Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 06.12.2013 14:51:09 vasta tsitaadiga

BF3 battlelogist profiili alt?
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 15:00:36 vasta tsitaadiga

Krt, vaatasin natuke valest kohast, leidsin kah.
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 15:08:33 vasta tsitaadiga

We've started rolling out a new server version on all platforms. You might experience some disconnects during this deploy in the upcoming hours. This server update is what will unlock the M1911 3X pistol scope [battlelog.battlefield.com] for all players.

R14 Server Update Notes
-Unlocks the M1911 scope for all players
-Fix for battlepack boost time not being used when playing as Commander
-Fix for rank getting capped to 100 when playing as tablet Commander

Ehk siis selle serveri uuendusega saabki selle 3x scope lahti.
Uuendus peaks nagu aru saan tänase jooksul tulema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 06.12.2013 15:33:31 vasta tsitaadiga

Tundub, et see SYSTEM PERFORMANCE TEST töötab! Sellega on ikka pärsi hea vaadata, et kas köik on korras. Kui köik on OK (roheline), PACKET LOSS ON ja OF = 0. Siis jäävad probleemid mängides tunduvalt vähemaks.
Soovitan siis soojalt kasutada/testida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 16:27:50 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Lasin sniperiga ühe roundi HC serveris ja pärast seda ei taha Normalit isegi mitte näha icon_biggrin.gif.
Üks löök rinda ja kutu - nagu ka peab. Lisaks sellele puudub killcam, so vastane ei tea sind otsida etc. Igati realistlik.

peaks kui ei oleks ees soomusvesti mis on USA armees standardvarustus.

USA combat vest (IOTV) peab parameetrite järgi keraamiliste plaatidega kinni ka 7,62mm "pika" moona otsetabamuse, rääkimata väiksemakaliibrilisematest. Ilma lisaplaatideta piirdub kaitse peamiselt püstoli ja SMG tule vastu.Aga standardselt kantakse ka plaate nii ees kui taga. St. üksiklask SVD'st (vms relvast mis kasutab 7,62x51 (7,62x54r) moona, rääkimata tava-AKM 7,62x39 moonast) rindu sõdurile kellel on USA standard IOTV+keraamika lõpeb sitemal juhul roiete murruga, mitte aga läbistusega. Paremal juhul jääb sõdur vigastamata. Lugu on nutusem kui mitu kuuli tabab sama kohta.

Paljud poltlukuga snaiprirelvad kasutavad samuti kas 7,62mm NATO pikka moona võiv vene 7,62x54 moona (SV-98 jne)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.12.2013 16:48:21 vasta tsitaadiga

Jep aga sõduri lööb maha ikkagi. Selles mõttes võiks mingitaoline efekt ka sees olla mängus. Netis liikus ringi isegi video ,kus SVD -ga lasti otse rindu, venna lõi pikali aga jäi ellu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 16:55:09 vasta tsitaadiga

ehk järgmistes BFides tehakse nii..

igatahes variant kus 50cal püssid on ainult kaardilt korjatavad ja ühe laksuga tapavad, on elegantne lahendus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 18:01:13 vasta tsitaadiga

Tere,

Nägin siin paari foorumlase allkirjas et müüvad key'sid. Tahaks endale inglise keelset varianti aga mõned päevad tagasi lugesin, et kellelgi ei pidanud key toimima (topelt kasutus vms?).
Mis seis sellega on? Kas see asi lahenes või on siin müüdavate võtmetega ikka probleeme?

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 18:02:43 vasta tsitaadiga

Vähemalt ühel kasutajal lahenes see probleem. Tahaks isegi teada, milles siis probleem oli ning kuidas Defon seda lahendas?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2013 19:49:17 vasta tsitaadiga

Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 19:51:37 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne.


Kontakteeru pohmakaga. Ta praegu Teamspeakis ka.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 06.12.2013 19:59:33 vasta tsitaadiga

Ei kommenteeri: http://www.youtube.com/watch?v=qG3W7jNA8Zg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2013 19:59:53 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne.


Kontakteeru pohmakaga. Ta praegu Teamspeakis ka.


