Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.11.2013 12:17:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


PS. ma olen täiesti kindel, et eelmainitud kasutajad siin foorumis tegelikult lauatelefoni teenust üldse ei tarbi, olgu see hind kasvõi 0,00001

Ma ise räägin tõesti vähe, aga teised kodused see-eest räägivad. Eelmisel kuul oli miski 193 minutit.

EDIT: NetiDil on tõesti üleprahi pakett. Naisele sai kah see võetud. Nüüd vist enam ei müüda?


viimati muutis p2ep 23.11.2013 12:20:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 12:18:45 vasta tsitaadiga

MaitK, vanas süsteemis oli sõbranumbrile helistamine VAID 20% soodsam, nüüd on minutipaketis sõbranumbritele helistamine tasuta mis tähendab, et 1.99 ja võid oma lauatelefoniga sõbranumbrile kõne algatada ja üldse mitte lõpetada, arve on ikka 1,99. Mobiilidele võid 60min lobiseda ja minutihinda ei lisandu üldse.

Aga nagu ikka valikuvabadus, selleks ongi erinevad tehnilised lahendused ja hinnad, et endale sobivaim leida.
Minu arvel märgitud vanainimene sai ilmselt soodsaima lahenduse sest arvel on -89,90
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 12:22:44 vasta tsitaadiga

indrekp, ikka sedasi oli, et pärast 10. minutit on edasine kõne sõbranumbrile tasuta. Seega iga kuu pidi küll mingid kopikad kõne alustamiseks kasutama kuid need on suht tühised. Eurone 30 minuti pakett oleks vastuvõetavam, kuid valikut pole, sest ühenduse loovutamisega minu nimele kaotati ära soodustused ja vanad tingimused. Kuigi seda sai küsitud klienditeenindajalt ning kinnitati teenuse säilimist täpselt sellisena, nagu oli eelmisel omanikul.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 12:40:55 vasta tsitaadiga

Kokkuhoid ja sääst on reaalselt tuntav siis kui see on ikka eurodes, sentidega on keerulisem, jääb märkamatuks. Tõenäoliselt ei saaks teha hulga erinevaid minutipakette alates 10min, 20min ja 30min jne. See muudaks olukorra tagasi sarnaseks, et kasutaks parem siis ühte paketti kus maksab minut.
Minutipaketi mõte ongi see, et klient kes tarbib teenust rohkem saaks seda soodsamalt, see kes vähe tarbib, sellel piisab ilma eri kuutasuta paketist kus minutihind tavaline. Täpselt sama kõneside pakettide valik on ka mobiiliturul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.11.2013 18:24:39 vasta tsitaadiga

See viimane on nüüd müügimehe jutt!

Reaalselt on vaja siiski kliendi käest raha kätte saada. Reaalselt neid inimesi palju ei ole, kes pooletunniseid kõnesid tihti teevad.
Ega see 10 minutit miinimumkõneaega pole laest võetud, vaid klientide kõneväljavõtete analüüsi põhjal tehtud otsus. Ehk siis teenusepakkuja huvides. Nagu ka muud telefoniteenuse pakkujad toimivad.

Edit.
Mis ajast need Elioni lauatelefoni paketid toimivad üldse. Polnud neist varasemalt kuulnudki.
Endal vahet pole, kuna telefon on ainult ,mõne erandiga, 165 peale helistamiseks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 19:31:05 vasta tsitaadiga

Teenmusepakkujatel raha kätte saada on loomulikult eesmärk omaette, meie klientidena ilmselt valime endale sobivaima viisi kuidas just raha kokku hoida icon_wink.gif
Minutipaketid on vist juba kevadest saati müügil.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 20:51:22 vasta tsitaadiga

Mööda kaablit tuleb vaid (üldjuhul) hea elekter ja hea internet. Kõik muu on saast, s.h televisioon. TV ning kõned tulevad soodsaimalt või parima pakkumisena vaid õhu kaudu.

