|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
16.12.2013 23:14:20
|
|
|
Soovitan ypool.net ise kaevandasin seal protosharet. Koeramünt ka olemas nüüd seal.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
16.12.2013 23:16:17
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| The_Boss, aga coinedupis ongi ju exchange rate FREE ? |
On küll, jah, aga ostjaid/müüjaid tundub, et on liiga vähe...
LTC/BTC vahetus põhimõtteliselt seisab.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 23:21:49
|
|
|
Kurat peaks kh sinna müüki lükkama või
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
16.12.2013 23:22:52
|
|
|
| Aista kirjutas: |
| Sai täna Shappire 270X Dual-X ligi võetud. Stock kelladel (tuum 1070 ja mälu 1400) 330-345K, kaevandan Dogecoine webxass's. Temperatuur püsib 60C ligi, kuid puhurite heli puudutab ka kõrvu (mitte küll kõige hullem). |
Sellepärast ma võtsingi sapphire vapor-x 270x kaardi. Hämmastavalt vaikne ja tiksub stabiilselt 468khs
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.12.2013 23:25:44
|
|
|
Krt peab ka vist paarsada tuhat ebay-sse viskama Mul juba mingi 60€ litecoini eest ootab paypalis, et vabaks lastaks, mingi paarsada euri lisaks oleks täitsa tore
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 23:28:29
|
|
|
Aista, hangi sapphire trixx ning seadista seal fan käsitsi.
Mul 7870 laseb kh by default nagu tolmuimeja. Seal aga 2x kiirust maha tõmmatud. Kaart 64 kraadi ja fan 35% (by default laseks juba 60% juures)
| eltso kirjutas: |
Krt peab ka vist paarsada tuhat ebay-sse viskama Mul juba mingi 60€ litecoini eest ootab paypalis, et vabaks lastaks, mingi paarsada euri lisaks oleks täitsa tore  |
Müüsid ebays LTC? Palju seal tasud üldse on?
EDIT: sexcoini on keegi kaevandanud?
http://lavapit.lavajumper.com/
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.12.2013 23:52:48
|
|
|
salatoimik, no mina teenisin umbes 35€ 1ltc, tasud põhimõtteliselt null, aga seal 21 päeva aega kuniks paypal sulle raha vabaks laseb.
Hehee, mida lakki, leidsin fastpoolist kaks blokki järjest oma lahja HR-ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 23:58:37
|
|
|
| Panin ka tähele seda, nii väike ajavahemik ka leiul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
16.12.2013 23:59:21
|
|
|
| tsitaat: |
Kui kindel see tõusu teema üldse on?
Kindlat ei ole siin maamunal midagi. Eks see üks usu värk ole. Mina usun icon_smile.gif
|
väga segased ajad on, tuleb tegeleda enese harimisega nagu ütlevad investorid, alles siis saab teha investeeringuid. Bitcoin on ühel pulgal kõigi teiste investeerimis toodetega, et vältida psühholoogilist traumat ja sellest tulenevat ohtu elule tuleks enne bitcoini ostmist endale öelda ja küsida kas ollakse valmis 100% kaotuseks.
Dogecoin jas ellised uued tunduvad huvitavad saaks isegi vast sülearvuti gpuga kaevandada varanduse kokku, aga see vaid spekulatsioon
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
viimati muutis teretalv 17.12.2013 00:28:05, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.12.2013 00:01:21
|
|
|
Mul hakkab uus kaart vaikselt saabuma ja asi läheb kriitiliseks, sest raiserit ei ole, seega ma arvan, et keegi peab nüüd kodus tinutama seda hakkama ja mulle müüma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
17.12.2013 00:04:18
|
|
|
| Keegi lahti viitsib seletada, kuidas täpsemalt see Hiina otsus nüüd BTC mõjutab nii short term kui ka long run?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
17.12.2013 00:07:24
|
|
|
| Kes ebays mässata ei viitsi siis võib mulle otse pakkuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
17.12.2013 00:11:20
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Keegi lahti viitsib seletada, kuidas täpsemalt see Hiina otsus nüüd BTC mõjutab nii short term kui ka long run? |
Päris segane lugu selle Hiinaga.
