Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:35:27 vasta tsitaadiga

Minu baasmäng on G2-st ning Premium Defo käest. Peale downloadi jama, mis aga tundub olevat küllaltki laialt levinud, ei ole nüüd probleeme olnud. Lasin eile Made in Chinat nagu muiste.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:48:43 vasta tsitaadiga

Ma veel miski mõistliku aja usun teooriat, et 24/7 ei olda netis ja tegijal ikka juhtub.
Eks vaatab, mis saab."kooliraha" ma maksta ei kavatse icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:51:47 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:56:59 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
icon_lol.gif

Link

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tundub olevat ülimalt OP asi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:02:10 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
icon_lol.gif

Link

icon_lol.gif Nüüd hakkavad kõik hiina tõusu droonidega mängima.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.12.2013 15:18:23 vasta tsitaadiga

faking dice.. krdi amatöörid ikka icon_biggrin.gif aga kodus proovib ka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 04.12.2013 17:33:31 vasta tsitaadiga

History server list on küll väga metsas omadega thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 04.12.2013 18:12:28 vasta tsitaadiga

Guilin peaks tundus alguses hea map olevat. Aga kus sa sellega, invisible walls everywhere. Pea igal kivil on poolemeetrine forcefield ümber
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 19:06:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nad vist ei ole BF3 vigadest mitte midagi õppinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 20:17:25 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:
xonix kirjutas:
renekas kirjutas:
Mis hinanga teie sõber Defon preemiumit müüb ?

Viimati siin Black Friday ajal oli imo 20€.


Mingi 20-25 € oli jah.
Muidugi nagu võib siit postitustest välja lugeda, siis osadel on ka probleeme tema müüdud koodidega.

Ega väga ei riskiks jah, enne kui ta oma BF4 koodidega toimuva kohta aru pole andnud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.12.2013 20:25:41 vasta tsitaadiga

Ta pole täna ka enda nägu näidanud.
Ma miskipärast arvan, et ta oli lihtsalt tankist ja nüüd enda nägu ei näita enam.
Foorumit ju võimalik lugeda, ilma et oleks sisse loginud.
Samas kui jamasi ei olnud, siis sai ta ju kätte kiiresti, et mängu osta. Laupäeval kui ma seda tegin, siis kokku läks mingi tund aega. Peale mu esimest sõnumit talle ja key kätte saamist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 20:31:31 vasta tsitaadiga

Tasub paar päeva igaksjuhuks veel oodata. Ehk juhuslikult praegu just ei ole tal internetile/arvutile ligipääsu/kuskil ära. Ta ID-kaardiga ka autentinud ning vajadusel saab sel juhul ka uurida, kes selle kasutaja taga on.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 04.12.2013 20:50:17 vasta tsitaadiga

Nende Kommentaaride põhjal tundub see BF 4 ikka vigane mäng olevat.
Mis seals ikka jääme BF 3-e juurde ja minuarust BF 3 on tõesti parem. Kui Utubest vaadata neid klippe siis ei teki mul mingit isu seda mängu osta, tundub kuidagi ,et midagi on puudu ja see Killcam on ka kuidagi imelik.
Maitseasi muidugi:)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.12.2013 21:02:25 vasta tsitaadiga

Mis mõttes see killcam imelik on ? Pealegi see on tavalistes serverites ja mitte HC serverites.
Ma isiklikult arvan et bf4 on parem kui bf3. bugge on absoluutselt igas mängus ja neid töödeldakse välja nii kuidas suudetakse.
Bf4 meeldib mulle rohkem just sellepärast, et mp-s olevad kaardid ei ole kõik tühermaad kus peavarju leida on üli keeruline, igasuguste kopterite ja lennukite eest.

