|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.12.2013 16:18:37
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Kärjeinfo kuvamist oleks vaja androidile nagu vanasti nokia telefonid mastide nimesid näitasid. |
Usu mind sa ei taha seda......
Sõnumi seadete alt pane linnuke CB aktiveerimine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
03.12.2013 17:26:01
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Gunnar19 kirjutas: |
| Kärjeinfo kuvamist oleks vaja androidile nagu vanasti nokia telefonid mastide nimesid näitasid. |
Usu mind sa ei taha seda......
Sõnumi seadete alt pane linnuke CB aktiveerimine |
Ma ei leia sellist asja. Ingliskeelne android
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
03.12.2013 17:28:50
|
|
|
| messaging (sms app ava) - settings - Cell broadcast (CB) settings
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
03.12.2013 19:36:33
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| messaging (sms app ava) - settings - Cell broadcast (CB) settings |
Minul näiteks pole seal midagi (HTC).
CB asub: Settings > Call > Cell broadcast
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
03.12.2013 20:02:00
|
|
|
| Mul on Xperia Go ja pole seal ka.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
03.12.2013 22:22:49
|
|
|
Minul on normaalne telefon Galaktika S2 ja panin linnukese ära sinna.
Mis nüüd muutuma oleks pidanud? Homme on muidugi mingi 150km sõitu ees, ei tea kas näitab mõnda masti ka või. Sai nagu sellest räägitud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.12.2013 23:58:05
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Minul on normaalne telefon Galaktika S2 ja panin linnukese ära sinna.
Mis nüüd muutuma oleks pidanud? Homme on muidugi mingi 150km sõitu ees, ei tea kas näitab mõnda masti ka või. Sai nagu sellest räägitud. |
näitab, näitab, ära põe. Sms hakkab hulgi tulema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.12.2013 15:20:20
|
|
|
| Kas HaxSync-i ei saa panna nende profiilipilte naitama, kes su sobralistis pole? Profiilipildid FB-s ometigi avalikud ju?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
04.12.2013 15:46:37
|
|
|
| tsitaat: |
Gunnar19 kirjutas:
Minul on normaalne telefon Galaktika S2 ja panin linnukese ära sinna.
Mis nüüd muutuma oleks pidanud? Homme on muidugi mingi 150km sõitu ees, ei tea kas näitab mõnda masti ka või. Sai nagu sellest räägitud.
näitab, näitab, ära põe. Sms hakkab hulgi tulema
|
kas seal ei pidanud mitte selle cb koodi ka ise määrama? 050 oli vist see kärjeinfo kui õieti mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.12.2013 15:59:20
|
|
|
Mul hakkas automaatselt, smse tuli ja tuli
Panin peale 5 min kinni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
04.12.2013 16:10:16
|
|
|
| Seal on valik "all channels" kohe aktiivne, siis pole vaja midagi käsitsi vist sisestada. Proovisin ja mul tuli kohe sms mõni hetk peale aktiveerimist. Aga jah, tüütu värk, kui just huvi pärast niisama ei taha vaadata, pidevalt küll sees olla ei kannata. Nokial kuvas selle info lihtsalt ekraanile.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
04.12.2013 16:12:39
|
|
|
| htc onel ma ei leidnudki kohta kus seda jura aktiveerida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2013 16:55:18
|
|
|
Kas see mitte võrgust kh ei olene? Elisa ja EMT minu meelest saatsid seda aga tele2 puhul küll ei näidanud mitte muhvigi (vähemalt vanast oli sedasi)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
06.12.2013 11:51:56
|
|
|
Tere!
Kas keegi oskab öelda, kas sellisel programmil, nimega Tasker, on võimalik teha järgnevat protseduuri?
Kui lülitan ekraani välja, siis käivitub taimer ajaga 3 minutit ja pärast aja möödumist lülitab andmeside välja.
Ma tean, et saan kasutada "Event" -> "Display OFF" ja "Wait", aga see pole lahendus, sest "Wait" ei taaskäivitu iga kord algusest, kui ekraani välja lülitan.
Ehk siis ma sooviksin, et taimer hakkas algusest peale iga kord, kui event (Display OFF) toimub.
