Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.12.2013 15:57:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tagasiside ankeeti vms kodulehel pole või , et nad ise tagasihelistaksid aka automaatvastaja teadet pole?


Kõik mainitud asjad on olemas ja süsteem täieneb pidevalt, kuid kusagilt jookseb piir ja mitutsadat inimkeeles rääkivat persooni teise otsa ikka üles ei rivista. Suurprobleemide puhul ei ole haruldane, et kõik kõnekanalid täis joostakse (sisuliselt DDoS), ning pärast ollakse veel pahased ka, et telefon on "välja lülitatud". Kordan veelkord, kui näed, et järjekord on pikk või telefon annab sootuks kinnist tooni, siis relax, mitte ära anna oma panust sellele, et normaalolukord ei taastuks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 23:42:32 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda milles on probleem kuna nimelt torrentit kasutades on allalaadimine fikseeritud 1Mb/s peal ja ei lähe lihtsalt kiirus kõrgemaks. Kasutan Starmani M (10Mb/s) ühendust.
Proovinud enda arust nagu kõike ja ei saa pihta kus ja miks selline imelik piirang peale tuleb. Istub püsivalt seal 1Mb/s otsas kinni. Torrent seadistused mitu korda üle vaadatud ja pordid on avatud ja mitu korda olen proovinud ka erinevaid porte. Wifiga proovitud ja kaabli järel. Speedtest kodulehel testi tehes on kiirused korras nii nagu peab, aga just nimelt torrent on täiesti lukus. Varem oli L pakett, aga kuna vaatasin, et torrent ei tule mingi nipiga üle 10Mb/s alla, siis loobusin sellest ühendusest ja läksin lahjema peale üle. Samas eelmise paketiga vähemalt sain 5-7Mb/s kiiruseks. Modem/ruuter on Starmani Cisco 2in1. Seadistusi nagu midagi pole sellist mida näppida annaks. Kas probleem võib olla, et tegin modemile full reseti mingi aeg kuna oli anomaalia suur kasutajanime ja parooli vahetamisega. Läksid mingid seadisutsed nihu vms?
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 23:45:50 vasta tsitaadiga

ma ei näe probleemi. Tegu on 10 Mbps ühendusega. Seega torrent ei peagi sul tirima suurt kiiremini kui 1 mb/s
10 Mbps = 1.25 megabytes / second

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 23:46:56 vasta tsitaadiga

kindel et sa ühikutest õieti aru saad? Utorrent näitab kiirust MB-s Starmani kiirus on Mbit-s 10 Mbit=1MB

viimati muutis Oliverk 14.12.2013 00:07:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 00:00:24 vasta tsitaadiga

Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 02:01:43 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud.
tasub ikka häbeneda, ja see jutt ikka oli ka icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 12:00:04 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud.


Mis juba internetis on, siis seda enam maha ei pese icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 19:36:34 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud.


Pole hullu, olin samas olukorras kui esimest korda Elioni 12/1 ühendust kasutasin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2013 13:28:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kordan veelkord, kui näed, et järjekord on pikk või telefon annab sootuks kinnist tooni, siis relax, mitte ära anna oma panust sellele, et normaalolukord ei taastuks.

Eks ma homme õhtul ütlen siis tehnikule, kes koju tuleb, et sorry, mul kõik töötab, pole sult midagi vaja.... Aga kuulasin foorumist nõuannet, et ma ei üritaks paaniliselt klienditeenindusse helistada, kui seal kedagi kätte ei saa.... panustan, et normaalolukord taastuks..

Ehk siis, tänaseks, alates eile hommikust , erinevatel kellaaegadel helistades pole ma suutnud teatada starmani, et mul pole koju tehnikut vaja. (öeldakse, et neil on palju kõnesid ja kõne katkestus kohe järgi)
Kusjuures, see signaali kadumise probleem kadus, kui peale reede hommikust kõnet starmani midagi starboxis susserdati ja ka tehniku aeg määrati homme õhtuks.


viimati muutis eShelobik 15.12.2013 13:29:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2013 13:29:09 vasta tsitaadiga

meil: klienditugi@starman.ee aadress, lepingu number / nimi sisse ja teele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 17.12.2013 21:09:05 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
avastasin huvitava asja. Mul ühendus kukub 2 korda tunnis maha. 18 minutil ja 48-ndal minutil. Pole veel kindel kas asi minu arvutis, ruuteris või misasi.


