Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 01:10:52 vasta tsitaadiga

http://invictus-innovations.com/mission/

no misasja... see peab siis veel mingi crypto coin olema? -_- nagu odav B grade spaketikoletiste kultus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 01:50:05 vasta tsitaadiga

Kas FM2 ei oleks hea platvorm LTC kaevandamiseks mitme videokaardiga? Saaks ka prose GPU'd kasutada lisaks võimsamatele kaartidele...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 01:51:41 vasta tsitaadiga

Chidori, thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 01:53:10 vasta tsitaadiga

hmm, kas ma kuidagi oma 2500k int video ka kaevandama saan panna? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 01:55:58 vasta tsitaadiga

Chidori, sellisel juhul peaksid rohkem mälu varuma, sest muidu ei ole just eriti efektiivne. Inteli HDga ilmselt jääd kokkuvõttes üldse miinusesse.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 01:57:34 vasta tsitaadiga

juba googeldasin jah, see tõmbab mingi max 13 KH/s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 01:58:24 vasta tsitaadiga

pange veel quadcore androidid kaevama icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 01:59:37 vasta tsitaadiga

võtke hoogu maha, ma ei jõua teemat enam jälgida icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 02:01:42 vasta tsitaadiga

jeesus188, pane telekas kinni, jääb rohkem vool kaevandamiseks ja foorumi lugemiseks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 02:14:32 vasta tsitaadiga

foorumit ka ei loe. ainult kaevandad. meelelahutuseks vaatad accepted share.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 08:37:31 vasta tsitaadiga

Just mõtlesin seda AMD prose ja videokaardi kooslust kaevandamiseks.
Kas saaks panna ka 8 tuumalise AMD ja siis näiteks 4x7990 ühele plaadile kaevandama, kus on CF X tugi olemas? Et kaevandaks koos GPUD + CPUd?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 08:59:18 vasta tsitaadiga

CF pole oluline kaevandamisel ja võivad olla ka erinevad kaardid icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 09:09:05 vasta tsitaadiga

Üksikud kaardid vist toimivad paremini nagu ma aru olen saanud.
Ei taha kellegi rahakotti piiluda, aga küsimus suurele ringile, et kui palju keegi on ka reaalselt tänaseks kaevandamise eest mingit raha välja võtnud ja seda kuskil kasutanud. Ei mõtle seda, kui palju kuskil rahavahetusportaalis seisab või kui palju rahakotti kogunenud on, aga just kui palju sellest süsteemist kätte on saadud?

Mina peale nelja päeva kaevandamist olen esimesed 10€ kätte saanud ja umbes 20 on veel tulemas kohe-kohe icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 09:19:10 vasta tsitaadiga

eltso, Kust kohast välja võtsid ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 09:20:44 vasta tsitaadiga

ebay icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 10:53:03 vasta tsitaadiga

CPU + gpu kaevamine koos ei tasu ära. Kui cpu full loadis siis näed et gpu hashrate langeb ka.

Ja cpu ei anna just palju juurde.

Aga võid nt gpu-ga scrypti kaevata ja siis 7 tuuma cpult panna primecoinile (cpu coin) - ja 1 tuum jäta gpu kasutusse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2013 11:21:34 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
CPU + gpu kaevamine koos ei tasu ära. Kui cpu full loadis siis näed et gpu hashrate langeb ka.
Ei tea, ei saa nagu nõustuda.
minerd.exe pandud madalaima prioriteedi peale ja GPU kH/s ei lange.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 11:59:53 vasta tsitaadiga

Mul tiksub e3-1275v3 ja 3770k mõlemad poole koormuse peal. Kokku genereerivad 3.2 XPM ülepäeviti. Ehk siis hetke kursiga kuni 18$ üle päeva või kuni 9$ päevas. Prosed heal juhul võtavad sellisel koormusel kokku 150w, mis teeb päevaseks elektrikuluks 0.55€. Puhaskasum seega päevas mingi 6€. icon_biggrin.gif
Leivaraha ikka. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 04.12.2013 12:08:48 vasta tsitaadiga

Mis selle LTC-ga nüüd siis juhtus, eile õhtust alates stabiilselt üles roninud. Kas diffi tõus andis mingi korraliku tõuke, et kaevandamise asemel rahvas hakkas börsil möllama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 12:10:38 vasta tsitaadiga

-huviline-, diff ei mõjuta hinda, ikka kauplemine, kauplemine. icon_smile.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 04.12.2013 12:13:27 vasta tsitaadiga

Seda ma mõtlesingi, et kas väiksemad tegijad nüüd kaevandamise asemel istuvad börsil ja kauplevad icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 12:25:17 vasta tsitaadiga

Chidori hakkas kaevandama - sellest ka väärtuse tõus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 12:31:47 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui give-me-coins webileht on maas:
Website is offline
The server may be down for maintenance, there may be a network problem, or the site may be experiencing excessive load.
siis kas on pool ka maas ja aparaadid kaevandavad tühja?
Ma pole neile failoverit teinud...

