|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.12.2013 18:17:13
|
|
|
Mingi pool tundi kuni tund, poolemegase neti taga eile läks nii.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
16.12.2013 18:34:46
|
|
|
Üle 15 aastane kogemus arvutijuppidega ütleb et 80-90C siiski ei ole väga sõbralik temperatuur. Samas mine neid amd videokaarte tea, mul nendega kogemus vähene - need on kogu aeg kuumad olnud ja toimivad.
Mängurid ei mängi siiski 24/7 ja koormus mängudes pole ka 99% . Samas enne bitcoini oli meil folding ja just nvidia kaartide peal.
Igatahes endas MSI 270x gaming istub üksinda kastis ja 67C ning on sealjuures hirmvaikne - täiesti hämmastav kaart - nii vaikset kaarti mul polegi varem olnud. Ikka olen ise pidanud aftermarket jahutuse peale kruvima.
Gigabyte windforce 270x, mis V4pex-le sai müüdud - on veel jahedam kaart 61C või nii, kuid natuke lärmakam - samas keegi ei keela ise ventikatel natuke tuure maha võtta - varu on olemas.
Foorumist ostsin ühe AMD referene 5870 - see istub üksinda kastis jahedas toas ja on 91C :((. Panin ventika manuaalse peale ja keerasin volti alla, sain 83Cpeale, aga minu jaoks üle mõistuse kuum ikkagi, aga arvutab õnnelikult ja veatult - hämmastav värk.
Enne AMD-sid ja bitcone oli mul Nvidia GTX 660 - mille temp täiskoormusel 55C.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.12.2013 18:40:50
|
|
|
| see coinedup hakkab mulle juba kahtluseid tekitama, jälle on seal uus adre dogecoin depositiks, mis nende vanade adredega huvitav juhtub ja kellele need summad liiguvad, sest täna pole mitte midagi veel sinna mul laekunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 19:01:43
|
|
|
fast-coinis on 5 tunniga tulnud sama palju doge coini kui seal .de saidil 12 tunniga tuli
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
16.12.2013 19:04:29
|
|
|
Dogel mingit calculatorit ka on? Või kasvab see difficulty nii kiirelt et sel pole pointi. Krt 2 päeva veel siis peaks omal kaardid kohale jõudma, topin kasvõi niisama ilma riseriteta masinasse
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 19:44:39
|
|
|
Kuhu poole siis see hind nüüd liikuma hakkab üldse ja mis kiirusega?
Sain HD 7850il confi vähe paremaks, stabiilne 350-370kh/s.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
16.12.2013 20:08:14
|
|
|
| Keegi proovinud on kas UEFI ja legacy biosid toimivad mõlemad ja kas jõudlust muudab kah?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 20:10:01
|
|
|
Mis kuradi kalkulaator too on?
1 DOGE = 500.00000485 LTC
Kus selline vahetuskurss on? Ma võtaks kohe oma 150 miljonit eurot välja
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.12.2013 20:15:38
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mis kuradi kalkulaator too on?
1 DOGE = 500.00000485 LTC
Kus selline vahetuskurss on? Ma võtaks kohe oma 150 miljonit eurot välja |
??
Mul küll kõik ok
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 20:16:32
|
|
|
Nüüd on jah korras, enne oli miskit pees
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 20:17:42
|
|
|
| See igal pool vahepeal käib über summade peal, memest võetud ikkagi ju, must accept the troll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
16.12.2013 20:36:22
|
|
|
Doge difficulti alla läinud?
Vahepeal oli 87, nüüd 83.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 20:38:28
|
|
|
| Kas see vaid ülese ei peaks minema või kuidas see süsteem on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
16.12.2013 20:39:20
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| teie bitcoin vaikselt hakkab hääbuma, kolmapäeval võib taas palju langema hakata |
Praegu ei ole ju veel kolmapäev, miks ta langeb? Mis siis veel kolmapäeval saab? Appii!
