|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
23.11.2013 12:17:13
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
PS. ma olen täiesti kindel, et eelmainitud kasutajad siin foorumis tegelikult lauatelefoni teenust üldse ei tarbi, olgu see hind kasvõi 0,00001 |
Ma ise räägin tõesti vähe, aga teised kodused see-eest räägivad. Eelmisel kuul oli miski 193 minutit.
EDIT: NetiDil on tõesti üleprahi pakett. Naisele sai kah see võetud. Nüüd vist enam ei müüda?
viimati muutis p2ep 23.11.2013 12:20:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.11.2013 12:18:45
|
|
|
MaitK, vanas süsteemis oli sõbranumbrile helistamine VAID 20% soodsam, nüüd on minutipaketis sõbranumbritele helistamine tasuta mis tähendab, et 1.99 ja võid oma lauatelefoniga sõbranumbrile kõne algatada ja üldse mitte lõpetada, arve on ikka 1,99. Mobiilidele võid 60min lobiseda ja minutihinda ei lisandu üldse.
Aga nagu ikka valikuvabadus, selleks ongi erinevad tehnilised lahendused ja hinnad, et endale sobivaim leida.
Minu arvel märgitud vanainimene sai ilmselt soodsaima lahenduse sest arvel on -89,90
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.11.2013 12:22:44
|
|
|
indrekp, ikka sedasi oli, et pärast 10. minutit on edasine kõne sõbranumbrile tasuta. Seega iga kuu pidi küll mingid kopikad kõne alustamiseks kasutama kuid need on suht tühised. Eurone 30 minuti pakett oleks vastuvõetavam, kuid valikut pole, sest ühenduse loovutamisega minu nimele kaotati ära soodustused ja vanad tingimused. Kuigi seda sai küsitud klienditeenindajalt ning kinnitati teenuse säilimist täpselt sellisena, nagu oli eelmisel omanikul.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.11.2013 12:40:55
|
|
|
Kokkuhoid ja sääst on reaalselt tuntav siis kui see on ikka eurodes, sentidega on keerulisem, jääb märkamatuks. Tõenäoliselt ei saaks teha hulga erinevaid minutipakette alates 10min, 20min ja 30min jne. See muudaks olukorra tagasi sarnaseks, et kasutaks parem siis ühte paketti kus maksab minut.
Minutipaketi mõte ongi see, et klient kes tarbib teenust rohkem saaks seda soodsamalt, see kes vähe tarbib, sellel piisab ilma eri kuutasuta paketist kus minutihind tavaline. Täpselt sama kõneside pakettide valik on ka mobiiliturul.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.11.2013 18:24:39
|
|
|
See viimane on nüüd müügimehe jutt!
Reaalselt on vaja siiski kliendi käest raha kätte saada. Reaalselt neid inimesi palju ei ole, kes pooletunniseid kõnesid tihti teevad.
Ega see 10 minutit miinimumkõneaega pole laest võetud, vaid klientide kõneväljavõtete analüüsi põhjal tehtud otsus. Ehk siis teenusepakkuja huvides. Nagu ka muud telefoniteenuse pakkujad toimivad.
Edit.
Mis ajast need Elioni lauatelefoni paketid toimivad üldse. Polnud neist varasemalt kuulnudki.
Endal vahet pole, kuna telefon on ainult ,mõne erandiga, 165 peale helistamiseks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.11.2013 19:31:05
|
|
|
Teenmusepakkujatel raha kätte saada on loomulikult eesmärk omaette, meie klientidena ilmselt valime endale sobivaima viisi kuidas just raha kokku hoida
Minutipaketid on vist juba kevadest saati müügil.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
23.11.2013 20:51:22
|
|
|
Mööda kaablit tuleb vaid (üldjuhul) hea elekter ja hea internet. Kõik muu on saast, s.h televisioon. TV ning kõned tulevad soodsaimalt või parima pakkumisena vaid õhu kaudu.
