|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
13.12.2013 15:57:03
|
|
|
| tsitaat: |
Tagasiside ankeeti vms kodulehel pole või , et nad ise tagasihelistaksid aka automaatvastaja teadet pole?
|
Kõik mainitud asjad on olemas ja süsteem täieneb pidevalt, kuid kusagilt jookseb piir ja mitutsadat inimkeeles rääkivat persooni teise otsa ikka üles ei rivista. Suurprobleemide puhul ei ole haruldane, et kõik kõnekanalid täis joostakse (sisuliselt DDoS), ning pärast ollakse veel pahased ka, et telefon on "välja lülitatud". Kordan veelkord, kui näed, et järjekord on pikk või telefon annab sootuks kinnist tooni, siis relax, mitte ära anna oma panust sellele, et normaalolukord ei taastuks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
13.12.2013 23:42:32
|
|
|
Keegi oskab öelda milles on probleem kuna nimelt torrentit kasutades on allalaadimine fikseeritud 1Mb/s peal ja ei lähe lihtsalt kiirus kõrgemaks. Kasutan Starmani M (10Mb/s) ühendust.
Proovinud enda arust nagu kõike ja ei saa pihta kus ja miks selline imelik piirang peale tuleb. Istub püsivalt seal 1Mb/s otsas kinni. Torrent seadistused mitu korda üle vaadatud ja pordid on avatud ja mitu korda olen proovinud ka erinevaid porte. Wifiga proovitud ja kaabli järel. Speedtest kodulehel testi tehes on kiirused korras nii nagu peab, aga just nimelt torrent on täiesti lukus. Varem oli L pakett, aga kuna vaatasin, et torrent ei tule mingi nipiga üle 10Mb/s alla, siis loobusin sellest ühendusest ja läksin lahjema peale üle. Samas eelmise paketiga vähemalt sain 5-7Mb/s kiiruseks. Modem/ruuter on Starmani Cisco 2in1. Seadistusi nagu midagi pole sellist mida näppida annaks. Kas probleem võib olla, et tegin modemile full reseti mingi aeg kuna oli anomaalia suur kasutajanime ja parooli vahetamisega. Läksid mingid seadisutsed nihu vms?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2013 23:45:50
|
|
|
ma ei näe probleemi. Tegu on 10 Mbps ühendusega. Seega torrent ei peagi sul tirima suurt kiiremini kui 1 mb/s
10 Mbps = 1.25 megabytes / second
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.12.2013 23:46:56
|
|
|
kindel et sa ühikutest õieti aru saad? Utorrent näitab kiirust MB-s Starmani kiirus on Mbit-s 10 Mbit=1MB
viimati muutis Oliverk 14.12.2013 00:07:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
14.12.2013 00:00:24
|
|
|
| Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.12.2013 02:01:43
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud. |
tasub ikka häbeneda, ja see jutt ikka oli ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.12.2013 12:00:04
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud. |
Mis juba internetis on, siis seda enam maha ei pese
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
14.12.2013 19:36:34
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Selge, aeg minna nurka häbenema ilmselt oma lolluse tagajäriel. Arvasin tõesti, et nii madalaid püsiühenduse kiiruseid praegu ei eksisteerigi. Aeg tagasi kiirema paketi peale kolida ja teeme näo, et seda juttu pole olnud. |
Pole hullu, olin samas olukorras kui esimest korda Elioni 12/1 ühendust kasutasin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
15.12.2013 13:28:36
|
|
|
| tsitaat: |
Kordan veelkord, kui näed, et järjekord on pikk või telefon annab sootuks kinnist tooni, siis relax, mitte ära anna oma panust sellele, et normaalolukord ei taastuks.
|
Eks ma homme õhtul ütlen siis tehnikule, kes koju tuleb, et sorry, mul kõik töötab, pole sult midagi vaja.... Aga kuulasin foorumist nõuannet, et ma ei üritaks paaniliselt klienditeenindusse helistada, kui seal kedagi kätte ei saa.... panustan, et normaalolukord taastuks..