Vaatasin teamspeaki. Te seal teinud mingi eraldi kanali mis tundus olevat password protected.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:00:43 vasta tsitaadiga

Tra no mitte sittagi pole ikkagi muutunud netcode suhtes. Mõned serverid on OK aga siis satud järjest ridamisi mingite urvikute otsa, kus täiesti suvalised ajukääbikud oneshotivad ja ma-ei-tea misivad sind surnuks. Ajuinvaliidide koosolek, tra võimatu on nii millestki meelelahutust saada, kui heal juhul 30% surmadest on tingitud "legit" põhjustest.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:04:09 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
sander989 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne.


Kontakteeru pohmakaga. Ta praegu Teamspeakis ka.


Vaatasin teamspeaki. Te seal teinud mingi eraldi kanali mis tundus olevat password protected.


Oleks võinud kirjutada vms TS's, oleks movend.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2013 20:14:40 vasta tsitaadiga

Mul pole siiani kohale jõudnud see mõtte, miks mänge online-s cheatidega mängida.
Mis mõtte on sul mängu mängida, kui sa ise mitte mingit vaeva nägema ei pea. Seisad lihtsalt keset mäppi ja vajutad laskmis nuppu ja ülejäänud teeb ära mingi lisa program.

E:

sander989, No ma vaatasin et tal oli kõlarid mute ka pandud, seega paistis olevat afk.
Mõtlesin et proovin uuesti mõne ajapärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:26:11 vasta tsitaadiga

Mis seis BF 4-ga on, tasub juba osta või tuleb veel oodata? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2013 20:28:46 vasta tsitaadiga

Premium võiks odavam olla kui terve mäng. Samat hinda selle eest välja käia nagu väga ei tahaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.12.2013 20:32:29 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Mis seis BF 4-ga on, tasub juba osta või tuleb veel oodata? icon_biggrin.gif

Paremaks vaevalt läheb. Ühtedel läheb paremekas siis teistel halvemaks ja nii iga päts icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:44:24 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

sander989, No ma vaatasin et tal oli kõlarid mute ka pandud, seega paistis olevat afk.
Mõtlesin et proovin uuesti mõne ajapärast.

Olin eemal jah vahepeal, nüüd leiab mind TS-ist. Saada sõnum mulle TS-is, tõstan su õigesse channelisse. Hetkel paari mehega teeme muid asju, seega open channelis pole.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:48:43 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Premium võiks odavam olla kui terve mäng. Samat hinda selle eest välja käia nagu väga ei tahaks.
Ma sain kogu komplekti 45 tugriku eest (põhimäng ja premm) - selle eest on mängu ilmselt juba praegu küll ja veel.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 21:46:02 vasta tsitaadiga

kankka kuskohast mängu ostsid?
_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 21:57:04 vasta tsitaadiga

Kõik nüüd ilusti HV serverisse icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 22:06:09 vasta tsitaadiga

Miks CR mapid sealt ära võetud on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 22:13:20 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Miks CR mapid sealt ära võetud on?

Pakun, et rahvast oli vähe, ise ka ei saanud seal mängida selle tõttu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 23:08:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 00:27:33 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Mul 28 ja arvasin, et olen tegija.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 00:55:39 vasta tsitaadiga



icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 00:57:38 vasta tsitaadiga

Battlelogis see skilli näitaja on ikka eri mõttetu icon_lol.gif
Pullisime veidi ringi ja 300 pealt 156 peale thumbs_up.gif icon_lol.gif
Õnneks ei koti sellised näitajad üldse icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 01:17:30 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:


icon_lol.gif

Aim king lol.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 02:16:25 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
sander989 kirjutas:


icon_lol.gif

Aim king lol.


Järgmises Flood Zones sain 700% icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 11:05:44 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Tra no mitte sittagi pole ikkagi muutunud netcode suhtes. Mõned serverid on OK aga siis satud järjest ridamisi mingite urvikute otsa, kus täiesti suvalised ajukääbikud oneshotivad ja ma-ei-tea misivad sind surnuks. Ajuinvaliidide koosolek, tra võimatu on nii millestki meelelahutust saada, kui heal juhul 30% surmadest on tingitud "legit" põhjustest.


Sa mängid enda kirjutatud clientiga? Mul on netcode oluliselt paremaks läinud. One shot killid on põhimõtteliselt olematu nähtus ja isegi kui keegi peaks mind nii maha võtma, siis kah mul asi, kindlasti võtan kellegi samamoodi.

See, et 30% surmadest on "legit" põhjustel on suurem bullshit kui Evelin Ilvese kleitidele kulutatav summa.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.12.2013 11:43:55 vasta tsitaadiga

Enam tõesti mäng ei crashi nii palju .

