Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:14:20 vasta tsitaadiga

Soovitan ypool.net ise kaevandasin seal protosharet. Koeramünt ka olemas nüüd seal.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:16:17 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
The_Boss, aga coinedupis ongi ju exchange rate FREE ?


On küll, jah, aga ostjaid/müüjaid tundub, et on liiga vähe...

LTC/BTC vahetus põhimõtteliselt seisab.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:17:16 vasta tsitaadiga

Ebays kurat nõudlus ikka suur.
http://www.ebay.co.uk/itm/250-000-DOGECOIN-cryptocurrency-not-Bitcoin-/181281499000?pt=US_World_Coins&hash=item2a35382778
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:21:49 vasta tsitaadiga

Kurat peaks kh sinna müüki lükkama või icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:22:52 vasta tsitaadiga

Aista kirjutas:
Sai täna Shappire 270X Dual-X ligi võetud. Stock kelladel (tuum 1070 ja mälu 1400) 330-345K, kaevandan Dogecoine webxass's. Temperatuur püsib 60C ligi, kuid puhurite heli puudutab ka kõrvu (mitte küll kõige hullem).


Sellepärast ma võtsingi sapphire vapor-x 270x kaardi. Hämmastavalt vaikne ja tiksub stabiilselt 468khs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.12.2013 23:25:44 vasta tsitaadiga

Krt peab ka vist paarsada tuhat ebay-sse viskama icon_smile.gif Mul juba mingi 60€ litecoini eest ootab paypalis, et vabaks lastaks, mingi paarsada euri lisaks oleks täitsa tore icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:28:29 vasta tsitaadiga

Aista, hangi sapphire trixx ning seadista seal fan käsitsi.
Mul 7870 laseb kh by default nagu tolmuimeja. Seal aga 2x kiirust maha tõmmatud. Kaart 64 kraadi ja fan 35% (by default laseks juba 60% juures)

eltso kirjutas:
Krt peab ka vist paarsada tuhat ebay-sse viskama icon_smile.gif Mul juba mingi 60€ litecoini eest ootab paypalis, et vabaks lastaks, mingi paarsada euri lisaks oleks täitsa tore icon_smile.gif
Müüsid ebays LTC? Palju seal tasud üldse on?

EDIT: sexcoini on keegi kaevandanud? icon_biggrin.gif
http://lavapit.lavajumper.com/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.12.2013 23:52:48 vasta tsitaadiga

salatoimik, no mina teenisin umbes 35€ 1ltc, tasud põhimõtteliselt null, aga seal 21 päeva aega kuniks paypal sulle raha vabaks laseb.

Hehee, mida lakki, leidsin fastpoolist kaks blokki järjest oma lahja HR-ga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:58:34 vasta tsitaadiga

Naljakas on jälgida, kuidas hinnad hüppavad üles-alla icon_biggrin.gif
Hetkel jällegi "halvad" uudised Hiinast põhjuseks.

Seal hullemat sorti paanika lahti ja hind on 600 taala kanti langenud. Vaadates seda, kui hullult ka kõik teised keskkonnad reageerivad, siis ilmselgelt on väga palju spekulante tegutsemas. icon_lol.gif

http://www.coindesk.com/china-bans-payment-companies-working-bitcoin-exchanges-sources-claim/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:58:37 vasta tsitaadiga

Panin ka tähele seda, nii väike ajavahemik ka leiul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:59:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui kindel see tõusu teema üldse on?

Kindlat ei ole siin maamunal midagi. Eks see üks usu värk ole. Mina usun icon_smile.gif

väga segased ajad on, tuleb tegeleda enese harimisega nagu ütlevad investorid, alles siis saab teha investeeringuid. Bitcoin on ühel pulgal kõigi teiste investeerimis toodetega, et vältida psühholoogilist traumat ja sellest tulenevat ohtu elule tuleks enne bitcoini ostmist endale öelda ja küsida kas ollakse valmis 100% kaotuseks.

Dogecoin jas ellised uued tunduvad huvitavad saaks isegi vast sülearvuti gpuga kaevandada varanduse kokku, aga see vaid spekulatsioon

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 17.12.2013 00:28:05, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 00:00:05 vasta tsitaadiga

Ebays mina küll müüa ei julge. Seal sadu scamme selle virtuaalrahade müügiga. Paypal return funds FTW.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.12.2013 00:01:21 vasta tsitaadiga

Mul hakkab uus kaart vaikselt saabuma ja asi läheb kriitiliseks, sest raiserit ei ole, seega ma arvan, et keegi peab nüüd kodus tinutama seda hakkama ja mulle müüma icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:04:18 vasta tsitaadiga

Keegi lahti viitsib seletada, kuidas täpsemalt see Hiina otsus nüüd BTC mõjutab nii short term kui ka long run?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:07:08 vasta tsitaadiga

eltso, Praegu on foorumis müügis raisereid imo.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=594813&highlight=

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 17.12.2013 00:07:24 vasta tsitaadiga

Kes ebays mässata ei viitsi siis võib mulle otse pakkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:11:20 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Keegi lahti viitsib seletada, kuidas täpsemalt see Hiina otsus nüüd BTC mõjutab nii short term kui ka long run?