Ehk siis, tänaseks, alates eile hommikust , erinevatel kellaaegadel helistades pole ma suutnud teatada starmani, et mul pole koju tehnikut vaja. (öeldakse, et neil on palju kõnesid ja kõne katkestus kohe järgi)
Kusjuures, see signaali kadumise probleem kadus, kui peale reede hommikust kõnet starmani midagi starboxis susserdati ja ka tehniku aeg määrati homme õhtuks.
viimati muutis eShelobik 15.12.2013 13:29:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
csprtl
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2003
|
17.12.2013 21:09:05
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| avastasin huvitava asja. Mul ühendus kukub 2 korda tunnis maha. 18 minutil ja 48-ndal minutil. Pole veel kindel kas asi minu arvutis, ruuteris või misasi. |
Mul kukkus 47 minutil nüüd, peale Starmaniga suhtlemist kukub 27 minutil. Kas selle vastu üldse rohtu on? Starman väidab, et kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
17.12.2013 21:19:51
|
|
|
ruuter või modem?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
csprtl
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2003
|
18.12.2013 22:50:53
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| ruuter või modem? |
Kaob ära internet. KordusTV-d kasutades hangub telepilt umbed minutiks. Siis tuleb tagasi. Samal ajal on ka wifi võgule piiratud ligipääs
Tänud Laurx asi korras
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
19.12.2013 00:49:11
|
|
|
| Mul L internet, aga selline jama et kasutan netti näiteks 2 päeva ja siis jääb jube aeglaseks kõik. Teen modemile restardi ja jälle kõik toimib väga kiirelt 1-2 päeva. Eriti mõjutaks nagu see, kui vaatan starboxiga kordussaateid, peale seda net veel aeglasem. Kas peaks starmani helistama või mis värk võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.12.2013 09:15:06
|
|
|
Kas mustamäel vahetatakse mingeid kaableid või keegi käib kusalgi karbi kallal näperdama või mul modem suremas või vanakurat ise teab mis jama on...
Üleeile õhtul tõmbas neti kiirus ennast vahepeal korralikult üles, sikutamse kiirus oli kuni üks mega alla (muidu keskmine maksimum on pool mega alla). Ja eile plaks, interneti pole.
Meeletud modemi restardid ja läbi ruuteri IP renew klõbistamine, kuid DNS'i kätte ei saa. Mingist ajast tuli lambist tagasi ja nüüd hommikul jälle lootusetu üritus.
Teleka pilt samas kõik korras.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
23.12.2013 11:54:20
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kas mustamäel vahetatakse mingeid kaableid või keegi käib kusalgi karbi kallal näperdama või mul modem suremas või vanakurat ise teab mis jama on...
Üleeile õhtul tõmbas neti kiirus ennast vahepeal korralikult üles, sikutamse kiirus oli kuni üks mega alla (muidu keskmine maksimum on pool mega alla). Ja eile plaks, interneti pole.
Meeletud modemi restardid ja läbi ruuteri IP renew klõbistamine, kuid DNS'i kätte ei saa. Mingist ajast tuli lambist tagasi ja nüüd hommikul jälle lootusetu üritus.
Teleka pilt samas kõik korras. |
Mul sama lugu, modemile läbi kasutajaliidese või toite lülitist resa tegemine ei aita, peab paariks minutiks saba tagant ära tõmbama, siis saab jälle tööle. Ookla annab hetkel allalaadimikiiruse nagu lubatud aga üleslaadimine kolmandik lubatust.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
23.12.2013 13:53:27
|
|
|
kolisin ka nüüd starmani võrku.
aga internetiga mingi jama.
ei taha eriti lehti ära laadida ja üleüldiselt kuidagi aeglasevõitu on asi.
