vägistama. AA on lihtsalt päriselus ka 1 lennukite ja kopterite nuhtlus.


On küll aga vaata päriselus ei ole nii, et kui baasile lähedale tuled et hakkab aeg maha tiksuma ja siis lihtsalt ära sured. Kui AA tuleb baasist välja siis pole hullu aga hetkel AA on liiga OP. Kui muud midagi siis vähemalt tuleks AA range nerfida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 17.12.2013 00:36:31 vasta tsitaadiga

Puhtalt enda arvamus ja ei sunni seda peale:

Võtsin kah siis südame rindu ja proovisin ära selle asjanduse. Mõtlesin veel omaette , et no kui hull see asi ikka olla saab. Selle paar kokkujooksmist ja muid huvitavaid vigureid kannatab ära. Tsiteerides klassikuid " No krt, see mäng on katki"
10 minutid mängu...crash, 15-20 minutit mängu Game disconnected jne. Mitte, et ma midagi halvast ütleks aga kui tõesti oleks pidanud raha selle eest välja käima antud staadiumis oleks suht kuri.
Mängi ise on, novot ei oskagi öelda, pole nagu eriti mängida saanud =P Pilt oli vähemalt ilus =)

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.12.2013 00:52:47 vasta tsitaadiga

JAH, ei taha mängu maha teha jne. Aga nüüd on mäng RIKKIS (vähemalt minu puhul)! Loodame, et saavad korda. Enne patchi oli minul 100x vähem probleeme. Fps on kukkunud ja video setingutega on midagi täitsa valesti.
hoolimata sellest, et suudan saavutada fps kogu aeg yle 60-e on mingid "tropid" sees. Mäng on mitmeid kordi täna kokku jooksnud, mida ta varem tegi ylimalt harva.
Lisaks köigele on hitreg nüüd tuksis. Ega nad nüüd ometi network smoothi pole segamini ajanud? Enne oli 0 ja köik ok, enam ei. network 20, hitreg selgelt parem ja seda kolmes erinevas serveris! äki see ka nüüd tagurpidi kurram, ei imestaks yldse.

Ootus on lollide lootus. Ootame, ning loodame, et korda saavad.

edit. Vötab vanduma!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2013 01:38:29 vasta tsitaadiga

Huvitav miks iga uue patchiga asi siis halvemaks läheb? Neid vist nüüd päris mitu järjest välja lastud jah?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:48:08 vasta tsitaadiga

Mul küll midagi muutunud pole.
Isegi paremaks on läinud.
Enam ei tekki imelikku pausi kui vastasega vastamisi olen ning mõlemad üksteist lasevad.

Ju nad tõmbasid need nn.skillid maha ,et jooksed mööda mappi ringi ja keegi sulle pihta ei saa või lased vabalt kopteriga ringi ja ükski Igla kummalisel kombel ei jõuagi kopterile järele.
Hakka või mõtlema ,et mingi jumal oled Multiplayer netimängus icon_lol.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:55:24 vasta tsitaadiga

SABOT shell nüüd peale patchi küll jumalast mõttetu - drop on nagu tava shellil.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.12.2013 02:17:00 vasta tsitaadiga

Dave20, päris nii see asi ei ole, et iga korraga köik hullemaks läheb. Midagi on ikka ära ka tehtud. Kahjuks aga tundub, et iga uus patch on nagu lotoga mängimine. Kellelgi asi paraneb ja vastupidi. Aega vötab aega, küll asja saab! thumbs_up.gif

Mönel mängijal selle "lotoga" ei vedanud : http://www.youtube.com/watch?v=T0yMt1i-pWI


viimati muutis Avot 17.12.2013 02:23:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 02:19:26 vasta tsitaadiga

See on see, et käivad foorumis vingumas see on liiga tuge ja see on liiga tugev jne... eks siis nerfitakse neid asju. Pärast käi lihtsalt ringi nagu oleks telliskivi käes.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.12.2013 07:38:35 vasta tsitaadiga

heretic666, mõtlesin ja et no enam üldse kuidagi pihta ei saa pika maa peale. Litt käis kogu aeg enne tanki ära.
Aga jah pärast pättsi on mäng nagu vanasti. Diretcx error pärast igat vägevamat äktsionit. Tegelt madina aeg just. Ja kui seda ei tule siis pärast roundi .exe stopped ikka.

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.12.2013 09:50:18 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:

On küll aga vaata päriselus ei ole nii, et kui baasile lähedale tuled et hakkab aeg maha tiksuma ja siis lihtsalt ära sured. Kui AA tuleb baasist välja siis pole hullu aga hetkel AA on liiga OP. Kui muud midagi siis vähemalt tuleks AA range nerfida.