Mul kukkus 47 minutil nüüd, peale Starmaniga suhtlemist kukub 27 minutil. Kas selle vastu üldse rohtu on? Starman väidab, et kõik korras.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2013 21:19:23 vasta tsitaadiga

mis sul täpselt maha kukub? mingi kindel teenus katkeb?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.12.2013 21:19:51 vasta tsitaadiga

ruuter või modem?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 18.12.2013 22:50:53 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
ruuter või modem?

Kaob ära internet. KordusTV-d kasutades hangub telepilt umbed minutiks. Siis tuleb tagasi. Samal ajal on ka wifi võgule piiratud ligipääs

Tänud Laurx asi korras
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2013 23:03:46 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.12.2013 00:49:11 vasta tsitaadiga

Mul L internet, aga selline jama et kasutan netti näiteks 2 päeva ja siis jääb jube aeglaseks kõik. Teen modemile restardi ja jälle kõik toimib väga kiirelt 1-2 päeva. Eriti mõjutaks nagu see, kui vaatan starboxiga kordussaateid, peale seda net veel aeglasem. Kas peaks starmani helistama või mis värk võib olla?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 09:15:06 vasta tsitaadiga

Kas mustamäel vahetatakse mingeid kaableid või keegi käib kusalgi karbi kallal näperdama või mul modem suremas või vanakurat ise teab mis jama on...
Üleeile õhtul tõmbas neti kiirus ennast vahepeal korralikult üles, sikutamse kiirus oli kuni üks mega alla (muidu keskmine maksimum on pool mega alla). Ja eile plaks, interneti pole.
Meeletud modemi restardid ja läbi ruuteri IP renew klõbistamine, kuid DNS'i kätte ei saa. Mingist ajast tuli lambist tagasi ja nüüd hommikul jälle lootusetu üritus.

Teleka pilt samas kõik korras.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 11:54:20 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kas mustamäel vahetatakse mingeid kaableid või keegi käib kusalgi karbi kallal näperdama või mul modem suremas või vanakurat ise teab mis jama on...
Üleeile õhtul tõmbas neti kiirus ennast vahepeal korralikult üles, sikutamse kiirus oli kuni üks mega alla (muidu keskmine maksimum on pool mega alla). Ja eile plaks, interneti pole.
Meeletud modemi restardid ja läbi ruuteri IP renew klõbistamine, kuid DNS'i kätte ei saa. Mingist ajast tuli lambist tagasi ja nüüd hommikul jälle lootusetu üritus.

Teleka pilt samas kõik korras.


Mul sama lugu, modemile läbi kasutajaliidese või toite lülitist resa tegemine ei aita, peab paariks minutiks saba tagant ära tõmbama, siis saab jälle tööle. Ookla annab hetkel allalaadimikiiruse nagu lubatud aga üleslaadimine kolmandik lubatust.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 23.12.2013 13:53:27 vasta tsitaadiga

kolisin ka nüüd starmani võrku.

aga internetiga mingi jama.
ei taha eriti lehti ära laadida ja üleüldiselt kuidagi aeglasevõitu on asi.
kas peaks mingeid wifi seadeid näppima hakkama?


wifi ruuteriks muidu Cisco EPC3925
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 15:00:42 vasta tsitaadiga

Minu jama oli vast selles, et punases poisid majandasid majas ringi thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 20:43:39 vasta tsitaadiga

Mul on ka korra nii juhtunud. Peale punaste külaskäiku trepikotta oli jama majas icon_evil.gif Paar päeva läks, enne kui oma kokkukeeratud jama likvideerisid thumbs_down.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2013 22:21:35 vasta tsitaadiga

monomakk, võta inssider ja vaata, mis sul eetris toimub ning keera wi-fi puhtale alale eetris.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 02:55:47 vasta tsitaadiga