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 04.12.2013 12:40:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mul tiksub e3-1275v3 ja 3770k mõlemad poole koormuse peal. Kokku genereerivad 3.2 XPM ülepäeviti. Ehk siis hetke kursiga kuni 18$ üle päeva või kuni 9$ päevas. Prosed heal juhul võtavad sellisel koormusel kokku 150w, mis teeb päevaseks elektrikuluks 0.55€. Puhaskasum seega päevas mingi 6€. icon_biggrin.gif
Leivaraha ikka. icon_biggrin.gif



Nice, kus poolis sa teed? Primeminer mineriga saab kaevata jah? Peaks kah natuke cpu-le tööd andma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 04.12.2013 12:49:40 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Huvitav, kui give-me-coins webileht on maas:
Website is offline
The server may be down for maintenance, there may be a network problem, or the site may be experiencing excessive load.
siis kas on pool ka maas ja aparaadid kaevandavad tühja?
Ma pole neile failoverit teinud...


Ei pruugi, sest ma olen tihtipeale näinud, et kui isegi veebileht ei vasta, siis pool just nagu võtab vastu ja ühendus on olemas.
Igaks juhuks ma coinotroni tegin endale failover konto. Aeg-ajalt on ikka sinna ka läinud midagi, aga harva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 04.12.2013 12:57:35 vasta tsitaadiga

Rahad jäid kinni - ei saagi hetkel uut kasti hankida. Mõtlesin uue lahenduse välja, et firmas vaja 2 lauaarvutit uuendada (pentium 4-d icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ). Seega võiks mingi mõistliku ja odava kasti pakkuda, kuhu istutaks 1 ati (max 2) graafikakaardi. Algul kasutaks kaevandamisel, hiljem jääks kontoriarvutiks. Ei peaks ise investeerima icon_biggrin.gif
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 13:05:28 vasta tsitaadiga

V4p3x,

beeeeeeeeeeeeeeer.org poolis olen. Stabiilne ja korralik pool.

http://www.peercointalk.org/index.php?topic=485.0


ot:
2x PCIe extenderit ostaks või laenaks, täna tls. On kellelgi pakkuda? Kui laenuks, siis nädala jooksul saab tagasi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 13:16:22 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on lintkaabliga pci risereid üle, siis andke teada, vaja 3tk min.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 04.12.2013 13:42:58 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
nüüd ainult heak ui tuleks srypt asicut müüki... saaks hunnikutes odavaid videokaarte HV-s icon_biggrin.gif


justjust, loed aasta vanu postitusi ja seal sama jutt icon_biggrin.gif siiamaani ootavad odavaid videokaarte ja palju icon_biggrin.gif

Alan kirjutas:
Päris ulme, kuidas videokaardid igalt poolt otsas. Sisuliselt nina alt krapsati viimased 280X-id ja 290 ka arvutitargast ära.
Järelturu hinnad 7000-seerial ka hüppeliselt tõusnud. 7990 ilmus korra müüki ja kohe pakuti OK hind, 7970 ja 7950 hinnad on foorumis juba 30€+ kõrgemad kui paar nädalat tagasi ja lähevad ka nagu soojad saiad icon_biggrin.gif


Vaesed inimesed kes endale mängurimasinat tahavad, videokaartide saabuvad partiid ka ette ära müüdud icon_biggrin.gif

Keegi AMD aktsiaid ka möödaminnes kokku ostis? icon_biggrin.gif Nad ei jõua niipalju kaarte toota kui vaja icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 13:57:07 vasta tsitaadiga

Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub??? icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:05:56 vasta tsitaadiga

Selle pärast ma coinos lasengi.
Pole veel jama nagu tähele pannud icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 14:08:58 vasta tsitaadiga

LTC hind on vist liiiga kõrge icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:09:50 vasta tsitaadiga

Kuidas kõrge ?
Võiks mingi 100€ tk juba olla

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:28:29 vasta tsitaadiga

Läheb kullapalavikuks vist, nagu Alaskal 115 aastat tagasi. Laipu ehk ei kogune nii palju. icon_lol.gif
Kuigi poest viimaste ATI kaartide rebijad võivad vägivaldseks ehk muutuda küll...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 04.12.2013 14:29:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 14:29:46 vasta tsitaadiga

wemineltc ei tee koostööd hetkel jah, leht on küll tagasi üleval, aga pool on kutu. Kristoferr, mis adre pealt sa kaevandad, ma mõtlen mis pooli aadressi pealt. ise olen globali peal, aga seal vist on mingi eu oma ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 14:35:34 vasta tsitaadiga

minul wemineltc tiksub ilusti.
lehele saan sisse ja kaevamine toimib icon_neutral.gif
kaardid istuvad us.wemineltc.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.12.2013 14:39:12 vasta tsitaadiga

us toimib jah, täpsemalt siis us3.wemineltc.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:02:27 vasta tsitaadiga

bter.com kh suht mittetoimiv
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:18:11 vasta tsitaadiga

panin ka 7870xt sõbra pool'i minema, mõtlen, et võtan paar tükkigi ära coine icon_razz.gif

nüüd oleks vaja, et virtu korralikult töötaks - 2500k int. video pealt kõiki tegevusi jooksutaks kui samal ajal gpu mineb icon_razz.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:38:00 vasta tsitaadiga

Mõni oli siin 7990 perfist huvitatud. Kirjutan siis veidi.