Aga küll see nett ka ära nussitakse, hetkel ei suuda fantaseerida, kuidas seda saab teha, aga küll saab. Selleks ongi arendajad palgatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.11.2013 20:55:42
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Aga küll see nett ka ära nussitakse, hetkel ei suuda fantaseerida, kuidas seda saab teha, aga küll saab. Selleks ongi arendajad palgatud.  |
Ära virise nii palju...kuniks meil pole kaabli otsas 20GB mahupiirangut, nagu näiteks UK`s, on kõik vägagi bueno veel...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.11.2013 22:31:31
|
|
|
| LiivaneLord, minumeelest peaks sa võisees olema tänu Elionile aga kui sul midagi hingel kripeldab, lase tulla.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
24.11.2013 14:58:04
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
See viimane on nüüd müügimehe jutt!
Reaalselt on vaja siiski kliendi käest raha kätte saada. Reaalselt neid inimesi palju ei ole, kes pooletunniseid kõnesid tihti teevad.
Ega see 10 minutit miinimumkõneaega pole laest võetud, vaid klientide kõneväljavõtete analüüsi põhjal tehtud otsus. Ehk siis teenusepakkuja huvides. Nagu ka muud telefoniteenuse pakkujad toimivad.
Edit.
Mis ajast need Elioni lauatelefoni paketid toimivad üldse. Polnud neist varasemalt kuulnudki.
Endal vahet pole, kuna telefon on ainult ,mõne erandiga, 165 peale helistamiseks. |
See ongi sinu arvamus ja teadmised palju inimesed helistavad. Tegelikult on neid pikalt helistajaid pagana palju ja selline asi üllatas ka mind
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
24.11.2013 15:45:00
|
|
|
huvitav küll miks Elion ilmselget spämmi läbi laseb?
saabub usa ülikoolidest sellist kõntsa:
Spoiler 
Teema:
Õnnelik võitja!!!
Saatja:
"Johnson, Charles" <c-johnson22@neiu.edu>
Kuupäev:
23.11.2013 0:01
Saaja:
undisclosed-recipients:;
X-Account-Key:
account3
X-UIDL:
1109184786.3959
X-Mozilla-Status:
0001
X-Mozilla-Status2:
00000000
Return-Path:
<cejohn22@neiu.edu>
Delivered-To:
<varjatud>
Received:
from mh-front02.mgmt.hot.ee ([62.65.42.213]) by mh-back04.mgmt.hot.ee (Dovecot) with LMTP id RYS1BWHTj1KhZgAAE2cIrA for <varjatud>; Fri, 22 Nov 2013 21:59:43 +0000
Received:
from vm-hot-relay4.estpak.ee ([62.65.42.28]) by mh-front02.mgmt.hot.ee (Dovecot) with LMTP id Dm5OKyLUj1KjUwEAjmH3XQ ; Sat, 23 Nov 2013 00:01:57 +0200
Received:
from localhost (localhost [127.0.0.1]) by vm-hot-relay4.estpak.ee (Postfix) with ESMTP id 1C950125 for <varjatud>; Sat, 23 Nov 2013 00:01:57 +0200 (EET)
X-Virus-Scanned:
Debian amavisd-new at vm-hot-relay4.estpak.ee
Received:
from smtp-out.hot.ee ([127.0.0.1]) by localhost (vm-hot-relay4.estpak.ee [127.0.0.1]) (amavisd-new, port 10024) with ESMTP id qzlD1cwt0M8u for <varjatud>; Sat, 23 Nov 2013 00:01:56 +0200 (EET)