Kellelgi hiinlasest tuttavat on? Need uudised on kahtlase väärtusega kohati.
Saan aru, et Hiina üritab sama teha, mis USA. Tahab saada ülevaadet, et kes nende coinidega ikka kauplevad jne. Et kogu raha liigutamine bitcoini käiks läbi pankade ja oleks neil silme ees. Otseselt midagi jubedat sellest küll ei osanud välja lugeda..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.12.2013 00:12:55
|
|
|
braien334, tänud, seal ainult 16x-16x, mul oleks vaja 1x-16x
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
17.12.2013 00:23:38
|
|
|
Mis op süsteemi 5 kaardi puhul kõige mõttekam oleks kasutada et need ja ühel mobol toimiksid?
Kogemustest ehk keegi räägib?
Win7 jääb hätta?
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
17.12.2013 00:26:24
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
| xonix kirjutas: |
| Keegi lahti viitsib seletada, kuidas täpsemalt see Hiina otsus nüüd BTC mõjutab nii short term kui ka long run? |
Päris segane lugu selle Hiinaga.
Kellelgi hiinlasest tuttavat on? Need uudised on kahtlase väärtusega kohati.
Saan aru, et Hiina üritab sama teha, mis USA. Tahab saada ülevaadet, et kes nende coinidega ikka kauplevad jne. Et kogu raha liigutamine bitcoini käiks läbi pankade ja oleks neil silme ees. Otseselt midagi jubedat sellest küll ei osanud välja lugeda.. |
Mul vend elab hiinas ja rääkis et pole kuulnudki pmst sellest virtuaalvaluuta buumist. Aga samas hiina on üsna suur ja lai, mõni % tegelasi võib juba maailmaturul laineid lüüa.
Kas kõrge querytime tõmbab saadavate coinide hulka maha? fast-poolis näitab mul mingeid imenumbreid vahepeal - 60000ms näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
17.12.2013 00:30:04
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Over one hundred!
Current Difficulty 101.6656062
 |
faaaaak. FTC, siit me tuleme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.12.2013 00:30:10
|
|
|
Mis sa rõõmustad, see on paha ju aina kauem tulevad ja hind ka aina langeb.
| Kristoferr kirjutas: |
Over one hundred!
Current Difficulty 101.6656062
 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.12.2013 00:38:05
|
|
|
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
17.12.2013 00:42:05
|
|
|
mis te siin 500 euroseid madala hashiga kaarte ostate, keegi müüb 30ghash asic minerit ostas odavalt https://www.osta.ee/bfl-little-single-30-ghs-bitcoin-asic-miner-43212559.html
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.12.2013 00:43:11
|
|
|
teretalv, sellega sa kaevandad vaid bitcoini ja veel miski paari coini. Litecoini, dogecoini jne sa sellega ei kaevanda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.12.2013 00:43:59
|
|
|
Anna andeks, aga ega Sa sellest teemast siiski suuremat ei taipa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
17.12.2013 00:57:16
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada? |
Mul siin http://doge.cryptopool.it/ sama jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.12.2013 00:58:41
|
|
|
| LaC3rtosus kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada? |
Mul siin http://doge.cryptopool.it/ sama jama. |
Kui aus olla, siis ma seda pooli nimetasingi perversseks..
ehk siis seal on mul sama probleem. 100k doget passivad niisama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
17.12.2013 01:04:05
|
|
|
See masin on vaid BTC kaevamiseks, lisaks veel üpris kalli hinnaga teine..
Aga kui on usku BTC-sse, siis alustamiseks oleks täitsa okei Kuigi jah.. BFL on jubeda mainega - ei ole põhjalikult uurinud nende tooteid, sest tellida küll sealt ei julgeks
Inimese käest otse osta oleks veidi teine asi. Aga jah.. Hetkeseisuga põhimõtteliselt 5 korda kallim 1GH hind tuleb (aga ju siis kohe kätte saamisel on ka oma hind ).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.12.2013 01:09:40
|
|
|
See masin on oma aja ära elanud - ehk siis ei teeni enam enam BTCd kaevandades tagasi.
