Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 10:23:41 vasta tsitaadiga

OK. Järgminse bloki leidmisel on sul igatahes DOGE oodata. Aga see, et sul siiani eile õhtust alates 0 on siiski ülimalt kummaline. Viimane blokk leiti öösel, kell 1:35 meie aja järgi. Kui sa enne seda tööle panid, siis peaks sul vähemalt midagi tiksunud olema. Minul tiksus viimane kogus kell 3:05 ja hetkel on mul "Your Valid 67878" soolas.
------------------------------------
Kui keegi veel loodab sadu kergelt miljoneid DOGE kokku ajada, siis kahjuks peab tunnistama, et see on nüüd helesinine unistus.
Current Difficulty 80.75785582
Est. Next Difficulty 93.48176236
Mis tähendab seda, et 3MHs masin teeb nüüd alla 300.000 ööpäevas.

DOGE on populaarsuselt praeguseks hetkels LTC järel nr2 scrypt. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 16.12.2013 10:33:34, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 16.12.2013 10:27:09 vasta tsitaadiga

A... maptea mistu kell oli icon_lol.gif
_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 16.12.2013 10:32:04 vasta tsitaadiga

Kas meil siinsed aktivistid ei tahaks midagi multipool sarnast püsti panna? Keegi sniffib hea coini välja ja muudab siis kaevandameise sellele kõigil huvilistel... pole aega et uurida mida tasub ja mida mitte. Nüüd aga kondihullus maha magatud thumbs_down.gif
_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.12.2013 10:37:32 vasta tsitaadiga

Kui leiaks kuskilt mingi hea seletuse kuidas seda teha, siis paneks isegi mõtlema jah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 10:42:05 vasta tsitaadiga

woosh, See pole nii lihtne. Ma ei tea kas keegi siin enne mind DOGE kaevandama hakkas? Ilmselt mitte. Mina andsin kohe samal hetkel teada, kui arvasin, et sellest buum saab. Ja tegelikult jäin ka mina hiljaks. Kokku on praeguseks kaevatud veidi üle 4M DOGE. See uute müntide kaevamine on üks suur loterii. Kui tahta püsivalt efektiivselt kaevata, siis soojalt soovitan multipool.us. Seal on palju scrypte ja väga efektiivne kaevamine. Kokkuvõttes tuleb palju kasumlikum kui tuimalt LTC kaevata.
Kui jääda vaid ühe mündi peale, siis hetkel on veel DOGE väga hea kasumlikkusega, aga see ilmselt ei kesta enam kaua. Teisena valikuna kaevaks ma WTC. Arvuliselt tiksub vähe, aga keskmine kasumlikkus on palju parem kui LTC.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 10:56:21 vasta tsitaadiga

Worker temporary banned, mis küll võis selle tuua? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:00:09 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
OK. Järgminse bloki leidmisel on sul igatahes DOGE oodata. Aga see, et sul siiani eile õhtust alates 0 on siiski ülimalt kummaline. Viimane blokk leiti öösel, kell 1:35 meie aja järgi. Kui sa enne seda tööle panid, siis peaks sul vähemalt midagi tiksunud olema. Minul tiksus viimane kogus kell 3:05 ja hetkel on mul "Your Valid 67878" soolas.
------------------------------------
Kui keegi veel loodab sadu kergelt miljoneid DOGE kokku ajada, siis kahjuks peab tunnistama, et see on nüüd helesinine unistus.
Current Difficulty 80.75785582
Est. Next Difficulty 93.48176236
Mis tähendab seda, et 3MHs masin teeb nüüd alla 300.000 ööpäevas.

DOGE on populaarsuselt praeguseks hetkels LTC järel nr2 scrypt. icon_biggrin.gif


Kus Sa neid current ja est diffe näed ka? Olen otsinud ja pole leidnud asjalikku linki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:08:46 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
woosh, See pole nii lihtne. Ma ei tea kas keegi siin enne mind DOGE kaevandama hakkas? Ilmselt mitte. Mina andsin kohe samal hetkel teada, kui arvasin, et sellest buum saab. Ja tegelikult jäin ka mina hiljaks. Kokku on praeguseks kaevatud veidi üle 4M DOGE. See uute müntide kaevamine on üks suur loterii. Kui tahta püsivalt efektiivselt kaevata, siis soojalt soovitan multipool.us. Seal on palju scrypte ja väga efektiivne kaevamine. Kokkuvõttes tuleb palju kasumlikum kui tuimalt LTC kaevata.
Kui jääda vaid ühe mündi peale, siis hetkel on veel DOGE väga hea kasumlikkusega, aga see ilmselt ei kesta enam kaua. Teisena valikuna kaevaks ma WTC. Arvuliselt tiksub vähe, aga keskmine kasumlikkus on palju parem kui LTC.



