Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 18:17:13 vasta tsitaadiga

Mingi pool tundi kuni tund, poolemegase neti taga eile läks nii.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 18:34:46 vasta tsitaadiga

Üle 15 aastane kogemus arvutijuppidega ütleb et 80-90C siiski ei ole väga sõbralik temperatuur. Samas mine neid amd videokaarte tea, mul nendega kogemus vähene - need on kogu aeg kuumad olnud ja toimivad.
Mängurid ei mängi siiski 24/7 ja koormus mängudes pole ka 99% . Samas enne bitcoini oli meil folding ja just nvidia kaartide peal.

Igatahes endas MSI 270x gaming istub üksinda kastis ja 67C ning on sealjuures hirmvaikne - täiesti hämmastav kaart - nii vaikset kaarti mul polegi varem olnud. Ikka olen ise pidanud aftermarket jahutuse peale kruvima.
Gigabyte windforce 270x, mis V4pex-le sai müüdud - on veel jahedam kaart 61C või nii, kuid natuke lärmakam - samas keegi ei keela ise ventikatel natuke tuure maha võtta - varu on olemas.
Foorumist ostsin ühe AMD referene 5870 - see istub üksinda kastis jahedas toas ja on 91C :((. Panin ventika manuaalse peale ja keerasin volti alla, sain 83Cpeale, aga minu jaoks üle mõistuse kuum ikkagi, aga arvutab õnnelikult ja veatult - hämmastav värk.

Enne AMD-sid ja bitcone oli mul Nvidia GTX 660 - mille temp täiskoormusel 55C.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.12.2013 18:40:50 vasta tsitaadiga

see coinedup hakkab mulle juba kahtluseid tekitama, jälle on seal uus adre dogecoin depositiks, mis nende vanade adredega huvitav juhtub ja kellele need summad liiguvad, sest täna pole mitte midagi veel sinna mul laekunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 18:45:06 vasta tsitaadiga

https://www.evernote.com/shard/s19/sh/5d70796b-f9ab-437a-ab81-50accf884fd8/65f241b7bf58190899c194d4dc3cda3c icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:01:43 vasta tsitaadiga

fast-coinis on 5 tunniga tulnud sama palju doge coini kui seal .de saidil 12 tunniga tuli icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:04:29 vasta tsitaadiga

Dogel mingit calculatorit ka on? Või kasvab see difficulty nii kiirelt et sel pole pointi. Krt 2 päeva veel siis peaks omal kaardid kohale jõudma, topin kasvõi niisama ilma riseriteta masinasse icon_smile.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:13:19 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
https://www.evernote.com/shard/s19/sh/5d70796b-f9ab-437a-ab81-50accf884fd8/65f241b7bf58190899c194d4dc3cda3c :D


No aga ongi legaalne ju: http://coinmarketcap.com :))
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:17:08 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
2ndalpha kirjutas:
https://www.evernote.com/shard/s19/sh/5d70796b-f9ab-437a-ab81-50accf884fd8/65f241b7bf58190899c194d4dc3cda3c icon_biggrin.gif


No aga ongi legaalne ju: http://coinmarketcap.com icon_smile.gif)

Sealt ma võtsingi selle.
http://doge.yottabyte.nu
Coinedup paneb segast.
Siit on hea hinda jälgida: http://doge.yottabyte.nu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:44:39 vasta tsitaadiga

Kuhu poole siis see hind nüüd liikuma hakkab üldse ja mis kiirusega?
Sain HD 7850il confi vähe paremaks, stabiilne 350-370kh/s.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:02:17 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Dodge kalkulaatorit ka kuskil on?

Ikka leiab: http://www.dogetools.com/calc/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:08:14 vasta tsitaadiga

Keegi proovinud on kas UEFI ja legacy biosid toimivad mõlemad ja kas jõudlust muudab kah?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:10:01 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
pyrex kirjutas:
Dodge kalkulaatorit ka kuskil on?

Ikka leiab: http://www.dogetools.com/calc/

Mis kuradi kalkulaator too on?
1 DOGE = 500.00000485 LTC icon_eek.gif

Kus selline vahetuskurss on? Ma võtaks kohe oma 150 miljonit eurot välja

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:15:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pyrex kirjutas:
pyrex kirjutas:
Dodge kalkulaatorit ka kuskil on?

