Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 11:53:18 vasta tsitaadiga

vasques, Mingi aeg oli arma 2 complete collection 5,99€
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 08:50:27 vasta tsitaadiga

Mis värk nende soome keeles mölisevate soomlastega HV serveris on? kui miskit inglise keeles öelda, tuleb kohe soomekeelne mulin nende poolt otsa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 11:13:08 vasta tsitaadiga

Nii ta kahjuks on :/ samas nagu kordi öeldud on siis pange kirja kes mölisesid ja kui parajasti adminne juures ole siis saab tvähemalt pärast tegeleda. Teiseks asjaks see et sai üles pandud Dayz Epoch Panthera kuna oli huvi sellevastu, niiet kel soovi võib tulla proovima thumbs_up.gif



ja endiselt ka muidugi töötab overwatch kes rohkem pvp soovib:

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ENTREZ
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2010




sõnum 02.12.2013 22:39:09 vasta tsitaadiga

Panen Arma 2 OA Multiplayeri tööle, logod ja asjad laeb ära, kuid siis jääb must pilt ette. DayZ commanderist joinimisel saab mängu. Probleemile lahendust?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 23:36:31 vasta tsitaadiga

ENTREZ, DayZ serveris soovid mängida? Siis vaja launch optionsitega mod enableda. Esimeses postis on sellest juttu, kui spoilade alla viitsid kaeda icon_wink.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ENTREZ
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2010




sõnum 03.12.2013 17:06:07 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
ENTREZ, DayZ serveris soovid mängida? Siis vaja launch optionsitega mod enableda. Esimeses postis on sellest juttu, kui spoilade alla viitsid kaeda icon_wink.gif


No ma tahan näiteks Battle Royale't mängida, selleks ma pean expansionid peale panema, kuid ma ei saa, kuna Arma 2 OA Multiplayerit tööle panemisel, peale introt tuleb lihtsalt must pilt ette, mitte midagi muud.

// No tule taevas appi, mida see Arma korraldab. Nüüd tahtsin Arma 2 OA tööle panna, kuid viskas errori "Cannot load world 'ca chernarus chernarus.wrp'" ette ja mäng kinni
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 18:57:27 vasta tsitaadiga

Rocket seletab:
http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/153340-quick-update-for-4-december-2013/
suuur postitus, palju infi.

december round-up teema siis siin, kõik uus info liigub siia sisse.
http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/153258-december-round-up-%E0%BC%BC-%E3%81%A4-%E2%97%95-%E2%97%95-%E0%BC%BD%E3%81%A4-give-sa/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 19:46:16 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 20:03:08 vasta tsitaadiga

wtf, very nice.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 21:43:53 vasta tsitaadiga

Kes see cpt spaulding on, kellel on vaja tühja koha pealt oma lapsemõõtu suuvärki rakendada? Eile tappis HV serveris mingit rahvast, ja siis kus kukkus kõvatama ja solvama. No on müstika.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2013 22:18:42 vasta tsitaadiga

release on aastal 2029 ? või on varem loota ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 07:36:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
release on aastal 2029 ? või on varem loota ?


Varem. Diablo 3 arenduseks läks 12 aastat ning tahaks loota, et DayZ rahvas uut rekordit püstitada ei ürita. Arvestades, et alguses hõigati välja detsember 2012, siis kuhugi 2023 peale see jääb.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 10:51:56 vasta tsitaadiga

Mina usun, et tulevad veel selle aasta sees välja icon_cool.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 09.12.2013 12:23:32 vasta tsitaadiga

allavett, optimist icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 13:03:40 vasta tsitaadiga

Värske striim: http://www.twitch.tv/rocket2guns/b/487181967
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2013 12:56:55 vasta tsitaadiga

klipid striimist:

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 17:19:07 vasta tsitaadiga

Päris hea mängida nüüd armat.
Enne oli proseks x6 1100t ja fps oli mängus 25-40.
Nüüd on i3 4340 ja vsync sees ning fps koguaeg 60 :O
Ma ei uskunugi et i3 sellised tulemused näitab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:43:19 vasta tsitaadiga