Aga paaris mapis ikkagi see sound bug kahjuks. Head tanki mapid ka veel pealekauba.
Ei hakka nüüd kll kedagi süüdistama ege virisema kuna vb asi windowsis. Tükk aega juba proovi versioon peal. Peaks vist normaalse tagasi panema. Ehk siis on kõik ok.

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 12:08:18 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Enam tõesti mäng ei crashi nii palju .

Aga paaris mapis ikkagi see sound bug kahjuks. Head tanki mapid ka veel pealekauba.
Ei hakka nüüd kll kedagi süüdistama ege virisema kuna vb asi windowsis. Tükk aega juba proovi versioon peal. Peaks vist normaalse tagasi panema. Ehk siis on kõik ok.


Vaevalt, et Windowsi taga on. Proovi järgmist:

mtv0308 kirjutas:

Heli puudumine on seotud madala audio qualityga mille puhul on BF4l kasutada liiga vähe audioradu, et kõiki helisi mängida. Selle lahendus on lihtne:

Avage kaust:
X:\Users\XXX\Documents\Battlefield 4\settings\

Avage Wordpadiga fail PROFSAVE_profile ja Muutke väärtused järgmiseks:
GstAudio.AudioQuality 4 - Lülitab mängu WARTAPES helikvaliteedi peale.
GstAudio.SoundSystemSize 64 - Võib ka 32 panna kui istute eriliselt kehva audiokaardi otsas. Number tähistab audiokanalite arvu.
GstAudio.StereoMode 1 - See on vabatahtlik.

Salvestage muudatused ja minge mängima. Idiootne küll, et asja töötamiseks peab ise sellise kadalipu läbi tegema.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.12.2013 13:14:26 vasta tsitaadiga

Ei aidanud see kahjuks.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.12.2013 16:11:39 vasta tsitaadiga

Täna enam ei lähe mäng käima. Ei mp ega sp, lihtsalt must ekraan ja siis kaob ise ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 07.12.2013 16:35:29 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Täna enam ei lähe mäng käima. Ei mp ega sp, lihtsalt must ekraan ja siis kaob ise ära.


Repair Install

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.12.2013 18:53:47 vasta tsitaadiga

Viga oli Nvidia Shadowplays... varem pidevalt kasutanud probleemideta, nüüd midagi jooksis kokku vist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 19:45:27 vasta tsitaadiga

Mul maksimum 2-3 mängu ja siis...pillid kotti..lahe.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 19:46:31 vasta tsitaadiga

Mul ka crashib pidevalt, 1-3 mängu tagant
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 20:33:40 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Mul ka crashib pidevalt, 1-3 mängu tagant
Tundub, et inimestel crashimised tsüklis. Endal eelmine patch, 1 crash 15h gameplay peale, teistel samal ajala crashis pidevalt. Nüüd selle patchiga peale 2-3 mängu stopped working, teistel jälle fixis ära
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 20:38:27 vasta tsitaadiga

Mul pole ükski patch ära fixinud, kuldne kesktee..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.12.2013 20:51:24 vasta tsitaadiga

Endal ka hakkas mäng jälle crashima. Teen roundi lõpuni ja ongi kottis.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.12.2013 20:55:05 vasta tsitaadiga

Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.12.2013 20:55:14 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel see kõrbe map selline lapiline on icon_biggrin.gif teisi pole veel proovinud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 21:04:16 vasta tsitaadiga

Lehys, Mul eile oli sama probleem, kuid täna mängides seda ei täheldanud enam.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 21:31:19 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale icon_biggrin.gif

Sa üldse käid siin teemas ainult tarka panemas, omal pole mängugi.
"oi kui hea, et ma ostnud pole, oi kui hea;" ometigi enamik naudivad seda mängu. Aitab ehk?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 21:32:17 vasta tsitaadiga

Keegi siin soodsalt key'sid müüb millega hiljem probleeme ei teki? inglisekeelne variant oleks nõutud.
Netist leidsin 31eur kõige odavam võti.

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 21:35:28 vasta tsitaadiga

Kuna igast soodukad olid kui mäng välja tuli etc... siis suht korralik asi odavalt saadud thumbs_up.gif

Endal varsti 120 tundi täis

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 22:01:11 vasta tsitaadiga

arvestades mängijate kommentaare siis korralikust asjast rääkida ei saa icon_biggrin.gif
_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.