Päris segane lugu selle Hiinaga.
Kellelgi hiinlasest tuttavat on? Need uudised on kahtlase väärtusega kohati.

Saan aru, et Hiina üritab sama teha, mis USA. Tahab saada ülevaadet, et kes nende coinidega ikka kauplevad jne. Et kogu raha liigutamine bitcoini käiks läbi pankade ja oleks neil silme ees. Otseselt midagi jubedat sellest küll ei osanud välja lugeda..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.12.2013 00:12:55 vasta tsitaadiga

braien334, tänud, seal ainult 16x-16x, mul oleks vaja 1x-16x icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:21:52 vasta tsitaadiga

Hiinaga on segased lood. Ega enne vist targemaks ei saa kui valitsus selgitava avaldusega välja tuleb.

http://www.coindesk.com/bitcoin-china-statement-interpretation/
http://www.coindesk.com/china-bans-payment-companies-working-bitcoin-exchanges-sources-claim/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:23:38 vasta tsitaadiga

Mis op süsteemi 5 kaardi puhul kõige mõttekam oleks kasutada et need ja ühel mobol toimiksid?

Kogemustest ehk keegi räägib?

Win7 jääb hätta?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:26:24 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
xonix kirjutas:
Keegi lahti viitsib seletada, kuidas täpsemalt see Hiina otsus nüüd BTC mõjutab nii short term kui ka long run?


Päris segane lugu selle Hiinaga.
Kellelgi hiinlasest tuttavat on? Need uudised on kahtlase väärtusega kohati.

Saan aru, et Hiina üritab sama teha, mis USA. Tahab saada ülevaadet, et kes nende coinidega ikka kauplevad jne. Et kogu raha liigutamine bitcoini käiks läbi pankade ja oleks neil silme ees. Otseselt midagi jubedat sellest küll ei osanud välja lugeda..


Mul vend elab hiinas ja rääkis et pole kuulnudki pmst sellest virtuaalvaluuta buumist. Aga samas hiina on üsna suur ja lai, mõni % tegelasi võib juba maailmaturul laineid lüüa.


Kas kõrge querytime tõmbab saadavate coinide hulka maha? fast-poolis näitab mul mingeid imenumbreid vahepeal - 60000ms näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 00:28:34 vasta tsitaadiga

Over one hundred!

Current Difficulty 101.6656062

thumbs_up.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:30:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Over one hundred!

Current Difficulty 101.6656062

thumbs_up.gif


faaaaak. FTC, siit me tuleme. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.12.2013 00:30:10 vasta tsitaadiga

Mis sa rõõmustad, see on paha ju icon_sad.gif aina kauem tulevad ja hind ka aina langeb.
Kristoferr kirjutas:
Over one hundred!

Current Difficulty 101.6656062

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 00:35:18 vasta tsitaadiga

Ma ei rõõmusta, aga see "jackpot for everyone" ei saanud jätkuda. Oleks olnud pehmeltöeldes imelik.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:38:05 vasta tsitaadiga

Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:42:05 vasta tsitaadiga

mis te siin 500 euroseid madala hashiga kaarte ostate, keegi müüb 30ghash asic minerit ostas odavalt icon_lol.gif https://www.osta.ee/bfl-little-single-30-ghs-bitcoin-asic-miner-43212559.html
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:43:11 vasta tsitaadiga

teretalv, sellega sa kaevandad vaid bitcoini ja veel miski paari coini. Litecoini, dogecoini jne sa sellega ei kaevanda.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:43:59 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
mis te siin 500 euroseid madala hashiga kaarte ostate, keegi müüb 30ghash asic minerit ostas odavalt icon_lol.gif https://www.osta.ee/bfl-little-single-30-ghs-bitcoin-asic-miner-43212559.html


Anna andeks, aga ega Sa sellest teemast siiski suuremat ei taipa? icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:57:16 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada?

Mul siin http://doge.cryptopool.it/ sama jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:58:41 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus kirjutas:
yerba kirjutas:
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada?