Siis sa võtad tanki näiteks endale.
Dragon Passis on F/G pool olev baas väga hästi tanki ja ifv'ga tabatav.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.12.2013 10:28:11 vasta tsitaadiga

Minul performancega ei ole ühelgi patchil probleeme olnud, lihtsalt bugid häirivad.
Minu user.cfg:
Spoiler Spoiler Spoiler

Alati stabiilne 120fps mediumi peal, 1 fps droppi olen märganud kogu aja jooksul.
Alles imestasingi, et palju stabiilsem kui bf3
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 10:56:09 vasta tsitaadiga

No selle eest minul ei õnnestu enam üldse mängida, nagu see "death screen" tuleb, on stopped working ja DirectX error icon_neutral.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 10:58:01 vasta tsitaadiga

Ma vist 1 väheseid, kes peale patchi eile terve õhtu ilma crashideta pani. Ega ennegi neid väga tihti ei olnud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 17.12.2013 10:59:48 vasta tsitaadiga

Kõik mu maised hädad lõpetas format c ja clean install win7 + uusimad driverid. Mäng töötab nagu muiste, pole mingit "stop working" ega "dissconnected" vms veateadet enam kohanud. Ma ei tea kas see midagi mõjutab, aga ainuke installitud mäng on BF4.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 11:05:34 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ma vist 1 väheseid, kes peale patchi eile terve õhtu ilma crashideta pani. Ega ennegi neid väga tihti ei olnud.


Ma võin ka julgelt tunnistada, et mul on iga patchiga aina paremaks läinud. Surma animatsioonid ja killcami peale üleminek on ainult eilse patchiga kuidagi imelikuks tehtud, nagu nende kahe vahel oleks lag tekkinud vms.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 17.12.2013 11:14:15 vasta tsitaadiga

Kala, ATV ja kopter? icon_biggrin.gif


Pole mõtet sinuga vaielda, sa asjast ei tundu teadvat. Päris koba AA vastu oled siis mänginud, kui kopteriga või ATV-ga maha saad.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 11:17:46 vasta tsitaadiga

Kopteri või lennukiga AA vastu minna on sama totter kui Assaultiga tanki rünnata. Nii peabki olema.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 11:31:43 vasta tsitaadiga

lauri23, lennukiga totter ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 12:07:46 vasta tsitaadiga

See, et mängus teisi mängijaid sõimatakse on küll ebameeldiv, aga kammoon - kas tõesti peab suruma tsensuuri peale tuues ettekäändeks HV maine laimamise?
Et, kui inimene tänaval ütleb "Eesti riik on persekukkunud ja valitsus tuleks välja vahetada!" siis peaks tolle inimese Eesti Vabariigist välja viskama?
Meenutab ajaloos õpitud valitsemise vormi, mis meil mitte väga kaua aega tagasi eksisteeris...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.12.2013 12:48:42 vasta tsitaadiga

LKits, kui keegi nii ytleb ja on tösiselt sellel arvamusel : "Eesti riik on perse kukkunud ja valitsus tuleks välja vahetada!" siis riigist välja saatmine on ju kerge karistus icon_biggrin.gif Varasemas minevikus ja ka praegu paljudes riikides, see on riigi vastu ylesse öhutamine. Tunnistatakse riigi vaenlaseks, pannakse kinni või lastakse yldse maha. Ja mida teeb inime riigi kodakondsusega, kui riik ei meeldi? icon_biggrin.gif
Ikka välja ja jutt lyhike. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 17.12.2013 12:50:41 vasta tsitaadiga

AA on täpselt paras hetkel. Lennukid ligi ei saa, samas soomukiga, tankiga, jala on nagu kott pussu.

See on juba teistpidi haige, kui lihtsalt passida üht ja sama aparaati. Eks ta ole maitse asi, aga pole vaja vinguda ka pidevalt, et nerfige seda ja toda. Ilma AA-ta lõppeks mõnel mehel kõik raundid 50-0.

See, et mingid udud oma baasis istuvad AA-ga, on juba teine teema. HV-s saab selle eest kicki.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 12:57:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
See, et mängus teisi mängijaid sõimatakse on küll ebameeldiv, aga kammoon - kas tõesti peab suruma tsensuuri peale tuues ettekäändeks HV maine laimamise?
Et, kui inimene tänaval ütleb "Eesti riik on persekukkunud ja valitsus tuleks välja vahetada!" siis peaks tolle inimese Eesti Vabariigist välja viskama?
Meenutab ajaloos õpitud valitsemise vormi, mis meil mitte väga kaua aega tagasi eksisteeris...


Ei vaata siin on asi teistmoodi. Pohmakas tegi serveri ja et oleks eesti inimesele kodumaisem nimi, mis oleks äratuntav lisaks, et foorumi kasutajad leiaksid kergelt serveri sai ta Tanelilt loa kasutada HV nime selles. Kuna aga HV ise ei oma ega halda seda serverit ja pole serveri juhtimise ja adminimisega kuidagitmoodi seotud, sellepärast me tahamegi, et inimesed ei hakaks üldistama kohe vaid oma muredega pöörduks kindla kasutaja poole. Samamoodi võiks igas avariis, kus BMW auto osalenud süüdistada, et bemm sitt auto, mitte juht selle roolis kes näiteks reaalselt olukorra põhjustas.

Lisaks see eelmine bannide laine mis siin üleeile oli, ma olen serveris toimuva chat loge lugenud ja see, mis osade VGC tage kandvate tegelaste poolt oli öeldud, lisaks veel mõne kõrvalise tegelase öeldu oli lihtsalt labane ja ei puudutanud absoluutselt mitte mängijaid kelle vastu neil midagi öelda oli, vaid oligi otseselt HV poole suunatud, niiet siin olukorras ei olnud meie poolt millegi taha peitmine.