SA väljas https://store.bistudio.com/dayz
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:48:56 vasta tsitaadiga

omfgggg SA
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:50:04 vasta tsitaadiga

http://dayzgame.com/buy#.Uq9ZVvQW18E
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:02:37 vasta tsitaadiga

23.99€ vähe palju pole küsitud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 16.12.2013 23:03:33 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:05:45 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
23.99€ vähe pole küsitud? icon_biggrin.gif


fixed.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:05:48 vasta tsitaadiga

Mis ma ütlesin, mehed! icon_biggrin.gif beer_yum.gif
E:
Ahjaa! Treila on päris võimas icon_cool.gif

_________________
Twitch.tv/allavett


viimati muutis allavett 16.12.2013 23:10:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:09:37 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
xonix kirjutas:
23.99€ palju pole küsitud? icon_biggrin.gif


fixed.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:11:12 vasta tsitaadiga

Oleks pigem 14.99€ ootanud, pole miskit ju nii 0ist, lihtsalt muudetud ja lisatud asju, mida modis ei olnud võimalik, map sellegipoolest enamjaolt sama. Mängutunne peaks ja parem olema kuid, "laenatud" asju ju kuradima palju. Modi ka mängida soodsam.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:11:26 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/221100/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:22:21 vasta tsitaadiga

Võtsin ligi. 24eur eest on meelelahutust pikaks ajaks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 16.12.2013 23:25:43 vasta tsitaadiga

80% ära icon_biggrin.gif täna ööse tuleb vist väike kohvi ralli teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:36:39 vasta tsitaadiga

Suve algul saadud 25€ kupong läks nagu poleks olnudki!
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:44:36 vasta tsitaadiga

known issues:
http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/153994-early-access-important-information-known-issues/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:46:49 vasta tsitaadiga

sai ka tõmbama pandud, vaata hommikul kuidas jookseb icon_biggrin.gif
eks saab nalja veel sellega icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:03:54 vasta tsitaadiga

OMG ALPHEEER icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.12.2013 00:09:43 vasta tsitaadiga

Noh päris hea, et omal ajal Arma 3 Supporter editioni ligi võtsin icon_biggrin.gif DayZ nagu maast leitud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:12:05 vasta tsitaadiga

Oo, 24€, mingu mmmi selle hinnaga, ootad aastaid siis käib jutt 15€ ja nüüd mmmm thumbs_down.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:15:30 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Oo, 24€, mingu mmmi selle hinnaga, ootad aastaid siis käib jutt 15€ ja nüüd mmmm thumbs_down.gif

Rocketi reisikulud tahavad ju ka tasumist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:19:40 vasta tsitaadiga

mis viga, glorified bf3 map pack sai ju ostetud, dayzSA nüüd ei saa? icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 00:21:51 vasta tsitaadiga

xonix, Ju vist.
Eks ootan, vaatan mõned striimid ja arvamused ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:09:53 vasta tsitaadiga

nonnii esimese tund aega pelatud ja striimitud, üsna okk tundub ja jookseb ka tegelt alpha kohta kenasti, aga kuna öö hetkel ja kõik servud pimedad siis peab päeval uuesti proovida icon_biggrin.gif aga muidu survival on tõsine sessuhtes et kogemata leidsin suure koti ja m4 ka isegi aga söök ja jook nooo bliiinnnn kuidas ei leia miskit, homme ootan ära kui keegi saab tulla mulle verd andma vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:14:49 vasta tsitaadiga

Osades serverites on päev.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crizzix
HV kasutaja
crizzix