Received:
from mail.hot.ee (hot-mx-relayhost1.estpak.ee [213.180.2.86]) by vm-hot-relay4.estpak.ee (Postfix) with ESMTP id D89B35B7 for <varjatud>; Sat, 23 Nov 2013 00:01:56 +0200 (EET)
Received-SPF:
None (no SPF record) identity=mailfrom; client-ip=209.85.192.170; helo=mail-pd0-f170.google.com; envelope-from=cejohn22@neiu.edu; receiver=varjatud
X-policyd-weight:
NOT_IN_BARRACUDACENTRAL=-1.5 NOT_IN_SPAMCOP=-1.5 (only DNSBL check requested)
X-SMTP-Auth-NETI-Businessmail:
no
Received:
from mail-pd0-f170.google.com (mail-pd0-f170.google.com [209.85.192.170]) by HOT-MX-Relayhost1.estpak.ee (Postfix) with ESMTPS id 568B72E3 for <varjatud>; Sat, 23 Nov 2013 00:01:56 +0200 (EET)
Received:
by mail-pd0-f170.google.com with SMTP id g10so1820776pdj.15 for <varjatud>; Fri, 22 Nov 2013 14:01:55 -0800 (PST)
X-Google-DKIM-Signature:
v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=1e100.net; s=20130820; h=x-gm-message-state:mime-version:date:message-id:subject:from:to :content-type; bh=kSYOpTLgShyHz+i0+83msY0rS9AT3T1gAxzCEM13q44=; b=JJSRVpzn5eDpzNDsGedLm7BT9TeCNcms7eLcAuXkrzjLW51H+VAhpHCR0UjVPokz2g Q3d1p2LwiEeXHmMjTSYQvXISBGUDNigHivnoPpzB/yYvqNp0n89ALKUwdKCxSnnh8HCN hGsQj5yJ1eiUER8B/A6d3NvEid9sZsIYfVCr0mSL0Sy0/zYBqG1W11d4pIuVnsQu4jHY /7omulRxNU9V7eOlu1u+vR8N8UwsDpabJDb0nPBQvXglXAO5mdcTIhsbGTdkh2g8uNrj wz9SIv6bXlXRXgGn3dqm8UYn5kjqO64bjIrNqFVMUIxW0SHcGmHmIktl8WTqlxijg13/ LPZQ==
X-Gm-Message-State:
ALoCoQkSDpI23XIPA3td870UpH4nDcrMBJIbNIUquXLjJdymsyFgTTbZfGQkLRSmaDQkYtAaDqQ8
MIME versioon:
1.0
X-Received:
by 10.66.122.3 with SMTP id lo3mr3965031pab.173.1385157712520; Fri, 22 Nov 2013 14:01:52 -0800 (PST)
Received:
by 10.66.172.208 with HTTP; Fri, 22 Nov 2013 14:01:52 -0800 (PST)
Kirja ID:
<CAF4pkjZyNwTJM=6D8=yeQypgYLYi0E1OxofbG26KkL95A+dzZw@mail.gmail.com>
Content-Type:
multipart/alternative; boundary=047d7b2e459c69e57104ebcb29bb
X-Antivirus:
avast! (VPS 131122-0, 22.11.2013), Inbound message
X-Antivirus-Status:
Clean
Õnnelik võitja!!!
Sinu e-post ID võitis äsja € 450,000.00 (Furo viiekümne tuhande euro.) Ülevus International Charity Program. Ref nr: Sp/229/0-01/07/5-02/ES. Lucky nr: 9/11/13/24/40.
Lisainformatsiooni ja nõudemenetluses kontaktandmed;
CAPITAL NÕUE AGENCY
Hr John Carlos.
E-mail: infocass@aol.com
Tel: +34-672-594-567 (Räägi inglise keeles)
Mis teie nimi, aadress, vanus, kontakttelefon
SAADA Vasta Post: infocass@aol.com
Palju õnne!
Märkus: see on rahvusvaheline loterii programmi, nii et see sõnum oli automaatselt tõlkida inglise keelest eesti.
Selline ilmselge sodi peaks vaikimisi saama uue sihtkoha -> /dev /null
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
24.11.2013 19:18:02
|
|
|
Ma komistasin eile kah juhuslikult selle minutipaketi otsa. Tegelikult oli kavas koristada TV-st mõttetud kanalid ära.
