|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
06.12.2013 14:51:09
|
|
|
BF3 battlelogist profiili alt?
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
06.12.2013 15:00:36
|
|
|
Krt, vaatasin natuke valest kohast, leidsin kah.
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
06.12.2013 15:08:33
|
|
|
We've started rolling out a new server version on all platforms. You might experience some disconnects during this deploy in the upcoming hours. This server update is what will unlock the M1911 3X pistol scope [battlelog.battlefield.com] for all players.
R14 Server Update Notes
-Unlocks the M1911 scope for all players
-Fix for battlepack boost time not being used when playing as Commander
-Fix for rank getting capped to 100 when playing as tablet Commander
Ehk siis selle serveri uuendusega saabki selle 3x scope lahti.
Uuendus peaks nagu aru saan tänase jooksul tulema.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
06.12.2013 15:33:31
|
|
|
Tundub, et see SYSTEM PERFORMANCE TEST töötab! Sellega on ikka pärsi hea vaadata, et kas köik on korras. Kui köik on OK (roheline), PACKET LOSS ON ja OF = 0. Siis jäävad probleemid mängides tunduvalt vähemaks.
Soovitan siis soojalt kasutada/testida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
06.12.2013 16:27:50
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
Lasin sniperiga ühe roundi HC serveris ja pärast seda ei taha Normalit isegi mitte näha .
Üks löök rinda ja kutu - nagu ka peab. Lisaks sellele puudub killcam, so vastane ei tea sind otsida etc. Igati realistlik. |
peaks kui ei oleks ees soomusvesti mis on USA armees standardvarustus.
USA combat vest (IOTV) peab parameetrite järgi keraamiliste plaatidega kinni ka 7,62mm "pika" moona otsetabamuse, rääkimata väiksemakaliibrilisematest. Ilma lisaplaatideta piirdub kaitse peamiselt püstoli ja SMG tule vastu.Aga standardselt kantakse ka plaate nii ees kui taga. St. üksiklask SVD'st (vms relvast mis kasutab 7,62x51 (7,62x54r) moona, rääkimata tava-AKM 7,62x39 moonast) rindu sõdurile kellel on USA standard IOTV+keraamika lõpeb sitemal juhul roiete murruga, mitte aga läbistusega. Paremal juhul jääb sõdur vigastamata. Lugu on nutusem kui mitu kuuli tabab sama kohta.
Paljud poltlukuga snaiprirelvad kasutavad samuti kas 7,62mm NATO pikka moona võiv vene 7,62x54 moona (SV-98 jne)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.12.2013 16:48:21
|
|
|
| Jep aga sõduri lööb maha ikkagi. Selles mõttes võiks mingitaoline efekt ka sees olla mängus. Netis liikus ringi isegi video ,kus SVD -ga lasti otse rindu, venna lõi pikali aga jäi ellu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
06.12.2013 16:55:09
|
|
|
ehk järgmistes BFides tehakse nii..
igatahes variant kus 50cal püssid on ainult kaardilt korjatavad ja ühe laksuga tapavad, on elegantne lahendus
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
06.12.2013 18:01:13
|
|
|
Tere,
Nägin siin paari foorumlase allkirjas et müüvad key'sid. Tahaks endale inglise keelset varianti aga mõned päevad tagasi lugesin, et kellelgi ei pidanud key toimima (topelt kasutus vms?).
Mis seis sellega on? Kas see asi lahenes või on siin müüdavate võtmetega ikka probleeme?
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.12.2013 18:02:43
|
|
|
| Vähemalt ühel kasutajal lahenes see probleem. Tahaks isegi teada, milles siis probleem oli ning kuidas Defon seda lahendas?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.12.2013 19:49:17
|
|
|
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
06.12.2013 19:51:37
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne. |
Kontakteeru pohmakaga. Ta praegu Teamspeakis ka.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.12.2013 19:59:53
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne. |
Kontakteeru pohmakaga. Ta praegu Teamspeakis ka. |
Vaatasin teamspeaki. Te seal teinud mingi eraldi kanali mis tundus olevat password protected.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.12.2013 20:00:43
|
|
|
Tra no mitte sittagi pole ikkagi muutunud netcode suhtes. Mõned serverid on OK aga siis satud järjest ridamisi mingite urvikute otsa, kus täiesti suvalised ajukääbikud oneshotivad ja ma-ei-tea misivad sind surnuks. Ajuinvaliidide koosolek, tra võimatu on nii millestki meelelahutust saada, kui heal juhul 30% surmadest on tingitud "legit" põhjustest.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
06.12.2013 20:04:09
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Ma arvan et see Defon50 saab neid key-si kellegi käest kes leidis mingi key generatori vms. Kuna ei avalikustand oma allikat ka defon-le, siis see tundub selline loogilisem variant.