Miks muidu müüks keegi kuldmune munevat hane?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
17.12.2013 01:14:37
|
|
|
Teoretiseerime.
LTC = kokku 84miljonit münti.
DOGE = kokku 100 miljardit münti.
Oletame, et DOGE saab sama popiks kui LTC (mis on üsna tõenäoline), siis ajapikku võiks DOGE hind kasvada sarnasele tasemele.
Hetkel maksab 1 DOGE 0.00024$. Kui võtame kursiks .3 BTC = 1M DOGE ja 1BTC = 800$.
Hetkel maksab 1 LTC umbes 30$
Kuna DOGE on kokku 1190 korda rohkem kui LTC, siis sama populaarsuse juures võiks 1 DOGE maksta 30:1190=0,025$ ehk umbes 100 korda rohkem kui hetke hind.
Ah neid unistusi.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
17.12.2013 01:15:14
|
|
|
Ma usun, et tagasi teeniks, aga mitte niipea. ~3 kuud parimal juhul.
Eriliselt kuldmune enam ei mune, aga vähemalt saab sellest hullusest osa
(ise küll ei ostaks )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
17.12.2013 01:25:25
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| LaC3rtosus kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Mingis perversses doge poolis on mul manual payment tehtud. Ja see pole juba 10+ tundi kohale tulnud. Ning kui järgmise panen et manual payment, siis ütleb et eelmine on ees.
Saab seda kuidagi canceldada? |
Mul siin http://doge.cryptopool.it/ sama jama. |
Kui aus olla, siis ma seda pooli nimetasingi perversseks..
ehk siis seal on mul sama probleem. 100k doget passivad niisama. |
Mul ka seal mingi osa saamata, aga probleem on selles, et pole ka ühtegi blocki peale varahommikut sisse kantud, isegi mitte uncormirmed, seega serveri vea pärast põhjustatud. Kui tööle hakkab korralikult, peaks ikkagi kätte saama. Ma igastahes loodan veel!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.12.2013 01:30:49
|
|
|
Sexcoini on kh hetkel hea 2x kasulikum kaevandada kui LTC
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
17.12.2013 02:28:46
|
|
|
bitcoini ostjatest saab nii mõnegist targem inimene tänu oma raha kaotamisele läbi bitcoini mulli, see inimene on vihane nii enda kui teiste peale kes seda mulli ette näha ei osanud, ta hakkab uurima psühholoogiat kuidas inimesed reageerivad, nad avastavad mis asi on soovmõtlemine, kognitiivne dissonants, platseebo efekt, suurima lolli teooria jne. Neist saavad investorid kes näevad läbi keerulisi algorütme mis põhinevad psühholoogial, mida suuremat pilti näed ja näha tahad seda suuremaks muutuvad sinu skillid.
Samamoodi ka kulla hinna langsue puhul see tootis uusi inimesi juurde, targemaid kes maksid kooliraha, küll vastu tahtmist aga nad said targemaks.
Samamoodi ka inimesed kes koondati finantskriisi tekkimise ajal, nad otsisid vihaga vastuseid ja inimesi kes on vastutavad, sest nende töötahe ei ole vähenend, seega keegi peab reaalselt vastutama, nad said targemaks nad ühinesid ja neil on nüüd suurem jõud ja tarkus kui kunagi varem.
Kokkuvõttes 1+1=2 mitte 3
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
17.12.2013 02:36:34
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
bitcoini ostjatest saab nii mõnegist targem inimene tänu oma raha kaotamisele läbi bitcoini mulli, see inimene on vihane nii enda kui teiste peale kes seda mulli ette näha ei osanud, ta hakkab uurima psühholoogiat kuidas inimesed reageerivad, nad avastavad mis asi on soovmõtlemine, kognitiivne dissonants, platseebo efekt, suurima lolli teooria jne. Neist saavad investorid kes näevad läbi keerulisi algorütme mis põhinevad psühholoogial, mida suuremat pilti näed ja näha tahad seda suuremaks muutuvad sinu skillid.