Spoiler 
Olin pool päeva arvutist eemal ja sattusin tagasi online tulles ka sellele hetkele peale. Kõigepealt vaatasin, et BTC väärtus on poole päevaga tõusnud 800 000 % või palju neid nulle nüüd ongi. Siis vaatasin hinda, 400.- USD. WTF?? Siis alles märkasin, et esikohal on DOGE, mitte BTC. Sel hetkel tudus, et nüüd tegin küll püksid täis aga vist sain ikka pidama, ehmatus ja jahmatus oli päris suur. Siis õnneks märkasin graafikut, et graafikul on langus, mitte tõus, seejärel saabus kaine mõistus ja tõi mind kiirelt maa peale tagasi. Aga esimesed paar sekundit olid küll päris ärevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 20:44:19
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Kas see vaid ülese ei peaks minema või kuidas see süsteem on? |
Käib vastavalt sellele, kui kiirelt blokke leitakse vms. Kui venib see aeg pikemaks, siis langeb, kui leitakse liiga tihti, siis tõuseb. Umbes sedasi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.12.2013 20:49:16
|
|
|
| Mida ja kus siis hetkel kaevata tasuks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.12.2013 20:51:53
|
|
|
Seda teab hetkel jumal taevas ning link
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 20:51:53
|
|
|
Doge, much profit
http://fast-pool.com/ tundub suht hea olevat, ennist siin jagati, blocke tihti ei tule, kuid samas väga stabiilne koht.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.12.2013 20:58:31
|
|
|
Kas 7850'ga on mõtet kaevata hetkel? Vähemalt 1050/1350 võimeline kaart olemas.
Saan aru, et uusim asi on nüüd dogecoin, mille lagi on kõrgemal ja ASICud keelatud?
Praegu oleks nagu võimalust öösel tiksuma jätta ja osalt ka päevasel ajal, las siis pigem toob sisse miskit (eeldusel, et tulu on selle kaardiga ikka suurem kui kulu).
Selline konkreetne kuidas-ja-mida õpetus tundub seal olevat, http://fast-pool.com/index.php?page=gettingstarted, ons see adekvaatne?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 21:02:57
|
|
|
| Metsjeesus, ma 7850'ga täiesti kaevan dogesi, stock clock I on 12 peal ning jookseb 350-370 vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.12.2013 21:03:45
|
|
|
| Kas Club3d kaardid ka kannatavad kaevamist ja klokkimist või on need sellised kasutud vidinad, oskab ehk keegi midagi kommenteerida, kes kasutab või on kasutanud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 21:07:24
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Metsjeesus, ma 7850'ga täiesti kaevan dogesi, stock clock I on 12 peal ning jookseb 350-370 vahel. |
Mis asja Palju sul I-19 välja läheb siis?
Mul 7870 ning i-13 = 285khash
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 21:08:40
|
|
|
salatoimik, I 19 läheb overheating arvatavasti , kuid veidi hiljem võin proovida natuke.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.12.2013 21:09:28
|
|
|
xonix, sa oma confi jagaksid? Saan aru, et volt ja core/mem kiirused on need ainsad muutujad?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
16.12.2013 21:12:42
|
|
|
LTC.-d lasi minu 2gb MSI 7850 ka kenasti 370khs.
Ilma klokkimata @ I 17
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
viimati muutis Go Kane! 16.12.2013 21:13:04, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 21:19:22
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| xonix, sa oma confi jagaksid? Saan aru, et volt ja core/mem kiirused on need ainsad muutujad? |
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://POOL:PORT -u ACCNAME.WORKERNAME -p PASSWORD --thread-concurrency 8192 -I 12 -w 256 -g 2
EDIT:
I 17 peal on not worth it, asi tõmbab nii umbe end, et ei saa tegevust isegi jälgida ning niipalju kui midagi näha on, siis näitajad mikskipärast väiksemad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 21:22:28
|
|
|
tundub et mõikab ka mul. 320khas @ i 13.
mu 7870-i default klokk on maru puss. 1000/1200 ei sobi mitte kuhugi. Kiiruselangus suht kena.
910/1250 tundub mul parim, saab volti suht kõvasti maha keerata. Kaotab küll miski ~30khash kiiruses aga võtab oma 70w vähem elektrit seinast
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
16.12.2013 21:25:35
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Metsjeesus, ma 7850'ga täiesti kaevan dogesi, stock clock I on 12 peal ning jookseb 350-370 vahel. |
Täpsem conf?
Mul on: -I 12 -w 256 --thread-concurrency 8192
Mis jookseb 270ne kanti. Saab arvutis olla, ei laggi.
