|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
04.12.2013 01:50:05
|
|
|
| Kas FM2 ei oleks hea platvorm LTC kaevandamiseks mitme videokaardiga? Saaks ka prose GPU'd kasutada lisaks võimsamatele kaartidele...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.12.2013 01:51:41
|
|
|
Chidori,
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 01:53:10
|
|
|
hmm, kas ma kuidagi oma 2500k int video ka kaevandama saan panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 01:57:34
|
|
|
| juba googeldasin jah, see tõmbab mingi max 13 KH/s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
04.12.2013 01:58:24
|
|
|
pange veel quadcore androidid kaevama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.12.2013 01:59:37
|
|
|
võtke hoogu maha, ma ei jõua teemat enam jälgida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 02:01:42
|
|
|
jeesus188, pane telekas kinni, jääb rohkem vool kaevandamiseks ja foorumi lugemiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
04.12.2013 02:14:32
|
|
|
| foorumit ka ei loe. ainult kaevandad. meelelahutuseks vaatad accepted share.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
04.12.2013 08:37:31
|
|
|
Just mõtlesin seda AMD prose ja videokaardi kooslust kaevandamiseks.
Kas saaks panna ka 8 tuumalise AMD ja siis näiteks 4x7990 ühele plaadile kaevandama, kus on CF X tugi olemas? Et kaevandaks koos GPUD + CPUd?
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.12.2013 08:59:18
|
|
|
CF pole oluline kaevandamisel ja võivad olla ka erinevad kaardid
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 09:09:05
|
|
|
Üksikud kaardid vist toimivad paremini nagu ma aru olen saanud.
Ei taha kellegi rahakotti piiluda, aga küsimus suurele ringile, et kui palju keegi on ka reaalselt tänaseks kaevandamise eest mingit raha välja võtnud ja seda kuskil kasutanud. Ei mõtle seda, kui palju kuskil rahavahetusportaalis seisab või kui palju rahakotti kogunenud on, aga just kui palju sellest süsteemist kätte on saadud?
Mina peale nelja päeva kaevandamist olen esimesed 10€ kätte saanud ja umbes 20 on veel tulemas kohe-kohe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.12.2013 09:19:10
|
|
|
eltso, Kust kohast välja võtsid ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
04.12.2013 10:53:03
|
|
|
CPU + gpu kaevamine koos ei tasu ära. Kui cpu full loadis siis näed et gpu hashrate langeb ka.
Ja cpu ei anna just palju juurde.
Aga võid nt gpu-ga scrypti kaevata ja siis 7 tuuma cpult panna primecoinile (cpu coin) - ja 1 tuum jäta gpu kasutusse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2013 11:21:34
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| CPU + gpu kaevamine koos ei tasu ära. Kui cpu full loadis siis näed et gpu hashrate langeb ka. |
Ei tea, ei saa nagu nõustuda.
minerd.exe pandud madalaima prioriteedi peale ja GPU kH/s ei lange.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
04.12.2013 11:59:53
|
|
|
Mul tiksub e3-1275v3 ja 3770k mõlemad poole koormuse peal. Kokku genereerivad 3.2 XPM ülepäeviti. Ehk siis hetke kursiga kuni 18$ üle päeva või kuni 9$ päevas. Prosed heal juhul võtavad sellisel koormusel kokku 150w, mis teeb päevaseks elektrikuluks 0.55€. Puhaskasum seega päevas mingi 6€.
Leivaraha ikka.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
04.12.2013 12:08:48
|
|
|
| Mis selle LTC-ga nüüd siis juhtus, eile õhtust alates stabiilselt üles roninud. Kas diffi tõus andis mingi korraliku tõuke, et kaevandamise asemel rahvas hakkas börsil möllama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
04.12.2013 12:13:27
|
|
|
Seda ma mõtlesingi, et kas väiksemad tegijad nüüd kaevandamise asemel istuvad börsil ja kauplevad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
04.12.2013 12:25:17
|
|
|
Chidori hakkas kaevandama - sellest ka väärtuse tõus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.12.2013 12:31:47
|
|
|
Huvitav, kui give-me-coins webileht on maas:
Website is offline
The server may be down for maintenance, there may be a network problem, or the site may be experiencing excessive load.
siis kas on pool ka maas ja aparaadid kaevandavad tühja?
Ma pole neile failoverit teinud...