kas peaks mingeid wifi seadeid näppima hakkama?
wifi ruuteriks muidu Cisco EPC3925
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.12.2013 15:00:42
|
|
|
Minu jama oli vast selles, et punases poisid majandasid majas ringi
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
23.12.2013 20:43:39
|
|
|
Mul on ka korra nii juhtunud. Peale punaste külaskäiku trepikotta oli jama majas Paar päeva läks, enne kui oma kokkukeeratud jama likvideerisid
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.12.2013 02:55:47
|
|
|
| üldiselt on sellised mikrokatkestused nõmedad, korra kaks tunnis selline 20-30 sekundit, mis on piisav, et mängust välja viskaks. Ja sedasi pidevalt, peale XL paketile kolimist läks vaat, et hullemaks.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.12.2013 13:33:24
|
|
|
siis tuleb otsida, kas ja milles viga on. 1) wi-fi on kanalil, millele on tekitatud mingi teine leviala või mõni muu tugev segaja ning teatud tingimustel sellest tulenevalt hakkavad katkestused, kuna seadmed ei suuda omavahel andmevahetuses kokku leppida ning tulemusel katkestatakse ühendus. pole starmaniga seotud ja esineb kõigis õhku pidi käivates tehnoloogiates. lahenduseks on mõne vaatlusvahendiga, mis suudab levialade kanaleid kuvada vaadata, mis eetris toimub. inssider on selleks vist kõige lihtsam vahend. kellel muu, see kasutab muud.
katekstuste puhul võib mõelda sellele, et teha seadmele factory defaults. "reset" auk on seadme taga olemas ja sellesse siis kergelt mingi asja muljuda, kuniks kõik tuled ära vilguvad. peale seda läheb kaua liinile, saab sealt konfiguratsiooni ja restardib ise. kellel mingid pordisuunamised ruuteris aktiivsed, võiks confist backupi teha.
vigaseid seadmeid on minimaalselt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Connection11
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2009
|
25.12.2013 11:53:51
|
|
|
| Kas midagi peab tasuma ka kui tahan lahkuda starmanist?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.12.2013 12:11:50
|
|
|
| 1770 helista, see võib sinu lepingust sõltuda.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
25.12.2013 13:02:38
|
|
|
kui sul on tähtajaline leping ja see tähtaeg pole veel käes, maksad lepingus kirjas oleva leppetrahvi. lepingus on kirjas ka seadmed, mille sa pead tagasi andma ja millises komplektsuses. tuleb tasuda ka tarbitud teenuste eest kalendripäevade järgi. rävala 4 on esindus. loed lepingud läbi, pakid seadmed ära ja lähed nendega sinna.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.12.2013 22:28:00
|
|
|
Kas kellelgi peale Starboxi digiboxi uuendust (oli vist detsember 10?) on tekkinud internetiga probleemid? Netiks on mul 60/10 kaabel ja nüüd viskab keskmiselt korra tunnis neti maha. Ühendus jääb püsti, kuid masinatel (kaabel ja wifi) on nett ~30 sekundit regulaarselt maas.
Ircu põhjal on tagasi tulles alles sama IP, seega mingit rebu ei saa toimuda.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.12.2013 22:30:04
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Kas kellelgi peale Starboxi digiboxi uuendust (oli vist detsember 10?) on tekkinud internetiga probleemid? Netiks on mul 60/10 kaabel ja nüüd viskab keskmiselt korra tunnis neti maha. Ühendus jääb püsti, kuid masinatel (kaabel ja wifi) on nett ~30 sekundit regulaarselt maas.
Ircu põhjal on tagasi tulles alles sama IP, seega mingit rebu ei saa toimuda. |
natuke vale teema, mõtlesid vist siia kirjutada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.12.2013 22:58:29
|
|
|
Proovime siis seekord õiges teemas.