Aga küll see nett ka ära nussitakse, hetkel ei suuda fantaseerida, kuidas seda saab teha, aga küll saab. Selleks ongi arendajad palgatud. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 20:55:42 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Aga küll see nett ka ära nussitakse, hetkel ei suuda fantaseerida, kuidas seda saab teha, aga küll saab. Selleks ongi arendajad palgatud. thumbs_down.gif


Ära virise nii palju...kuniks meil pole kaabli otsas 20GB mahupiirangut, nagu näiteks UK`s, on kõik vägagi bueno veel... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 22:31:31 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, minumeelest peaks sa võisees olema tänu Elionile aga kui sul midagi hingel kripeldab, lase tulla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 24.11.2013 14:58:04 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
See viimane on nüüd müügimehe jutt!

Reaalselt on vaja siiski kliendi käest raha kätte saada. Reaalselt neid inimesi palju ei ole, kes pooletunniseid kõnesid tihti teevad.
Ega see 10 minutit miinimumkõneaega pole laest võetud, vaid klientide kõneväljavõtete analüüsi põhjal tehtud otsus. Ehk siis teenusepakkuja huvides. Nagu ka muud telefoniteenuse pakkujad toimivad.

Edit.
Mis ajast need Elioni lauatelefoni paketid toimivad üldse. Polnud neist varasemalt kuulnudki.
Endal vahet pole, kuna telefon on ainult ,mõne erandiga, 165 peale helistamiseks.


See ongi sinu arvamus ja teadmised palju inimesed helistavad. Tegelikult on neid pikalt helistajaid pagana palju ja selline asi üllatas ka mind icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.11.2013 15:45:00 vasta tsitaadiga

huvitav küll miks Elion ilmselget spämmi läbi laseb?

saabub usa ülikoolidest sellist kõntsa:
Spoiler Spoiler Spoiler


Selline ilmselge sodi peaks vaikimisi saama uue sihtkoha -> /dev /null
tagasi üles
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2013 19:18:02 vasta tsitaadiga

Ma komistasin eile kah juhuslikult selle minutipaketi otsa. Tegelikult oli kavas koristada TV-st mõttetud kanalid ära.
Saigi uusnuti tellitud (ma ei tea, miks ma pean seal valetama "mul on juba uus pult" - on see tõesti kriminaalne, et ma ei kavatse uimavat liidest kasutama hakata); minutipakett võetud. EMT-s sai kah pakett vahetatud. Kokku mõlema peale kümnekas kuus odavamalt
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 09:29:05 vasta tsitaadiga

Ma aktiveerisin Elioni telefonivärgi suvel, kui USA-sse reisima läksin. Kasutasin terve kuu pea igapäevaselt Hallo äppi. Arve terve kuu peale tuli miskised 7 eurot. Samas räägitud sai ka päris pikalt. Eriti kasulikuks osutus see pangaga suheldes - oli netis maksmisega jamasid ja e-mailide ootamisest-saatmisest pääsesin tänu Hallo äpile. 10 minutiga asjad korras ja sain ostelungile tagasi minna icon_biggrin.gif
Mingit paketti mul pole, kuna lauatelefoni tavaelus eriti ei kasuta, ainult välismaale helistades, ja ilma paketita niisama tiksudes ei küsita selle eest ka kuutasu.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 11.12.2013 16:19:04 vasta tsitaadiga

Hei, kas keegi oskab öelda mis värk mul Elioni internetiga on. Iga kord kui torrent tööle panna laeb rahulikult 5 minutit alla ja siis läheb kogu kupatus ära: DigiTV, internet jms. TV tuleb natukese aja pärast tagasi, aga interneti jaoks peab ruuterile restardi tegema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 11.12.2013 16:21:48 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 14:20:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 16:22:20 vasta tsitaadiga

On jah see "värk", et torrentiklient on seadistamata, tõmbab ruuteri kooma, eks nüüd omad vitsad peksavadki.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 11.12.2013 16:26:05 vasta tsitaadiga

Hea küll, piirasin veidi, aga kas see on peabki siis nii olema, et tõmbab 1MB/s pealt 300KB/s peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 16:53:57 vasta tsitaadiga

Halvasti seadistasid nähtavasti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 20:36:58 vasta tsitaadiga