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
04.12.2013 12:40:02
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mul tiksub e3-1275v3 ja 3770k mõlemad poole koormuse peal. Kokku genereerivad 3.2 XPM ülepäeviti. Ehk siis hetke kursiga kuni 18$ üle päeva või kuni 9$ päevas. Prosed heal juhul võtavad sellisel koormusel kokku 150w, mis teeb päevaseks elektrikuluks 0.55€. Puhaskasum seega päevas mingi 6€.
Leivaraha ikka.  |
Nice, kus poolis sa teed? Primeminer mineriga saab kaevata jah? Peaks kah natuke cpu-le tööd andma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
04.12.2013 12:49:40
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Huvitav, kui give-me-coins webileht on maas:
Website is offline
The server may be down for maintenance, there may be a network problem, or the site may be experiencing excessive load.
siis kas on pool ka maas ja aparaadid kaevandavad tühja?
Ma pole neile failoverit teinud... |
Ei pruugi, sest ma olen tihtipeale näinud, et kui isegi veebileht ei vasta, siis pool just nagu võtab vastu ja ühendus on olemas.
Igaks juhuks ma coinotroni tegin endale failover konto. Aeg-ajalt on ikka sinna ka läinud midagi, aga harva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
04.12.2013 12:57:35
|
|
|
Rahad jäid kinni - ei saagi hetkel uut kasti hankida. Mõtlesin uue lahenduse välja, et firmas vaja 2 lauaarvutit uuendada (pentium 4-d ). Seega võiks mingi mõistliku ja odava kasti pakkuda, kuhu istutaks 1 ati (max 2) graafikakaardi. Algul kasutaks kaevandamisel, hiljem jääks kontoriarvutiks. Ei peaks ise investeerima
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
04.12.2013 13:16:22
|
|
|
| kui kellelgi on lintkaabliga pci risereid üle, siis andke teada, vaja 3tk min.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
04.12.2013 13:42:58
|
|
|
| mauro kirjutas: |
nüüd ainult heak ui tuleks srypt asicut müüki... saaks hunnikutes odavaid videokaarte HV-s  |
justjust, loed aasta vanu postitusi ja seal sama jutt siiamaani ootavad odavaid videokaarte ja palju
| Alan kirjutas: |
Päris ulme, kuidas videokaardid igalt poolt otsas. Sisuliselt nina alt krapsati viimased 280X-id ja 290 ka arvutitargast ära.
Järelturu hinnad 7000-seerial ka hüppeliselt tõusnud. 7990 ilmus korra müüki ja kohe pakuti OK hind, 7970 ja 7950 hinnad on foorumis juba 30€+ kõrgemad kui paar nädalat tagasi ja lähevad ka nagu soojad saiad  |
Vaesed inimesed kes endale mängurimasinat tahavad, videokaartide saabuvad partiid ka ette ära müüdud
Keegi AMD aktsiaid ka möödaminnes kokku ostis? Nad ei jõua niipalju kaarte toota kui vaja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.12.2013 14:05:56
|
|
|
Selle pärast ma coinos lasengi.
Pole veel jama nagu tähele pannud
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 14:08:58
|
|
|
LTC hind on vist liiiga kõrge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.12.2013 14:09:50
|
|
|
Kuidas kõrge ?
Võiks mingi 100€ tk juba olla
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.12.2013 14:28:29
|
|
|
Läheb kullapalavikuks vist, nagu Alaskal 115 aastat tagasi. Laipu ehk ei kogune nii palju.
Kuigi poest viimaste ATI kaartide rebijad võivad vägivaldseks ehk muutuda küll...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 04.12.2013 14:29:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 14:29:46
|
|
|
| wemineltc ei tee koostööd hetkel jah, leht on küll tagasi üleval, aga pool on kutu. Kristoferr, mis adre pealt sa kaevandad, ma mõtlen mis pooli aadressi pealt. ise olen globali peal, aga seal vist on mingi eu oma ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
04.12.2013 14:35:34
|
|
|
minul wemineltc tiksub ilusti.
lehele saan sisse ja kaevamine toimib
kaardid istuvad us.wemineltc.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2013 14:39:12
|
|
|
| us toimib jah, täpsemalt siis us3.wemineltc.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2013 15:02:27
|
|
|
bter.com kh suht mittetoimiv
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.12.2013 15:18:11
|
|
|
panin ka 7870xt sõbra pool'i minema, mõtlen, et võtan paar tükkigi ära coine
nüüd oleks vaja, et virtu korralikult töötaks - 2500k int. video pealt kõiki tegevusi jooksutaks kui samal ajal gpu mineb
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
04.12.2013 15:38:00
|
|
|
Mõni oli siin 7990 perfist huvitatud. Kirjutan siis veidi.