üldiselt on sellised mikrokatkestused nõmedad, korra kaks tunnis selline 20-30 sekundit, mis on piisav, et mängust välja viskaks. Ja sedasi pidevalt, peale XL paketile kolimist läks vaat, et hullemaks.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.12.2013 13:33:24 vasta tsitaadiga

siis tuleb otsida, kas ja milles viga on. 1) wi-fi on kanalil, millele on tekitatud mingi teine leviala või mõni muu tugev segaja ning teatud tingimustel sellest tulenevalt hakkavad katkestused, kuna seadmed ei suuda omavahel andmevahetuses kokku leppida ning tulemusel katkestatakse ühendus. pole starmaniga seotud ja esineb kõigis õhku pidi käivates tehnoloogiates. lahenduseks on mõne vaatlusvahendiga, mis suudab levialade kanaleid kuvada vaadata, mis eetris toimub. inssider on selleks vist kõige lihtsam vahend. kellel muu, see kasutab muud.

katekstuste puhul võib mõelda sellele, et teha seadmele factory defaults. "reset" auk on seadme taga olemas ja sellesse siis kergelt mingi asja muljuda, kuniks kõik tuled ära vilguvad. peale seda läheb kaua liinile, saab sealt konfiguratsiooni ja restardib ise. kellel mingid pordisuunamised ruuteris aktiivsed, võiks confist backupi teha.

vigaseid seadmeid on minimaalselt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Connection11
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 11:53:51 vasta tsitaadiga

Kas midagi peab tasuma ka kui tahan lahkuda starmanist?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.12.2013 12:11:50 vasta tsitaadiga

1770 helista, see võib sinu lepingust sõltuda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2013 13:02:38 vasta tsitaadiga

kui sul on tähtajaline leping ja see tähtaeg pole veel käes, maksad lepingus kirjas oleva leppetrahvi. lepingus on kirjas ka seadmed, mille sa pead tagasi andma ja millises komplektsuses. tuleb tasuda ka tarbitud teenuste eest kalendripäevade järgi. rävala 4 on esindus. loed lepingud läbi, pakid seadmed ära ja lähed nendega sinna.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:28:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi peale Starboxi digiboxi uuendust (oli vist detsember 10?) on tekkinud internetiga probleemid? Netiks on mul 60/10 kaabel ja nüüd viskab keskmiselt korra tunnis neti maha. Ühendus jääb püsti, kuid masinatel (kaabel ja wifi) on nett ~30 sekundit regulaarselt maas.

Ircu põhjal on tagasi tulles alles sama IP, seega mingit rebu ei saa toimuda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:30:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas kellelgi peale Starboxi digiboxi uuendust (oli vist detsember 10?) on tekkinud internetiga probleemid? Netiks on mul 60/10 kaabel ja nüüd viskab keskmiselt korra tunnis neti maha. Ühendus jääb püsti, kuid masinatel (kaabel ja wifi) on nett ~30 sekundit regulaarselt maas.

Ircu põhjal on tagasi tulles alles sama IP, seega mingit rebu ei saa toimuda.

natuke vale teema, mõtlesid vist siia kirjutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:37:43 vasta tsitaadiga

Oih! icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 22:58:29 vasta tsitaadiga

Proovime siis seekord õiges teemas.

Viimased nädal-2 ehk peale Starboxi tarkvarauuendust saan stabiilselt ühe korra tunnis DC, mis kestab umbes 30 sekundit ja mis on piisav, et kõik netist sõltuv välja visata. Arvuti on kaabliga küljes, seega mingi wifi teema see pole ning TV mängib netikao ajal probleemideta edasi.

Kellelgi ideid? Enne tarkvarauuendust töötas mu 60/10 pakett nagu siid ja nüüd on garanteeritud netikadu 10-20 minuti jooksul peale täistundi, enamasti täistund + 20 minutit. Ööseks sisse jäetud masina irculogi on nagu jõulupuu igatunnistest netikadudest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 23:28:18 vasta tsitaadiga

Juhtusin täna TV-tuunereid sirvima ja märkasin, et müüa on ka selliseid, kuhu saab vaatajakaardi sisestada, et ZuumTV kanaleid vaadata. Näiteks see -> https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/TV+tuunerid/210033/
Kas TV vaatamiseks piisab ühest PCI-E slotist? Ja kas siis Windows Media Centeriga saab vaadata kanaleid nagu tavalisi Levira maapealseid kanaleid? Ja kuidas taolised tuunerid pildikvaliteedi osas on, kvaliteedikadu on?