Multipool.us's reject rate 10%+ - Vahet pole kust poolt maakera, mis iganes kaartidega kaevata...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:09:13 vasta tsitaadiga

Mõni pool arvutab seda. Näiteks pool.testserverino.de
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:11:28 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
woosh, See pole nii lihtne. Ma ei tea kas keegi siin enne mind DOGE kaevandama hakkas? Ilmselt mitte. Mina andsin kohe samal hetkel teada, kui arvasin, et sellest buum saab. Ja tegelikult jäin ka mina hiljaks. Kokku on praeguseks kaevatud veidi üle 4M DOGE. See uute müntide kaevamine on üks suur loterii. Kui tahta püsivalt efektiivselt kaevata, siis soojalt soovitan multipool.us. Seal on palju scrypte ja väga efektiivne kaevamine. Kokkuvõttes tuleb palju kasumlikum kui tuimalt LTC kaevata.
Kui jääda vaid ühe mündi peale, siis hetkel on veel DOGE väga hea kasumlikkusega, aga see ilmselt ei kesta enam kaua. Teisena valikuna kaevaks ma WTC. Arvuliselt tiksub vähe, aga keskmine kasumlikkus on palju parem kui LTC.


sa ei ole kõige hipsterim hipster siin icon_biggrin.gif

postitus kuupäevaga 09.12.2013 12:32
lightbluefox kirjutas:
Veel kaevandamismatarjali https://bitcointalk.org/index.php?topic=361813.0 icon_lol.gif

kes pole asjaga kursis, siis: http://knowyourmeme.com/memes/doge


paar tundi hiljem ma panin juba kaevama, paraku ei osanud oodata tol ajal et see asi reaalselt ka väärtuslikuks saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 16.12.2013 11:18:53 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
wooshKokku on praeguseks kaevatud veidi üle 4M DOGE.

http://coinmarketcap.com/ näitab hetkeseisuks 6,827 M DOGE

Kas ma panen kuskil komadega pusse? M=miljon, eks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:20:05 vasta tsitaadiga

Randombit, ta räägib vast enda isiklikest dogedest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:27:14 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., palju sul kaevatud on ja palju maha müüsid?


Midagi väga imelikku on juhtumas. Fast-pool on alates keskööst leidnud 6 blokki ning nende hash rate on ligi 5x väiksem kui oge.pool2.webxass.de, mis on leidnud vaid 1 bloki.
Selle juhtumise sanss on ligi 1:25 või mis?


Randombit, DOGE kogusumma on 100 miljardit. Kaevatud on 6.9% ekh 6.9 miljardit. Minul on kaevatud 4 miljonit.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.12.2013 11:30:16 vasta tsitaadiga

lõpuks tuli blokk ära icon_biggrin.gif
2487.98% oli lihtsalt karm

edit:
tsitaat:
seems like, the network was under attack, since there wasnt any blocks during the night ... not only on this pool ... for the moment it looks good again

et siis polndki juhus icon_confused.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,


viimati muutis siinus 16.12.2013 11:31:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:31:24 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus, kes doge.pool2.webxass.de'sse sisse ei saa ? Minerid kaevavavad aga lehte ei ava.

Edit:

Nii ongi icon_lol.gif Väljastpoolt Euroopat sisse ei saanud aga vpn'ga läks nagu lupsti sisse icon_razz.gif


viimati muutis 10Fold 16.12.2013 11:33:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:31:27 vasta tsitaadiga

http://doge.pool2.webxass.de/

hm... mul ka sama jama seal. Öö läbi tiksus, kuid konto seis on 0.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:42:42 vasta tsitaadiga

Nüüd jahub midagi network was under attack ja sisse ei logi lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:47:27 vasta tsitaadiga

Ilmus message: seems like, the network was under attack, since there wasnt any blocks during the night ... not only on this pool ... for the moment it looks good again
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:52:15 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus kirjutas:
Ilmus message: seems like, the network was under attack, since there wasnt any blocks during the night ... not only on this pool ... for the moment it looks good again


pooli omanik suunas bitijoad oma walletisse sujuvalt. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:54:57 vasta tsitaadiga

No lõpuks sain ka kuidagi sisse... 12h tagasi näitas, et teeninin 1Milj päevas, kontol ainult 350 000 ehk midagi on valesti, hetkel näitab üldse 1.7milj päevas muidugi.
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:00:24 vasta tsitaadiga

Aktiivne selle pooli teema on siin:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=372207.new#new

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 16.12.2013 12:01:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:00:56 vasta tsitaadiga