Betas oli shanghai kaardil üks mingi pisike microbuss mida ma täis mängus ei näinud. Oli he kiire masein, millega sai kaardi alguses kiirelt 2 lippu ära võtta ja siis üle 2 silla sõidetud enne vastaste tankide kohale jõudmist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 21:09:06 vasta tsitaadiga

Päris tore on lugeda, kuidas iga mõne päeva tagant mingid lambid tulevad teemasse ütlema, et vot nemad ei osta seda mängu. Kedagi ei huvita.
See, et netis on palju buge välja toodud, ei tähenda, et mäng ei tööta. Väga paljud mängivad ja naudivad head meelelahutust.

Kopp. kopp.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 04.12.2013 21:26:56 vasta tsitaadiga

No ei see oli minu nägemus sellest mängust tõesti, võimalik ,et on parem.Ma ei hakkagi sellel teemal vaidlema, eriti kellel see mäng juba on:) Ja oma arvamusi pole siiamaani keegi keelanud avaldada:)niiet rahu mehed!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 04.12.2013 23:04:27 vasta tsitaadiga

eero78 kirjutas:
No ei see oli minu nägemus sellest mängust tõesti, võimalik ,et on parem.Ma ei hakkagi sellel teemal vaidlema, eriti kellel see mäng juba on:) Ja oma arvamusi pole siiamaani keegi keelanud avaldada:)niiet rahu mehed!!

Ära muretse, igal inimesel on õigus oma arvamusele, kui ei meeldi ei meeldi.
Mulle ka isiklikult bf3 meeldib rohkem, eriti kuna bf4 miskipärast relvad on imelikud. Näevad kuidagi väiksed junni käes välja võrreldes bf3-ga. Ja muidugi korralikke small CQ puudumine nagu oli Bazaar,Seine,Tehran,Damavand. Ja näiteks isiklikult ei meeldi need revla helid ka üldse. Aga fakit, kõik liikusid edasi ja ega saa ise siis rongist maha jääda.
Ses suhtes, et jah on sitaks probleeme selle mänguga mis võivad frustreerivad olla aga õige seltskonnaga on kõik nauditav.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 23:19:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Bf4 meeldib mulle rohkem just sellepärast, et mp-s olevad kaardid ei ole kõik tühermaad kus peavarju leida on üli keeruline, igasuguste kopterite ja lennukite eest.


Probleem on vastupidine. Igasugust 'varju' on niipalju et väiksematel kaartidel on pea võimatu liikuda ilma võsabotaanikute tähelepanuavaldusi saamata.. kohati nähtavus paar meetrit (Paracel'i deathmatch map). Lockeris on 'varjujatel' kombeks varjuda võimalikult hämarates nurkades võimalikult piraka toruga jne.. nahhui seda niipalju oli vaja disainida et peab rutiinseks inf lone wolfe madinaks FLIR sihikuid kasutama..? Muidu saad igal kolmanda põõsa või nurga juures varjujalt kuuli
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 23:23:42 vasta tsitaadiga

Krt ei tea milles asi, üle 5 minuti mängida ei saa. Crashib desktopi "BF4 has stopped working" erroriga.
Tegin paari nädalase pausi BF4-st, upgradesin win 8.1 peale. Täna sai China Rising tiritud, pole ühtegi map'i algusest lõpuni mängida saanud icon_mad.gif

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 23:48:19 vasta tsitaadiga

Kas täna loobivad kõik hiina tõusu serverites droone, et HV server tühi?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 23:50:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kust kohast ma leiaksin China Risingu patchi/mängu failid? Keegi jagada raatsib? icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 00:00:42 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas täna loobivad kõik hiina tõusu serverites droone, et HV server tühi?

HV server oli ka vahepeal CR-is, enamjaolt siiski normalis. Kummaski serverit täita ei õnnestunud ja õhtu otsa üritada ka ei viitsi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.12.2013 00:03:58 vasta tsitaadiga

China Rising on suht okei. See kõrbekaart on ikka paras puntraseks, muud kaardid päris pandavad thumbs_up.gif
Noh, välja arvatud see, et pooltel kaartidel mängu alguses helid puudud on icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.12.2013 02:28:08 vasta tsitaadiga

ei ütleks et 1 hit bug parandatud on
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 02:50:35 vasta tsitaadiga

Ei ole muidugi. Ise korduvalt jälle surnud seeläbi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 02:57:37 vasta tsitaadiga

On ja ei ole.....

