Nii ta kahjuks on :/ samas nagu kordi öeldud on siis pange kirja kes mölisesid ja kui parajasti adminne juures ole siis saab tvähemalt pärast tegeleda. Teiseks asjaks see et sai üles pandud Dayz Epoch Panthera kuna oli huvi sellevastu, niiet kel soovi võib tulla proovima
ja endiselt ka muidugi töötab overwatch kes rohkem pvp soovib:
Panen Arma 2 OA Multiplayeri tööle, logod ja asjad laeb ära, kuid siis jääb must pilt ette. DayZ commanderist joinimisel saab mängu. Probleemile lahendust?
ENTREZ, DayZ serveris soovid mängida? Siis vaja launch optionsitega mod enableda. Esimeses postis on sellest juttu, kui spoilade alla viitsid kaeda _________________ Twitch.tv/allavett
ENTREZ, DayZ serveris soovid mängida? Siis vaja launch optionsitega mod enableda. Esimeses postis on sellest juttu, kui spoilade alla viitsid kaeda
No ma tahan näiteks Battle Royale't mängida, selleks ma pean expansionid peale panema, kuid ma ei saa, kuna Arma 2 OA Multiplayerit tööle panemisel, peale introt tuleb lihtsalt must pilt ette, mitte midagi muud.
// No tule taevas appi, mida see Arma korraldab. Nüüd tahtsin Arma 2 OA tööle panna, kuid viskas errori "Cannot load world 'ca chernarus chernarus.wrp'" ette ja mäng kinni
Kes see cpt spaulding on, kellel on vaja tühja koha pealt oma lapsemõõtu suuvärki rakendada? Eile tappis HV serveris mingit rahvast, ja siis kus kukkus kõvatama ja solvama. No on müstika. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Varem. Diablo 3 arenduseks läks 12 aastat ning tahaks loota, et DayZ rahvas uut rekordit püstitada ei ürita. Arvestades, et alguses hõigati välja detsember 2012, siis kuhugi 2023 peale see jääb. _________________ http://www.youtube.com/z4nn1n
Päris hea mängida nüüd armat.
Enne oli proseks x6 1100t ja fps oli mängus 25-40.
Nüüd on i3 4340 ja vsync sees ning fps koguaeg 60 :O
Ma ei uskunugi et i3 sellised tulemused näitab
Oleks pigem 14.99€ ootanud, pole miskit ju nii 0ist, lihtsalt muudetud ja lisatud asju, mida modis ei olnud võimalik, map sellegipoolest enamjaolt sama. Mängutunne peaks ja parem olema kuid, "laenatud" asju ju kuradima palju. Modi ka mängida soodsam.
sai ka tõmbama pandud, vaata hommikul kuidas jookseb
eks saab nalja veel sellega _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
nonnii esimese tund aega pelatud ja striimitud, üsna okk tundub ja jookseb ka tegelt alpha kohta kenasti, aga kuna öö hetkel ja kõik servud pimedad siis peab päeval uuesti proovida aga muidu survival on tõsine sessuhtes et kogemata leidsin suure koti ja m4 ka isegi aga söök ja jook nooo bliiinnnn kuidas ei leia miskit, homme ootan ära kui keegi saab tulla mulle verd andma vms
Uskumatult poolik ikka veel ja reaalse asjani läheb ligi pool aastat aega veel. Hetkel imo a la Epoch või Origins ikka oluliselt etemad kui vanilla standalone. Loodame, et see et alpha müüki paisati ei tähenda, et nüüd arendus kuidagi aeglasemaks muutuks.
Ei kiirusta veel ostma
igalpool korrutatakse ju üle et ÄRA OSTA et asi väga poolik et ostke aint need kes tahavad nö testimises kaasa lüüa ja bugisi leida jne, lihtsalt palju karjusid tükkaega et laske välja laske välja ju siis anti survele alla...
Uurisin ka natuke ringi uues chernos...kahju, et öö oli. Minu arust see vehkimine "relvadega" on päris huvitav. Lõin tulekustutiga ühe venna pikali siis tegin tema särgist räbalad ja lasin tal endal haava kinni siduda. Samal ajal panin tal käed raudu rabeles, mis ta rabeles, aga nii lihtne ei paistnudki olevat lahti rabeleda.
Uurisin ka natuke ringi uues chernos...kahju, et öö oli. Minu arust see vehkimine "relvadega" on päris huvitav. Lõin tulekustutiga ühe venna pikali siis tegin tema särgist räbalad ja lasin tal endal haava kinni siduda. Samal ajal panin tal käed raudu rabeles, mis ta rabeles, aga nii lihtne ei paistnudki olevat lahti rabeleda.
Ostsin ka ära, eks homme päeval saab proovida
E:/ Hah, lõin samamoodi kellelegi kuklasse tulekustutiga, ümber pöörates sain ise ka vastu vahtimist Nüüd ootan kuni pilt ette tuleb lõpuks.
Allar, mumblega mõnipäev mängu?
Sai ka 'natukene' enda very low settings 30fpsiga mängitud
Natuke sai Balotal ringi lastud, telkidest korralik gear peale ja suundusin Balotal Airstipile ja mingi AHV tõmbas M4-ga näkku
Peale seda sain lambist Novy spawni, lootisin seal natuke, panin Stary poole teele, lootisin seal maju oma pool tundi kui mitte rohkem ja peale seda NWA poole, seal nägin ühte venda, mõtlesin s*tta kah lasen maha Tõmbasin mingi 4 kuuli sisse, kukkus pikali, ei tea kas suri or not, lasen veel paar korda ja body kadus ära, ei tea kas bug or combatlog
Sai ka nüüd hommikul pool tundi pimedas ringi liigutud. K6ige hullem ei olnudki,payday on oikka k6vasti Kehvem.
Fps k6igub ka suht palju,32-60+ ja vast saab seda natukene paremKs ka,
nvidia draiverite n2ppimisega.
6htul vaatan edasi. Ja lasen ka kehva pildiga streami yles,ning mumnel
olgu rahvat t2is _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Lähen toon kodust oma arvuti linna ära kohe... _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.