Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2013 13:45:04 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
VG - Virgin gaming ?

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 14:19:26 vasta tsitaadiga

cmk kirjutas:
VGC Is the Best


HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!

VGC Rules this world and we are legion!

http://bf4clans.com/category/Euro-PC-Clans/
Ei leidnud teid sealt
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 14:25:21 vasta tsitaadiga

cmk kirjutas:


VGC Rules this world and we are legion!
Eks peab ikka kõigile kuulutama, muidu ise ka ei usu.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 16.12.2013 14:27:39 vasta tsitaadiga

Uuel patchil on hitreg ikka palju, palju parem.

Kohe mõnus on juba mängida icon_biggrin.gif

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 16.12.2013 14:38:54 vasta tsitaadiga

Vast pärast uuendust on crashid täiesti kadunud icon_smile.gif Hommikul igatahes lõppes mängimine jälle directx bugiga.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:06:24 vasta tsitaadiga

Uusi bugisid peale patchi on niipalju, et ma ei hakka neid siia kirja panema. Eks jääb teile kah avastamisrõõmu.

Klassikaline DICE, fixid ühe asja ja katki läheb kolm.

Serveri patchnoted ka

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2013 15:11:31 vasta tsitaadiga

SLI vendade jaoks pidi asi õige nutune olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:14:18 vasta tsitaadiga

Offtopic: Mis kuradi lasteaed siin toimub icon_eek.gif . Vanemad on lapsukestele kommiraha andnud ja lapsed on hoopis BF4 ostnud ning ülbitsema tulnud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:15:53 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Offtopic: Mis kuradi lasteaed siin toimub icon_eek.gif . Vanemad on lapsukestele kommiraha andnud ja lapsed on hoopis BF4 ostnud ning ülbitsema tulnud?


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:19:08 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
SLI vendade jaoks pidi asi õige nutune olema icon_lol.gif


Täpsustada?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:28:41 vasta tsitaadiga

Igatahes ma sain oma vastused nendele küsimustele kätte, mida VGC kohta küsisin ja mulle aitab sellest teemast.

Aga ikka mul see n*ss, et teatud serveritesse saan sisse ja teatud serveritesse ei saa. Ja muidugi see server kuhu sisse ei saa on HV oma thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:57:12 vasta tsitaadiga

Minu silmade all on see "VGC" või misiganes klann täiesti lasteaed icon_lol.gif Täis pubekaid (mitte, et ma ise parem oleks), kes on kurjad icon_biggrin.gif
Ja nagu ennem mainiti "Don't feed the troll".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:07:44 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1szzqq/anyone_else_with_texture_flickering_all_over_the/

SLI on nii katki

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:08:49 vasta tsitaadiga

cmk kirjutas:
VGC Is the Best


HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!

VGC Rules this world and we are legion!

Täiesti lõpp mis tattidekari oma emme käest varajaseks jõulukingiks battlefieldi mängu saanud on. Loodan, et sinususustel enam HV serverisse asja pole.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:11:05 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
cmk kirjutas:
VGC Is the Best


HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!

VGC Rules this world and we are legion!

Täiesti lõpp mis tattidekari oma emme käest varajaseks jõulukingiks battlefieldi mängu saanud on. Loodan, et sinususustel enam HV serverisse asja pole.

Isik pole see, kelleks väidab ennast olevat....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 16.12.2013 16:22:38 vasta tsitaadiga

Räägime parem viimasest Patchist. Kas kellelgi midagi paremaks ka läks või ainult halvemaks.
Võiksime jagada üksteisega, millised uued vead nüüd peale patchi välja on tulnud ja kas nende vigade vältimiseks, kõrvaldamiseks ka midagi on ette võtta?