DICE enda sõnade järgi!
tsitaat:
There were two issues. One was an actual OHK (you shoot someone, they die from one bullet). That one was fixed.
The other is an issue with how deaths are communicated from server to client, which means you can sometimes appear to die instantly, but whoever shot you still actually shot the appropriate amount of bullets. The fix for this is a server-side fix, and we are looking at getting it out as soon as possible.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 07:12:00 vasta tsitaadiga

Kas neid droone saavad CR omanikud ka tavalistel mapidel kasutada? Eile igatahes ühes OP Locker serveris keegi jubedasti ownis mingite lendavate pommidega niiet siseruumidest välja polnud mõtet minnagi.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 10:44:56 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Kas neid droone saavad CR omanikud ka tavalistel mapidel kasutada? Eile igatahes ühes OP Locker serveris keegi jubedasti ownis mingite lendavate pommidega niiet siseruumidest välja polnud mõtet minnagi.


Jah ikka saavad kasutada jah.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 05.12.2013 11:20:22 vasta tsitaadiga

DICE halts development of all future projects as it shifts focus to Battlefield 4 issues

Loodetavasti teevad selle mängu korda ka lähitulevikus. Eile ei saand üldse mängu käima, küll viskas stop working ja disconnected jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 11:28:43 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
DICE halts development of all future projects as it shifts focus to Battlefield 4 issues

Loodetavasti teevad selle mängu korda ka lähitulevikus. Eile ei saand üldse mängu käima, küll viskas stop working ja disconnected jne.


Müstika. Mul ja tuttavatel pole mingeid probleeme ning eilegi lasime sõpsiga tubli kolm tundi ühtejutti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.12.2013 11:45:30 vasta tsitaadiga

Crashe mul ka vähemaks jäänud, aga perf on pidevalt kuidagi madal. Seal Guilini koopas kukub koguaeg FPS poole madalamaks, ja ka vanilla mäng tihtipeale hakib, ükskõik mis settingut kasutada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 12:02:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis kell see Double XP week täna otsa saab..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.12.2013 13:23:36 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
DICE halts development of all future projects as it shifts focus to Battlefield 4 issues

Loodetavasti teevad selle mängu korda ka lähitulevikus. Eile ei saand üldse mängu käima, küll viskas stop working ja disconnected jne.


Siinkohal on oluline, et kas BF4 lisapakid lükkuvad edasi mingil määral. Iseasi, kui suur mure see on kui mäng ise korralikult ei tööta.

Eile paar korda katkestas mäng ise lihtsalt ühenduse ära. Statsid jms olid olemas ja puha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2013 13:29:22 vasta tsitaadiga

Nad peavad selle jama korda tegema. Inimesed on nii pissed off ,et nad ei kavatse rohkem mängule kulutada, lisaks veel suur negatiivne kriitika.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoppenPuhh
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2013




sõnum 05.12.2013 13:33:31 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Huvitav, mis kell see Double XP week täna otsa saab..

Ja saigi läbi selleks korraks. icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 13:49:55 vasta tsitaadiga

JoppenPuhh kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Huvitav, mis kell see Double XP week täna otsa saab..

Ja saigi läbi selleks korraks. icon_cry.gif

Jumal tänatud icon_razz.gif mul on Lockerist siiralt SIIBER, sest ma vist terve selle nädal ainult Lockeris olingi, et XP'd farmida. Enam ei soovi seda mapi näha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 13:51:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siinkohal on oluline, et kas BF4 lisapakid lükkuvad edasi mingil määral. Iseasi, kui suur mure see on kui mäng ise korralikult ei tööta.

Arendus pannakse buge fixima icon_lol.gif vaevalt siiski et edasi lükkuvad. EA nõuab kuupäevadest kinnipidamist, lastakse kas või poolpidune toode välja kuid siiski õigeaegselt.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 14:01:30 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
JoppenPuhh kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Huvitav, mis kell see Double XP week täna otsa saab..