Viimased nädal-2 ehk peale Starboxi tarkvarauuendust saan stabiilselt ühe korra tunnis DC, mis kestab umbes 30 sekundit ja mis on piisav, et kõik netist sõltuv välja visata. Arvuti on kaabliga küljes, seega mingi wifi teema see pole ning TV mängib netikao ajal probleemideta edasi.
Kellelgi ideid? Enne tarkvarauuendust töötas mu 60/10 pakett nagu siid ja nüüd on garanteeritud netikadu 10-20 minuti jooksul peale täistundi, enamasti täistund + 20 minutit. Ööseks sisse jäetud masina irculogi on nagu jõulupuu igatunnistest netikadudest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.12.2013 23:28:18
|
|
|
Juhtusin täna TV-tuunereid sirvima ja märkasin, et müüa on ka selliseid, kuhu saab vaatajakaardi sisestada, et ZuumTV kanaleid vaadata. Näiteks see -> https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/TV+tuunerid/210033/
Kas TV vaatamiseks piisab ühest PCI-E slotist? Ja kas siis Windows Media Centeriga saab vaadata kanaleid nagu tavalisi Levira maapealseid kanaleid? Ja kuidas taolised tuunerid pildikvaliteedi osas on, kvaliteedikadu on?
Zuumiga õhu kaudu HD-kanaleid ei saagi näha?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
25.12.2013 23:52:31
|
|
|
LiivaneLord, mul on sellega kaart telekasse visatud ja töötab probleemivabalt.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
26.12.2013 01:27:25
|
|
|
Scart, tee ruuterile tagant rese.
ludi, seda mõtled?
Spoiler 
selle saad teleka toetamisel omale boksi asemele rentida. telekas peab toetama dvb-t d. hetkel saab starmanist kas kas boksi ja kaardi või mooduli ja kaardi ning vajadusel ka moodulkaardi mis on nn kaks in 1. neid saab kaablis ka kasutada kui telekas oskab dvb-c d. enamasti boksist parem , kuna boks saadab telekasse analoogsignaali.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.12.2013 01:56:05
|
|
|
| laurx, äkki põhjendad, miks peaks lambist tegema ruuterile hard reseti? Mulle tundub küll, et see probleem on starmani poolne, kui järjest välja ilmuvad inimesed, kellel on täpselt samad sümptomid, korra-kaks tunnis on 30 sekundine katkestus.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.12.2013 10:30:47
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Scart, tee ruuterile tagant rese. |
Tehtud. Eks jätan masina sisse ja peale tööpäeva kommenteerin
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
26.12.2013 14:29:54
|
|
|
laurx, Rääkides veel Conax CI moodulist siis, kui tahad ajamasinat, videolaenutust jts teenuseid kasutada siis peab ikka Starboxi kasutama?
Teleka sees olev riistvara, ka uued nutiTV, ilmselt ei sobi, või starman teeb koostööd mõne tootjaga et integreerida ta sinna sisse?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.12.2013 14:56:04
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali. |
Mille jaoks? id kaarti lugejaga peaks vägagi toimima saama selle asja. DVB-C kaarti arvutisse vaja lisaks vaid.
Kui soov vähem keppida siis Terratec H7
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
26.12.2013 15:23:31
|
|
|
Liitun mikrokatkestuste teemaga (ja postitan teist korda sama teksti, kuna postitamise hetkel sain "Error code: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT")
Ka minul ilmneb aeg-ajalt mikrokatkestusi, mis on eriti märgatavad just netist videosid vaadates (TV3Play, Kanal 2, YouTube). Suvalisel hetkel keset videot jääb pilt lihtsalt seisma ja edasi mängimiseks peab lehte refreshima ning saadet kerima. Kui nüüd katkestuse hetkel proovida mõnd lehte külastada, seisab Chrome-is pikalt "Connecting..." ees.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
26.12.2013 15:32:36
|
|
|
olen olnud viimased päevad keilas, starmani nett kaob mitu korda päevas lambist ära
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.12.2013 15:35:18
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali. |
Mille jaoks? id kaarti lugejaga peaks vägagi toimima saama selle asja. DVB-C kaarti arvutisse vaja lisaks vaid.