1. SLI ja Crossfire vist ei tööta enam - ehk siis vilgub.
2. Terrain Decorationi settingud ikka paigast ära - ULTRA on LOW ja vastupidi.
3. Mingi uus BUG et revive screen ei lähe enam eest ära. (Pole jõudnud ise veel proovida seda)

Kas äkki on lootust, et jamad hetkel sellest, et serveritesse pole veel uus serveripatch jõudnud? Kas HV serveril on juba uus PATCH R16 peal?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:27:33 vasta tsitaadiga

Eile mängides tundsin seda, et revive screen ei lähe eest ära ja tuli bf4'st quittida
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:27:59 vasta tsitaadiga

HV serveril on R16 peal.
revive screen bug oli ka varasemalt juba olemas, kas see ka fixitud on, ei oska veel öelda, kuna seda juhtub üsnagi harva.
kaido163 kirjutas:
Räägime parem viimasest Patchist. Kas kellelgi midagi paremaks ka läks või ainult halvemaks.
Võiksime jagada üksteisega, millised uued vead nüüd peale patchi välja on tulnud ja kas nende vigade vältimiseks, kõrvaldamiseks ka midagi on ette võtta?

1. SLI ja Crossfire vist ei tööta enam - ehk siis vilgub.
2. Terrain Decorationi settingud ikka paigast ära - ULTRA on LOW ja vastupidi.
3. Mingi uus BUG et revive screen ei lähe enam eest ära. (Pole jõudnud ise veel proovida seda)

Kas äkki on lootust, et jamad hetkel sellest, et serveritesse pole veel uus serveripatch jõudnud? Kas HV serveril on juba uus PATCH R16 peal?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cmk
HV vaatleja
cmk

liitunud: 05.01.2010




sõnum 16.12.2013 16:28:20 vasta tsitaadiga

FFB kirjutas:
lauri23 kirjutas:
cmk kirjutas:
VGC Is the Best


HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!

VGC Rules this world and we are legion!

Täiesti lõpp mis tattidekari oma emme käest varajaseks jõulukingiks battlefieldi mängu saanud on. Loodan, et sinususustel enam HV serverisse asja pole.

Isik pole see, kelleks väidab ennast olevat....


õpi korrektne Eesti keel selgeks!

VGC ownib kõik ära, dont mess with us!

_________________
Meie komuun siin ja siin!
Battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/MadPonySkillz/
VGC Rules this world and we are legion!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:43:01 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Räägime parem viimasest Patchist. Kas kellelgi midagi paremaks ka läks või ainult halvemaks.
Võiksime jagada üksteisega, millised uued vead nüüd peale patchi välja on tulnud ja kas nende vigade vältimiseks, kõrvaldamiseks ka midagi on ette võtta?

1. SLI ja Crossfire vist ei tööta enam - ehk siis vilgub.
2. Terrain Decorationi settingud ikka paigast ära - ULTRA on LOW ja vastupidi.
3. Mingi uus BUG et revive screen ei lähe enam eest ära. (Pole jõudnud ise veel proovida seda)

Kas äkki on lootust, et jamad hetkel sellest, et serveritesse pole veel uus serveripatch jõudnud? Kas HV serveril on juba uus PATCH R16 peal?


Ise saan proovida alles õhtul kodus.

1. Ise õnneks ei pea sellepärast muretsema kuna ei kasuta SLI/CF. Ainus soovitus mida oskan välja pakkuda on see, et ühendagu üks kaart lahti kuni fix tuleb E: DICE update notesist välja lugedes võiks veel pakkuda välja DX ja Nvidia driverite uuendust. Sama siis ka AMD CF kasutajatele. Kui ei siis tundub, et hoopis peab ootama Nvidia/AMD uuendust mitte DICE parandust.
2. See on lihtne bug ja õnneks sellele "kodukootud" fix olemas...võinoh...need väärtused lihtsalt tagurpidi mapitud. peab läbi proovima kumb seade kõige paremini toimib ja sellele jääma. Endal selliseid asju pole, et iga restardiga resetiks seda seadet.
3. See revive screen on vana bug, samas mul juba viimase 2-3 nädala jooksul pole seda esinened. See on ka bLog command centres üleval kirjas. Peab lihtsalt hiljem vaatama kas mingi uuendus tulnud sellele või mitte. E: Vastavalt DICE update notesele peaks see viga nüüd parandatud olema.