Samamoodi ka kulla hinna langsue puhul see tootis uusi inimesi juurde, targemaid kes maksid kooliraha, küll vastu tahtmist aga nad said targemaks.
Samamoodi ka inimesed kes koondati finantskriisi tekkimise ajal, nad otsisid vihaga vastuseid ja inimesi kes on vastutavad, sest nende töötahe ei ole vähenend, seega keegi peab reaalselt vastutama, nad said targemaks nad ühinesid ja neil on nüüd suurem jõud ja tarkus kui kunagi varem.
Kokkuvõttes 1+1=2 mitte 3 |
mulle samas meeldib lotot mängida, AGA samal ajal ka riske hajutada (aktsiad, fondid, kuld/hõbe ja nüüd siis ka krüptovaluutad).
E: mitte et ma rikkaks püüaks saada coinidega, kuid kindlasti jätan mingi osa erinevaid valuutasid pikemaks perioodiks seisma, kui pillid kotti löön.
viimati muutis henri123 17.12.2013 02:37:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
17.12.2013 02:37:28
|
|
|
Mida sa just kirjutasid.
| teretalv kirjutas: |
..... see tootis uusi inimesi juurde, ....
|
Sinu maailmas toodetakse juba inimesi ka. Tule pähkel appi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.12.2013 07:16:59
|
|
|
Heh, doge difficulty 110 peale läinud.
Doge hind
Aina paremaks läheb, päris palju rikkaid inimesi maailmas juures
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.12.2013 07:28:59
|
|
|
Kus te doge bitcoiniks või litecoiniks teete?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
17.12.2013 07:43:16
|
|
|
| kjaups, coined up
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
17.12.2013 08:41:39
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
Aina paremaks läheb, päris palju rikkaid inimesi maailmas juures |
"Rikkaid". Raha ei kasva puu otsas.
Viimase tehingu tükihind ei näita tegelikku hinda, millega keegi oma 500k coini maha saab müüa...
Kuskil peab olema reaalselt see inimene, kes selle raha ka välja käib, nende eest. Neid inimesi ei ole olemas.
On mingi väike grupp spekulante, kes ostavad 1 või 2 coini $6 tükk ja vastav vigane algoritm arvutab selle järgi kogu market capi $40 miljardi dollari peale...
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
17.12.2013 08:53:40
|
|
|
| $ 0.0002, samas seisus tagasi, kus eile vahepeal oli, kas nüüd siis liigume tagasi üles?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.12.2013 09:09:13
|
|
|
Krt te siin naersite raiseri 20€ hinna üle. Ebays hetkel EU kõige odavam 1x-16x raiser koos transaga 30€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2013 09:23:17
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Krt te siin naersite raiseri 20€ hinna üle. Ebays hetkel EU kõige odavam 1x-16x raiser koos transaga 30€  |
videokad ka järelturul väga naljaka hinnaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.12.2013 09:26:38
|
|
|
Videote hinnad on normaalsed, sest neid ei ole võtta, aga krt need riserid, mingid väiksed mõttetud junnid, neid võiks ju isegi juppidest kokku tinutada, kui vaid vahendeid oleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.12.2013 09:38:32
|
|
|
| tsitaat: |
Viimase tehingu tükihind ei näita tegelikku hinda, millega keegi oma 500k coini maha saab müüa...
Kuskil peab olema reaalselt see inimene, kes selle raha ka välja käib, nende eest. Neid inimesi ei ole olemas.
On mingi väike grupp spekulante, kes ostavad 1 või 2 coini $6 tükk ja vastav vigane algoritm arvutab selle järgi kogu market capi $40 miljardi dollari peale...
|
ja ma mõtlesin, et kas ma olen ainukene kes seda väikest detaili tähele paneb selles hulluses
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
|