Ma sain temaga asja nüüd korda ja maksis raha tagasi. Nüüd vaja mäng mul uuesti osta pisut kallimalt kuskilt saidilt mis on usaldusväärne. |
Kontakteeru pohmakaga. Ta praegu Teamspeakis ka. |
Vaatasin teamspeaki. Te seal teinud mingi eraldi kanali mis tundus olevat password protected. |
Oleks võinud kirjutada vms TS's, oleks movend.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.12.2013 20:14:40
|
|
|
Mul pole siiani kohale jõudnud see mõtte, miks mänge online-s cheatidega mängida.
Mis mõtte on sul mängu mängida, kui sa ise mitte mingit vaeva nägema ei pea. Seisad lihtsalt keset mäppi ja vajutad laskmis nuppu ja ülejäänud teeb ära mingi lisa program.
E:
sander989, No ma vaatasin et tal oli kõlarid mute ka pandud, seega paistis olevat afk.
Mõtlesin et proovin uuesti mõne ajapärast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
06.12.2013 20:26:11
|
|
|
Mis seis BF 4-ga on, tasub juba osta või tuleb veel oodata?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.12.2013 20:28:46
|
|
|
| Premium võiks odavam olla kui terve mäng. Samat hinda selle eest välja käia nagu väga ei tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.12.2013 20:32:29
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
Mis seis BF 4-ga on, tasub juba osta või tuleb veel oodata?  |
Paremaks vaevalt läheb. Ühtedel läheb paremekas siis teistel halvemaks ja nii iga päts
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.12.2013 20:44:24
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
sander989, No ma vaatasin et tal oli kõlarid mute ka pandud, seega paistis olevat afk.
Mõtlesin et proovin uuesti mõne ajapärast. |
Olin eemal jah vahepeal, nüüd leiab mind TS-ist. Saada sõnum mulle TS-is, tõstan su õigesse channelisse. Hetkel paari mehega teeme muid asju, seega open channelis pole.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
06.12.2013 20:48:43
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Premium võiks odavam olla kui terve mäng. Samat hinda selle eest välja käia nagu väga ei tahaks. |
Ma sain kogu komplekti 45 tugriku eest (põhimäng ja premm) - selle eest on mängu ilmselt juba praegu küll ja veel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
06.12.2013 21:46:02
|
|
|
kankka kuskohast mängu ostsid?
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
06.12.2013 21:57:04
|
|
|
Kõik nüüd ilusti HV serverisse
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.12.2013 22:06:09
|
|
|
| Miks CR mapid sealt ära võetud on?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
06.12.2013 22:13:20
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Miks CR mapid sealt ära võetud on? |
Pakun, et rahvast oli vähe, ise ka ei saanud seal mängida selle tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
06.12.2013 23:08:22
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
07.12.2013 00:27:33
|
|
|
| xonix kirjutas: |
Spoiler 
|
Mul 28 ja arvasin, et olen tegija.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
07.12.2013 00:55:39
|
|
|
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.12.2013 00:57:38
|
|
|
Battlelogis see skilli näitaja on ikka eri mõttetu
Pullisime veidi ringi ja 300 pealt 156 peale
Õnneks ei koti sellised näitajad üldse
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
07.12.2013 01:17:30
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
 |
Aim king lol.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
07.12.2013 02:16:25
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
 |
Aim king lol. |
Järgmises Flood Zones sain 700%
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
07.12.2013 11:05:44
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Tra no mitte sittagi pole ikkagi muutunud netcode suhtes. Mõned serverid on OK aga siis satud järjest ridamisi mingite urvikute otsa, kus täiesti suvalised ajukääbikud oneshotivad ja ma-ei-tea misivad sind surnuks. Ajuinvaliidide koosolek, tra võimatu on nii millestki meelelahutust saada, kui heal juhul 30% surmadest on tingitud "legit" põhjustest. |
Sa mängid enda kirjutatud clientiga? Mul on netcode oluliselt paremaks läinud. One shot killid on põhimõtteliselt olematu nähtus ja isegi kui keegi peaks mind nii maha võtma, siis kah mul asi, kindlasti võtan kellegi samamoodi.
See, et 30% surmadest on "legit" põhjustel on suurem bullshit kui Evelin Ilvese kleitidele kulutatav summa.