Võib-olla on võimalik sellele "Wait"-ile anda mingi nimetus ja "Display ON"-iga too tegevus katkestada, kuid seda ma ei tea.
Kui sellist taimerit ei ole olemas, siis eks pean kasutama %TIMES ja sättima ekraani väljalülitamise aja mingisse endaseadistatud muutujasse (variable) ja siis lihtsalt while-iga võrdlema, et kas on möödunud väljalülitamisest 3 minutit või mitte. Iga sisselülitusega see muutuja nullitakse ja asi algab otsast peale
Oskab keegi ehk mind sellega aidata?
Kui konkreetset koodi valmis ei soovi kirjutada, siis palun viidake mind vajalikku asukohta, kust leian juhised.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
06.12.2013 15:59:45
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Tere!
Kas keegi oskab öelda, kas sellisel programmil, nimega Tasker, on võimalik teha järgnevat protseduuri?
Kui lülitan ekraani välja, siis käivitub taimer ajaga 3 minutit ja pärast aja möödumist lülitab andmeside välja.
Ma tean, et saan kasutada "Event" -> "Display OFF" ja "Wait", aga see pole lahendus, sest "Wait" ei taaskäivitu iga kord algusest, kui ekraani välja lülitan.
Ehk siis ma sooviksin, et taimer hakkas algusest peale iga kord, kui event (Display OFF) toimub.
Võib-olla on võimalik sellele "Wait"-ile anda mingi nimetus ja "Display ON"-iga too tegevus katkestada, kuid seda ma ei tea.
Kui sellist taimerit ei ole olemas, siis eks pean kasutama %TIMES ja sättima ekraani väljalülitamise aja mingisse endaseadistatud muutujasse (variable) ja siis lihtsalt while-iga võrdlema, et kas on möödunud väljalülitamisest 3 minutit või mitte. Iga sisselülitusega see muutuja nullitakse ja asi algab otsast peale
Oskab keegi ehk mind sellega aidata?
Kui konkreetset koodi valmis ei soovi kirjutada, siis palun viidake mind vajalikku asukohta, kust leian juhised. |
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2127481 <-- mudid seda natuke peaks toimima. Taimerit kasutama ei pea, sest kontrollib kas andmeside on kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
06.12.2013 21:50:42
|
|
|
Oh sa poiss!
Suured tänud Sellist lahendust polekski oodanud Lükkan selle andmeside variandi peale, vaatan üle ja modin endale vajalikuks. Ei kujuta ette, kas 15kbit/s on piisav kiirus, millega välja lülitada - äkki peaks seda alandama
EDIT: Ei tööta väga hästi, sest see "sys/class/net/rmni0/statistics/rx_bytes" ei väljasta mulle andmesidemahtu :/ oskab keegi öelda, mis võiks olla õige Android 4.2 MIUI ROM-il? Või on see individuaalne igal seadmel?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
06.12.2013 21:51:51
|
|
|
Keegi miskit spammi/reklaami keelavat/vähendavat rakendust oskab soovitada?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
06.12.2013 22:08:34
|
|
|
| AdAway, AdFree, Rom Toolbox-iga saab ka veel midagi välja keerata. Kõik need nõuavad root-i
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
06.12.2013 22:20:16
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| AdAway, AdFree, Rom Toolbox-iga saab ka veel midagi välja keerata. Kõik need nõuavad root-i |
Hetkel telefon rootimata. Mingeid muid lahendusi pole saadaval?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
06.12.2013 22:46:59
|
|
|
| Minu teada mitte. Googlest midagi andis tulemust: "block android ads without root" - ehk saad abi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.12.2013 00:56:05
|
|
|
| Rootist ei pääse kuna hosts failile vaja write õigusi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chris85
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007
|
07.12.2013 18:24:29
|
|
|
| Kas oskate soovitada raadiot custom romile? (Android 4.3)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
07.12.2013 18:39:05
|
|
|
| miui.com FM raadio kui leiad apk ... nõuab aga BT
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
08.12.2013 12:33:42
|
|
|
| Adebisi kirjutas: |
Spoiler 
| LKits kirjutas: |
Tere!
