Ma arvan, et seal multi year dealis on kindlasti klausel, mis lubab ta edukate esinemiste korral välja osta/või ise pakkumise korral ära minna. Järgmisel aastal võib näiteks olla isegi 2 kohta Ferraris kui Kimil on arvatavasti ühe aastane leping, siis Alonsot käiakse juba kodus moosimas. Ok mänedžer ütleb, et väljamõeldis aga mida muud tal öelda olekski, et fänne ja Ferrarit rahustada. Ei saaks ju öelda jah..läbirääkimised käivad Kus suitsu seal...
No ma usun, et Alonso püsib seal ikkagi kuni 2016, tahab ta seda või mitte. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
WäntWõll, 1+option. Alguses, jah, mu arust öeldi ka, et kaheaastane leping (esimesed uudised) aga juba järgnevatel päevadel oli juttu vaid 2014. aastast ja sellepärast ma oma vastuses seda ka mälu pealt ütlesin.
Paistab, et ka Renault on uut mootorit "salaja" testinud juba. http://www.f1today.net/en/news/renault-tested-v6-turbo-engine-in-world-series-car
Jääb vaid oodata uudist, et Mersu on kuskil mootorit katsetanud _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kes viitsib vaadata, siis siin on Sebastian Vetteli 2011-2013 Autosport - International Racing Driver of the Year intervjuud. Kutt rebib ikka päris hästi. Kahjuks on 2013 aasta videos vähemalt üks hea koht välja lõigatud, kus ta Jean Todt'i imiteerib. NB! 2011. aasta oma vaadake kindlasti ära
Järgmise aasta ametlik kalender väljas. Kahest asjast kahju veits... See et New Jersey etapist asja ei saanud ning et Brasiilia etapp eelviimaseks tõsteti ja asendati see Abu Dubai etapiga.
2014 CALENDAR
March 16 Australia
March 30 Malaysia
April 6 Bahrain
April 20 China
May 11 Spain
May 25 Monaco
June 8 Canada
June 22 Austria
July 6 Great Britain
July 20 Germany (Hockenheim)
July 27 Hungary
August 24 Belgium
September 7 Italy
September 21 Singapore
October 5 Japan
October 12 Russia
November 2 USA
November 9 Brazil
November 23 Abu Dhabi
Drivers will be asked to choose their race number, between 2 and 99, for the duration of their career in the FIA Formula One World Championship. Number 1 will be reserved for the current World Champion, should he choose to use it.
Permanentsed numbrid edaspidi + ammu lubatud cost cap tulemas samuti. Soovitan soojalt -Kaivo- poolt pandud FIA lingi läbi lugeda.
Andrew Benson @andrewbensonf1
FIA says "principle of a global cost cap has been adopted" for F1, to be applied in 2015 after details finalised by a working group cont'd
tsitaat:
Andrew Benson @andrewbensonf1
Other changes, from 2014, double points to be awarded at last race of season and drivers to pick their car numbers for entire career
keegi üldse teadis, et selline idee õhus on, nagu topelt punktid viimasel etapil? või seal mingi brainstorming oli hoos ja keegi tegi nalja ja tulemus käes
aga permanentsed numbrid on mu arust äge idee... selles suhtes, et uuendus, mis nagu ei sunni mõtlema, et "why, oh why?". Kindlasti harjume kiiresti ära, et sõitjatel aastast aastasse samad numbrid.
Tuleb teha ennustusvõistlus, arvamaks ära sõitjate valitavad numbrid. Kes kõige rohkem täppi paneb on tegija! On meie foorumi ainus ametlik selgeltnägija, olles parem isegi Nastjast
Kui ma õigesti mäletan, siis James Hunt võitis selle numbriga tiitli.
Kimi on teada Hunti austaja.
Ahjaa, järgmine nädal 17.- 19, siis esimesed testid kah Bahrainis.
osalevad Ferrari, Red Bull, Mercedes, McLaren, Force India ja Toro Rosso.