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
07.12.2013 11:43:55
|
|
|
Enam tõesti mäng ei crashi nii palju .
Aga paaris mapis ikkagi see sound bug kahjuks. Head tanki mapid ka veel pealekauba.
Ei hakka nüüd kll kedagi süüdistama ege virisema kuna vb asi windowsis. Tükk aega juba proovi versioon peal. Peaks vist normaalse tagasi panema. Ehk siis on kõik ok.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
07.12.2013 12:08:18
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
Enam tõesti mäng ei crashi nii palju .
Aga paaris mapis ikkagi see sound bug kahjuks. Head tanki mapid ka veel pealekauba.
Ei hakka nüüd kll kedagi süüdistama ege virisema kuna vb asi windowsis. Tükk aega juba proovi versioon peal. Peaks vist normaalse tagasi panema. Ehk siis on kõik ok. |
Vaevalt, et Windowsi taga on. Proovi järgmist:
| mtv0308 kirjutas: |
Heli puudumine on seotud madala audio qualityga mille puhul on BF4l kasutada liiga vähe audioradu, et kõiki helisi mängida. Selle lahendus on lihtne:
Avage kaust:
X:\Users\XXX\Documents\Battlefield 4\settings\
Avage Wordpadiga fail PROFSAVE_profile ja Muutke väärtused järgmiseks:
GstAudio.AudioQuality 4 - Lülitab mängu WARTAPES helikvaliteedi peale.
GstAudio.SoundSystemSize 64 - Võib ka 32 panna kui istute eriliselt kehva audiokaardi otsas. Number tähistab audiokanalite arvu.
GstAudio.StereoMode 1 - See on vabatahtlik.
Salvestage muudatused ja minge mängima. Idiootne küll, et asja töötamiseks peab ise sellise kadalipu läbi tegema. |
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
07.12.2013 13:14:26
|
|
|
Ei aidanud see kahjuks.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
07.12.2013 16:11:39
|
|
|
| Täna enam ei lähe mäng käima. Ei mp ega sp, lihtsalt must ekraan ja siis kaob ise ära.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
07.12.2013 16:35:29
|
|
|
| madness kirjutas: |
| Täna enam ei lähe mäng käima. Ei mp ega sp, lihtsalt must ekraan ja siis kaob ise ära. |
Repair Install
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
07.12.2013 18:53:47
|
|
|
| Viga oli Nvidia Shadowplays... varem pidevalt kasutanud probleemideta, nüüd midagi jooksis kokku vist.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
07.12.2013 19:45:27
|
|
|
| Mul maksimum 2-3 mängu ja siis...pillid kotti..lahe.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.12.2013 19:46:31
|
|
|
| Mul ka crashib pidevalt, 1-3 mängu tagant
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
07.12.2013 20:33:40
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Mul ka crashib pidevalt, 1-3 mängu tagant |
Tundub, et inimestel crashimised tsüklis. Endal eelmine patch, 1 crash 15h gameplay peale, teistel samal ajala crashis pidevalt. Nüüd selle patchiga peale 2-3 mängu stopped working, teistel jälle fixis ära
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.12.2013 20:38:27
|
|
|
| Mul pole ükski patch ära fixinud, kuldne kesktee..
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
07.12.2013 20:51:24
|
|
|
Endal ka hakkas mäng jälle crashima. Teen roundi lõpuni ja ongi kottis.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
07.12.2013 20:55:05
|
|
|
Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
07.12.2013 20:55:14
|
|
|
Kas kellelgi veel see kõrbe map selline lapiline on teisi pole veel proovinud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.12.2013 21:04:16
|
|
|
| Lehys, Mul eile oli sama probleem, kuid täna mängides seda ei täheldanud enam.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.12.2013 21:31:19
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale  |
Sa üldse käid siin teemas ainult tarka panemas, omal pole mängugi.
"oi kui hea, et ma ostnud pole, oi kui hea;" ometigi enamik naudivad seda mängu. Aitab ehk?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
07.12.2013 21:32:17
|
|
|
Keegi siin soodsalt key'sid müüb millega hiljem probleeme ei teki? inglisekeelne variant oleks nõutud.
Netist leidsin 31eur kõige odavam võti.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
07.12.2013 21:35:28
|
|
|
Kuna igast soodukad olid kui mäng välja tuli etc... siis suht korralik asi odavalt saadud
Endal varsti 120 tundi täis
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
07.12.2013 22:01:11
|
|
|
arvestades mängijate kommentaare siis korralikust asjast rääkida ei saa
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|