E: DICE kirjutas nüüd update changelogi ka oma foorumisse. "kleebin" ka siia

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2013 17:02:03 vasta tsitaadiga

SS enam ei crashi, hetkel vähemalt icon_lol.gif Graafika on kuidagi paremaks läinud ,selgem ja teravam. Maailm tundub detailsem ja leekide efekt on kõvasti parem, mis iganes põhjusel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 16.12.2013 17:02:40 vasta tsitaadiga

Täpsustus nende BUGIDE kohta.

1. SLI probleemi mul endal ka pole... kuna mul ainult 1 kaart.
2. Terrain Decorationiga on lugu selline, et võin küll LOW ju ära vahetada ULTRA vastu, aga ma pole kindel kas sellega midagi muud paigast ära ei lähe? Näiteks et LOW peal küll rohi ja põõsad olemas aga näiteks view distance lühem või midagi muud paigast ära?
3. Revieve BUG pidi nüüd uutmoodi olema. Lugesin, et vajutad ACCEPT ja ärkad ellu ja hakkad edasi mängima...aga kirjad ei lähe eest ära. Ühesõnaga jooksed ja lased aga ACCEPT nupp on ikka ekraanil alles.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.12.2013 17:25:31 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas selles on loogikat või töde. Aga minul on tunne, et peale uue patchi (patchide) välja laskmist, saab asjast alles paari päeva pärast löplikult aru, mis paranes mis katki.
Tundub, et mingi aeg peale uut patchi, oleks nagu alati kogu kupatus yle koormatud? Alla laadimised jne.. ?
Äki rohkem teadjad, vötavad söna.


viimati muutis Avot 16.12.2013 17:28:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.12.2013 17:26:58 vasta tsitaadiga

cmk kirjutas:

õpi korrektne Eesti keel selgeks!


Alustuseks võiksid ise ju sama teha kui siin trollimas käid. icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 18:06:52 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Täpsustus nende BUGIDE kohta.

1. SLI probleemi mul endal ka pole... kuna mul ainult 1 kaart.
2. Terrain Decorationiga on lugu selline, et võin küll LOW ju ära vahetada ULTRA vastu, aga ma pole kindel kas sellega midagi muud paigast ära ei lähe? Näiteks et LOW peal küll rohi ja põõsad olemas aga näiteks view distance lühem või midagi muud paigast ära?
3. Revieve BUG pidi nüüd uutmoodi olema. Lugesin, et vajutad ACCEPT ja ärkad ellu ja hakkad edasi mängima...aga kirjad ei lähe eest ära. Ühesõnaga jooksed ja lased aga ACCEPT nupp on ikka ekraanil alles.


3. Igatahes parem kui ennem oli. Nüüd ei pea vähemalt mängule restarti tegema, et edasi saaks mängida. Mapi vahetusega vast kaob see kiri ka ära. Ja see bug peaks esinema ainult siis kui sind korduvalt järjest revivetakse a'la said kuuli, revive, siis said 30 sekundi jooksul uuesti kuuli ja uuesti revive vms mis see kõige lühem aeg 2 taaselustamise vahel on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.12.2013 18:28:28 vasta tsitaadiga

Üks küsimus. Mida see "trollimine" tähendab? See mingi teismeliste släng? Jäi lihtsalt teemas silma, et koguaeg räägitakse mingist trollist ja trollimisest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 18:33:33 vasta tsitaadiga

Dave20, http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.12.2013 18:35:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Dave20, http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29


No jah, moodne värk.
Mõtlesin juba, et ühistransport kogub taas populaarsust. (nali)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 18:49:38 vasta tsitaadiga

Dave20, kuidas multiplayeri esmamuljed on?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.12.2013 19:06:48 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Dave20, kuidas multiplayeri esmamuljed on?


Väga hea mäng on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:45:13 vasta tsitaadiga

Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda?
_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:52:37 vasta tsitaadiga

fujitsu kirjutas:
Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda?

