Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:18:37 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kärjeinfo kuvamist oleks vaja androidile nagu vanasti nokia telefonid mastide nimesid näitasid.

Usu mind sa ei taha seda...... icon_biggrin.gif
Sõnumi seadete alt pane linnuke CB aktiveerimine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 17:26:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Gunnar19 kirjutas:
Kärjeinfo kuvamist oleks vaja androidile nagu vanasti nokia telefonid mastide nimesid näitasid.

Usu mind sa ei taha seda...... icon_biggrin.gif
Sõnumi seadete alt pane linnuke CB aktiveerimine


Ma ei leia sellist asja. Ingliskeelne android
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 03.12.2013 17:28:50 vasta tsitaadiga

messaging (sms app ava) - settings - Cell broadcast (CB) settings
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:36:33 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
messaging (sms app ava) - settings - Cell broadcast (CB) settings

Minul näiteks pole seal midagi (HTC).
CB asub: Settings > Call > Cell broadcast
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 20:02:00 vasta tsitaadiga

Mul on Xperia Go ja pole seal ka.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 03.12.2013 22:22:49 vasta tsitaadiga

Minul on normaalne telefon Galaktika S2 ja panin linnukese ära sinna.

Mis nüüd muutuma oleks pidanud? Homme on muidugi mingi 150km sõitu ees, ei tea kas näitab mõnda masti ka või. Sai nagu sellest räägitud.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 23:58:05 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Minul on normaalne telefon Galaktika S2 ja panin linnukese ära sinna.

Mis nüüd muutuma oleks pidanud? Homme on muidugi mingi 150km sõitu ees, ei tea kas näitab mõnda masti ka või. Sai nagu sellest räägitud.
näitab, näitab, ära põe. Sms hakkab hulgi tulema icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:20:20 vasta tsitaadiga

Kas HaxSync-i ei saa panna nende profiilipilte naitama, kes su sobralistis pole? Profiilipildid FB-s ometigi avalikud ju?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:46:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Gunnar19 kirjutas:
Minul on normaalne telefon Galaktika S2 ja panin linnukese ära sinna.

Mis nüüd muutuma oleks pidanud? Homme on muidugi mingi 150km sõitu ees, ei tea kas näitab mõnda masti ka või. Sai nagu sellest räägitud.
näitab, näitab, ära põe. Sms hakkab hulgi tulema

kas seal ei pidanud mitte selle cb koodi ka ise määrama? 050 oli vist see kärjeinfo kui õieti mäletan.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:59:20 vasta tsitaadiga

Mul hakkas automaatselt, smse tuli ja tuli icon_lol.gif
Panin peale 5 min kinni

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 04.12.2013 16:10:16 vasta tsitaadiga

Seal on valik "all channels" kohe aktiivne, siis pole vaja midagi käsitsi vist sisestada. Proovisin ja mul tuli kohe sms mõni hetk peale aktiveerimist. Aga jah, tüütu värk, kui just huvi pärast niisama ei taha vaadata, pidevalt küll sees olla ei kannata. Nokial kuvas selle info lihtsalt ekraanile.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 16:12:39 vasta tsitaadiga

htc onel ma ei leidnudki kohta kus seda jura aktiveerida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 16:55:18 vasta tsitaadiga

Kas see mitte võrgust kh ei olene? Elisa ja EMT minu meelest saatsid seda aga tele2 puhul küll ei näidanud mitte muhvigi (vähemalt vanast oli sedasi)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 11:51:56 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegi oskab öelda, kas sellisel programmil, nimega Tasker, on võimalik teha järgnevat protseduuri?
Kui lülitan ekraani välja, siis käivitub taimer ajaga 3 minutit ja pärast aja möödumist lülitab andmeside välja.