Kenkak, mis programmi kasutad?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 02:57:00 vasta tsitaadiga

Ma pean uues elamises nüüd enda nimele mingi nett+TV paketi võtma. Kas Elionil ongi ainult need eKodu paketid ja midagi odavamat välja ei võlu?
STV ja Starman tulevad muidu natuke odavamad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:32:10 vasta tsitaadiga

Elioni odavaim variant tuleb mingi 16 euro kanti vist. Starmanil vist mõned sendid vähem. Enanvähem normaalsed paketid kanalite ja neti poolest on mõlemal 25-30 euro kanti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 10:56:24 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ma pean uues elamises nüüd enda nimele mingi nett+TV paketi võtma. Kas Elionil ongi ainult need eKodu paketid ja midagi odavamat välja ei võlu?
STV ja Starman tulevad muidu natuke odavamad.

Elionil on üldiselt jah müügis eKodu internetid sõltuvalt tehnoloogiast 16€, 20€ ja 24€ tv ja telefon ei ole kohustuslik.
Tänasest müügis optika võrgus sünkroonkiirused:
https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu?dummy=&selectedTab=INTERNET

Tegelikult tasuta internet on ka, asub Statoilis icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 14:33:26 vasta tsitaadiga

kodulehel on 50M/50M pakett 20€. Kui aadressi sisestan, siis saan sama raha eest 12M/1M.
Tehakse liiga siin. icon_biggrin.gif Kui saaksin selle 20€ eest 30/10 paketi, oleksin juba rahul.
Ma saan aru, et erinev tehnoloogia, aga klienti huvitab enamasti kiiruse ja hinna suhe.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 14:53:47 vasta tsitaadiga

miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 21:36:17 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole?


Ja ADSL2+ standardil 24/2 ?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.12.2013 21:42:21 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole?


Ilmselt pole mõttekas selle teenusega kunstlikult tekitada paketti kuutasus võitmata.
ADSL puhul saab valida vastavalt rahakusele, kiirusevajadusele. 5/1 või 12/1. Upload on niru, sedand küll.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 05:55:50 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
taavi kirjutas:
miks vdsl-iga 5/5 paketi ei ole?


Ja ADSL2+ standardil 24/2 ?

Mind huvitab kas, Elion ainult hetkel oma fiiber ühendust ja nutiTV -d vist arendab edasi.
Kodudesse pakutakse ikka aeglast ADSL2 12/1 kiirusega ja mujale kalli raha eest wimaxit.

Mul on 3x interneti ühendust tellitud erinevatele majadele (3 asukohta, mille vahel liigun pidevalt):
Tallinna korter: Elion 100/100 20€ kuus
Pärnu maja: Elion 12/1 20€ kuus
Otepää maamaja: Kõu 2/1 20€ kuus

Nendesse kohtadesse pole midagi kiiremat ja odavamat valida. Vaata kui suur lõhe on maal elava ja linna korteri kiiruse vahel ja ainuke mida elion edasi arendab viimasel ajal on see korteri asi,
tekib paraku tunne, et mujale, kui korterisse pole üldse mõtet kolida, kui omale head netti tahad saada.

Kuhu jäävad adsl2+G 24/3.5 ühendused või VDSL2 100/100 ühendused üle telefonikaabli? Vähemalt hea teada, et läbi õhu EMT ja Elisa suudavad juba 4G pakkuda, eeldusel muidugi, et oled see õnnelik, kes nende heasse ja mitte ülekoormatud levialla ei satub.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.12.2013 16:16:43 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

Kuhu jäävad adsl2+G 24/3.5 ühendused või VDSL2 100/100 ühendused üle telefonikaabli?

Need töötavad nii pisikese maa taha, et mõttetu tegeleda
tsitaat:
VDSL2 deteriorates quickly from a theoretical maximum of 250 Mbit/s at source to 100 Mbit/s at 0.5 km (1,600 ft) and 50 Mbit/s at 1 km (3,300 ft), but degrades at a much slower rate from there, and outperforms VDSL. Starting from 1.6 km (0.99 mi) its performance is equal to ADSL2+.