Ikka leiab: http://www.dogetools.com/calc/

Mis kuradi kalkulaator too on?
1 DOGE = 500.00000485 LTC icon_eek.gif

Kus selline vahetuskurss on? Ma võtaks kohe oma 150 miljonit eurot välja

?? icon_rolleyes.gif

Mul küll kõik ok icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:16:32 vasta tsitaadiga

Nüüd on jah korras, enne oli miskit pees
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:17:42 vasta tsitaadiga

See igal pool vahepeal käib über summade peal, memest võetud ikkagi ju, must accept the troll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:36:22 vasta tsitaadiga

Doge difficulti alla läinud?
Vahepeal oli 87, nüüd 83.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:38:28 vasta tsitaadiga

Kas see vaid ülese ei peaks minema või kuidas see süsteem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 16.12.2013 20:39:20 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
teie bitcoin vaikselt hakkab hääbuma, kolmapäeval võib taas palju langema hakata

Praegu ei ole ju veel kolmapäev, miks ta langeb? Mis siis veel kolmapäeval saab? Appii!

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:44:19 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kas see vaid ülese ei peaks minema või kuidas see süsteem on?

Käib vastavalt sellele, kui kiirelt blokke leitakse vms. Kui venib see aeg pikemaks, siis langeb, kui leitakse liiga tihti, siis tõuseb. Umbes sedasi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:49:16 vasta tsitaadiga

Mida ja kus siis hetkel kaevata tasuks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:51:53 vasta tsitaadiga

Seda teab hetkel jumal taevas ning link
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:51:53 vasta tsitaadiga

Doge, much profit icon_biggrin.gif
http://fast-pool.com/ tundub suht hea olevat, ennist siin jagati, blocke tihti ei tule, kuid samas väga stabiilne koht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:52:21 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mida ja kus siis hetkel kaevata tasuks?


DOGE, aga kui see ei meeldi siis vali aga välja http://www.coinchoose.com/index.php

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:58:31 vasta tsitaadiga

Kas 7850'ga on mõtet kaevata hetkel? Vähemalt 1050/1350 võimeline kaart olemas.
Saan aru, et uusim asi on nüüd dogecoin, mille lagi on kõrgemal ja ASICud keelatud?

Praegu oleks nagu võimalust öösel tiksuma jätta ja osalt ka päevasel ajal, las siis pigem toob sisse miskit (eeldusel, et tulu on selle kaardiga ikka suurem kui kulu).


Selline konkreetne kuidas-ja-mida õpetus tundub seal olevat, http://fast-pool.com/index.php?page=gettingstarted, ons see adekvaatne?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:02:57 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, ma 7850'ga täiesti kaevan dogesi, stock clock I on 12 peal ning jookseb 350-370 vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.12.2013 21:03:45 vasta tsitaadiga

Kas Club3d kaardid ka kannatavad kaevamist ja klokkimist või on need sellised kasutud vidinad, oskab ehk keegi midagi kommenteerida, kes kasutab või on kasutanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:07:24 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Metsjeesus, ma 7850'ga täiesti kaevan dogesi, stock clock I on 12 peal ning jookseb 350-370 vahel.

Mis asja icon_eek.gif Palju sul I-19 välja läheb siis?
Mul 7870 ning i-13 = 285khash

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:08:40 vasta tsitaadiga

salatoimik, I 19 läheb overheating arvatavasti icon_biggrin.gif, kuid veidi hiljem võin proovida natuke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:09:28 vasta tsitaadiga

xonix, sa oma confi jagaksid? Saan aru, et volt ja core/mem kiirused on need ainsad muutujad?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:12:42 vasta tsitaadiga

LTC.-d lasi minu 2gb MSI 7850 ka kenasti 370khs.

Ilma klokkimata @ I 17

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618


viimati muutis Go Kane! 16.12.2013 21:13:04, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:19:22 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
xonix, sa oma confi jagaksid? Saan aru, et volt ja core/mem kiirused on need ainsad muutujad?

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://POOL:PORT -u ACCNAME.WORKERNAME -p PASSWORD --thread-concurrency 8192 -I 12 -w 256 -g 2

EDIT:
I 17 peal on not worth it, asi tõmbab nii umbe end, et ei saa tegevust isegi jälgida ning niipalju kui midagi näha on, siis näitajad mikskipärast väiksemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:22:28 vasta tsitaadiga

tundub et mõikab ka mul. 320khas @ i 13.
mu 7870-i default klokk on maru puss. 1000/1200 ei sobi mitte kuhugi. Kiiruselangus suht kena.