Saigi uusnuti tellitud (ma ei tea, miks ma pean seal valetama "mul on juba uus pult" - on see tõesti kriminaalne, et ma ei kavatse uimavat liidest kasutama hakata); minutipakett võetud. EMT-s sai kah pakett vahetatud. Kokku mõlema peale kümnekas kuus odavamalt
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
25.11.2013 09:29:05
|
|
|
Ma aktiveerisin Elioni telefonivärgi suvel, kui USA-sse reisima läksin. Kasutasin terve kuu pea igapäevaselt Hallo äppi. Arve terve kuu peale tuli miskised 7 eurot. Samas räägitud sai ka päris pikalt. Eriti kasulikuks osutus see pangaga suheldes - oli netis maksmisega jamasid ja e-mailide ootamisest-saatmisest pääsesin tänu Hallo äpile. 10 minutiga asjad korras ja sain ostelungile tagasi minna
Mingit paketti mul pole, kuna lauatelefoni tavaelus eriti ei kasuta, ainult välismaale helistades, ja ilma paketita niisama tiksudes ei küsita selle eest ka kuutasu.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kenkak
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2012
|
11.12.2013 16:19:04
|
|
|
| Hei, kas keegi oskab öelda mis värk mul Elioni internetiga on. Iga kord kui torrent tööle panna laeb rahulikult 5 minutit alla ja siis läheb kogu kupatus ära: DigiTV, internet jms. TV tuleb natukese aja pärast tagasi, aga interneti jaoks peab ruuterile restardi tegema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
11.12.2013 16:21:48
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 14:20:51, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.12.2013 16:22:20
|
|
|
| On jah see "värk", et torrentiklient on seadistamata, tõmbab ruuteri kooma, eks nüüd omad vitsad peksavadki.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kenkak
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2012
|
11.12.2013 16:26:05
|
|
|
| Hea küll, piirasin veidi, aga kas see on peabki siis nii olema, et tõmbab 1MB/s pealt 300KB/s peale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.12.2013 20:36:58
|
|
|
| Kenkak, mis programmi kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
12.12.2013 02:57:00
|
|
|
Ma pean uues elamises nüüd enda nimele mingi nett+TV paketi võtma. Kas Elionil ongi ainult need eKodu paketid ja midagi odavamat välja ei võlu?
STV ja Starman tulevad muidu natuke odavamad.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.12.2013 09:32:10
|
|
|
Elioni odavaim variant tuleb mingi 16 euro kanti vist. Starmanil vist mõned sendid vähem. Enanvähem normaalsed paketid kanalite ja neti poolest on mõlemal 25-30 euro kanti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.12.2013 10:56:24
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Ma pean uues elamises nüüd enda nimele mingi nett+TV paketi võtma. Kas Elionil ongi ainult need eKodu paketid ja midagi odavamat välja ei võlu?
STV ja Starman tulevad muidu natuke odavamad. |
Elionil on üldiselt jah müügis eKodu internetid sõltuvalt tehnoloogiast 16€, 20€ ja 24€ tv ja telefon ei ole kohustuslik.
Tänasest müügis optika võrgus sünkroonkiirused:
https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu?dummy=&selectedTab=INTERNET
Tegelikult tasuta internet on ka, asub Statoilis
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
12.12.2013 14:33:26
|
|
|
kodulehel on 50M/50M pakett 20€. Kui aadressi sisestan, siis saan sama raha eest 12M/1M.
Tehakse liiga siin. Kui saaksin selle 20€ eest 30/10 paketi, oleksin juba rahul.
Ma saan aru, et erinev tehnoloogia, aga klienti huvitab enamasti kiiruse ja hinna suhe.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
12.12.2013 14:53:47
|
|
|
| miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.12.2013 21:36:17
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole? |
Ja ADSL2+ standardil 24/2 ?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.12.2013 21:42:21
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole? |
Ilmselt pole mõttekas selle teenusega kunstlikult tekitada paketti kuutasus võitmata.
ADSL puhul saab valida vastavalt rahakusele, kiirusevajadusele. 5/1 või 12/1. Upload on niru, sedand küll.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
13.12.2013 05:55:50
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole? |
Ja ADSL2+ standardil 24/2 ? |
Mind huvitab kas, Elion ainult hetkel oma fiiber ühendust ja nutiTV -d vist arendab edasi.
Kodudesse pakutakse ikka aeglast ADSL2 12/1 kiirusega ja mujale kalli raha eest wimaxit.
Mul on 3x interneti ühendust tellitud erinevatele majadele (3 asukohta, mille vahel liigun pidevalt):
Tallinna korter: Elion 100/100 20€ kuus
Pärnu maja: Elion 12/1 20€ kuus
Otepää maamaja: Kõu 2/1 20€ kuus
Nendesse kohtadesse pole midagi kiiremat ja odavamat valida. Vaata kui suur lõhe on maal elava ja linna korteri kiiruse vahel ja ainuke mida elion edasi arendab viimasel ajal on see korteri asi,
tekib paraku tunne, et mujale, kui korterisse pole üldse mõtet kolida, kui omale head netti tahad saada.