Millest see reject tuleb ning kas see on normaalne? Kui ei, siis ehk keegi teab, kuidas fixida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:01:07 vasta tsitaadiga

doge suurim probleem praegu on vist see, et nii arendajad kui ka hostijad on täielikud amatöörid. mõni asjalik pool võiks doge oma serverisse võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 16.12.2013 12:02:49 vasta tsitaadiga

Lasin ööläbi cryptopool.it-s, 470khashi kohta sain 22k aga peaks suht normaalne olema, raskus ka kõrge nüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:06:47 vasta tsitaadiga

Asjalikke poole on palju, aga nemad küsivad üle 1% komisjoni. Kaevajate probleemiks on see, et kõik tahavad head teenust, aga tasuta. Ja nii ongi kõik tasuta poolid ülekoormatud.

Arendajad on absoluutne tipp klass. DOGEga pole ühtki globaalset probleemi veel olnudki. Kõik probleemid on kaevajate oma lollus või poolide probleemid.
Lisaks on DOGEga seotud isikud teinud täiesti fenomenaalset reklaami. Selline populaarsus nädalaga on kõikide müntide unistus.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:13:44 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Asjalikke poole on palju, aga nemad küsivad üle 1% komisjoni. Kaevajate probleemiks on see, et kõik tahavad head teenust, aga tasuta. Ja nii ongi kõik tasuta poolid ülekoormatud.

Arendajad on absoluutne tipp klass. DOGEga pole ühtki globaalset probleemi veel olnudki. Kõik probleemid on kaevajate oma lollus või poolide probleemid.
Lisaks on DOGEga seotud isikud teinud täiesti fenomenaalset reklaami. Selline populaarsus nädalaga on kõikide müntide unistus.

Mis see parim või asjalikem pool võiks doge jaoks olla?
See .de pool .. mnjah, mitme tunni jooksil ei midagi tulnud sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:18:29 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Arendajad on absoluutne tipp klass. DOGEga pole ühtki globaalset probleemi veel olnudki.


wallet on aegunud koodi baasil; alguses ei saanud ta isegi networkiga ühendust; osadel inimestel ei ole võimalik walletit isegi encryptida kuna crashib koheselt.
arenguruumi on veel.

eriti hea nali on see testserverino lugu, lasti neilt 50m doget rotti - väidetavalt mingi tüüp käis sees ja kandis lihtsalt doged ära, kogu kaevurite saak oli ühes walletis. pärast oli doged tagasi kandnud, siis pooli omanik pani pooli kinni ja kandis kaevuritele nende doged ära kõik.

E:

vaatasin et üks esimestest doge poolidest on uuesti üleval nüüd, keegi seal praegu paraku ei kaeva.
http://doge.scryptpools.com

pool fee on 2%. algusaegadel sai seal kaevatud küll, 2% polnud teab mis probleem, praegu paneb aga mõtlema küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerdo
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.12.2013 12:18:47 vasta tsitaadiga

Mul käis ka öö läbi sinna samasse pooli. Kuna see omanik ei tea täpselt miks ei tulnud blokke, siis ma lähen teise pooli.
Mulle tundub, et seal on ikka mingi jama. All paremal näitab pidevalt: No worker information available.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:22:32 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt lähen http://fast-pool.com/. Küll pisike, aga paistab, et blokke leiavad ilusti sujuvalt. Vähemalt tundub kiire ja stabiilne. thumbs_up.gif
Tasuta pool. Donate panen 0.5%, mis tundub üsna õiglane teenuse eest ära anda.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:31:55 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma ilmselt lähen http://fast-pool.com/. Küll pisike, aga paistab, et blokke leiavad ilusti sujuvalt. Vähemalt tundub kiire ja stabiilne. thumbs_up.gif
Tasuta pool. Donate panen 0.5%, mis tundub üsna õiglane teenuse eest ära anda.


See .de asi tundub siis ilmselt ikka natukene paigast ära ja ebaõige?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:35:28 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka sellega jebima kuna ei viitsi mingi iga päev peale passida mis toimub ja mis maas ja mis üleval on icon_neutral.gif
wdc-d tuleb kenasti praegu icon_cool.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:35:38 vasta tsitaadiga

njah. Ilmselt on parem natuke aega kõrvalt vaadata, mis seal toimub. Jätsin selle pooli alles, aga nr2 prioriteeti, kui esimene peaks ära kukkuma.
Iseenesest väga suur kadu polnud. Hektel on sealt veel 20K rahakotti tulemas. Loodetavasti leitakse nüüd blokke iga tunni tagant ja kõik saavad oma teenitud DOGE kätte.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 16.12.2013 12:40:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 16.12.2013 12:38:13 vasta tsitaadiga

Poolerino võiks normaalselt töötavana tagasi tulla icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:53:18 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
njah. Ilmselt on parem natuke aega kõrvalt vaadata, mis seal toimub. Jätsin selle pooli alles, aga nr2 prioriteeti, kui esimene peaks ära kukkuma.
Iseenesest väga suur kadu polnud. Hektel on sealt veel 20K rahakotti tulemas. Loodetavasti leitakse nüüd blokke iga tunni tagant ja kõik saavad oma teenitud DOGE kätte.


