Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 10:55:35 vasta tsitaadiga

no mida kuradit
Liitsin kokku, tegin tõesti 500 dammi rohkem kui ülejäänud tiim kombineeritult

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 11:08:57 vasta tsitaadiga

Kaotus
Stepp 14.12.2013 9:56:12
Waffenträger auf E 100
Kogemused: 1 336 Krediiti 51 192
Lahingu saavutused Äss, Meisterlaskur, Pool-i medal, Valdamise märk: "Tankiäss"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 12:40:26 vasta tsitaadiga

Tuli ace tanker ära lõpuks, hambad risti ja läbi viha. Mis mõned mängijad tõesti on meelega võimalikult sitad, või milles kurat asi on. Kuidas ei õpita 8k lahinguga isegi põhiasju ära...võeh

Lihtsalt ei ole sõnu kirjeldamaks seda mida ma hetkel tomatitest arvan

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 14:46:32 vasta tsitaadiga

mul winrate 33 peal, ise alati esimene või 3 seas. tavaliselt teen 5 korda rohkem dämmi kui teisel kohal olev tomat. jube kaader
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 15.12.2013 14:52:25 vasta tsitaadiga

Nonii, kes tahab hulluks minna icon_lol.gif 700k expi 1 kuuga ja saad IS-6
http://worldoftanks.eu/en/news/festivities/missions-way-success/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimold
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2013 15:05:40 vasta tsitaadiga

Jah, mõne riigi trees on see sobivate tankide nimekiri ka niru võitu...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.12.2013 15:18:10 vasta tsitaadiga


Link

Panther (vene k.)

EDIT: Krt, see on naljakas kuidas tüübid suvalise maja poole tulistavad icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.12.2013 19:56:56 vasta tsitaadiga

Tõetruu taastus jah, esilaterna klaasil CCCP kirjas thumbs_up.gif

Ja noh, see ka mingi tulistamine, kui nad toru otsas lihtsalt suitsupaketi lõhkavad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.12.2013 22:43:41 vasta tsitaadiga

Samas selles "aegluubis" lõigus tornilt on näha, et midagi ikka lendab sinna kolhoosi suunas. Ega see nagunii mingi päris mürsk pole, aga siiski... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.12.2013 23:01:31 vasta tsitaadiga

Scammy kirjutas:
Nonii, kes tahab hulluks minna icon_lol.gif 700k expi 1 kuuga ja saad IS-6
http://worldoftanks.eu/en/news/festivities/missions-way-success/


Auhind on jamavõitu. Võiks olla miski spets. selle asja jaoks tehtud tank auhinnaks.
Ainult need saavad selle kes maratoni läbivad. Ja tank võiks olla ka hea.
Idee on hea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.12.2013 03:19:36 vasta tsitaadiga

IS-6 maksab 43 EURi. See peaks ükskõik keda motiveerima. Tegin ainuüksi tänase päeva jooksul 80K expi, T6 ja T7 masinatega mängides - arvan, et võtan selle challenge'i kätte, mul on tulemas 2 nädalat puhkust. Lahingutes näeme, I guess icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 06:42:54 vasta tsitaadiga

Hmm, 100k xp'd polegi teab mis palju, vist võtan ise ka käsile
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 16.12.2013 08:33:20 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Hmm, 100k xp'd polegi teab mis palju, vist võtan ise ka käsile


Kas polnud 100k mitte iga riigi teatud masinatega? Ühe riigi omadega saaks elu ka elada veel aga kõigiga..... icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 09:20:44 vasta tsitaadiga

Seda ma silmas pidasingi, et 100k expi masina kohta pole teab mis palju, kui sul veel samast riigist mitu masinat kasutada läheb asi veelgi kiiremini. Muidugi vähe kummaline on see, et jaapaniga ei saa veel lubatud ajast pihta hakata, kuna lihtsalt pole üseda masinat saadaval.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 09:41:37 vasta tsitaadiga

Ühes teises foorumis arvutati, et väga hästi mängides kulub IS-6 saamiseks umbes 600 mängu ja umbes 58 töötundi (7 täistööpäeva). Arvestades IS-6 hinnaks 40€ on töötunni tasu 0,68€.

Kellel muud võimalust rahatanki saada pole, andku minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 10:03:41 vasta tsitaadiga

Arvestades seda, et muul ajal mängid tasuta, siis pole ju üldse paha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 16.12.2013 10:28:40 vasta tsitaadiga

Object 140 2160xp mäng. Have fun!

Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 10:30:09 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah, aga ei mängi alati tier 6 ja see missioon on ikka liiga tüütu grind. Mulle meeldib hoopis saada 10 tiimlahingu võidu eest iga päev tasuta prem päev. Seda kuni reedeni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.12.2013 10:41:52 vasta tsitaadiga

intact kirjutas:
Object 140 2160xp mäng. Have fun!

Link


Kena mäng aga joppamist on ka ikka rohkem kui küll icon_cool.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 16.12.2013 11:39:51 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Arvestades seda, et muul ajal mängid tasuta, siis pole ju üldse paha thumbs_up.gif


Algul tundus ka vahva pakkumine, aga kui hakkasin arvutama ja neid tanke vaatasin, siis lihtsam on mul see 43 eurot (25 dets - 8 jaanuar on hind -15% ehk 36 eur) oma põhitööga teenida, kui üldse IS-6 tahaks saada. Selle grindiga tekib ebameeldiv kohustus mängida nende masinatega millega muidu sugugi ei tahaks mängida. Lisaks algul kohustus osad neist üldse muretseda - vaja garaazibokse juurde või midagi eest ära müüa. Samas kui aega palju ja pole vahet millega mängida, siis ilmselt on hea pakkumine premium tanki saamiseks.

Muul ajal ei mängi tasuta vaid tegelt maksan isegi peale sellele hobile...


viimati muutis Mauno Lurbe 16.12.2013 12:17:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.12.2013 12:06:43 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Ühes teises foorumis arvutati, et väga hästi mängides kulub IS-6 saamiseks umbes 600 mängu ja umbes 58 töötundi (7 täistööpäeva). Arvestades IS-6 hinnaks 40€ on töötunni tasu 0,68€.

Kellel muud võimalust rahatanki saada pole, andku minna.




I'm doing it anyway, might as well get something for it ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:44:47 vasta tsitaadiga

Sama siin, hetkel vabad päevad ja sittagi targemat pole teha esmaspäeval nagunii, esimene sessioon lõpetatud ja 20,000k usakatega ning 10k venelastega juba kogemata tehtud nigu niuhti. Arvestades kaua selle kõige tegemiseks aega on siis varsti saab IS-6ga ringi vurada.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 12:51:25 vasta tsitaadiga

Pragu vist mingi bug missioonidega. Sai ühe suvalise lahingu eest Jaapani 100k exp missioon täidetud. Suvalise tankiga.

Missioon täidetud! Auhind:
Premium päevi lisatud: 3

Loodetavasti nad neid prem päevi tagasi ei võta...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.12.2013 13:42:33 vasta tsitaadiga

Palju õnne hiinlaste t6ga 100k grindima. Teistel maadel on veel t6s midagigi mis kõlbab mängida, hiinlaste pudi on alla arvestust icon_smile.gif Aga jah, mõttetult ajakulukas isegi prem kontoga. Kui keegi selle käsile võtab, siis pange kirja palju mänge-aega kulub.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.12.2013 14:59:55 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Palju õnne hiinlaste t6ga 100k grindima. Teistel maadel on veel t6s midagigi mis kõlbab mängida, hiinlaste pudi on alla arvestust icon_smile.gif Aga jah, mõttetult ajakulukas isegi prem kontoga. Kui keegi selle käsile võtab, siis pange kirja palju mänge-aega kulub.


Ei oska veel seisukohta võtta, sest pole hiinlasi isegi otsast veel vaadanud, aga arvan, et kui Type 59-lt 1200 lahingu kogemuse ja 4 skilliga mehed peale tõstan neile, siis pole vahet, kui ka on veidi keerulisem mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.12.2013 15:13:48 vasta tsitaadiga

Hiinlaselt võtaks ma Type 58, sest sellega kannatas mängida. Aga arvatavasti tuleb hiinlasega kõige rohkem mängida.
Prantslasi mul üldse pole, britte samuti (nende puhul läheks mängimine asja ette). Kv2ga oleks vaja S-51 lahti mängida ja mäng läheks asja ette.
Nashorniga 100k läheks vist kõige kergemini. M6 hetkel endale olemas ja mäng pooleli, aga M6 mulle ei meeldi. Paras Ikarus buss.
Kuna pole vist teada pätsi väljatulekut, äkki siis antaksegi jaapani 100k niisama ära? 23. dets oli mingi kuupäev mis silma jäi.