Kaart on võimeline tegema 1500khs. Aga kindlasti mitte stock jahutusega, mis on küll hea, aga lihtsalt ei suuda tekkinud kuumust minema uhuda.
Kaardi parimad conf settingud on täpselt samad, mis 280x või 7970.
1.3mhs on tehtav nii, et vatitroppe kõrva panema ei pea. Selle teeb kaart ära 940/1500 kelladel 1.0v GPU.
Täpselt nii mul kaart hetkel ka jookseb.
Mingi aeg kui voolumõõtja saan, siis mõõdan palju kaart 940/1500 1.0v peal tarbib. Soojuse järgi tundub, et mitte üle 250w.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2013 15:44:32
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub???  |
GCMineril saad ju mitu pool'i confi sisse lükata, kui üks kukub proovib järgmist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
04.12.2013 15:50:05
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub???  |
GCMineril saad ju mitu pool'i confi sisse lükata, kui üks kukub proovib järgmist. |
Täpselt nii ongi tehtud. Või kuidas sa ette kujutasid? Et trükin iga kord uuesti aadressi?
Muide, lisasin veel neljanda IP, et kui kolm esimest jälle korraga maha saavad.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2013 16:08:10
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub???  |
GCMineril saad ju mitu pool'i confi sisse lükata, kui üks kukub proovib järgmist. |
Täpselt nii ongi tehtud. Või kuidas sa ette kujutasid? Et trükin iga kord uuesti aadressi?
Muide, lisasin veel neljanda IP, et kui kolm esimest jälle korraga maha saavad. |
Kahtlane, mul us3.wemineltc.com ei kukkunud nagu kordagi ära, lasi ühtlaselt edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
04.12.2013 16:30:08
|
|
|
Mul ta prioriteedis 3s. Tihti kui front end ära kukub, siis minerid jäävad tööle. Aga uued minerid enam connectida ei saa. Nii läks ka täna. Mu esimesed 2 pooli kukkusid ära, siis avastas, et wemineltc on ka maas ja hakkas pöialt lutsima.
Muide, just avastasin, et kalkulaatori järgi XPM küll enam kasulik kaevandada ei ole. Siiani tiksus 3 münti ülepäeviti rahakotti. Viimane 3 tuli eile. Hektel näitab, et raskusaste järgi saan vaid 0.3-0.4 münti päevas. Ehk siis 2.5päeva peale 5-6$.
Ühesõnaga mõttetu.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
04.12.2013 17:32:18
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mõni oli siin 7990 perfist huvitatud. Kirjutan siis veidi.
Kaart on võimeline tegema 1500khs. Aga kindlasti mitte stock jahutusega, mis on küll hea, aga lihtsalt ei suuda tekkinud kuumust minema uhuda.
Kaardi parimad conf settingud on täpselt samad, mis 280x või 7970.
1.3mhs on tehtav nii, et vatitroppe kõrva panema ei pea. Selle teeb kaart ära 940/1500 kelladel 1.0v GPU.
Täpselt nii mul kaart hetkel ka jookseb.
Mingi aeg kui voolumõõtja saan, siis mõõdan palju kaart 940/1500 1.0v peal tarbib. Soojuse järgi tundub, et mitte üle 250w. |
On siis talutava müraga? Kannatab lahtise korpusega toas hoida?
Kas jutt Asusest?
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.12.2013 17:41:07
|
|
|
-cocain-, Miks peaks korpus lahti olema ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
04.12.2013 17:44:48
|
|
|
| reints kirjutas: |
| -cocain-, Miks peaks korpus lahti olema ? |
Et õhk paremini liiguks. Ise plaanin yerba stiili ehk kasutada, ehk siis kinnisesse korpusesse asju panna ei tahaks. Ent enne vaja kaardid kätte saada, süsteem selgeks ja PSU.-de osas olen ka veidi nõutu. 3 uut Seasonicu 750w plokki on, ent tahaks asja alustuseks 1 ploki taga jooksutada. Piiripealset asja samas ka ei tahaks.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
04.12.2013 17:48:01
|
|
|
| Peale LTC ka mõnda coini lähitulevikus kaevandada on mõtet või hakkab kasutegur ka teistel üsna väikeseks muutuma? FTC näiteks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|