Kuhu jäävad adsl2+G 24/3.5 ühendused või VDSL2 100/100 ühendused üle telefonikaabli? Vähemalt hea teada, et läbi õhu EMT ja Elisa suudavad juba 4G pakkuda, eeldusel muidugi, et oled see õnnelik, kes nende heasse ja mitte ülekoormatud levialla ei satub.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
14.12.2013 16:16:43
|
|
|
| IceUul kirjutas: |
Kuhu jäävad adsl2+G 24/3.5 ühendused või VDSL2 100/100 ühendused üle telefonikaabli? |
Need töötavad nii pisikese maa taha, et mõttetu tegeleda
| tsitaat: |
| VDSL2 deteriorates quickly from a theoretical maximum of 250 Mbit/s at source to 100 Mbit/s at 0.5 km (1,600 ft) and 50 Mbit/s at 1 km (3,300 ft), but degrades at a much slower rate from there, and outperforms VDSL. Starting from 1.6 km (0.99 mi) its performance is equal to ADSL2+. |
Elion ei leiuta ise seadmeid ega tehnoloogiat. 15 aastat tagasi saadi kahe paari peal 2 mbps, nüüd ... tead isegi. Mida 5 aasta pärast vasepaari peal teha saab, ei tea. Sõltub ka sellest, kui palju viitsitakse üldse vasega tegelda.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.12.2013 17:37:35
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| IceUul kirjutas: |
Kuhu jäävad adsl2+G 24/3.5 ühendused või VDSL2 100/100 ühendused üle telefonikaabli? |
Need töötavad nii pisikese maa taha, et mõttetu tegeleda
| tsitaat: |
| VDSL2 deteriorates quickly from a theoretical maximum of 250 Mbit/s at source to 100 Mbit/s at 0.5 km (1,600 ft) and 50 Mbit/s at 1 km (3,300 ft), but degrades at a much slower rate from there, and outperforms VDSL. Starting from 1.6 km (0.99 mi) its performance is equal to ADSL2+. |
Elion ei leiuta ise seadmeid ega tehnoloogiat. 15 aastat tagasi saadi kahe paari peal 2 mbps, nüüd ... tead isegi. Mida 5 aasta pärast vasepaari peal teha saab, ei tea. Sõltub ka sellest, kui palju viitsitakse üldse vasega tegelda. |
Ära ole pessimist - Täiesti tegeldakse vasega ja lubatakse järgmise aasta kevadel kinnitada ka uus DSL-i kiirusestandard "kuni 1gibit/s". Tõsi, kaablipikkus on üsna lühike, kirjutatakse vahemaast kuni 100-200 meetrit.
The International Telecommunications Union (ITU) has taken the first steps towards standardising G.fast, the next major DSL-based standard which vendors hope will provide a “fibre-like” experience without having to drag the glass all the way into homes.
While it's touted by vendors as a gigabit-over-copper technology, the official ITU line is more conservative. In a video discussing the standard, ITU Rapporteur for Study Group 15 Frank van der Putten says “where ADSL was about a few megabits per second to the end customer, VDSL a few tens of megabits, G.fast will be about a few hundreds of megabits to the end customer.”
ITU readies gigabit G.fast standard for copper's last wild ride
http://www.theregister.co.uk/2013/07/18/gfast_takes_first_step_on_standards_road/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.12.2013 20:00:28
|
|
|
tahanteada, läheb teemast tõsiselt välja, räägime ikka Elioni asjadest. Antud viimase sõna tehnoloogiate kasutamine oleks lõppkokkuvõttes kulukam (investeering jaama ja kliendi seadmetesse ja arendusse) kui see 100-200 meetrit fiibrit tasuta kliendile tuppa visata seega pole enam oluline kui lühikese maa peal vasele suuri kiiruseid pakkuda saab.
Arvan, et VDSL2 jääb viimaseks etapiks vasepaaril kiiruste tõstmisel. Ainus mis edasi areneb on fiibri kliendile lähemale toomine. Selle tagajärjel lisandub neid kliente kes asuvad jaamale 800m raadiuses. Ka see ei ole massiline edasiarendus vaid otsustatakse vajaduse ja kulude-tulude baasil.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
16.12.2013 17:50:35
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
tahanteada, läheb teemast tõsiselt välja, räägime ikka Elioni asjadest. Antud viimase sõna tehnoloogiate kasutamine oleks lõppkokkuvõttes kulukam (investeering jaama ja kliendi seadmetesse ja arendusse) kui see 100-200 meetrit fiibrit tasuta kliendile tuppa visata seega pole enam oluline kui lühikese maa peal vasele suuri kiiruseid pakkuda saab.
