|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
03.12.2013 14:57:08
|
|
|
My games üleval vasakus nurgas Reload nupuke kah
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
03.12.2013 15:05:17
|
|
|
Tavaliselt mäng tekib kohe kui kood sisse panna. BF3 ja 4 mõlemad tulid lupsti kohe ära
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
03.12.2013 15:06:02
|
|
|
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne?
| kala1 kirjutas: |
| My games üleval vasakus nurgas Reload nupuke kah |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
03.12.2013 15:07:43
|
|
|
Kui palju see uus patch ja China Rising mälu võtavad?
vabandust, pole hetkel kodus
_________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
03.12.2013 15:08:00
|
|
|
| 800
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
03.12.2013 15:08:14
|
|
|
http://battlelog.battlefield.com/bf4/ Siit proovides proovides mängu startida ? kui ei siis mine supporti nagu eelnevalt mainitud
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
03.12.2013 15:18:16
|
|
|
Olen ma ainus, kellelt Originist tuleb 100Mbit/s netiga asi ülimalt aeglaselt alla? Mõtlesin, et mul on nett vigane, aga panin paralleelselt kaheks minutiks Red Alerti tirima ja see tiris 2 minutiga sama palju, kui terve BF4 update on.
https://www.dropbox.com/s/9mghqs1m94maidw/shot_131203_141537.png
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
03.12.2013 15:20:10
|
|
|
| RadeonHD- kirjutas: |
Kui palju see uus patch ja China Rising mälu võtavad?
vabandust, pole hetkel kodus  |
800mb on Patch, 4,5GB on China Rising.
Mul tiris küll update mobiilse otsas 8minutiga ära ja China Rising tuleb ka 1,6-2mb/s alla.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis sander989 03.12.2013 15:21:02, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.12.2013 15:20:30
|
|
|
| Failid ehk erinevates serverites hoiustatud ning BF4 oma umbe tõmmatud.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
03.12.2013 15:33:06
|
|
|
Battlelogi profiili alla on küll tekkinu 2 uut rida:
1. started playing Premium for Battlefield 4 14 hours ago
2. started playing China Rising for Battlefield 4 14 hours ago
aga Downloadi käivitamise kohta ei leia kusagilt? Lähen suppordi lehte ostima.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
03.12.2013 15:35:45
|
|
|
| erkky2002 kirjutas: |
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne? |
Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.12.2013 15:40:59
|
|
|
| Butcher kirjutas: |
| erkky2002 kirjutas: |
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne? |
Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages! |
Suht tüüpiline, ostetakse nii, et kirjeldust ei loe
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
03.12.2013 15:43:08
|
|
|
| Butcher kirjutas: |
| erkky2002 kirjutas: |
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne? |
Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages! |
Saab kenasti inglise keelseks.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
03.12.2013 15:44:11
|
|
|
Karm värk siis. See ju tähendab siis seda, et näiteks ei saa venekeelset mängu eesti pinnal mängida. Ei usu hästi.
| Butcher kirjutas: |
| erkky2002 kirjutas: |
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne? |
Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages! |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
03.12.2013 15:46:31
|
|
|
| Region lock tähendab seda, et väljas pool antud riiki ei saa mängida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
03.12.2013 15:55:55
|
|
|
Kust see hoiatus üldse pärit on, mul mängu karbi peal pole küll süsteemi nõuete all ühtegi region lock lauset?
| Butcher kirjutas: |
Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages! |
viimati muutis erkky2002 03.12.2013 16:04:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
03.12.2013 15:58:04
|
|
|
Region lockiga BF4 pole olemas. On vaid language värk aga sellest saab ka mööda.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aphextwin
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2005
|
03.12.2013 16:10:21
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
| MINU arust kõige hullem on see, et vastasmeeskonnale on relvad ja nänn käte antud. no mida kuradit, tahaks ja peaks iga kord ju võitma, aga näed ei saa kuna igal tolgusel on mõni relv või relva taoline asi käes ja üritab MIND lasta sellest. Eriti masendav on see kui MINU meeskonnas on mängijad kes mitte sittagi tegelikult mängust ei tea ja ronivad serverisse kus MINA mängin, otsigu parem mõni teine server, või veel parem minu mängigu Cod-i. Krt, mängu sisse ju ehitatud erinevad rollid MINU heaoluks, ammot MULLE vaja vista, medik peab lippama MUL 24/7 sabas selleks, et kui juhtubki nii, et mõni tolgus MULLE läbi "yberluck" pihta saab siis kohe saab MIND ellu äratada, ja dai pohh kui ammokast kohe seal kõrval pole, MUL on ju kuule vaja. Eriti närvi ajad need odratolgused kes istuvad oma kepikestega kuskil mäekünkal või katusel, näevad, et obje läheb käest või ongi juba läinud aga ikkagi ei liiguta lillegi MINU heaolu nimel. |
Mööda sarkasm. Kui üritasid tögada tiimitöö haipijaid, kes oma taotluse varjus tegelikult kitsalt iseenda ümmardamist eeldavad, siis viita konkreetselt, kes siin teemas äsja 24/7 ammokastiga järgi jooksmist nõudnud on. Või võitled mingite enda loodud deemonitega. Pigem paistabki too viimane variant, kui vaadata, millisel hulgal stereotüüpe oli teksti kokku lükatud.
