|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.12.2013 13:45:04
|
|
|
| kala1 kirjutas: |
| VG - Virgin gaming ? |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
16.12.2013 14:25:21
|
|
|
| cmk kirjutas: |
VGC Rules this world and we are legion! |
Eks peab ikka kõigile kuulutama, muidu ise ka ei usu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
16.12.2013 14:27:39
|
|
|
Uuel patchil on hitreg ikka palju, palju parem.
Kohe mõnus on juba mängida
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
16.12.2013 14:38:54
|
|
|
Vast pärast uuendust on crashid täiesti kadunud Hommikul igatahes lõppes mängimine jälle directx bugiga.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
16.12.2013 15:06:24
|
|
|
Uusi bugisid peale patchi on niipalju, et ma ei hakka neid siia kirja panema. Eks jääb teile kah avastamisrõõmu.
Klassikaline DICE, fixid ühe asja ja katki läheb kolm.
Serveri patchnoted ka
Spoiler 
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.12.2013 15:11:31
|
|
|
SLI vendade jaoks pidi asi õige nutune olema
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
16.12.2013 15:14:18
|
|
|
Offtopic: Mis kuradi lasteaed siin toimub . Vanemad on lapsukestele kommiraha andnud ja lapsed on hoopis BF4 ostnud ning ülbitsema tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
16.12.2013 15:15:53
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
Offtopic: Mis kuradi lasteaed siin toimub . Vanemad on lapsukestele kommiraha andnud ja lapsed on hoopis BF4 ostnud ning ülbitsema tulnud? |
Spoiler 
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.12.2013 15:19:08
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
SLI vendade jaoks pidi asi õige nutune olema  |
Täpsustada?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
16.12.2013 15:28:41
|
|
|
Igatahes ma sain oma vastused nendele küsimustele kätte, mida VGC kohta küsisin ja mulle aitab sellest teemast.
Aga ikka mul see n*ss, et teatud serveritesse saan sisse ja teatud serveritesse ei saa. Ja muidugi see server kuhu sisse ei saa on HV oma
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
16.12.2013 15:57:12
|
|
|
Minu silmade all on see "VGC" või misiganes klann täiesti lasteaed Täis pubekaid (mitte, et ma ise parem oleks), kes on kurjad
Ja nagu ennem mainiti "Don't feed the troll".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
16.12.2013 16:11:05
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| cmk kirjutas: |
VGC Is the Best
HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!
VGC Rules this world and we are legion! |
Täiesti lõpp mis tattidekari oma emme käest varajaseks jõulukingiks battlefieldi mängu saanud on. Loodan, et sinususustel enam HV serverisse asja pole. |
Isik pole see, kelleks väidab ennast olevat....
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.12.2013 16:22:38
|
|
|
Räägime parem viimasest Patchist. Kas kellelgi midagi paremaks ka läks või ainult halvemaks.
Võiksime jagada üksteisega, millised uued vead nüüd peale patchi välja on tulnud ja kas nende vigade vältimiseks, kõrvaldamiseks ka midagi on ette võtta?
1. SLI ja Crossfire vist ei tööta enam - ehk siis vilgub.
2. Terrain Decorationi settingud ikka paigast ära - ULTRA on LOW ja vastupidi.
3. Mingi uus BUG et revive screen ei lähe enam eest ära. (Pole jõudnud ise veel proovida seda)
Kas äkki on lootust, et jamad hetkel sellest, et serveritesse pole veel uus serveripatch jõudnud? Kas HV serveril on juba uus PATCH R16 peal?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
16.12.2013 16:27:33
|
|
|
Eile mängides tundsin seda, et revive screen ei lähe eest ära ja tuli bf4'st quittida
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 16:27:59
|
|
|
HV serveril on R16 peal.
revive screen bug oli ka varasemalt juba olemas, kas see ka fixitud on, ei oska veel öelda, kuna seda juhtub üsnagi harva.
| kaido163 kirjutas: |
Räägime parem viimasest Patchist. Kas kellelgi midagi paremaks ka läks või ainult halvemaks.
Võiksime jagada üksteisega, millised uued vead nüüd peale patchi välja on tulnud ja kas nende vigade vältimiseks, kõrvaldamiseks ka midagi on ette võtta?