VGC poole pealt lisan veel, et ka näiteks eile sai ühe VGC inimesega koos mängitud ja mitte mingeid probleeme polnud. Inimene lihtsalt mängis, vahepeal uuris mis meil toimunud on ning sai meie poolt korraliku põhjenduse asjadele millega tundub, et jäi ka rahule. Inimene oli normaalne mitte ei läbutsenud ja nõmetsenud nagu osad, paraku osadel tundub et puudub elementaarne haritus, et kuidas tuleks avalikkuses käituda. Võin julgelt öelda, et kui mõni HV tagi kandev inimene samamoodi käituks ja hakaks lihtsalt ei millegi peale ropendama ja sõimama kõiki, siis saaks sama karistuse.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:02:02 vasta tsitaadiga

Minuti pärast siis China Rising saadaval ka mitte Premium inimestele, tahaks juba madistada uutes mappides - vanadest on siiber icon_razz.gif
Edit:
https://www.dropbox.com/s/pdd019le96qweqw/shot_131217_120049.png - ja siit ta tulemas on


viimati muutis X-Tream99 17.12.2013 13:08:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:02:08 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Minuti pärast siis China Rising saadaval ka mitte Premium inimestele, tahaks juba madistada uutes mappides - vanadest on siiber icon_razz.gif
Edit:
Spoiler Spoiler Spoiler
- ja siis ta tulemas on
See minut võib venida pikaks icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.12.2013 13:08:53 vasta tsitaadiga

See mitte premium inimestele on ju eraldi ostetav dlc mitte ei saa tasuta selle uuenduse.
Ma panin patchi peale bf4-l aga pole mängind ja nende kokku jooksmistega kursis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:09:43 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See mitte premium inimestele on ju eraldi ostetav dlc mitte ei saa tasuta selle uuenduse.
Ma panin patchi peale bf4-l aga pole mängind ja nende kokku jooksmistega kursis.

EU Standard Editioniga tuli kaasa tasuta China Rising.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:10:43 vasta tsitaadiga

Jälle updated...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.12.2013 13:12:54 vasta tsitaadiga

No see on ikkagi Edition. Ilma editionita on ostetav.
Mille krt pärast sinna battlelog-i ei saa minna ja mängu mängida?
See on üks põhjusi miks ma vihkan browseri kaudu mängu minna. Miks ei või olla nii nagu vanasti, avasid mängu ja mängisid. Nüüd pead läbi imeversioonide mängu minema ja alati kui tahad mängida, sa lihtsalt ei saa, kuna web on mingi update või ddos attack all või mida iganes probleemid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:15:26 vasta tsitaadiga

Kas õhtul panete hiina tõusu mappe ka? Täna vast paljud lähevad proovima neid.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:32:57 vasta tsitaadiga

Võiks küll lisada jah, oleks kohe HV's mängimas.

Battlelog back up.
BATTLELOG WILL BE DOWN FOR MAINTENANCE STARTING 2013-12-17 11:45 (UTC+2) AND RUNNING FOR 45 MINUTES. DURING THIS TIME, BATTLELOG WILL BE DOWN. IF YOU'RE ALREADY ON A SERVER, YOU CAN CONTINUE PLAYING.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.12.2013 13:41:32 vasta tsitaadiga

Selle maintenance tegemiseks võiksid nad teha siis ka eraldi variandi kuidas mängu ligi saada, kui mängus sees oled ja mängida saad.
Tehku oma maintenance mis ajal tahes, aga nii et see ei segaks kasutajatel mängimist või mängule ligipääsu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:43:39 vasta tsitaadiga

Jah tänase jooksul tulevad ka China Rising mapid uuesti HV serveri maplisti. Kui pohmakas ei lisa, siis lisan ise kui koju jõuan u. 17:30.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:47:50 vasta tsitaadiga

CR kaardid on map rotationis sees nüüdsest.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.12.2013 13:50:53 vasta tsitaadiga

neli poool giga whip.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 14:02:31 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
CR kaardid on map rotationis sees nüüdsest.


Tubli...Nüüd tee enda arvutile format c: ja clean win7 install ning saad ka uuesti mängida, siin keegi ennem kirjutas et see lahendas kõik vead...pohmakale peab vast sama soovitama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 14:02:42 vasta tsitaadiga

Õnneks tänase seisuga võib Battlefieldi nurka ära lükata ja keskenduda DayZ pelamisele. Häid jõule icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 14:22:49 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:
sander989 kirjutas:
CR kaardid on map rotationis sees nüüdsest.


Tubli...Nüüd tee enda arvutile format c: ja clean win7 install ning saad ka uuesti mängida, siin keegi ennem kirjutas et see lahendas kõik vead...pohmakale peab vast sama soovitama icon_biggrin.gif


Hui viitsin icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.12.2013 14:27:11 vasta tsitaadiga

format C, on ka minul aidanud (veidi).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.