|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
16.12.2013 22:31:52
|
|
|
HV serveris, kus AA istub spawnis ja talle lähedale minna ei saa ja nimi teada saadakse lendab kohe välja ka.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.12.2013 22:35:23
|
|
|
| proz213 kirjutas: |
| Anna siis tipse, kuidas baasis olevat AA-d maha saab? |
Sa mõtled statsionaarset?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
16.12.2013 22:36:19
|
|
|
proz213, c4, tank, rpg
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.12.2013 22:43:20
|
|
|
| parm kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
| Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid. |
Nerfigu siis scout kopterid oma paranduslitadega ka ära juba. |
muidugi, nerfige tiimitööd
|
Right, see on kõva tiimitöö kui üks vend koguaeg torchiga kütab.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
16.12.2013 22:45:08
|
|
|
sihi pilooti juba
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
16.12.2013 23:04:46
|
|
|
Tore patch....med 60fps asemel saan isegi low peal vaevu 40-50fpsi Ja mingi jube dead animation lisati, surma saad siis pilt ja sinu keha teeb ma ei tea mis trikke. Ennem läks täiesti normaalselt üle killcamile...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
16.12.2013 23:06:07
|
|
|
Kala, AA on baasis ehk piiridest väljas. Jala seda maha ei saa.
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.12.2013 23:09:48
|
|
|
Huvitav on selles mängus see, et nende SUAV-ga saab lippe võtta. Pmst. võid olla pool kaarti eemal ja siis tiirutada ümber lippu oma SUAV-ga ja saadki lippu kätte.
Ei tea kas see on bug või nii peabki olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
16.12.2013 23:13:55
|
|
|
proz213, atv, kopter
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
16.12.2013 23:33:55
|
|
|
| Mind ajab active radari puhul kõige rohkem närvi see, et kui attack chopperiga lennata, siis kuuled neid viimase hetkel. See pole küll kõige hullem, aga kui oled kasvõi natike vale nurga all, siis raketi annavad sellise paugu, et chopper külili ja killed in action mis tahes kõrgusel oled mobility hitiga kukkud surnuks. Mingit counterplayd antud asjale pole kuna reaalselt hakkab lockon pinisema pool seki enne pihta saamist, seega ei saa oma asendit ka korrigeerida mida ma tavaliselt teen kui mingid heatseekerid teele lastud. Oleks siis nii et teeb dmg ära ja mobility hit ka, aga antud juhul toimub lihtsalt see nii , ei saa tema killi ega mina saa korralikult ta vastu mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 23:53:22
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Tore patch....med 60fps asemel saan isegi low peal vaevu 40-50fpsi Ja mingi jube dead animation lisati, surma saad siis pilt ja sinu keha teeb ma ei tea mis trikke. Ennem läks täiesti normaalselt üle killcamile...
 |
Jep, täpselt sama. Kuigi mängisin varem ka low peal, siis nüüd on fps dropid väljakannatamatud ning see death animation oli ka omale häiriv..
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
17.12.2013 00:03:10
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
| Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid. |
See on selle mõttega, et poleks asja vastaste algbaasi spawni vägistama. AA on lihtsalt päriselus ka 1 lennukite ja kopterite nuhtlus. |
On küll aga vaata päriselus ei ole nii, et kui baasile lähedale tuled et hakkab aeg maha tiksuma ja siis lihtsalt ära sured. Kui AA tuleb baasist välja siis pole hullu aga hetkel AA on liiga OP. Kui muud midagi siis vähemalt tuleks AA range nerfida.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
17.12.2013 00:36:31
|
|
|
Puhtalt enda arvamus ja ei sunni seda peale:
Võtsin kah siis südame rindu ja proovisin ära selle asjanduse. Mõtlesin veel omaette , et no kui hull see asi ikka olla saab. Selle paar kokkujooksmist ja muid huvitavaid vigureid kannatab ära. Tsiteerides klassikuid " No krt, see mäng on katki"
10 minutid mängu...crash, 15-20 minutit mängu Game disconnected jne. Mitte, et ma midagi halvast ütleks aga kui tõesti oleks pidanud raha selle eest välja käima antud staadiumis oleks suht kuri.