Kaart on võimeline tegema 1500khs. Aga kindlasti mitte stock jahutusega, mis on küll hea, aga lihtsalt ei suuda tekkinud kuumust minema uhuda.
Kaardi parimad conf settingud on täpselt samad, mis 280x või 7970.
1.3mhs on tehtav nii, et vatitroppe kõrva panema ei pea. Selle teeb kaart ära 940/1500 kelladel 1.0v GPU.
Täpselt nii mul kaart hetkel ka jookseb.
Mingi aeg kui voolumõõtja saan, siis mõõdan palju kaart 940/1500 1.0v peal tarbib. Soojuse järgi tundub, et mitte üle 250w.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:42:31 vasta tsitaadiga

Hea teada. thumbs_up.gif
Lärmiga probleemi poleks. Jahutusega ka mitte.
Viskaks jahedasse serveriruumi.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2013 15:44:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub??? icon_biggrin.gif
GCMineril saad ju mitu pool'i confi sisse lükata, kui üks kukub proovib järgmist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 15:50:05 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub??? icon_biggrin.gif
GCMineril saad ju mitu pool'i confi sisse lükata, kui üks kukub proovib järgmist.


Täpselt nii ongi tehtud. Või kuidas sa ette kujutasid? Et trükin iga kord uuesti aadressi? icon_lol.gif
Muide, lisasin veel neljanda IP, et kui kolm esimest jälle korraga maha saavad.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2013 16:08:10 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Hah, nali kuubis. Kõik 3 pooli, kus ma kaevandasin on korraga maas. Multipool EU, US ja WemineLTC.
Toas jäi korraga vaikseks. Hakkasin uurima, mis toimub??? icon_biggrin.gif
GCMineril saad ju mitu pool'i confi sisse lükata, kui üks kukub proovib järgmist.


Täpselt nii ongi tehtud. Või kuidas sa ette kujutasid? Et trükin iga kord uuesti aadressi? icon_lol.gif
Muide, lisasin veel neljanda IP, et kui kolm esimest jälle korraga maha saavad.
Kahtlane, mul us3.wemineltc.com ei kukkunud nagu kordagi ära, lasi ühtlaselt edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 16:30:08 vasta tsitaadiga

Mul ta prioriteedis 3s. Tihti kui front end ära kukub, siis minerid jäävad tööle. Aga uued minerid enam connectida ei saa. Nii läks ka täna. Mu esimesed 2 pooli kukkusid ära, siis avastas, et wemineltc on ka maas ja hakkas pöialt lutsima.

Muide, just avastasin, et kalkulaatori järgi XPM küll enam kasulik kaevandada ei ole. Siiani tiksus 3 münti ülepäeviti rahakotti. Viimane 3 tuli eile. Hektel näitab, et raskusaste järgi saan vaid 0.3-0.4 münti päevas. Ehk siis 2.5päeva peale 5-6$.
Ühesõnaga mõttetu. icon_neutral.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 17:32:18 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mõni oli siin 7990 perfist huvitatud. Kirjutan siis veidi.

Kaart on võimeline tegema 1500khs. Aga kindlasti mitte stock jahutusega, mis on küll hea, aga lihtsalt ei suuda tekkinud kuumust minema uhuda.
Kaardi parimad conf settingud on täpselt samad, mis 280x või 7970.
1.3mhs on tehtav nii, et vatitroppe kõrva panema ei pea. Selle teeb kaart ära 940/1500 kelladel 1.0v GPU.
Täpselt nii mul kaart hetkel ka jookseb.
Mingi aeg kui voolumõõtja saan, siis mõõdan palju kaart 940/1500 1.0v peal tarbib. Soojuse järgi tundub, et mitte üle 250w.



On siis talutava müraga? Kannatab lahtise korpusega toas hoida?

Kas jutt Asusest?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 17:41:07 vasta tsitaadiga

-cocain-, Miks peaks korpus lahti olema ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 17:43:13 vasta tsitaadiga

Vahet pole, mis firma 7990 see on. Kõik on täpselt ühesugused.
No teeb sarnast häält nagu näiteks full loadis gigabyte 7970 WF3.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 17:44:48 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
-cocain-, Miks peaks korpus lahti olema ?


Et õhk paremini liiguks. Ise plaanin yerba stiili ehk kasutada, ehk siis kinnisesse korpusesse asju panna ei tahaks. Ent enne vaja kaardid kätte saada, süsteem selgeks ja PSU.-de osas olen ka veidi nõutu. 3 uut Seasonicu 750w plokki on, ent tahaks asja alustuseks 1 ploki taga jooksutada. Piiripealset asja samas ka ei tahaks.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 17:48:01 vasta tsitaadiga

Peale LTC ka mõnda coini lähitulevikus kaevandada on mõtet või hakkab kasutegur ka teistel üsna väikeseks muutuma? FTC näiteks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.