Arvan, et VDSL2 jääb viimaseks etapiks vasepaaril kiiruste tõstmisel. Ainus mis edasi areneb on fiibri kliendile lähemale toomine. Selle tagajärjel lisandub neid kliente kes asuvad jaamale 800m raadiuses. Ka see ei ole massiline edasiarendus vaid otsustatakse vajaduse ja kulude-tulude baasil. |
Siis VDSL2ga paremaid kiiruseid, lähiajal Elioni võrgus, ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.12.2013 23:22:05
|
|
|
Vaadates mida mujal Euroopas VDSL2 otsas pakutakse, tundub Elioni oma kuidagi nigel olevat oma 30/10Mbit-ga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Very-high-bit-rate_digital_subscriber_line_2
Soomes DNA näiteks 100/100. Ideeliselt oleks ju see "superkiire" variant ka neile, kes fiibrist alles unistada võivad, aga asuvad keskjaamast siiski sobival kaugusel.
Või on kuidagi tehnoloogiliselt 100/100 meie vasest raskem läbi suruda?
Ja noh...tõsi seegi, et veidi ebaõiglane tundub VDSL-i eest sama palju maksta, kui teine hulga kiirema fiiberühenduse eest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.12.2013 23:50:27
|
|
|
| seb, isegi näinud kuidas VDSL2-st 90/90 Mbps läbi käib. Muidugi vahemaa peab lühike selleks olema.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.12.2013 00:39:36
|
|
|
Nii nagu eespool kirjutasin, on tulemas täiesti uus standard vase jaoks.
Iseasi, kas seda tehnoloogiat, tulevikus, ka pakkuma hakatakse.
Ise oleks kùll rahul, kui ei pea hakkama seinu l6hkuma, et olemasolevat sidekaablit välja vahetada.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.12.2013 09:23:58
|
|
|
| seb kirjutas: |
Vaadates mida mujal Euroopas VDSL2 otsas pakutakse, tundub Elioni oma kuidagi nigel olevat oma 30/10Mbit-ga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Very-high-bit-rate_digital_subscriber_line_2
Soomes DNA näiteks 100/100. Ideeliselt oleks ju see "superkiire" variant ka neile, kes fiibrist alles unistada võivad, aga asuvad keskjaamast siiski sobival kaugusel.
Või on kuidagi tehnoloogiliselt 100/100 meie vasest raskem läbi suruda?
Ja noh...tõsi seegi, et veidi ebaõiglane tundub VDSL-i eest sama palju maksta, kui teine hulga kiirema fiiberühenduse eest. |
Kulla sõbrad, ärge tooge võrdluseks teisi maid, me elame Eestis ja siin tehakse parim mis teha annab.
Antud näite puhul pakutakse "mujal" euroopas kortermajades tuppa mitte optikat ega ka võrgukaablit vaid keldrisse paigutatakse vdsl2 switch. Mööda vana vasepaari lastakse tuppa 100/100 kiirused VDSL2 ruuteri või konverteriga. See pole tõesti mingi probleem aga selleks peaks keldrisse ikka optika saama ja miks peaks Elion siis juba vana tehnoloogiat kasutama, pannakse ju kohe kiud tuppa ehk tänapäevane lahendus.
Vdsl kiirused ja kaugused on optimeeritud igale poole, mitte ainult 100 meetri peale. Teenus peab levima 800m ning selles ulatuses võib suurim võimalik kiirus mitmel juhul ollagi maksimaalne mida liinile kubatakse 45000/12000 ehk 3xTV nii, et see ei segaks 30Mbit/s internetiühendust.