Elion ei leiuta ise seadmeid ega tehnoloogiat. 15 aastat tagasi saadi kahe paari peal 2 mbps, nüüd ... tead isegi. Mida 5 aasta pärast vasepaari peal teha saab, ei tea. Sõltub ka sellest, kui palju viitsitakse üldse vasega tegelda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.12.2013 17:37:35 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
IceUul kirjutas:

Kuhu jäävad adsl2+G 24/3.5 ühendused või VDSL2 100/100 ühendused üle telefonikaabli?

Need töötavad nii pisikese maa taha, et mõttetu tegeleda
tsitaat:
VDSL2 deteriorates quickly from a theoretical maximum of 250 Mbit/s at source to 100 Mbit/s at 0.5 km (1,600 ft) and 50 Mbit/s at 1 km (3,300 ft), but degrades at a much slower rate from there, and outperforms VDSL. Starting from 1.6 km (0.99 mi) its performance is equal to ADSL2+.

Elion ei leiuta ise seadmeid ega tehnoloogiat. 15 aastat tagasi saadi kahe paari peal 2 mbps, nüüd ... tead isegi. Mida 5 aasta pärast vasepaari peal teha saab, ei tea. Sõltub ka sellest, kui palju viitsitakse üldse vasega tegelda.

Ära ole pessimist icon_cool.gif - Täiesti tegeldakse vasega ja lubatakse järgmise aasta kevadel kinnitada ka uus DSL-i kiirusestandard "kuni 1gibit/s". Tõsi, kaablipikkus on üsna lühike, kirjutatakse vahemaast kuni 100-200 meetrit.

The International Telecommunications Union (ITU) has taken the first steps towards standardising G.fast, the next major DSL-based standard which vendors hope will provide a “fibre-like” experience without having to drag the glass all the way into homes.

While it's touted by vendors as a gigabit-over-copper technology, the official ITU line is more conservative. In a video discussing the standard, ITU Rapporteur for Study Group 15 Frank van der Putten says “where ADSL was about a few megabits per second to the end customer, VDSL a few tens of megabits, G.fast will be about a few hundreds of megabits to the end customer.”

ITU readies gigabit G.fast standard for copper's last wild ride
http://www.theregister.co.uk/2013/07/18/gfast_takes_first_step_on_standards_road/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 20:00:28 vasta tsitaadiga

tahanteada, läheb teemast tõsiselt välja, räägime ikka Elioni asjadest. Antud viimase sõna tehnoloogiate kasutamine oleks lõppkokkuvõttes kulukam (investeering jaama ja kliendi seadmetesse ja arendusse) kui see 100-200 meetrit fiibrit tasuta kliendile tuppa visata seega pole enam oluline kui lühikese maa peal vasele suuri kiiruseid pakkuda saab.
Arvan, et VDSL2 jääb viimaseks etapiks vasepaaril kiiruste tõstmisel. Ainus mis edasi areneb on fiibri kliendile lähemale toomine. Selle tagajärjel lisandub neid kliente kes asuvad jaamale 800m raadiuses. Ka see ei ole massiline edasiarendus vaid otsustatakse vajaduse ja kulude-tulude baasil.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 16.12.2013 17:50:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tahanteada, läheb teemast tõsiselt välja, räägime ikka Elioni asjadest. Antud viimase sõna tehnoloogiate kasutamine oleks lõppkokkuvõttes kulukam (investeering jaama ja kliendi seadmetesse ja arendusse) kui see 100-200 meetrit fiibrit tasuta kliendile tuppa visata seega pole enam oluline kui lühikese maa peal vasele suuri kiiruseid pakkuda saab.
Arvan, et VDSL2 jääb viimaseks etapiks vasepaaril kiiruste tõstmisel. Ainus mis edasi areneb on fiibri kliendile lähemale toomine. Selle tagajärjel lisandub neid kliente kes asuvad jaamale 800m raadiuses. Ka see ei ole massiline edasiarendus vaid otsustatakse vajaduse ja kulude-tulude baasil.