Kui selle Is-6 asemele saaks valida Type 59, siis ma võtaks ise ka prooviks ette. Eks selle maratoniga tekib mingi surve ka, pooleli jätta tobe, aga kui mängid ainult tomatitega, siis ei tule ka head exp, eriti selle hiinlasega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 16.12.2013 15:27:36 vasta tsitaadiga

Hiinlaste osas nõus Vipuga, seal Type 58 on selline igatpidi keskmine tank. Mitte midagi erilist, aga otseselt kehva ka ei ole. Oma tieris on normaalse mängija käes arvestatav vastane. Kõrgema tieri mängudes jääb pen natuke nõrgaks. Samas kui hiina puud arendada, siis selle taga on 2 tanki kinni ja selle tankiga peab tahes tahtmata päris palju mängima, et neid lahti saada.

59-16 on vähemalt enda jaoks tõeline ikaldus. Tegin sellega 53 mängu ja siis kasutasin vaba expi, et sealt edasi saada (59-16 mängude WR jäi vaid 33%, muidu keskmine mul 54%). Mina seda tanki mängida ei osanud. Kõikidest skautidest, mida olen mänginud, on see kindlasti kõige kehvem. Toruga pole suurt midagi teha. Viimane toru on autoloader, aga äärmiselt kehva läbistavusega (kullaga 106). Stock 57 mm on parema läbistavusega, aga olematu damage (damage 85). Isegi vastase arty vastu 1:1 on see tank päris jõuetu, lisaks gun depression olematu. Ühesõnaga puhas skaut, jube õrn, roomikud ja meeskond lähevad iga sissetulnud lasuga. Eeliseks ehk vaid madal profiil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.12.2013 15:37:18 vasta tsitaadiga

59-16 stocktoru oli hea tegelikult, aga probleemiks oli sihtimiskiirus. Väga kaua tõmbas seda rõngast kokku. Muidugi sai lasta ka suure rõngaga ja kummalisel kombel ta väga mööda ei lasknudki.
Aga tank ise oli täispaber ja praktiliselt ebaõnnestunud hüppega sai end ära tapetud.

Ei pea mängima ühe tankiga vaid kõigi nimekirjas olevate tankidega. Kui hiinlasi pole lahti tehtud, siis võib mõlemaga mängida 100k kokku. Sedasi on kergem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:22:12 vasta tsitaadiga

Palju peab T7 TD-ga dmg-d tegema, et raha ka tiksuks sisse?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:32:26 vasta tsitaadiga

Tiksub sisse pidevalt aga 3000 dmg tuleb umbes 14k sisse (ilma premita).
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 21:41:14 vasta tsitaadiga

Tahakski teada palju tuleks normaalsemalt seda. 3k dmg on iga tavaline lahing pm ja hea kui siis üldse 14k-ga jääb plussi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:37:16 vasta tsitaadiga

U. üle 600xp võiks ilma premmita ikka averageda, ürita mitte mööda lasta ja surma saada ja pole teenimine mingi probleem. Ma Borsig waffenträgeriga (T8) tegin kõva snaipritööd ja teenisin nii hästi, et kui xp käes sain kohe järgmise tieri ka ära ostetud, ei pidanud mingi väikese tankiga lisa teenima.
Ning oma pz4 WTga (t9) ei kaota ka raha, kui targalt mängin.

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:44:56 vasta tsitaadiga

Hetkel iga lahing 800-900expi lebolt tuleb, tuleks pappi ka siis sisse midagi....
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:00:28 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mul pole selle rahaga midagi teha. vedeleb seda igal pool. Osta pole midagi selle eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:23:36 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ma ei tea, mul pole selle rahaga midagi teha. vedeleb seda igal pool. Osta pole midagi selle eest icon_rolleyes.gif


Veab sul icon_biggrin.gif, kunagi müüsin is-3 maha,et teist liini aretada, nüüd kahetsen, et pole raha, et seda uuesti osta. Samuti oleks ka T28 vaja ära osta -.-
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.12.2013 01:48:13 vasta tsitaadiga

Tegin prooviks ühe õhtupooliku, 35K expi teenisin IS-6 missiooni jaoks 30 Tier 6 mänguga. Sellises tempos läheb isegi napikaks, 20 päeva peaks niimoodi mängima, et 700K kätte saada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 10:48:57 vasta tsitaadiga

Niisiis, ületasin täna ühe lävendi, WR on tõustnud lõpuks üle 54% ning sain ka Easy 8 ace tankeri kätte, kurat see on kõige nauditavam medikas mida ma mänginud olen siiani, see rate of fire ja gun depression ja mobiilsus on lihtsalt...asi on isegi parem kui cromwell.