Ma tean, et saan kasutada "Event" -> "Display OFF" ja "Wait", aga see pole lahendus, sest "Wait" ei taaskäivitu iga kord algusest, kui ekraani välja lülitan.
Ehk siis ma sooviksin, et taimer hakkas algusest peale iga kord, kui event (Display OFF) toimub.
Võib-olla on võimalik sellele "Wait"-ile anda mingi nimetus ja "Display ON"-iga too tegevus katkestada, kuid seda ma ei tea.
Kui sellist taimerit ei ole olemas, siis eks pean kasutama %TIMES ja sättima ekraani väljalülitamise aja mingisse endaseadistatud muutujasse (variable) ja siis lihtsalt while-iga võrdlema, et kas on möödunud väljalülitamisest 3 minutit või mitte. Iga sisselülitusega see muutuja nullitakse ja asi algab otsast peale icon_smile.gif

Oskab keegi ehk mind sellega aidata? icon_smile.gif
Kui konkreetset koodi valmis ei soovi kirjutada, siis palun viidake mind vajalikku asukohta, kust leian juhised.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 15:59:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tere!

Kas keegi oskab öelda, kas sellisel programmil, nimega Tasker, on võimalik teha järgnevat protseduuri?
Kui lülitan ekraani välja, siis käivitub taimer ajaga 3 minutit ja pärast aja möödumist lülitab andmeside välja.

Ma tean, et saan kasutada "Event" -> "Display OFF" ja "Wait", aga see pole lahendus, sest "Wait" ei taaskäivitu iga kord algusest, kui ekraani välja lülitan.
Ehk siis ma sooviksin, et taimer hakkas algusest peale iga kord, kui event (Display OFF) toimub.
Võib-olla on võimalik sellele "Wait"-ile anda mingi nimetus ja "Display ON"-iga too tegevus katkestada, kuid seda ma ei tea.
Kui sellist taimerit ei ole olemas, siis eks pean kasutama %TIMES ja sättima ekraani väljalülitamise aja mingisse endaseadistatud muutujasse (variable) ja siis lihtsalt while-iga võrdlema, et kas on möödunud väljalülitamisest 3 minutit või mitte. Iga sisselülitusega see muutuja nullitakse ja asi algab otsast peale icon_smile.gif

Oskab keegi ehk mind sellega aidata? icon_smile.gif
Kui konkreetset koodi valmis ei soovi kirjutada, siis palun viidake mind vajalikku asukohta, kust leian juhised.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2127481 <-- mudid seda natuke peaks toimima. Taimerit kasutama ei pea, sest kontrollib kas andmeside on kasutusel.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 21:50:42 vasta tsitaadiga

Oh sa poiss!
Suured tänud icon_smile.gif Sellist lahendust polekski oodanud icon_smile.gif Lükkan selle andmeside variandi peale, vaatan üle ja modin endale vajalikuks. Ei kujuta ette, kas 15kbit/s on piisav kiirus, millega välja lülitada - äkki peaks seda alandama icon_smile.gif

EDIT: Ei tööta väga hästi, sest see "sys/class/net/rmni0/statistics/rx_bytes" ei väljasta mulle andmesidemahtu :/ oskab keegi öelda, mis võiks olla õige Android 4.2 MIUI ROM-il? Või on see individuaalne igal seadmel?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 21:51:51 vasta tsitaadiga

Keegi miskit spammi/reklaami keelavat/vähendavat rakendust oskab soovitada?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.12.2013 22:08:34 vasta tsitaadiga

AdAway, AdFree, Rom Toolbox-iga saab ka veel midagi välja keerata. Kõik need nõuavad root-i
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 22:20:16 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
AdAway, AdFree, Rom Toolbox-iga saab ka veel midagi välja keerata. Kõik need nõuavad root-i

Hetkel telefon rootimata. Mingeid muid lahendusi pole saadaval?

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.12.2013 22:46:59 vasta tsitaadiga

Minu teada mitte. Googlest midagi andis tulemust: "block android ads without root" - ehk saad abi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 00:56:05 vasta tsitaadiga

Rootist ei pääse kuna hosts failile vaja write õigusi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 07.12.2013 18:24:29 vasta tsitaadiga

Kas oskate soovitada raadiot custom romile? (Android 4.3)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 07.12.2013 18:39:05 vasta tsitaadiga

miui.com FM raadio kui leiad apk ... nõuab aga BT
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 12:33:42 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2127481 <-- mudid seda natuke peaks toimima. Taimerit kasutama ei pea, sest kontrollib kas andmeside on kasutusel.