Zuumiga õhu kaudu HD-kanaleid ei saagi näha?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 23:52:31 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, mul on sellega kaart telekasse visatud ja töötab probleemivabalt.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2013 01:27:25 vasta tsitaadiga

Scart, tee ruuterile tagant rese.

ludi, seda mõtled?
Spoiler Spoiler Spoiler

selle saad teleka toetamisel omale boksi asemele rentida. telekas peab toetama dvb-t d. hetkel saab starmanist kas kas boksi ja kaardi või mooduli ja kaardi ning vajadusel ka moodulkaardi mis on nn kaks in 1. neid saab kaablis ka kasutada kui telekas oskab dvb-c d. enamasti boksist parem , kuna boks saadab telekasse analoogsignaali.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 01:56:05 vasta tsitaadiga

laurx, äkki põhjendad, miks peaks lambist tegema ruuterile hard reseti? Mulle tundub küll, et see probleem on starmani poolne, kui järjest välja ilmuvad inimesed, kellel on täpselt samad sümptomid, korra-kaks tunnis on 30 sekundine katkestus.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 02:07:42 vasta tsitaadiga

laurx, seda mõtlesin jah, aga see siis arvutisse mingisse vastavasse CI-moodulisse. Aga leidsin ühe teema, kus räägitakse, et isegi ID-kaardilugeja pidavat seda kaarti lugema -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=290921&postdays=0&postorder=asc&start=949

Aga ma krt eksisin Starmani lehel ära ning sattusin hoopis DigiTV lingile, kuid Zuumis polegi HD kanaleid ning kanalivalik palju-palju kesisem. icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 10:30:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Scart, tee ruuterile tagant rese.


Tehtud. Eks jätan masina sisse ja peale tööpäeva kommenteerin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2013 14:05:16 vasta tsitaadiga

eShelobik, ma "köögipoolega" pole kursis aga see on kohati aidanud. paketivahetuse käigus öeldakse tähemehest jutu lõpetuseks, et modem tuleb reseda. LiivaneLord, by def on see PCMCIA pessa sobilik kaardilugeja. uuematel telekatel on see küljes. arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.12.2013 14:29:54 vasta tsitaadiga

laurx, Rääkides veel Conax CI moodulist siis, kui tahad ajamasinat, videolaenutust jts teenuseid kasutada siis peab ikka Starboxi kasutama?
Teleka sees olev riistvara, ka uued nutiTV, ilmselt ei sobi, või starman teeb koostööd mõne tootjaga et integreerida ta sinna sisse?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2013 14:49:55 vasta tsitaadiga

ainult starboxiga saad need ajamaasina vigurid. tootjate platvormid on nagu siga ja kägu, et neile midagi ehitada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 14:56:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali.

Mille jaoks? id kaarti lugejaga peaks vägagi toimima saama selle asja. DVB-C kaarti arvutisse vaja lisaks vaid.
Kui soov vähem keppida siis Terratec H7 thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2013 15:00:31 vasta tsitaadiga

võimalik. pole proovinud ja ilmselgelt ei hakka keegi sellistele häkkidele ka supporti andma. ehk siis kui sul on vaja zoomi lauakaga vaadata, pead hankima pci-pcmcia sloti luguri, mingi kaardi ja programmi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 15:23:31 vasta tsitaadiga

Liitun mikrokatkestuste teemaga (ja postitan teist korda sama teksti, kuna postitamise hetkel sain "Error code: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT")
Ka minul ilmneb aeg-ajalt mikrokatkestusi, mis on eriti märgatavad just netist videosid vaadates (TV3Play, Kanal 2, YouTube). Suvalisel hetkel keset videot jääb pilt lihtsalt seisma ja edasi mängimiseks peab lehte refreshima ning saadet kerima. Kui nüüd katkestuse hetkel proovida mõnd lehte külastada, seisab Chrome-is pikalt "Connecting..." ees.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 15:32:36 vasta tsitaadiga

olen olnud viimased päevad keilas, starmani nett kaob mitu korda päevas lambist ära thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 15:35:18 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
laurx kirjutas:
arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali.