1. SLI ja Crossfire vist ei tööta enam - ehk siis vilgub.
2. Terrain Decorationi settingud ikka paigast ära - ULTRA on LOW ja vastupidi.
3. Mingi uus BUG et revive screen ei lähe enam eest ära. (Pole jõudnud ise veel proovida seda)
Kas äkki on lootust, et jamad hetkel sellest, et serveritesse pole veel uus serveripatch jõudnud? Kas HV serveril on juba uus PATCH R16 peal? |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cmk
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010
|
16.12.2013 16:28:20
|
|
|
| FFB kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| cmk kirjutas: |
VGC Is the Best
HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!
VGC Rules this world and we are legion! |
Täiesti lõpp mis tattidekari oma emme käest varajaseks jõulukingiks battlefieldi mängu saanud on. Loodan, et sinususustel enam HV serverisse asja pole. |
Isik pole see, kelleks väidab ennast olevat.... |
õpi korrektne Eesti keel selgeks!
VGC ownib kõik ära, dont mess with us!
_________________ Meie komuun siin ja siin!
Battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/MadPonySkillz/
VGC Rules this world and we are legion! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
16.12.2013 16:43:01
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Räägime parem viimasest Patchist. Kas kellelgi midagi paremaks ka läks või ainult halvemaks.
Võiksime jagada üksteisega, millised uued vead nüüd peale patchi välja on tulnud ja kas nende vigade vältimiseks, kõrvaldamiseks ka midagi on ette võtta?
1. SLI ja Crossfire vist ei tööta enam - ehk siis vilgub.
2. Terrain Decorationi settingud ikka paigast ära - ULTRA on LOW ja vastupidi.
3. Mingi uus BUG et revive screen ei lähe enam eest ära. (Pole jõudnud ise veel proovida seda)
Kas äkki on lootust, et jamad hetkel sellest, et serveritesse pole veel uus serveripatch jõudnud? Kas HV serveril on juba uus PATCH R16 peal? |
Ise saan proovida alles õhtul kodus.
1. Ise õnneks ei pea sellepärast muretsema kuna ei kasuta SLI/CF. Ainus soovitus mida oskan välja pakkuda on see, et ühendagu üks kaart lahti kuni fix tuleb E: DICE update notesist välja lugedes võiks veel pakkuda välja DX ja Nvidia driverite uuendust. Sama siis ka AMD CF kasutajatele. Kui ei siis tundub, et hoopis peab ootama Nvidia/AMD uuendust mitte DICE parandust.
2. See on lihtne bug ja õnneks sellele "kodukootud" fix olemas...võinoh...need väärtused lihtsalt tagurpidi mapitud. peab läbi proovima kumb seade kõige paremini toimib ja sellele jääma. Endal selliseid asju pole, et iga restardiga resetiks seda seadet.
3. See revive screen on vana bug, samas mul juba viimase 2-3 nädala jooksul pole seda esinened. See on ka bLog command centres üleval kirjas. Peab lihtsalt hiljem vaatama kas mingi uuendus tulnud sellele või mitte. E: Vastavalt DICE update notesele peaks see viga nüüd parandatud olema.
E: DICE kirjutas nüüd update changelogi ka oma foorumisse. "kleebin" ka siia
Spoiler 
Dec 16 PC Game Update Notes
-Fix for a crash that would cause the game to stall, resulting in a sound loop. This should eliminate most of the problems relating to this.
-Fix for the SUAV (introduced in the China Rising expansion pack) not exploding when hitting enemy soldiers. While these indeed should be deadly, they were never designed for “roadkilling” opponents.
-Fixed one of the issues related to the so called “Netcode” (see below for details)
-Fix for player tags not always showing when needed to, resulting in players shooting team members.
-Fix for graphical flickering appearing on terrain.
-Fixed the instance where players suddenly would transition into Spectator Mode while playing the Defuse game mode.
-Fix for a Defuse bug where none of the teams would win a round by letting the timer run out. -Fix for players getting stuck in the revive screen after being killed.
-Fix for players getting stuck in the kill camera after being revived.
-Fix for the game mode specific ribbons being counted twice in the multiplayer progression.
-Made the NVidia 331.82 driver version mandatory for all players.
-Disabled DirectX 11.1 on NVidia cards that have outdated drivers.