LKits kirjutas:
Oh sa poiss!
Suured tänud icon_smile.gif Sellist lahendust polekski oodanud icon_smile.gif Lükkan selle andmeside variandi peale, vaatan üle ja modin endale vajalikuks. Ei kujuta ette, kas 15kbit/s on piisav kiirus, millega välja lülitada - äkki peaks seda alandama icon_smile.gif

EDIT: Ei tööta väga hästi, sest see "sys/class/net/rmni0/statistics/rx_bytes" ei väljasta mulle andmesidemahtu :/ oskab keegi öelda, mis võiks olla õige Android 4.2 MIUI ROM-il? Või on see individuaalne igal seadmel?


Väikene vihje, kuidas leida õiget interface-i.
Tõmba selline programm nimega BetterBatteryStats ja sealt näed õige network interface-i nime, mida saad siis kasutada.
Minu puhul siis ccmni0 (ehk kokku "sys/class/net/ccmni0/statistics/rx_bytes")
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2013 18:18:02 vasta tsitaadiga

Kuidas saavutada seda, et androidi meilikliendid ei otsiks uue meili koostamisel aadresse telefoni kontaktidest vaid vastava konto (gmail) aadressidest ja kasvõi juba vastuvõetud või saadetud sõnumite hulgast? K-9 Mail mul kasutusel, aga nad kõik vist üritavad jonnakalt ainult telefoniraamatust meiliaadresse leida... eusa_wall.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 18:30:51 vasta tsitaadiga

Vsit ei saagi, ma seda mitmeid kordi sõimanud thumbs_down.gif
Käsitsi peab maili otsima ja siis saatma icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 17:13:02 vasta tsitaadiga

Kas on mõni rakendus olemas, millega saaksin oma mobiiltelefoni ekraani näha arvutis. Oskab keegi midagi soovitada?

Vajalik oleks selleks, et tahaks mõnda appi testida kasutaja peal ning kui kasutaja teeb midagi mobiilis, siis saaksin seda oma arvutist vaadata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 17:20:38 vasta tsitaadiga

http://www.mobizen.com/en/ vist võimaldas miskit sellist, aga ainult üle WiFi või USB.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 18:15:14 vasta tsitaadiga

Ise kasutasin kunagi seda:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmlite.vncserver
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 19:54:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vsit ei saagi, ma seda mitmeid kordi sõimanud thumbs_down.gif
Käsitsi peab maili otsima ja siis saatma icon_evil.gif


Saab, S4 stock klient oskab, Gmail app samuti.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 20:31:29 vasta tsitaadiga

R3negadeX, ka TeamViewer teeb seda
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 08:14:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kuidas jooksutada Greenify Auto-Hibernate niimoodi, et too läheks tööle xx minutit pärast ekraani väljalülitamist? Mitte koheselt, vaid näiteks alles 10 minuti pärast.
Proovisin leida Taskeriga mingit funktsiooni, aga pole leidnud.

EDIT: Juba leidsin - veider, et otsingusõna "Hibernate" või "Greenify" ei leidnud midagi Taskeri all.
Igatahes oli peidus Task -> "Plugins" juures.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 12:53:29 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
R3negadeX, ka TeamViewer teeb seda


Ei teadnudki. Igal juhul proovisin ja ideaalne, piisavalt palju feature ka ( saab online meetingu teha ning teistele oma ekraani jagada kes siis samuti näevad mida telefonis tehakse ).


Tänud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.12.2013 23:19:01 vasta tsitaadiga

Ei tea, kui paljud teist siin on kursis sellise rakendusega nagu Cover, aga nüüd on beta Google Plays tasuta saadaval https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coverscreen.cover
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 12.12.2013 23:35:00 vasta tsitaadiga

Keegi androidil jooksvat telefoni/tahvlit arvutil second screenina kasutab?
Pmst kõige parem tundub olevat iDisplay, kuid sellel on win8-ga ühilduvusprobleemid.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idisplay.virtualscreen

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 10:06:57 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
R3negadeX, ka TeamViewer teeb seda

tänud selle vihje eest! mul leiab see eelkõige rakendust failivahetusel. siiani BT-ga hakkama saanud, aga üle neti märksa kiirem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 10:41:47 vasta tsitaadiga

arm2004, ma failivahetusel olen kasutanud ES File Exploreris olevat FTP serveri funktsiooni - teen telefonist ftp serveri ja siis arvutist sinna hea asju pista või sealt võtta.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 10:44:43 vasta tsitaadiga

see haiseb suht keeruka seadistamise järgi icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 11:25:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
see haiseb suht keeruka seadistamise järgi icon_smile.gif