Kordan veel, ärge jääge ootama tasuta lahendust, võta kopamees ja projekteerija käevangu ning lohista optika koju. Netis on juhendeid tegutsemisjärjekorrast juba piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
23.12.2013 11:04:05
|
|
|
millal Elion IPV6 aadresse plaanib hakata pakkuma?
kas see uus Intemo ruuter toetab üldse IPV6 või on selle OpenWRT selle koha pealt ära nuditud?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.12.2013 13:52:18
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
millal Elion IPV6 aadresse plaanib hakata pakkuma?
kas see uus Intemo ruuter toetab üldse IPV6 või on selle OpenWRT selle koha pealt ära nuditud? |
Plaan on, töö käib. Tarkvaras on toetatud ip6tables ja kmodipv6tables
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
27.12.2013 20:04:09
|
|
|
Ei tea kumb nimi siis jääb, kas EMT Või Elion?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
27.12.2013 20:08:40
|
|
|
| EMTLION:D
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.12.2013 20:24:05
|
|
|
| telia eesti vist tuleb hoopis
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
27.12.2013 21:03:18
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| EMTLION:D |
emalõvi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
27.12.2013 22:19:26
|
|
|
| Loodan, et Elioni järelmaksu süsteem jääb alles. Mulle see sobis, kuna pole vaja liisingufirmadega tegemist teha, kes nuhivad su raha asju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2013 22:46:20
|
|
|
| vaana kirjutas: |
| Loodan, et Elioni järelmaksu süsteem jääb alles. Mulle see sobis, kuna pole vaja liisingufirmadega tegemist teha, kes nuhivad su raha asju. |
jääb, nad yhendasid andmebaasid emt-ga.
Igatahes mina seda küll kasutada ei saanud, sest see oli lihtsalt tol hetkel katki/maas, aga nad tegid siis emt systeemi kaudu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.12.2013 22:48:11
|
|
|
Uh. Täna ootasin mingite järelmaksuhaide järel teenindussaalis...ma ei tea mida nad soetasid aga igatahes tuhat korda korrutasid, et 34 eur maksavad kuus ja intressid on selle summa sees...tehku netis oma lepinguid siis vähemalt.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2013 22:55:13
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Uh. Täna ootasin mingite järelmaksuhaide järel teenindussaalis...ma ei tea mida nad soetasid aga igatahes tuhat korda korrutasid, et 34 eur maksavad kuus ja intressid on selle summa sees...tehku netis oma lepinguid siis vähemalt. |
ja mis sa sinna ronisid, ei oska netist osta?
ma yldiselt väldin neid fyysilisi esindusi, ajavad oma "kiirusega" vihale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
17.01.2014 13:37:05
|
|
|
Paar küsimust. Hetkel on see tavaline 12/1 ühendus, nutitv.
Sai see uus inteno ruuter pandud ja kui ma läbi teleka nüüd 30/10 tellin siis:
kui kiiresti see sisse lülitatakse? maksmine on otsekorraldusega, kas see muutub ise automaatselt või peab midagi tegema?
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.01.2014 14:39:03
|
|
|
| invension kirjutas: |
Paar küsimust. Hetkel on see tavaline 12/1 ühendus, nutitv.
Sai see uus inteno ruuter pandud ja kui ma läbi teleka nüüd 30/10 tellin siis:
kui kiiresti see sisse lülitatakse? maksmine on otsekorraldusega, kas see muutub ise automaatselt või peab midagi tegema? |
Sõltub olukorrast, kui jaamas töötab teenus "uue" jaama peal mis kohe VDSL toega siis aktiviseeritakse port kohe tellimuse sisestamisel. Kui ei ole siis võib kuluda vast kuni 2 tööpäeva.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
20.01.2014 21:22:13
|
|
|
Sai siis see 30/10 käima lõpuks ja no ei ole kiirused head.
12/1 ühendusega oli max alla 1,2mb ja üles 100kb.(reaalselt midagi tõmmates/uppides,)
30/10 ühendusega pilt selline: (12/1 ühendusega oli alla mingi 9mb kandis)
Ruuteris näitab:
Downstream Rate: 44999 Kbps
Upstream Rate: 11999 Kbps
Ja ruuteri test näitab:
Download Speed 9.69 Mbit/s
Upload Speed 890.82 kbit/s
Steami ja Originiga mängu tirides max alla saab 1.5mb ainult kätte.
Pordid on suunatud, need eiloni pordid vms.
Midagi nagu oleks tegemata?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|