-Fixed driver version not being properly detected on NVidia Optimus systems.
-Fixed a minor crash that could occur when bringing up the scoreboard.
-Fix for the issue where the game would get stuck in loading screen when players tried to join a Second Assault map without actually owning Second Assault.
“Netcode” improvement
We’ve addressed the so called “Kill trading”. This refers to when two players fire at each other and, seemingly, both die at the same time. The time window where a bullet could cause damage from an already dead player is now calculated as intended, decreasing the timeframe when players with high latency could get a kill, even though they should be dead according to the server.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.12.2013 17:02:03
|
|
|
SS enam ei crashi, hetkel vähemalt Graafika on kuidagi paremaks läinud ,selgem ja teravam. Maailm tundub detailsem ja leekide efekt on kõvasti parem, mis iganes põhjusel.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.12.2013 17:02:40
|
|
|
Täpsustus nende BUGIDE kohta.
1. SLI probleemi mul endal ka pole... kuna mul ainult 1 kaart.
2. Terrain Decorationiga on lugu selline, et võin küll LOW ju ära vahetada ULTRA vastu, aga ma pole kindel kas sellega midagi muud paigast ära ei lähe? Näiteks et LOW peal küll rohi ja põõsad olemas aga näiteks view distance lühem või midagi muud paigast ära?
3. Revieve BUG pidi nüüd uutmoodi olema. Lugesin, et vajutad ACCEPT ja ärkad ellu ja hakkad edasi mängima...aga kirjad ei lähe eest ära. Ühesõnaga jooksed ja lased aga ACCEPT nupp on ikka ekraanil alles.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
16.12.2013 17:25:31
|
|
|
Ma ei tea kas selles on loogikat või töde. Aga minul on tunne, et peale uue patchi (patchide) välja laskmist, saab asjast alles paari päeva pärast löplikult aru, mis paranes mis katki.
Tundub, et mingi aeg peale uut patchi, oleks nagu alati kogu kupatus yle koormatud? Alla laadimised jne.. ?
Äki rohkem teadjad, vötavad söna.
viimati muutis Avot 16.12.2013 17:28:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.12.2013 17:26:58
|
|
|
| cmk kirjutas: |
õpi korrektne Eesti keel selgeks!
|
Alustuseks võiksid ise ju sama teha kui siin trollimas käid.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
16.12.2013 18:06:52
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Täpsustus nende BUGIDE kohta.
1. SLI probleemi mul endal ka pole... kuna mul ainult 1 kaart.
2. Terrain Decorationiga on lugu selline, et võin küll LOW ju ära vahetada ULTRA vastu, aga ma pole kindel kas sellega midagi muud paigast ära ei lähe? Näiteks et LOW peal küll rohi ja põõsad olemas aga näiteks view distance lühem või midagi muud paigast ära?
3. Revieve BUG pidi nüüd uutmoodi olema. Lugesin, et vajutad ACCEPT ja ärkad ellu ja hakkad edasi mängima...aga kirjad ei lähe eest ära. Ühesõnaga jooksed ja lased aga ACCEPT nupp on ikka ekraanil alles. |
3. Igatahes parem kui ennem oli. Nüüd ei pea vähemalt mängule restarti tegema, et edasi saaks mängida. Mapi vahetusega vast kaob see kiri ka ära. Ja see bug peaks esinema ainult siis kui sind korduvalt järjest revivetakse a'la said kuuli, revive, siis said 30 sekundi jooksul uuesti kuuli ja uuesti revive vms mis see kõige lühem aeg 2 taaselustamise vahel on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
16.12.2013 18:28:28
|
|
|
Üks küsimus. Mida see "trollimine" tähendab? See mingi teismeliste släng? Jäi lihtsalt teemas silma, et koguaeg räägitakse mingist trollist ja trollimisest
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
16.12.2013 18:35:47
|
|
|
No jah, moodne värk.
Mõtlesin juba, et ühistransport kogub taas populaarsust. (nali)
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 18:49:38
|
|
|
| Dave20, kuidas multiplayeri esmamuljed on?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
16.12.2013 19:06:48
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Dave20, kuidas multiplayeri esmamuljed on? |
Väga hea mäng on
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
16.12.2013 19:45:13
|
|
|
Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda?