910/1250 tundub mul parim, saab volti suht kõvasti maha keerata. Kaotab küll miski ~30khash kiiruses aga võtab oma 70w vähem elektrit seinast thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:25:35 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Metsjeesus, ma 7850'ga täiesti kaevan dogesi, stock clock I on 12 peal ning jookseb 350-370 vahel.


Täpsem conf?
Mul on: -I 12 -w 256 --thread-concurrency 8192
Mis jookseb 270ne kanti. Saab arvutis olla, ei laggi.


//EDIT: sain confi, töötab -g 2 oli puudu... see on GPU threads?


viimati muutis LaC3rtosus 16.12.2013 21:39:57, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:27:12 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus, ülevalpool tõin ära, mul samuti nolagg, kuid kui midagi toimetama hakkan, siis -50khash ka kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:43:06 vasta tsitaadiga

7870 ja umbes 350khash ja seaded:
-I 12 -g 2 --thread-concurrency 8000 -w 256 --gpu-engine 1150 --gpu-memclock 1350 --lookup-gap 2 --expiry 1 --queue 0 --no-submit-stale -s 1

Oskab keegi kommenteerida mida muuta või paremaks teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:08:59 vasta tsitaadiga

terve päev olnud umbes 690 kh/s ja nüüd järsku kukkus ~610 peale. Ühtegi settingut ei muutnud, taustal programme isegi vähem jne. Keegi oskab midagi välja pakkuda?

E: Temperatuurid ka kõik samad (sh ka kõik mis ei kuulu GPU alla)
E2: nüüd vapsiee 550 kh/s. Fan speed laseb suht üles alla, terve päev oli muidu sama peal (kasutan autofan-i cgminer) - ehk stabiilsus kadus kuhugi!

HELP icon_sad.gif


viimati muutis henri123 16.12.2013 22:17:40, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:09:00 vasta tsitaadiga

Sokimeez, niipalju kui ma ise vaatasin, siis peaks suht sama olema mis 7850 puhul, vähemalt sellega on võrreldud + clockimine muidugi. Üleüldiselt parim viis confi leida on netist võetud erinevad üle proovida ja kombineerida parima tulemuse jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:12:59 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kas Club3d kaardid ka kannatavad kaevamist ja klokkimist või on need sellised kasutud vidinad, oskab ehk keegi midagi kommenteerida, kes kasutab või on kasutanud?

Enda masinas Club3d 7970. Pidin küll sapphire biose peale laskma, et 700+kh/s kätte saaks kui nüüd kõik toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:26:13 vasta tsitaadiga

Hind kukub küll sel dogecoinil meeletu kiirusega
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:27:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hind kukub küll sel dogecoinil meeletu kiirusega

Kõik läheb hetkel allapoole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:28:22 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Hind kukub küll sel dogecoinil meeletu kiirusega

Kõik läheb hetkel allapoole.

Küll ta mõni päev jälle tõusma hakkab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:31:14 vasta tsitaadiga

njh, küll me kolmapäeval näeme, kuidas jälle kerkima hakkab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:31:21 vasta tsitaadiga

Kui kindel see tõusu teema üldse on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 16.12.2013 22:35:49 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kui kindel see tõusu teema üldse on?

Kindlat ei ole siin maamunal midagi. Eks see üks usu värk ole. Mina usun icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:36:36 vasta tsitaadiga

Hetkel kõik langevad, Bitcoin ka 700 dollarit.

Ja doge difficulty veel langenud.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 16.12.2013 22:56:07 vasta tsitaadiga

Õhtust!

Viitsib äkki keegi kirjeldada/juhatada, kuidas kogutud coinidega edasi toimetada. Momendil kasutan arvutis olevat rahakotti (LTC & DOGE). Kus ja kuidas Doged vahetada näiteks LTCks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:03:27 vasta tsitaadiga

ma olen aru saanud, et doge saad vahetada hetkel ainult siin https://coinedup.com/ parandage, kui eksin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:09:30 vasta tsitaadiga

Saab jah coinedupis vahetada.

Kas kuskil saab teenustasuta vahetada LTC-d ja BTC-d näiteks?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:13:07 vasta tsitaadiga

Sai täna Shappire 270X Dual-X ligi võetud. Stock kelladel (tuum 1070 ja mälu 1400) 330-345K, kaevandan Dogecoine webxass's. Temperatuur püsib 60C ligi, kuid puhurite heli puudutab ka kõrvu (mitte küll kõige hullem).

viimati muutis Aista 16.12.2013 23:14:45, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:13:32 vasta tsitaadiga

The_Boss, aga coinedupis ongi ju exchange rate FREE ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.