Noh, nüüd hakkas see saksa .de pool ka tootma. Aga kolisin ka sellesse fast pooli hetkel üle asjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:59:19 vasta tsitaadiga

Väike update saksa pooli kohta. Tsiteerin iseennast:
tsitaat:
13907 93 left cemputer 16/12 10:30:16 80.76 331,147.10 330,784 981,594 19,638 5.94
13905 91 left anonymous 16/12 10:28:55 80.76 578,601.00 330,784 981,774 21,922 6.63
13903 89 left eltso 16/12 10:27:25 80.76 836,249.00 330,784 1,015,584 82,772 25.02
13897 83 left kri5tjan 16/12 10:21:47 80.76 256,243.00 330,784 1,073,398 887,318 268.25


This confirms that blocks were found, but they your server somehow blocked them. It cant be outside server issue.
Its not possible to find 4 blocks inside 9 minutes at current difficulty and pool hash rate. Those blocks were found during night and they just appear now.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:01:28 vasta tsitaadiga

Mille põhjal te üldse otsustate, kas server on hea/stabiilne? Olen suht võhik ja numbreid on iga pooli kodukal küllaga, millele tähelepanu pöörata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 16.12.2013 13:03:33 vasta tsitaadiga

See on elistuste järgi, osad lepivad sellega, et sait on koguaeg koomas aga sisse tuleb veidi rohkem, kui mujal. Teised jällegi tahavad, et võimalikult vähe pool maas ja sait kiire, et kõike jälgida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:12:22 vasta tsitaadiga

Aga mis on need indikaatorid, et see üks toob rohkem sisse kui teine? Või lihtsalt lased paar tundi joosta ja vaatad palju tuli?

Teine küsimus - kui tõsta (doge)wallet ühest arvutist teise, siis kuidas see käib? Tõstsin dogewalleti ümber ning nüüd seis 0 doge - tegin vist midagi valesti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:13:35 vasta tsitaadiga

Pead wallet backupi tegema kõigepealt.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:24:35 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Pead wallet backupi tegema kõigepealt.


uhh, väga loll minust icon_biggrin.gif lihtsalt ei leidnud seda valikut, kuigi kõige kõige esimene...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:31:27 vasta tsitaadiga

Milliste 270X-idega ka osa rahvast kaevandab muidu?
Kas see võiks olla asjalik valik?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/400352/

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 16.12.2013 13:39:38 vasta tsitaadiga

Mul on gigabyte oma, ainult kiidusõnad. See Sapphire oma tundub asjalik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:43:42 vasta tsitaadiga

V4p3x, Palju välja annab ja mis kelladel ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:49:36 vasta tsitaadiga

teie bitcoin vaikselt hakkab hääbuma, kolmapäeval võib taas palju langema hakata
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 16.12.2013 13:50:52 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
V4p3x, Palju välja annab ja mis kelladel ?


1120/1500, 476khash, wu 440 avg, -I 19, temp 66/fan 67%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:51:30 vasta tsitaadiga

MSI Gaming seeriat kasutan, tsipa kallim kui näiteks see Sapphire aga kõvasti vaiksem ja jahedam.
Vent seal ~1100 rpm kandis loadis, Sapphirel 2200+ aga temperatuur ikka kõrgem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:57:24 vasta tsitaadiga

Low ei ole sellise kaardi kohta? Endal Radeon HD 7850 ning ma suudan 300+ ära pigistada icon_biggrin.gif

EDIT:
Kuskil mingi sait ka, kus doge coine tradeda/müüa saab või on lihtsalt foorumid, kus aeg ajalt leiab tehinguid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 13:59:29 vasta tsitaadiga

Kas 270X juba lahjaks ei jää kaevandamise jaoks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 14:01:19 vasta tsitaadiga

tumtum, 476khash ei ole nagu ju eriti vähe icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 14:05:23 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
teie bitcoin vaikselt hakkab hääbuma, kolmapäeval võib taas palju langema hakata


Voldi rahus oma hõbepaberi mütsikest edasi... Suhteliselt külmaks jätab, mis ta kolmapäeval teeb. Pikk perspektiiv on see mis loeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.