Siis VDSL2ga paremaid kiiruseid, lähiajal Elioni võrgus, ei saa?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:56:24 vasta tsitaadiga

EMT ja Elion ühendatakse esimesest aprillist üheks ettevõtteks.
http://www.e24.ee/2633488/emt-ja-elion-uhendatakse-esimesest-aprillist-uheks-ettevotteks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:22:05 vasta tsitaadiga

Vaadates mida mujal Euroopas VDSL2 otsas pakutakse, tundub Elioni oma kuidagi nigel olevat oma 30/10Mbit-ga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Very-high-bit-rate_digital_subscriber_line_2
Soomes DNA näiteks 100/100. Ideeliselt oleks ju see "superkiire" variant ka neile, kes fiibrist alles unistada võivad, aga asuvad keskjaamast siiski sobival kaugusel.
Või on kuidagi tehnoloogiliselt 100/100 meie vasest raskem läbi suruda?
Ja noh...tõsi seegi, et veidi ebaõiglane tundub VDSL-i eest sama palju maksta, kui teine hulga kiirema fiiberühenduse eest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:50:27 vasta tsitaadiga

seb, isegi näinud kuidas VDSL2-st 90/90 Mbps läbi käib. Muidugi vahemaa peab lühike selleks olema.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.12.2013 00:39:36 vasta tsitaadiga

Nii nagu eespool kirjutasin, on tulemas täiesti uus standard vase jaoks.
Iseasi, kas seda tehnoloogiat, tulevikus, ka pakkuma hakatakse.
Ise oleks kùll rahul, kui ei pea hakkama seinu l6hkuma, et olemasolevat sidekaablit välja vahetada.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 02:49:13 vasta tsitaadiga

Korra veel Elioni teemast välja, kui lubate...
http://phys.org/news/2013-12-500mbps-gfast-itu-stage.html

Et unistada ju võib...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 09:23:58 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Vaadates mida mujal Euroopas VDSL2 otsas pakutakse, tundub Elioni oma kuidagi nigel olevat oma 30/10Mbit-ga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Very-high-bit-rate_digital_subscriber_line_2
Soomes DNA näiteks 100/100. Ideeliselt oleks ju see "superkiire" variant ka neile, kes fiibrist alles unistada võivad, aga asuvad keskjaamast siiski sobival kaugusel.
Või on kuidagi tehnoloogiliselt 100/100 meie vasest raskem läbi suruda?
Ja noh...tõsi seegi, et veidi ebaõiglane tundub VDSL-i eest sama palju maksta, kui teine hulga kiirema fiiberühenduse eest.


Kulla sõbrad, ärge tooge võrdluseks teisi maid, me elame Eestis ja siin tehakse parim mis teha annab.
Antud näite puhul pakutakse "mujal" euroopas kortermajades tuppa mitte optikat ega ka võrgukaablit vaid keldrisse paigutatakse vdsl2 switch. Mööda vana vasepaari lastakse tuppa 100/100 kiirused VDSL2 ruuteri või konverteriga. See pole tõesti mingi probleem aga selleks peaks keldrisse ikka optika saama ja miks peaks Elion siis juba vana tehnoloogiat kasutama, pannakse ju kohe kiud tuppa ehk tänapäevane lahendus.

Vdsl kiirused ja kaugused on optimeeritud igale poole, mitte ainult 100 meetri peale. Teenus peab levima 800m ning selles ulatuses võib suurim võimalik kiirus mitmel juhul ollagi maksimaalne mida liinile kubatakse 45000/12000 ehk 3xTV nii, et see ei segaks 30Mbit/s internetiühendust.

Kordan veel, ärge jääge ootama tasuta lahendust, võta kopamees ja projekteerija käevangu ning lohista optika koju. Netis on juhendeid tegutsemisjärjekorrast juba piisavalt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 11:04:05 vasta tsitaadiga

millal Elion IPV6 aadresse plaanib hakata pakkuma?

kas see uus Intemo ruuter toetab üldse IPV6 või on selle OpenWRT selle koha pealt ära nuditud?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 13:52:18 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
millal Elion IPV6 aadresse plaanib hakata pakkuma?

kas see uus Intemo ruuter toetab üldse IPV6 või on selle OpenWRT selle koha pealt ära nuditud?