Mängi ise on, novot ei oskagi öelda, pole nagu eriti mängida saanud =P Pilt oli vähemalt ilus =)
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
17.12.2013 00:52:47
|
|
|
JAH, ei taha mängu maha teha jne. Aga nüüd on mäng RIKKIS (vähemalt minu puhul)! Loodame, et saavad korda. Enne patchi oli minul 100x vähem probleeme. Fps on kukkunud ja video setingutega on midagi täitsa valesti.
hoolimata sellest, et suudan saavutada fps kogu aeg yle 60-e on mingid "tropid" sees. Mäng on mitmeid kordi täna kokku jooksnud, mida ta varem tegi ylimalt harva.
Lisaks köigele on hitreg nüüd tuksis. Ega nad nüüd ometi network smoothi pole segamini ajanud? Enne oli 0 ja köik ok, enam ei. network 20, hitreg selgelt parem ja seda kolmes erinevas serveris! äki see ka nüüd tagurpidi kurram, ei imestaks yldse.
Ootus on lollide lootus. Ootame, ning loodame, et korda saavad.
edit. Vötab vanduma!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
17.12.2013 01:38:29
|
|
|
| Huvitav miks iga uue patchiga asi siis halvemaks läheb? Neid vist nüüd päris mitu järjest välja lastud jah?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
17.12.2013 01:48:08
|
|
|
Mul küll midagi muutunud pole.
Isegi paremaks on läinud.
Enam ei tekki imelikku pausi kui vastasega vastamisi olen ning mõlemad üksteist lasevad.
Ju nad tõmbasid need nn.skillid maha ,et jooksed mööda mappi ringi ja keegi sulle pihta ei saa või lased vabalt kopteriga ringi ja ükski Igla kummalisel kombel ei jõuagi kopterile järele.
Hakka või mõtlema ,et mingi jumal oled Multiplayer netimängus
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.12.2013 01:55:24
|
|
|
| SABOT shell nüüd peale patchi küll jumalast mõttetu - drop on nagu tava shellil.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
17.12.2013 02:17:00
|
|
|
Dave20, päris nii see asi ei ole, et iga korraga köik hullemaks läheb. Midagi on ikka ära ka tehtud. Kahjuks aga tundub, et iga uus patch on nagu lotoga mängimine. Kellelgi asi paraneb ja vastupidi. Aega vötab aega, küll asja saab!
Mönel mängijal selle "lotoga" ei vedanud : http://www.youtube.com/watch?v=T0yMt1i-pWI
viimati muutis Avot 17.12.2013 02:23:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
17.12.2013 02:19:26
|
|
|
| See on see, et käivad foorumis vingumas see on liiga tuge ja see on liiga tugev jne... eks siis nerfitakse neid asju. Pärast käi lihtsalt ringi nagu oleks telliskivi käes.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
17.12.2013 07:38:35
|
|
|
heretic666, mõtlesin ja et no enam üldse kuidagi pihta ei saa pika maa peale. Litt käis kogu aeg enne tanki ära.
Aga jah pärast pättsi on mäng nagu vanasti. Diretcx error pärast igat vägevamat äktsionit. Tegelt madina aeg just. Ja kui seda ei tule siis pärast roundi .exe stopped ikka.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.12.2013 09:50:18
|
|
|
| Revan kirjutas: |
On küll aga vaata päriselus ei ole nii, et kui baasile lähedale tuled et hakkab aeg maha tiksuma ja siis lihtsalt ära sured. Kui AA tuleb baasist välja siis pole hullu aga hetkel AA on liiga OP. Kui muud midagi siis vähemalt tuleks AA range nerfida. |
Siis sa võtad tanki näiteks endale.