Eks ta ole jah, oma kolm klikki tuleb vist ikka ära teha icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 11:41:57 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
arm2004 kirjutas:
see haiseb suht keeruka seadistamise järgi icon_smile.gif

Eks ta ole jah, oma kolm klikki tuleb vist ikka ära teha icon_biggrin.gif

aga see kindlasti eeldab, et telefon ja arvuti oleks samas wifis vmt?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 14:01:53 vasta tsitaadiga

ei pea wifis olema, aga mobiilsel ühendusel vist sissetulevad pordid suletud.

ma kasutan mingit ftp server nimelist appi, ühe nupuvajutusega teeb serveri ja viskab ekraanile ip aadressi, pordi, kasutajanime ja parooli millega sisse saab telefoni logida. maci peal millegi pärast see native ftp proge ei saanud kirjutusõigust aga tõmbasin filezilla ja sellega kõik okay.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 16:12:49 vasta tsitaadiga

Telefoni ja arvuti vaheline failivahetuse puhul kasutan mina dropboxi, üle wifi ei saa arugi kui juba arvutist on fail telefonis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.12.2013 16:40:43 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Telefoni ja arvuti vaheline failivahetuse puhul kasutan mina dropboxi, üle wifi ei saa arugi kui juba arvutist on fail telefonis.

Kuidas seda sünki seadistada?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 16:47:09 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Telefoni ja arvuti vaheline failivahetuse puhul kasutan mina dropboxi, üle wifi ei saa arugi kui juba arvutist on fail telefonis.


lol. telefon näitab ju vaid filelisti ja alles siis hakkab laadima kui oled selleks käsu andnud... automaatselt ta ju seda ei tee... vastasel juhul peaks mul telefonis 35GB jagu sünkitud dropboxi kataloog olema icon_biggrin.gif ehk kõigepealt pead sa ta dropboxi laadima ja siis laadima omakorda telefoni... okei, vb on mingi LAN variant kus andmed liiguvad kiiremini aga mitte automaatselt.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 17:34:07 vasta tsitaadiga

Ka automaatne sünk on võimalik, DropSync (/Pro) appiga näiteks.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 18:08:37 vasta tsitaadiga

Mul on C$ otse Root Explorerisse mountitud, Dropbox ka seal.
Spoiler Spoiler Spoiler

ROOT = telefon
ZBOX = koduarvuti
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 20:40:18 vasta tsitaadiga

Tundub suht sarnane ES File Exploreriga. Peaks vbl vahelduse mõttes ise ka seda kasutama icon_smile.gif. FTP-serveri osa sealt muidugi puudu, mistõttu mu mõnede arvuti ja telefonide vahelist poolautomaatset kaustade ja failide võrdlust ning sünkimist teha ei saa, mis mul arvutis mõnes programmis ära seadistatud.

Ja kui siin failide tõstmiseks ja sünkimiseks läks, siis väga hea app on ka Tacit Dynamics'i poolt tehtud FolderSync (Pro). Erinevaid failide varundamise süsteeme saab seal päris mitut moodi üles ehitada. Võib panna lausa reaalajas kaustu kontrollima ja nii kui failides on muutusi, kohe kopeeritakse see kuhugi ära (mingi telefoni kaust, mälukaart, ftp, samba, dropbox vmt). Samuti saab seadistada, kas varundamine toimub ainult näiteks wifi-s või ainult mobiilse andmeside ajal (eraldi võimalus isegi, kas 3G/4G või Edge/2G puhul või roamingus jne).

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 21:59:33 vasta tsitaadiga

ühesõnaga mul pole mõtet asja nii keeruliseks ajada kui TeamViewer kõik vajadused rahuldab icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 22:24:08 vasta tsitaadiga

No kamoon, ikka kosmoselaevaga tuleb minna poodi piima järgi icon_wink.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 11:22:27 vasta tsitaadiga

Selles mõttes on DropBox ju hea, et saad ka arvutite vahel syncida ja too kasutabki ära LAN-i võimalusi ehk ei hakka Internetti laadima algselt (vist).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.