//EDIT: sain confi, töötab -g 2 oli puudu... see on GPU threads?
viimati muutis LaC3rtosus 16.12.2013 21:39:57, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 21:27:12
|
|
|
| LaC3rtosus, ülevalpool tõin ära, mul samuti nolagg, kuid kui midagi toimetama hakkan, siis -50khash ka kohe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sokimeez
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2002
|
16.12.2013 21:43:06
|
|
|
7870 ja umbes 350khash ja seaded:
-I 12 -g 2 --thread-concurrency 8000 -w 256 --gpu-engine 1150 --gpu-memclock 1350 --lookup-gap 2 --expiry 1 --queue 0 --no-submit-stale -s 1
Oskab keegi kommenteerida mida muuta või paremaks teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
16.12.2013 22:08:59
|
|
|
terve päev olnud umbes 690 kh/s ja nüüd järsku kukkus ~610 peale. Ühtegi settingut ei muutnud, taustal programme isegi vähem jne. Keegi oskab midagi välja pakkuda?
E: Temperatuurid ka kõik samad (sh ka kõik mis ei kuulu GPU alla)
E2: nüüd vapsiee 550 kh/s. Fan speed laseb suht üles alla, terve päev oli muidu sama peal (kasutan autofan-i cgminer) - ehk stabiilsus kadus kuhugi!
HELP
viimati muutis henri123 16.12.2013 22:17:40, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 22:09:00
|
|
|
| Sokimeez, niipalju kui ma ise vaatasin, siis peaks suht sama olema mis 7850 puhul, vähemalt sellega on võrreldud + clockimine muidugi. Üleüldiselt parim viis confi leida on netist võetud erinevad üle proovida ja kombineerida parima tulemuse jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
16.12.2013 22:12:59
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Kas Club3d kaardid ka kannatavad kaevamist ja klokkimist või on need sellised kasutud vidinad, oskab ehk keegi midagi kommenteerida, kes kasutab või on kasutanud? |
Enda masinas Club3d 7970. Pidin küll sapphire biose peale laskma, et 700+kh/s kätte saaks kui nüüd kõik toimib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 22:26:13
|
|
|
Hind kukub küll sel dogecoinil meeletu kiirusega
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
16.12.2013 22:27:21
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Hind kukub küll sel dogecoinil meeletu kiirusega |
Kõik läheb hetkel allapoole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
16.12.2013 22:28:22
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Hind kukub küll sel dogecoinil meeletu kiirusega |
Kõik läheb hetkel allapoole. |
Küll ta mõni päev jälle tõusma hakkab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2013 22:31:14
|
|
|
njh, küll me kolmapäeval näeme, kuidas jälle kerkima hakkab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.12.2013 22:31:21
|
|
|
| Kui kindel see tõusu teema üldse on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
16.12.2013 22:35:49
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Kui kindel see tõusu teema üldse on? |
Kindlat ei ole siin maamunal midagi. Eks see üks usu värk ole. Mina usun
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
16.12.2013 22:36:36
|
|
|
Hetkel kõik langevad, Bitcoin ka 700 dollarit.
Ja doge difficulty veel langenud.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
16.12.2013 22:56:07
|
|
|
Õhtust!
Viitsib äkki keegi kirjeldada/juhatada, kuidas kogutud coinidega edasi toimetada. Momendil kasutan arvutis olevat rahakotti (LTC & DOGE). Kus ja kuidas Doged vahetada näiteks LTCks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
16.12.2013 23:03:27
|
|
|
| ma olen aru saanud, et doge saad vahetada hetkel ainult siin https://coinedup.com/ parandage, kui eksin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
16.12.2013 23:09:30
|
|
|
Saab jah coinedupis vahetada.
Kas kuskil saab teenustasuta vahetada LTC-d ja BTC-d näiteks?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
16.12.2013 23:13:07
|
|
|
Sai täna Shappire 270X Dual-X ligi võetud. Stock kelladel (tuum 1070 ja mälu 1400) 330-345K, kaevandan Dogecoine webxass's. Temperatuur püsib 60C ligi, kuid puhurite heli puudutab ka kõrvu (mitte küll kõige hullem).
viimati muutis Aista 16.12.2013 23:14:45, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.12.2013 23:13:32
|
|
|
| The_Boss, aga coinedupis ongi ju exchange rate FREE ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|