Seal kus see join ip või misiganes on, trükid (pasted) selle sinna lahtrisse, join ja voilaa. Olemas thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:55:53 vasta tsitaadiga

fujitsu kirjutas:
Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda?

http://www.teamspeak.com/
Tõmbad teamspeaki omale, käivitad, Connections -> Connect ja sinna lükkad IP sisse
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 16.12.2013 20:17:06 vasta tsitaadiga

Eh viimane plaaster keeras nvidial midagi piiksu icon_biggrin.gif selline disko ekraanil
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:20:06 vasta tsitaadiga

cmk kirjutas:
õpi korrektne Eesti keel selgeks!

Endal ühes väikses lauses 2 viga. rofl.gif

btw, keeled kirjutatakse väikse tähega.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:25:30 vasta tsitaadiga

lahe kaklemine käib siin teemas. Ega kellelgi mingi võluväega ülearust keyd pole, mida müüks? Pole momendil aktiivset krediitkaarti, millega kusagilt netipoest tellida.. kas profiilimasinaga üldse saaks fullhd-s mänguelamust? youtube videode põhjal paistab, et saaks, aga ei ole neid videosi tavaliselt puhta kullana võtnud
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.12.2013 20:29:54 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
lahe kaklemine käib siin teemas. Ega kellelgi mingi võluväega ülearust keyd pole, mida müüks? Pole momendil aktiivset krediitkaarti, millega kusagilt netipoest tellida.. kas profiilimasinaga üldse saaks fullhd-s mänguelamust? youtube videode põhjal paistab, et saaks, aga ei ole neid videosi tavaliselt puhta kullana võtnud


Masinat jätkub sul küllaga.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:30:57 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
lahe kaklemine käib siin teemas. Ega kellelgi mingi võluväega ülearust keyd pole, mida müüks? Pole momendil aktiivset krediitkaarti, millega kusagilt netipoest tellida.. kas profiilimasinaga üldse saaks fullhd-s mänguelamust? youtube videode põhjal paistab, et saaks, aga ei ole neid videosi tavaliselt puhta kullana võtnud

Üleliigseid koode pole, kuid ostuga võin abistada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.12.2013 20:45:17 vasta tsitaadiga

Homme pääseb siis ka china risingut mängima. Kas on ootamist väärt? Kellel, millised kogemused? icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 20:47:34 vasta tsitaadiga

Millist hitregi nad fixisid ? Kas TV missled helikopteril on ikka sama katki ? AA nerfimisest ei midagi jälle....
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.12.2013 20:51:53 vasta tsitaadiga

Minu muljed esimese 15 minuti kohta on see et 1hit on hullemaks läinud ja hitreg veel hullemaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2013 20:54:57 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Millist hitregi nad fixisid ? Kas TV missled helikopteril on ikka sama katki ? AA nerfimisest ei midagi jälle....

AA-d pole vaja nerfida
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:00:15 vasta tsitaadiga

Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:03:43 vasta tsitaadiga

Peale viimast plaastrit on igatahes minul mäng crashima hakanud, sisuliselt iga 5 minuti tagant "Directx hung" error icon_neutral.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:15:52 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Homme pääseb siis ka china risingut mängima. Kas on ootamist väärt? Kellel, millised kogemused? icon_eek.gif

Üks map oli enam-vähem, ülejäänud jamad.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.12.2013 21:38:55 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.

Nerfigu siis scout kopterid oma paranduslitadega ka ära juba.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:00:02 vasta tsitaadiga

Mul viimane patch mängu ikka totaalselt p*rsse keeranud. Sellised FPS dropid, et võimatu mängida.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:03:59 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
neoman kirjutas:
Muidugi on , pareagu võid enda baasis istuda ja kõik lennukid ja helid alla lasta ilma ,et nad sulle ligi saaksid.

Nerfigu siis scout kopterid oma paranduslitadega ka ära juba.


muidugi, nerfige tiimitööd

varsti pole enam tõesti vahet kas COD või BF, sest mingit skilli pole vaja mängimisel - istu lihtsalt paigalt ja locki ning lase

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2013 22:17:37 vasta tsitaadiga

Kui AA-d ei suuda neutraliseerida siis tõesti sul skilli pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 16.12.2013 22:24:49 vasta tsitaadiga

Anna siis tipse, kuidas baasis olevat AA-d maha saab?
_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.