Link

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer


viimati muutis antikondor 17.12.2013 11:47:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.12.2013 11:06:26 vasta tsitaadiga

Video põhjal Cromwelliga päris ei võrdleks, dünaamika on ikkagi viletsam ja relv samuti. Aga norm mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 11:11:14 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
lihtsam on mul see 43 eurot (25 dets - 8 jaanuar on hind -15% ehk 36 eur) oma põhitööga teenida, kui üldse IS-6 tahaks saada.


Ka sama mõte. Oleks siis veel miski hea tank, aga no IS-6? Selle soomus tundub küll hea, on vahel probleeme penemisega (samas kehvem, kui IS-3). Aga kahur on tal see sama 122 jumakas mis IS peal, täpsust pole, pene ka ainult 175. Tier 8 peal ikka väga lahja. Ma eelistan T34-ga edasi sõita, sellega laseb vähemalt asjadest läbi.

Samuti tier 6 tankidega enam eriti ei sõida ka (nashorn praegu ainuke nimekirjast), enamik expi vajavatest masinatest tier 8.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 11:23:01 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Video põhjal Cromwelliga päris ei võrdleks, dünaamika on ikkagi viletsam ja relv samuti. Aga norm mäng thumbs_up.gif


Mängustiil on neil erinev tõesti, lihtsalt komplektina tundub Easy 8 mulle parem kui cromwell. Gun depression abuse op icon_biggrin.gif Ning relva just väga viletsamaks ei pea, see rate of fire on lihtsalt haige. muidu youtube videot kompresseerin uuesti hetkel, heli on natuke sünkroonist väljas, varsti saab uus eksemplar upitatud ja eks parandan siis linki eelmises postis.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.12.2013 12:29:52 vasta tsitaadiga

USA mediumi liin on alates E8 üldse väga mõnus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 16:28:50 vasta tsitaadiga

Hetkel mõneti kahetsen, et ei läinud seda liini vaid võtsin usa heavy (T29 oleks saanud ka seda liini lahti), mõtlen harva, et prooviks Lee uuesti, aga see vist kõige jubedam tank icon_biggrin.gif (lisan veel, et M6 on super tank icon_biggrin.gif).
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 20:24:37 vasta tsitaadiga

Lee on umbes 1000000000x adekvaatsem tank kui amx 40
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 20:56:13 vasta tsitaadiga

Clanwarides vähemalt on usa heavyd palju eelistatumad kui mediumid. 420m viewrange on küll äge, saab malinovkas üle põllu vastased põlema panna aga muidu on usa mediumid ilma igasuguste erivõimeteta, iga teise rahva mediumid täidavad rolle paremini.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.12.2013 11:46:17 vasta tsitaadiga

OT: Leopoldid tahavad teiselepoole lahte kolida
http://www.postimees.ee/2635076/mtv-soome-kaitsevagi-tahab-osta-kasutatud-leopard-tanke

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 13:29:11 vasta tsitaadiga

Nägin just epic scouti. AMX 13 90-ga tegi 7k damage assisti. icon_eek.gif thumbs_up.gif
Võitsime muidugi mingi 15:5.

Oskaks ma ka nii hästi. icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 13:32:33 vasta tsitaadiga

Kuni 16. jaanuarini on väga palju erinevaid soodustusi. Kui õigel ajal õiget asja teha, siis võib päris palju krediiti ja aega kokku hoida.

asjalik koondtabel

Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.12.2013 14:11:05 vasta tsitaadiga

Nõme on see sihiku asi icon_evil.gif Kui vastane kaob peitu, siis samasse kohta sihtida enam ei saa, kas kukub sihik alla või laseb kõrgelt üle. Aga ma tean kus ta on ja laseks ta ära kui ainult põõsale pihta saaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 18.12.2013 14:16:28 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Nõme on see sihiku asi icon_evil.gif Kui vastane kaob peitu, siis samasse kohta sihtida enam ei saa, kas kukub sihik alla või laseb kõrgelt üle. Aga ma tean kus ta on ja laseks ta ära kui ainult põõsale pihta saaks.


See ajab tõsiselt närvi jah. Kuigi mõned korrad õnnestub, siiski kohe tüüp ära ka lasta. Aga seda juhtub harva.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 16:39:03 vasta tsitaadiga

Ei ole veel probleeme olnud "pimedalt" vastse ära laskmisega. Igapäevane asi mu meelest
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.