Mul siin http://doge.cryptopool.it/ sama jama.


Kui aus olla, siis ma seda pooli nimetasingi perversseks.. icon_cool.gif
ehk siis seal on mul sama probleem. 100k doget passivad niisama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:04:05 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
mis te siin 500 euroseid madala hashiga kaarte ostate, keegi müüb 30ghash asic minerit ostas odavalt icon_lol.gif https://www.osta.ee/bfl-little-single-30-ghs-bitcoin-asic-miner-43212559.html


See masin on vaid BTC kaevamiseks, lisaks veel üpris kalli hinnaga teine..
Aga kui on usku BTC-sse, siis alustamiseks oleks täitsa okei icon_biggrin.gif Kuigi jah.. BFL on jubeda mainega - ei ole põhjalikult uurinud nende tooteid, sest tellida küll sealt ei julgeks

Inimese käest otse osta oleks veidi teine asi. Aga jah.. Hetkeseisuga põhimõtteliselt 5 korda kallim 1GH hind tuleb (aga ju siis kohe kätte saamisel on ka oma hind icon_rolleyes.gif ).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:09:40 vasta tsitaadiga

See masin on oma aja ära elanud - ehk siis ei teeni enam enam BTCd kaevandades tagasi.
Miks muidu müüks keegi kuldmune munevat hane?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 01:14:37 vasta tsitaadiga

Teoretiseerime.
LTC = kokku 84miljonit münti.
DOGE = kokku 100 miljardit münti.
Oletame, et DOGE saab sama popiks kui LTC (mis on üsna tõenäoline), siis ajapikku võiks DOGE hind kasvada sarnasele tasemele.
Hetkel maksab 1 DOGE 0.00024$. Kui võtame kursiks .3 BTC = 1M DOGE ja 1BTC = 800$.
Hetkel maksab 1 LTC umbes 30$
Kuna DOGE on kokku 1190 korda rohkem kui LTC, siis sama populaarsuse juures võiks 1 DOGE maksta 30:1190=0,025$ ehk umbes 100 korda rohkem kui hetke hind.

Ah neid unistusi. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:15:14 vasta tsitaadiga

Ma usun, et tagasi teeniks, aga mitte niipea. ~3 kuud parimal juhul.

Eriliselt kuldmune enam ei mune, aga vähemalt saab sellest hullusest osa icon_razz.gif
(ise küll ei ostaks icon_rolleyes.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 17.12.2013 01:25:25 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
LaC3rtosus kirjutas:
yerba kirjutas:
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada?

Mul siin http://doge.cryptopool.it/ sama jama.


Kui aus olla, siis ma seda pooli nimetasingi perversseks.. icon_cool.gif
ehk siis seal on mul sama probleem. 100k doget passivad niisama.


Mul ka seal mingi osa saamata, aga probleem on selles, et pole ka ühtegi blocki peale varahommikut sisse kantud, isegi mitte uncormirmed, seega serveri vea pärast põhjustatud. Kui tööle hakkab korralikult, peaks ikkagi kätte saama. Ma igastahes loodan veel!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:30:49 vasta tsitaadiga

Sexcoini on kh hetkel hea 2x kasulikum kaevandada kui LTC
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 02:28:46 vasta tsitaadiga

bitcoini ostjatest saab nii mõnegist targem inimene tänu oma raha kaotamisele läbi bitcoini mulli, see inimene on vihane nii enda kui teiste peale kes seda mulli ette näha ei osanud, ta hakkab uurima psühholoogiat kuidas inimesed reageerivad, nad avastavad mis asi on soovmõtlemine, kognitiivne dissonants, platseebo efekt, suurima lolli teooria jne. Neist saavad investorid kes näevad läbi keerulisi algorütme mis põhinevad psühholoogial, mida suuremat pilti näed ja näha tahad seda suuremaks muutuvad sinu skillid.
Samamoodi ka kulla hinna langsue puhul see tootis uusi inimesi juurde, targemaid kes maksid kooliraha, küll vastu tahtmist aga nad said targemaks.
Samamoodi ka inimesed kes koondati finantskriisi tekkimise ajal, nad otsisid vihaga vastuseid ja inimesi kes on vastutavad, sest nende töötahe ei ole vähenend, seega keegi peab reaalselt vastutama, nad said targemaks nad ühinesid ja neil on nüüd suurem jõud ja tarkus kui kunagi varem.
Kokkuvõttes 1+1=2 mitte 3