Plaan on, töö käib. Tarkvaras on toetatud ip6tables ja kmodipv6tables

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 27.12.2013 20:04:09 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
EMT ja Elion ühendatakse esimesest aprillist üheks ettevõtteks.
http://www.e24.ee/2633488/emt-ja-elion-uhendatakse-esimesest-aprillist-uheks-ettevotteks


Ei tea kumb nimi siis jääb, kas EMT Või Elion?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 20:08:40 vasta tsitaadiga

EMTLION:D
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 20:24:05 vasta tsitaadiga

telia eesti vist tuleb hoopis
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 27.12.2013 21:03:18 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
EMTLION:D


emalõvi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 27.12.2013 22:19:26 vasta tsitaadiga

Loodan, et Elioni järelmaksu süsteem jääb alles. Mulle see sobis, kuna pole vaja liisingufirmadega tegemist teha, kes nuhivad su raha asju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:46:20 vasta tsitaadiga

vaana kirjutas:
Loodan, et Elioni järelmaksu süsteem jääb alles. Mulle see sobis, kuna pole vaja liisingufirmadega tegemist teha, kes nuhivad su raha asju.

jääb, nad yhendasid andmebaasid emt-ga.
Igatahes mina seda küll kasutada ei saanud, sest see oli lihtsalt tol hetkel katki/maas, aga nad tegid siis emt systeemi kaudu icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:48:11 vasta tsitaadiga

Uh. Täna ootasin mingite järelmaksuhaide järel teenindussaalis...ma ei tea mida nad soetasid aga igatahes tuhat korda korrutasid, et 34 eur maksavad kuus ja intressid on selle summa sees...tehku netis oma lepinguid siis vähemalt.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:55:13 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Uh. Täna ootasin mingite järelmaksuhaide järel teenindussaalis...ma ei tea mida nad soetasid aga igatahes tuhat korda korrutasid, et 34 eur maksavad kuus ja intressid on selle summa sees...tehku netis oma lepinguid siis vähemalt.

ja mis sa sinna ronisid, ei oska netist osta? icon_lol.gif
ma yldiselt väldin neid fyysilisi esindusi, ajavad oma "kiirusega" vihale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 17.01.2014 13:37:05 vasta tsitaadiga

Paar küsimust. Hetkel on see tavaline 12/1 ühendus, nutitv.
Sai see uus inteno ruuter pandud ja kui ma läbi teleka nüüd 30/10 tellin siis:
kui kiiresti see sisse lülitatakse? maksmine on otsekorraldusega, kas see muutub ise automaatselt või peab midagi tegema?

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 14:39:03 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Paar küsimust. Hetkel on see tavaline 12/1 ühendus, nutitv.
Sai see uus inteno ruuter pandud ja kui ma läbi teleka nüüd 30/10 tellin siis:
kui kiiresti see sisse lülitatakse? maksmine on otsekorraldusega, kas see muutub ise automaatselt või peab midagi tegema?


Sõltub olukorrast, kui jaamas töötab teenus "uue" jaama peal mis kohe VDSL toega siis aktiviseeritakse port kohe tellimuse sisestamisel. Kui ei ole siis võib kuluda vast kuni 2 tööpäeva.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 20.01.2014 21:22:13 vasta tsitaadiga

Sai siis see 30/10 käima lõpuks ja no ei ole kiirused head.
12/1 ühendusega oli max alla 1,2mb ja üles 100kb.(reaalselt midagi tõmmates/uppides,)
30/10 ühendusega pilt selline: (12/1 ühendusega oli alla mingi 9mb kandis)

Ruuteris näitab:
Downstream Rate: 44999 Kbps
Upstream Rate: 11999 Kbps
Ja ruuteri test näitab:
Download Speed 9.69 Mbit/s
Upload Speed 890.82 kbit/s
Steami ja Originiga mängu tirides max alla saab 1.5mb ainult kätte.
Pordid on suunatud, need eiloni pordid vms.
Midagi nagu oleks tegemata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.