Ja saigi läbi selleks korraks. icon_cry.gif

Jumal tänatud icon_razz.gif mul on Lockerist siiralt SIIBER, sest ma vist terve selle nädal ainult Lockeris olingi, et XP'd farmida. Enam ei soovi seda mapi näha.


Jaa nüüd tuleb veel terve nädalavahetus Double XP for Premium members...niiet pole midagi veel läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.12.2013 14:04:15 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
JoppenPuhh kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Huvitav, mis kell see Double XP week täna otsa saab..

Ja saigi läbi selleks korraks. icon_cry.gif

Jumal tänatud icon_razz.gif mul on Lockerist siiralt SIIBER, sest ma vist terve selle nädal ainult Lockeris olingi, et XP'd farmida. Enam ei soovi seda mapi näha.


Kes käskis farmida? icon_rolleyes.gif Ei saa aru, kuhu inimestel nii kiire on selle leveldamisega. Mängi nagu tahad parem. Paari päeva pärast juba uus Double XP event premiumi omanikele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 15:55:37 vasta tsitaadiga

Ise ka mängisin kõiki mape ja erinevaid gamemode, ikka tuli rank kiiresti. Peab oskama mängida icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 16:00:13 vasta tsitaadiga

ega selles farmimises ka midagi otseselt halba ei ole icon_smile.gif
Mäng juba toetab seda. Mingi hetk ei viitsinud "tõsiselt" mängida BF3'e, mõtlesin, et teeks kõik suppordi relva lisad lahti ja siis sai nt. metrod lolliks minemiseni taotud icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 16:52:06 vasta tsitaadiga

Tegelikult üks põhjus miks ma Lockerit mängin on ka see, et mulle meeldivad väikesed mapid ja lähivõitlus. Kuskilt Paracelis või Goldis on päris nutune lugu, jala ei ole seal eriti midagi teha.
Loodan, et tulevased DLC'd toob rohkem Urban mappe nagu oli B2K ja CQ ning Aftermathis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 16:56:42 vasta tsitaadiga

Tegelikult on ka praegustes suuremates avaramates mapides jalaväel paljugi teha. Varsti peaks ju veelgi suuremad mapid tulema, veelgi avaram - Second Assaulti mappide näol.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2013 17:00:32 vasta tsitaadiga

XP boost on tagasi ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 17:01:43 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
XP boost on tagasi ? icon_eek.gif


Battlelog näitab jah. Pole veel mängu tööle pannud aga varsti proovin ära.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 17:22:29 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Tegelikult üks põhjus miks ma Lockerit mängin on ka see, et mulle meeldivad väikesed mapid ja lähivõitlus. Kuskilt Paracelis või Goldis on päris nutune lugu, jala ei ole seal eriti midagi teha.
Loodan, et tulevased DLC'd toob rohkem Urban mappe nagu oli B2K ja CQ ning Aftermathis.

Goldis tõesti pole, aga Paracelis saab jalaväega küll asju tehtud. Jutt siis conquestist, teiste mängutüüpidega on seis parem igal mapil

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 17:31:02 vasta tsitaadiga

Ei ole enam XP boosti. DICE'i ämber.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2013 17:39:59 vasta tsitaadiga

Golmundiga sama jama mis SS-ga icon_cry.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 17:46:43 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Tegelikult üks põhjus miks ma Lockerit mängin on ka see, et mulle meeldivad väikesed mapid ja lähivõitlus. Kuskilt Paracelis või Goldis on päris nutune lugu, jala ei ole seal eriti midagi teha.
Loodan, et tulevased DLC'd toob rohkem Urban mappe nagu oli B2K ja CQ ning Aftermathis.

Experience all-out urban warfare in new multiplayer maps taking place in war-torn cities locked down by the Chinese army. Battlefield 4™ Dragon's Teeth is one of five expansion packs that is included in BF4 Premium.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 05.12.2013 18:01:20 vasta tsitaadiga

Lubati 3x sihikut m1911. Kus too on siis?
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.