Kas keegi oskab öelda, kas sellisel programmil, nimega Tasker, on võimalik teha järgnevat protseduuri?
Kui lülitan ekraani välja, siis käivitub taimer ajaga 3 minutit ja pärast aja möödumist lülitab andmeside välja.
Ma tean, et saan kasutada "Event" -> "Display OFF" ja "Wait", aga see pole lahendus, sest "Wait" ei taaskäivitu iga kord algusest, kui ekraani välja lülitan.
Ehk siis ma sooviksin, et taimer hakkas algusest peale iga kord, kui event (Display OFF) toimub.
Võib-olla on võimalik sellele "Wait"-ile anda mingi nimetus ja "Display ON"-iga too tegevus katkestada, kuid seda ma ei tea.
Kui sellist taimerit ei ole olemas, siis eks pean kasutama %TIMES ja sättima ekraani väljalülitamise aja mingisse endaseadistatud muutujasse (variable) ja siis lihtsalt while-iga võrdlema, et kas on möödunud väljalülitamisest 3 minutit või mitte. Iga sisselülitusega see muutuja nullitakse ja asi algab otsast peale
Oskab keegi ehk mind sellega aidata?
Kui konkreetset koodi valmis ei soovi kirjutada, siis palun viidake mind vajalikku asukohta, kust leian juhised. |
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2127481 <-- mudid seda natuke peaks toimima. Taimerit kasutama ei pea, sest kontrollib kas andmeside on kasutusel. |
| LKits kirjutas: |
Oh sa poiss!
Suured tänud Sellist lahendust polekski oodanud Lükkan selle andmeside variandi peale, vaatan üle ja modin endale vajalikuks. Ei kujuta ette, kas 15kbit/s on piisav kiirus, millega välja lülitada - äkki peaks seda alandama
EDIT: Ei tööta väga hästi, sest see "sys/class/net/rmni0/statistics/rx_bytes" ei väljasta mulle andmesidemahtu :/ oskab keegi öelda, mis võiks olla õige Android 4.2 MIUI ROM-il? Või on see individuaalne igal seadmel? |
Väikene vihje, kuidas leida õiget interface-i.
Tõmba selline programm nimega BetterBatteryStats ja sealt näed õige network interface-i nime, mida saad siis kasutada.
Minu puhul siis ccmni0 (ehk kokku "sys/class/net/ccmni0/statistics/rx_bytes")
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
08.12.2013 18:18:02
|
|
|
Kuidas saavutada seda, et androidi meilikliendid ei otsiks uue meili koostamisel aadresse telefoni kontaktidest vaid vastava konto (gmail) aadressidest ja kasvõi juba vastuvõetud või saadetud sõnumite hulgast? K-9 Mail mul kasutusel, aga nad kõik vist üritavad jonnakalt ainult telefoniraamatust meiliaadresse leida...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2013 18:30:51
|
|
|
Vsit ei saagi, ma seda mitmeid kordi sõimanud
Käsitsi peab maili otsima ja siis saatma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
11.12.2013 17:13:02
|
|
|
Kas on mõni rakendus olemas, millega saaksin oma mobiiltelefoni ekraani näha arvutis. Oskab keegi midagi soovitada?
Vajalik oleks selleks, et tahaks mõnda appi testida kasutaja peal ning kui kasutaja teeb midagi mobiilis, siis saaksin seda oma arvutist vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.12.2013 17:20:38
|
|
|
http://www.mobizen.com/en/ vist võimaldas miskit sellist, aga ainult üle WiFi või USB.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.12.2013 19:54:55
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vsit ei saagi, ma seda mitmeid kordi sõimanud
Käsitsi peab maili otsima ja siis saatma  |
Saab, S4 stock klient oskab, Gmail app samuti.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
12.12.2013 08:14:09
|
|
|
Kas keegi teab, kuidas jooksutada Greenify Auto-Hibernate niimoodi, et too läheks tööle xx minutit pärast ekraani väljalülitamist? Mitte koheselt, vaid näiteks alles 10 minuti pärast.
Proovisin leida Taskeriga mingit funktsiooni, aga pole leidnud.
EDIT: Juba leidsin - veider, et otsingusõna "Hibernate" või "Greenify" ei leidnud midagi Taskeri all.