Pakkumine oli kõigile vaba, kuid teised ei tahnud/viitsinud vms. miks ei osale.
viimati muutis WäntWõll 09.12.2013 23:58:27, muudetud 1 kord
Mulle küll ei meeldi idee, et net Vettel sõidab karjääri lõpuni numbriga "1" _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
No ei pea valima, aga numbri all "1" võiks ikka sõita tšempion, mitte Pastor Maldonado vms...Samas vaevalt ka vettel elu lõpuni iga aasta tiitli võidab
Mulle küll ei meeldi idee, et net Vettel sõidab karjääri lõpuni numbriga "1"
Kuidas sa selle järelduseni jõudsid? Iga sõitja valib endale numbri vahemikus 2-99. Valitsev maailmameister võib enda valitud numbri asemel järgmisel aastal kasutada numbrit 1. Kui järgmisel aastal maailmameistriks ei tule, siis sõidab edasi enda valitud numbriga, ja uus maailmameister võib siis soovi korral number ühte kasutada, või enda isikliku numbriga edasi sõita.
Numbreid ei valita järjekorras, vaid kõik valivad korraga, ja kui mõned numbrid kattuvad, siis saab eelisõiguse 2013. aastal parema koha saavutanud sõitja - teine samale numbrile pretendeerija peab uue numbri valima.
Õllenaut, number 1 on reserveeritud maailmameistrile ja kui ta seda ei võta, siis keegi teine seda võtta ei saa. Vähemalt Moto GPs on selline loogiline lähenemine.
Mulle see topeltpunktide värk ei meeldi, oleks siis viimane etapp 2x pikem või 2x raskem, ntks norschleifel vms aga niisama tsirkust teha... puhas eccelstone noh
Muideks, unustasin siia postitada ühe video mis juba paar nädalat tagasi välja tuli, ehk keegi pole näinud.
Ei tea jah. See jätab kuidagi liiga palju uksi lahti viimaseks etapiks. Ütleme, et esimene teine on seal suht tihedalt koos ja kolmas mingi 40 punktiga maas. Tekib mingi error kahe esimese vahel, on kolmandal mehel võimalus võita. Raske hinnata, kas aus või mitte.
Aga tõesti...just lõpus, kui pöörded üles läksid ja tõsisemalt gaasipedaali tallas, siis tegi juba heli ka
Punktide osas on jah..nii ja naa. Teed suure töö ära, saad turvalise edu ja viimasel etapil ma ei tea..juhtub mingi täiesti sõitjast sõltumatu viga ja kaotad tiitli. Aga eks see ole nö Vetteli reegel, et Alonso ikka lõpuni pingutaks
kuna rajad on nagu lennuväljad viimasel ajal, siis peaks keelama ka 4 rattaga joone yletamine, mis vahepeal sai väga tavaliseks nähtuseks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Jerezis esimene test 28.-31. Jaanuar, ja siis 19.-22. Veebruar ning 27. Veebruar - 2. Märts Bahreinis.
tsitaat:
F1 Fanatic @f1fanatic_co_uk
Another projection of how next year's cars could look, this one a McLaren by @mame_MCDesign: pic.twitter.com/vB0p3cC1LF #F1
Craig Scarborough @ScarbsF1
What if we try that idea on a 2014 nose, with the snow plough forming the tip to meet the new rules? pic.twitter.com/nTJhQGtMzr
BILD.de learned two important key figures will change the world champion team Red Bull to Mercedes in the coming season. Mark Ellis, Red Bull chief engineer for vehicle dynamics and Giles Wood, previously chief engineer for simulation and analysis will be hired as of June 2014 by the Silver Arrows.
Tundub, et järgmine aasta näeme ka rehvide lõhkemisi
tsitaat:
Nico Rosberg suffered a Pirelli tyre failure at 320km/h on the final day of the three day Bahrain test, ending Mercedes’ activity at the test.
Rosberg was moved to Tweet about it: “Just spun at full speed 320km/h on Bahrain straight cause my tyre blew up without warning,” he wrote. “Thanks to that need to get some toilet paper now”
However he was clearly asked to take the Tweet down soon afterwards. Nevertheless it had been screen-grabbed and is widely in circulation.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.