Kui soov vähem keppida siis Terratec H7  |
Tahad öelda, et conaxi asemel võin ühendandada id kaardi lugega telekale taha ja pistan lugejasse starmani kaardi ja saan sama lõbusalt kanaleid vaadata?
Sellisel juhul oli kunagine 45€ lisa investeering küll mõttetu
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.12.2013 16:31:09
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| arvutis vaatamiseks pead sa ilmselt oma boksi küljest võtma RCA/composite kaudu signaali. |
Mille jaoks? id kaarti lugejaga peaks vägagi toimima saama selle asja. DVB-C kaarti arvutisse vaja lisaks vaid.
Kui soov vähem keppida siis Terratec H7  |
Tahad öelda, et conaxi asemel võin ühendandada id kaardi lugega telekale taha ja pistan lugejasse starmani kaardi ja saan sama lõbusalt kanaleid vaadata?
Sellisel juhul oli kunagine 45€ lisa investeering küll mõttetu  |
Loed teksti algusest lõpuni uuesti siis on kirjas, et arvutiga vaatamiseks jms. DVB-C kaart/pulk, id-kaardilugeja ning sobiv tarkvara mis conaxi võtmeid vahendab.
Telerisse käib nö ikkagi id-kaardilugeja sarnane moodul mis sisaldab riist ja tarvara conax võtmete lugemiseks ja vahendamiseks.
| laurx kirjutas: |
| ainult starboxiga saad need ajamaasina vigurid. tootjate platvormid on nagu siga ja kägu, et neile midagi ehitada. |
laurx, küll Starman KA selles osas Elionile järele tuleb ja mõne teleritootjaga ühise rakenduse valmis ehitab, lihtsalt aega läheb.
Et kui enne oli starmani DVB-C nähtav eraldi digiboksita ja telerite sisseehitatud boksidega siis nüüd kolitakse teenustega välisesse boksi.
Elioni suund on vastupidine, enne oli nähtav ainult kindla IPTV boksiga, nüüd aga hoopis Samsungi sisse ehitatud rakendusega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.12.2013 16:41:33
|
|
|
Tere, indrekp!
Aga kirjutasin Starmanile ja üle Zuumi HD kanaleid pole ega ei tea ka millal tuleb. Seega ei tasu see jebimine ära. Zuumi valik väga kesine kah.
Huvitav on vaid see, et National Geographic pole HD, aga ometi EST subtiitreid pole. Kaabliga aga SD variandil on EST ja HD-l puudub EST. Mine võta nüüd kinni, kumb kanal see tegelikult Zuumiga levib. Kas siis HD kanal tehakse SD kanaliks ja saadetakse läbi õhu?
Sisuliselt muud kanalid ei huvitagi - HD-d, Nat geod kõik ja MTV ka mingi. Selle papi eest SD-d küll ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.12.2013 16:53:48
|
|
|
Kust ma saaksin Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway ruuteri kasutajatunnuse ja parooli?
DLNA ja Mirroring viskavad WIFI tagant ära ja ruuteri põhi muutub elu kuumaks.
Lisaks, kas sellel on olemas ka ametliku uuemat FW kui 1.0, mis on eelmise suve üllitis?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
26.12.2013 17:04:49
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kust ma saaksin Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway ruuteri kasutajatunnuse ja parooli?
DLNA ja Mirroring viskavad WIFI tagant ära ja ruuteri põhi muutub elu kuumaks.
Lisaks, kas sellel on olemas ka ametliku uuemat FW kui 1.0, mis on eelmise suve üllitis? |
cisco - cisco
kas need ei sobinud kasutajaks?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.12.2013 17:07:46
|
|
|
Töötab
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|