Mille jaoks? id kaarti lugejaga peaks vägagi toimima saama selle asja. DVB-C kaarti arvutisse vaja lisaks vaid.
Kui soov vähem keppida siis Terratec H7 thumbs_up.gif

Tahad öelda, et conaxi asemel võin ühendandada id kaardi lugega telekale taha ja pistan lugejasse starmani kaardi ja saan sama lõbusalt kanaleid vaadata?
Sellisel juhul oli kunagine 45€ lisa investeering küll mõttetu icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 16:31:09 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
salatoimik kirjutas:
laurx kirjutas:
arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali.

Mille jaoks? id kaarti lugejaga peaks vägagi toimima saama selle asja. DVB-C kaarti arvutisse vaja lisaks vaid.
Kui soov vähem keppida siis Terratec H7 thumbs_up.gif

Tahad öelda, et conaxi asemel võin ühendandada id kaardi lugega telekale taha ja pistan lugejasse starmani kaardi ja saan sama lõbusalt kanaleid vaadata?
Sellisel juhul oli kunagine 45€ lisa investeering küll mõttetu icon_lol.gif

Loed teksti algusest lõpuni uuesti siis on kirjas, et arvutiga vaatamiseks jms. DVB-C kaart/pulk, id-kaardilugeja ning sobiv tarkvara mis conaxi võtmeid vahendab.
Telerisse käib nö ikkagi id-kaardilugeja sarnane moodul mis sisaldab riist ja tarvara conax võtmete lugemiseks ja vahendamiseks.

laurx kirjutas:
ainult starboxiga saad need ajamaasina vigurid. tootjate platvormid on nagu siga ja kägu, et neile midagi ehitada.

laurx, küll Starman KA selles osas Elionile järele tuleb ja mõne teleritootjaga ühise rakenduse valmis ehitab, lihtsalt aega läheb.
Et kui enne oli starmani DVB-C nähtav eraldi digiboksita ja telerite sisseehitatud boksidega siis nüüd kolitakse teenustega välisesse boksi.
Elioni suund on vastupidine, enne oli nähtav ainult kindla IPTV boksiga, nüüd aga hoopis Samsungi sisse ehitatud rakendusega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 16:41:33 vasta tsitaadiga

Tere, indrekp! icon_biggrin.gif

Aga kirjutasin Starmanile ja üle Zuumi HD kanaleid pole ega ei tea ka millal tuleb. Seega ei tasu see jebimine ära. Zuumi valik väga kesine kah.

Huvitav on vaid see, et National Geographic pole HD, aga ometi EST subtiitreid pole. Kaabliga aga SD variandil on EST ja HD-l puudub EST. Mine võta nüüd kinni, kumb kanal see tegelikult Zuumiga levib. Kas siis HD kanal tehakse SD kanaliks ja saadetakse läbi õhu?

Sisuliselt muud kanalid ei huvitagi - HD-d, Nat geod kõik ja MTV ka mingi. Selle papi eest SD-d küll ei taha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 16:53:48 vasta tsitaadiga

Kust ma saaksin Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway ruuteri kasutajatunnuse ja parooli?
DLNA ja Mirroring viskavad WIFI tagant ära ja ruuteri põhi muutub elu kuumaks.
Lisaks, kas sellel on olemas ka ametliku uuemat FW kui 1.0, mis on eelmise suve üllitis?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 17:04:49 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kust ma saaksin Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway ruuteri kasutajatunnuse ja parooli?
DLNA ja Mirroring viskavad WIFI tagant ära ja ruuteri põhi muutub elu kuumaks.
Lisaks, kas sellel on olemas ka ametliku uuemat FW kui 1.0, mis on eelmise suve üllitis?

cisco - cisco

kas need ei sobinud kasutajaks?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 17:07:46 vasta tsitaadiga

Töötab
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.