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 02:36:34 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
bitcoini ostjatest saab nii mõnegist targem inimene tänu oma raha kaotamisele läbi bitcoini mulli, see inimene on vihane nii enda kui teiste peale kes seda mulli ette näha ei osanud, ta hakkab uurima psühholoogiat kuidas inimesed reageerivad, nad avastavad mis asi on soovmõtlemine, kognitiivne dissonants, platseebo efekt, suurima lolli teooria jne. Neist saavad investorid kes näevad läbi keerulisi algorütme mis põhinevad psühholoogial, mida suuremat pilti näed ja näha tahad seda suuremaks muutuvad sinu skillid.
Samamoodi ka kulla hinna langsue puhul see tootis uusi inimesi juurde, targemaid kes maksid kooliraha, küll vastu tahtmist aga nad said targemaks.
Samamoodi ka inimesed kes koondati finantskriisi tekkimise ajal, nad otsisid vihaga vastuseid ja inimesi kes on vastutavad, sest nende töötahe ei ole vähenend, seega keegi peab reaalselt vastutama, nad said targemaks nad ühinesid ja neil on nüüd suurem jõud ja tarkus kui kunagi varem.
Kokkuvõttes 1+1=2 mitte 3


mulle samas meeldib lotot mängida, AGA samal ajal ka riske hajutada (aktsiad, fondid, kuld/hõbe ja nüüd siis ka krüptovaluutad).

E: mitte et ma rikkaks püüaks saada coinidega, kuid kindlasti jätan mingi osa erinevaid valuutasid pikemaks perioodiks seisma, kui pillid kotti löön.


viimati muutis henri123 17.12.2013 02:37:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 17.12.2013 02:37:28 vasta tsitaadiga

Mida sa just kirjutasid.

kopp.gif

teretalv kirjutas:
..... see tootis uusi inimesi juurde, ....


Sinu maailmas toodetakse juba inimesi ka. Tule pähkel appi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 07:16:59 vasta tsitaadiga

Heh, doge difficulty 110 peale läinud.

Doge hind icon_lol.gif


Aina paremaks läheb, päris palju rikkaid inimesi maailmas juures icon_lol.gif


_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 07:28:59 vasta tsitaadiga

Kus te doge bitcoiniks või litecoiniks teete?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 07:43:16 vasta tsitaadiga

kjaups, coined up
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 17.12.2013 08:41:39 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Aina paremaks läheb, päris palju rikkaid inimesi maailmas juures icon_lol.gif


"Rikkaid". Raha ei kasva puu otsas.
Viimase tehingu tükihind ei näita tegelikku hinda, millega keegi oma 500k coini maha saab müüa...
Kuskil peab olema reaalselt see inimene, kes selle raha ka välja käib, nende eest. Neid inimesi ei ole olemas.

On mingi väike grupp spekulante, kes ostavad 1 või 2 coini $6 tükk ja vastav vigane algoritm arvutab selle järgi kogu market capi $40 miljardi dollari peale... icon_lol.gif

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 08:53:40 vasta tsitaadiga

$ 0.0002, samas seisus tagasi, kus eile vahepeal oli, kas nüüd siis liigume tagasi üles?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.12.2013 09:09:13 vasta tsitaadiga

Krt te siin naersite raiseri 20€ hinna üle. Ebays hetkel EU kõige odavam 1x-16x raiser koos transaga 30€ icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.12.2013 09:23:17 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Krt te siin naersite raiseri 20€ hinna üle. Ebays hetkel EU kõige odavam 1x-16x raiser koos transaga 30€ icon_eek.gif

videokad ka järelturul väga naljaka hinnaga icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.12.2013 09:26:38 vasta tsitaadiga

Videote hinnad on normaalsed, sest neid ei ole võtta, aga krt need riserid, mingid väiksed mõttetud junnid, neid võiks ju isegi juppidest kokku tinutada, kui vaid vahendeid oleks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 09:38:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Viimase tehingu tükihind ei näita tegelikku hinda, millega keegi oma 500k coini maha saab müüa...
Kuskil peab olema reaalselt see inimene, kes selle raha ka välja käib, nende eest. Neid inimesi ei ole olemas.
On mingi väike grupp spekulante, kes ostavad 1 või 2 coini $6 tükk ja vastav vigane algoritm arvutab selle järgi kogu market capi $40 miljardi dollari peale...



ja ma mõtlesin, et kas ma olen ainukene kes seda väikest detaili tähele paneb selles hulluses

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 09:48:06 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Krt te siin naersite raiseri 20€ hinna üle. Ebays hetkel EU kõige odavam 1x-16x raiser koos transaga 30€ icon_eek.gif


Haha. Paistab ,et kõik normaalsed riser kaabli pakkujad on tühjaks ostetud icon_lol.gif .

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.