Dragon Passis on F/G pool olev baas väga hästi tanki ja ifv'ga tabatav.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.12.2013 10:56:09
|
|
|
No selle eest minul ei õnnestu enam üldse mängida, nagu see "death screen" tuleb, on stopped working ja DirectX error
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
17.12.2013 10:59:48
|
|
|
| Kõik mu maised hädad lõpetas format c ja clean install win7 + uusimad driverid. Mäng töötab nagu muiste, pole mingit "stop working" ega "dissconnected" vms veateadet enam kohanud. Ma ei tea kas see midagi mõjutab, aga ainuke installitud mäng on BF4.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
17.12.2013 11:05:34
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Ma vist 1 väheseid, kes peale patchi eile terve õhtu ilma crashideta pani. Ega ennegi neid väga tihti ei olnud. |
Ma võin ka julgelt tunnistada, et mul on iga patchiga aina paremaks läinud. Surma animatsioonid ja killcami peale üleminek on ainult eilse patchiga kuidagi imelikuks tehtud, nagu nende kahe vahel oleks lag tekkinud vms.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
17.12.2013 11:14:15
|
|
|
Kala, ATV ja kopter?
Pole mõtet sinuga vaielda, sa asjast ei tundu teadvat. Päris koba AA vastu oled siis mänginud, kui kopteriga või ATV-ga maha saad.
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
17.12.2013 11:31:43
|
|
|
lauri23, lennukiga totter ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
17.12.2013 12:48:42
|
|
|
LKits, kui keegi nii ytleb ja on tösiselt sellel arvamusel : "Eesti riik on perse kukkunud ja valitsus tuleks välja vahetada!" siis riigist välja saatmine on ju kerge karistus Varasemas minevikus ja ka praegu paljudes riikides, see on riigi vastu ylesse öhutamine. Tunnistatakse riigi vaenlaseks, pannakse kinni või lastakse yldse maha. Ja mida teeb inime riigi kodakondsusega, kui riik ei meeldi?
Ikka välja ja jutt lyhike.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
17.12.2013 12:50:41
|
|
|
AA on täpselt paras hetkel. Lennukid ligi ei saa, samas soomukiga, tankiga, jala on nagu kott pussu.
See on juba teistpidi haige, kui lihtsalt passida üht ja sama aparaati. Eks ta ole maitse asi, aga pole vaja vinguda ka pidevalt, et nerfige seda ja toda. Ilma AA-ta lõppeks mõnel mehel kõik raundid 50-0.
See, et mingid udud oma baasis istuvad AA-ga, on juba teine teema. HV-s saab selle eest kicki.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
17.12.2013 12:57:47
|
|
|
| LKits kirjutas: |
See, et mängus teisi mängijaid sõimatakse on küll ebameeldiv, aga kammoon - kas tõesti peab suruma tsensuuri peale tuues ettekäändeks HV maine laimamise?
Et, kui inimene tänaval ütleb "Eesti riik on persekukkunud ja valitsus tuleks välja vahetada!" siis peaks tolle inimese Eesti Vabariigist välja viskama?
Meenutab ajaloos õpitud valitsemise vormi, mis meil mitte väga kaua aega tagasi eksisteeris... |
Ei vaata siin on asi teistmoodi. Pohmakas tegi serveri ja et oleks eesti inimesele kodumaisem nimi, mis oleks äratuntav lisaks, et foorumi kasutajad leiaksid kergelt serveri sai ta Tanelilt loa kasutada HV nime selles. Kuna aga HV ise ei oma ega halda seda serverit ja pole serveri juhtimise ja adminimisega kuidagitmoodi seotud, sellepärast me tahamegi, et inimesed ei hakaks üldistama kohe vaid oma muredega pöörduks kindla kasutaja poole. Samamoodi võiks igas avariis, kus BMW auto osalenud süüdistada, et bemm sitt auto, mitte juht selle roolis kes näiteks reaalselt olukorra põhjustas.
Lisaks see eelmine bannide laine mis siin üleeile oli, ma olen serveris toimuva chat loge lugenud ja see, mis osade VGC tage kandvate tegelaste poolt oli öeldud, lisaks veel mõne kõrvalise tegelase öeldu oli lihtsalt labane ja ei puudutanud absoluutselt mitte mängijaid kelle vastu neil midagi öelda oli, vaid oligi otseselt HV poole suunatud, niiet siin olukorras ei olnud meie poolt millegi taha peitmine.