Igatahes oli peidus Task -> "Plugins" juures.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
12.12.2013 12:53:29
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| R3negadeX, ka TeamViewer teeb seda |
Ei teadnudki. Igal juhul proovisin ja ideaalne, piisavalt palju feature ka ( saab online meetingu teha ning teistele oma ekraani jagada kes siis samuti näevad mida telefonis tehakse ).
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermit
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2011
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.12.2013 10:06:57
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| R3negadeX, ka TeamViewer teeb seda |
tänud selle vihje eest! mul leiab see eelkõige rakendust failivahetusel. siiani BT-ga hakkama saanud, aga üle neti märksa kiirem
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.12.2013 10:44:43
|
|
|
see haiseb suht keeruka seadistamise järgi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.12.2013 11:41:57
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
see haiseb suht keeruka seadistamise järgi  |
Eks ta ole jah, oma kolm klikki tuleb vist ikka ära teha  |
aga see kindlasti eeldab, et telefon ja arvuti oleks samas wifis vmt?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.12.2013 14:01:53
|
|
|
ei pea wifis olema, aga mobiilsel ühendusel vist sissetulevad pordid suletud.
ma kasutan mingit ftp server nimelist appi, ühe nupuvajutusega teeb serveri ja viskab ekraanile ip aadressi, pordi, kasutajanime ja parooli millega sisse saab telefoni logida. maci peal millegi pärast see native ftp proge ei saanud kirjutusõigust aga tõmbasin filezilla ja sellega kõik okay.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
13.12.2013 16:12:49
|
|
|
| Telefoni ja arvuti vaheline failivahetuse puhul kasutan mina dropboxi, üle wifi ei saa arugi kui juba arvutist on fail telefonis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
13.12.2013 16:40:43
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| Telefoni ja arvuti vaheline failivahetuse puhul kasutan mina dropboxi, üle wifi ei saa arugi kui juba arvutist on fail telefonis. |
Kuidas seda sünki seadistada?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.12.2013 16:47:09
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| Telefoni ja arvuti vaheline failivahetuse puhul kasutan mina dropboxi, üle wifi ei saa arugi kui juba arvutist on fail telefonis. |
lol. telefon näitab ju vaid filelisti ja alles siis hakkab laadima kui oled selleks käsu andnud... automaatselt ta ju seda ei tee... vastasel juhul peaks mul telefonis 35GB jagu sünkitud dropboxi kataloog olema ehk kõigepealt pead sa ta dropboxi laadima ja siis laadima omakorda telefoni... okei, vb on mingi LAN variant kus andmed liiguvad kiiremini aga mitte automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.12.2013 18:08:37
|
|
|
Mul on C$ otse Root Explorerisse mountitud, Dropbox ka seal.
Spoiler 
ROOT = telefon
ZBOX = koduarvuti
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
13.12.2013 20:40:18
|
|
|
Tundub suht sarnane ES File Exploreriga. Peaks vbl vahelduse mõttes ise ka seda kasutama . FTP-serveri osa sealt muidugi puudu, mistõttu mu mõnede arvuti ja telefonide vahelist poolautomaatset kaustade ja failide võrdlust ning sünkimist teha ei saa, mis mul arvutis mõnes programmis ära seadistatud.
Ja kui siin failide tõstmiseks ja sünkimiseks läks, siis väga hea app on ka Tacit Dynamics'i poolt tehtud FolderSync (Pro). Erinevaid failide varundamise süsteeme saab seal päris mitut moodi üles ehitada. Võib panna lausa reaalajas kaustu kontrollima ja nii kui failides on muutusi, kohe kopeeritakse see kuhugi ära (mingi telefoni kaust, mälukaart, ftp, samba, dropbox vmt). Samuti saab seadistada, kas varundamine toimub ainult näiteks wifi-s või ainult mobiilse andmeside ajal (eraldi võimalus isegi, kas 3G/4G või Edge/2G puhul või roamingus jne).
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.12.2013 21:59:33
|
|
|
ühesõnaga mul pole mõtet asja nii keeruliseks ajada kui TeamViewer kõik vajadused rahuldab
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|