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
16.12.2013 19:52:37
|
|
|
| fujitsu kirjutas: |
| Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda? |
Seal kus see join ip või misiganes on, trükid (pasted) selle sinna lahtrisse, join ja voilaa. Olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 19:55:53
|
|
|
| fujitsu kirjutas: |
| Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda? |
http://www.teamspeak.com/
Tõmbad teamspeaki omale, käivitad, Connections -> Connect ja sinna lükkad IP sisse
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
16.12.2013 20:17:06
|
|
|
Eh viimane plaaster keeras nvidial midagi piiksu selline disko ekraanil
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
16.12.2013 20:20:06
|
|
|
| cmk kirjutas: |
| õpi korrektne Eesti keel selgeks! |
Endal ühes väikses lauses 2 viga.
btw, keeled kirjutatakse väikse tähega.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
16.12.2013 20:25:30
|
|
|
| lahe kaklemine käib siin teemas. Ega kellelgi mingi võluväega ülearust keyd pole, mida müüks? Pole momendil aktiivset krediitkaarti, millega kusagilt netipoest tellida.. kas profiilimasinaga üldse saaks fullhd-s mänguelamust? youtube videode põhjal paistab, et saaks, aga ei ole neid videosi tavaliselt puhta kullana võtnud
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
16.12.2013 20:29:54
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| lahe kaklemine käib siin teemas. Ega kellelgi mingi võluväega ülearust keyd pole, mida müüks? Pole momendil aktiivset krediitkaarti, millega kusagilt netipoest tellida.. kas profiilimasinaga üldse saaks fullhd-s mänguelamust? youtube videode põhjal paistab, et saaks, aga ei ole neid videosi tavaliselt puhta kullana võtnud |
Masinat jätkub sul küllaga.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 20:30:57
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| lahe kaklemine käib siin teemas. Ega kellelgi mingi võluväega ülearust keyd pole, mida müüks? Pole momendil aktiivset krediitkaarti, millega kusagilt netipoest tellida.. kas profiilimasinaga üldse saaks fullhd-s mänguelamust? youtube videode põhjal paistab, et saaks, aga ei ole neid videosi tavaliselt puhta kullana võtnud |
Üleliigseid koode pole, kuid ostuga võin abistada
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
16.12.2013 20:45:17
|
|
|
Homme pääseb siis ka china risingut mängima. Kas on ootamist väärt? Kellel, millised kogemused?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
16.12.2013 20:47:34
|
|
|
| Millist hitregi nad fixisid ? Kas TV missled helikopteril on ikka sama katki ? AA nerfimisest ei midagi jälle....
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.12.2013 20:51:53
|
|
|
| Minu muljed esimese 15 minuti kohta on see et 1hit on hullemaks läinud ja hitreg veel hullemaks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.12.2013 20:54:57
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Millist hitregi nad fixisid ? Kas TV missled helikopteril on ikka sama katki ? AA nerfimisest ei midagi jälle.... |
AA-d pole vaja nerfida
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
16.12.2013 21:00:15
|
|
|
| Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.12.2013 21:03:43
|
|
|
Peale viimast plaastrit on igatahes minul mäng crashima hakanud, sisuliselt iga 5 minuti tagant "Directx hung" error
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 21:15:52
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Homme pääseb siis ka china risingut mängima. Kas on ootamist väärt? Kellel, millised kogemused?  |
Üks map oli enam-vähem, ülejäänud jamad.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.12.2013 21:38:55
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid. |
Nerfigu siis scout kopterid oma paranduslitadega ka ära juba.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 22:00:02
|
|
|
| Mul viimane patch mängu ikka totaalselt p*rsse keeranud. Sellised FPS dropid, et võimatu mängida.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
16.12.2013 22:03:59
|
|
|
| softis kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
| Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid. |
Nerfigu siis scout kopterid oma paranduslitadega ka ära juba. |
muidugi, nerfige tiimitööd
varsti pole enam tõesti vahet kas COD või BF, sest mingit skilli pole vaja mängimisel - istu lihtsalt paigalt ja locki ning lase
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.12.2013 22:17:37
|
|
|
| Kui AA-d ei suuda neutraliseerida siis tõesti sul skilli pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
16.12.2013 22:24:49
|
|
|
Anna siis tipse, kuidas baasis olevat AA-d maha saab?
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|