VGC poole pealt lisan veel, et ka näiteks eile sai ühe VGC inimesega koos mängitud ja mitte mingeid probleeme polnud. Inimene lihtsalt mängis, vahepeal uuris mis meil toimunud on ning sai meie poolt korraliku põhjenduse asjadele millega tundub, et jäi ka rahule. Inimene oli normaalne mitte ei läbutsenud ja nõmetsenud nagu osad, paraku osadel tundub et puudub elementaarne haritus, et kuidas tuleks avalikkuses käituda. Võin julgelt öelda, et kui mõni HV tagi kandev inimene samamoodi käituks ja hakaks lihtsalt ei millegi peale ropendama ja sõimama kõiki, siis saaks sama karistuse.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
17.12.2013 13:08:53
|
|
|
See mitte premium inimestele on ju eraldi ostetav dlc mitte ei saa tasuta selle uuenduse.
Ma panin patchi peale bf4-l aga pole mängind ja nende kokku jooksmistega kursis.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
17.12.2013 13:09:43
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
See mitte premium inimestele on ju eraldi ostetav dlc mitte ei saa tasuta selle uuenduse.
Ma panin patchi peale bf4-l aga pole mängind ja nende kokku jooksmistega kursis. |
EU Standard Editioniga tuli kaasa tasuta China Rising.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.12.2013 13:10:43
|
|
|
| Jälle updated...
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
17.12.2013 13:12:54
|
|
|
No see on ikkagi Edition. Ilma editionita on ostetav.
Mille krt pärast sinna battlelog-i ei saa minna ja mängu mängida?
See on üks põhjusi miks ma vihkan browseri kaudu mängu minna. Miks ei või olla nii nagu vanasti, avasid mängu ja mängisid. Nüüd pead läbi imeversioonide mängu minema ja alati kui tahad mängida, sa lihtsalt ei saa, kuna web on mingi update või ddos attack all või mida iganes probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
17.12.2013 13:32:57
|
|
|
Võiks küll lisada jah, oleks kohe HV's mängimas.
Battlelog back up.
BATTLELOG WILL BE DOWN FOR MAINTENANCE STARTING 2013-12-17 11:45 (UTC+2) AND RUNNING FOR 45 MINUTES. DURING THIS TIME, BATTLELOG WILL BE DOWN. IF YOU'RE ALREADY ON A SERVER, YOU CAN CONTINUE PLAYING.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
17.12.2013 13:41:32
|
|
|
Selle maintenance tegemiseks võiksid nad teha siis ka eraldi variandi kuidas mängu ligi saada, kui mängus sees oled ja mängida saad.
Tehku oma maintenance mis ajal tahes, aga nii et see ei segaks kasutajatel mängimist või mängule ligipääsu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
17.12.2013 13:43:39
|
|
|
| Jah tänase jooksul tulevad ka China Rising mapid uuesti HV serveri maplisti. Kui pohmakas ei lisa, siis lisan ise kui koju jõuan u. 17:30.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
17.12.2013 13:47:50
|
|
|
CR kaardid on map rotationis sees nüüdsest.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
17.12.2013 13:50:53
|
|
|
neli poool giga
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
17.12.2013 14:02:31
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| CR kaardid on map rotationis sees nüüdsest. |
Tubli...Nüüd tee enda arvutile format c: ja clean win7 install ning saad ka uuesti mängida, siin keegi ennem kirjutas et see lahendas kõik vead...pohmakale peab vast sama soovitama
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
17.12.2013 14:22:49
|
|
|
| Revan kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| CR kaardid on map rotationis sees nüüdsest. |
Tubli...Nüüd tee enda arvutile format c: ja clean win7 install ning saad ka uuesti mängida, siin keegi ennem kirjutas et see lahendas kõik vead...pohmakale peab vast sama soovitama  |
Hui viitsin
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
17.12.2013 14:27:11
|
|
|
| format C, on ka minul aidanud (veidi).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|