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:24:23 vasta tsitaadiga

Uskumatult poolik ikka veel ja reaalse asjani läheb ligi pool aastat aega veel. Hetkel imo a la Epoch või Origins ikka oluliselt etemad kui vanilla standalone. Loodame, et see et alpha müüki paisati ei tähenda, et nüüd arendus kuidagi aeglasemaks muutuks.
Ei kiirusta veel ostma icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:44:36 vasta tsitaadiga

igalpool korrutatakse ju üle et ÄRA OSTA et asi väga poolik et ostke aint need kes tahavad nö testimises kaasa lüüa ja bugisi leida jne, lihtsalt palju karjusid tükkaega et laske välja laske välja ju siis anti survele alla...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.12.2013 02:03:15 vasta tsitaadiga

Uurisin ka natuke ringi uues chernos...kahju, et öö oli. Minu arust see vehkimine "relvadega" on päris huvitav. Lõin tulekustutiga ühe venna pikali siis tegin tema särgist räbalad ja lasin tal endal haava kinni siduda. Samal ajal panin tal käed raudu icon_evil.gif rabeles, mis ta rabeles, aga nii lihtne ei paistnudki olevat lahti rabeleda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 03:07:05 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Uurisin ka natuke ringi uues chernos...kahju, et öö oli. Minu arust see vehkimine "relvadega" on päris huvitav. Lõin tulekustutiga ühe venna pikali siis tegin tema särgist räbalad ja lasin tal endal haava kinni siduda. Samal ajal panin tal käed raudu icon_evil.gif rabeles, mis ta rabeles, aga nii lihtne ei paistnudki olevat lahti rabeleda.

icon_lol.gif
Ostsin ka ära, eks homme päeval saab proovida
E:/ Hah, lõin samamoodi kellelegi kuklasse tulekustutiga, ümber pöörates sain ise ka vastu vahtimist icon_biggrin.gif Nüüd ootan kuni pilt ette tuleb lõpuks.
Allar, mumblega mõnipäev mängu? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 17.12.2013 03:22:52 vasta tsitaadiga

mhhh, ma ei saanud bohemia poes mingit soodukat, kuigi supporter pack olemas, kas ei pidanud olema mingit store creditit?


A muidu, kuidas purke avada saab? Süüa tahaks hirmsasti, aga kuidagi ei leia moodust avada teisi.

--
Peeter
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 03:44:16 vasta tsitaadiga

peaks olema can opener vms eraldi=)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paukus6
HV vaatleja
Paukus6

liitunud: 26.06.2013




sõnum 17.12.2013 04:17:47 vasta tsitaadiga

Sai ka 'natukene' enda very low settings 30fpsiga mängitud icon_biggrin.gif
Natuke sai Balotal ringi lastud, telkidest korralik gear peale ja suundusin Balotal Airstipile ja mingi AHV tõmbas M4-ga näkku icon_biggrin.gif
Peale seda sain lambist Novy spawni, lootisin seal natuke, panin Stary poole teele, lootisin seal maju oma pool tundi kui mitte rohkem ja peale seda NWA poole, seal nägin ühte venda, mõtlesin s*tta kah lasen maha icon_biggrin.gif Tõmbasin mingi 4 kuuli sisse, kukkus pikali, ei tea kas suri or not, lasen veel paar korda ja body kadus ära, ei tea kas bug or combatlog icon_biggrin.gif

http://www.upload.ee/image/3769924/DayZ_2013-12-17_03-01-42-647.png
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 08:53:00 vasta tsitaadiga

Sai ka nüüd hommikul pool tundi pimedas ringi liigutud. K6ige hullem ei olnudki,payday on oikka k6vasti Kehvem.
Fps k6igub ka suht palju,32-60+ ja vast saab seda natukene paremKs ka,
nvidia draiverite n2ppimisega.
6htul vaatan edasi. Ja lasen ka kehva pildiga streami yles,ning mumnel
olgu rahvat t2is icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 09:27:44 vasta tsitaadiga

Lähen toon kodust oma arvuti linna ära kohe... icon_neutral.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.12.2013 10:13:27 vasta tsitaadiga

eks ilmselt ostan ka täna ära
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.