Aga kui üle vindi keeramine ja muu fantaasia ("yberluck") ära jätta, siis mis alles jääb? Suurt midagi. Sama vähe peaks pingutama selleks, et luua siia fantaasiapilt tüübist, kes üritab endale ja teistele pidevalt tõestada, kuidas tema õigus erinevates koostöömängudes/projektides isetseda on a la inimõigus.
Õnneks on need n.ö. pärismängud veel olemas. Jalgpallis näeb küll viimasel ajal palju aelemist, aga täna veel peetakse normaalseks, et paremal positsioonil olevale ründajale antakse söötu, sest see teenib eeldatavasti paremini ühist eesmärki. Ja ei viriseta vastu, kui söödu andmata jätmise pärast mölinat kostab.
Edit: grammatika
viimati muutis aphextwin 03.12.2013 17:51:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
03.12.2013 16:22:18
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
Olen ma ainus, kellelt Originist tuleb 100Mbit/s netiga asi ülimalt aeglaselt alla? Mõtlesin, et mul on nett vigane, aga panin paralleelselt kaheks minutiks Red Alerti tirima ja see tiris 2 minutiga sama palju, kui terve BF4 update on.
https://www.dropbox.com/s/9mghqs1m94maidw/shot_131203_141537.png |
Sa pole ainus. Sama siin, samas china rising tuleb 7mb/s. Panin tolle pausile, bf4 patch ikka uimab. Mõtlesin üle pika aja mõned raundid teha, kuid tuleb vist jätta ööseks tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
03.12.2013 16:30:19
|
|
|
Mainin siis ka ära, et premium täitsa olemas
(keegi tahtis teada )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
03.12.2013 16:41:30
|
|
|
Keegi teab , mis jama on?
BF4 hakkas uuendama ja laadis alla hirmus aeglaselt kuni allalaadime jäi seisma(katkes).tegin origini restardi ja bf4 kadunud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
03.12.2013 16:44:56
|
|
|
| madmel kirjutas: |
Keegi teab , mis jama on?
BF4 hakkas uuendama ja laadis alla hirmus aeglaselt kuni allalaadime jäi seisma(katkes).tegin origini restardi ja bf4 kadunud  |
Mul endal tõmbas 3mb+ sekundis ja siis poole pealt lükkas 20 kb sekundis. Nüüd tiksun 20 kbga
E// Nevermind, hakkas järsku 6.5 mb tõmbama
viimati muutis jannu39 03.12.2013 16:47:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
03.12.2013 16:46:41
|
|
|
hmm, imelik kui teil päts pidurdab 100/20 lingiga antakse niipalju kui jõuad võtta.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
03.12.2013 16:49:51
|
|
|
| Ei ole mul ka tolle patchi ja DLC installimisega probleeme. Tuleb kenasti seal ~5-6MB/s. 50MBit/s ühendus (peaks isegi tegelt 60Mbit/s olema, kuid ruuter pidurdab... läheb varsti vahetamisele vast ka).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
03.12.2013 17:01:11
|
|
|
Täiesti ptsi kui kasutu update see on olnud, mängu parandamisest neil täiesti pohhui
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
03.12.2013 17:02:11
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Täiesti ptsi kui kasutu update see on olnud, mängu parandamisest neil täiesti pohhui  |
Agree... viimased paar nädalat on täiesti normaalne olnud isegi, crashe väga harva ja nüüd 1h jooksul 3x crashinud, so mitte piixugi uut.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
03.12.2013 17:05:17
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
hmm, imelik kui teil päts pidurdab 100/20 lingiga antakse niipalju kui jõuad võtta.
 |
Sama siin. Probleem oli kas ajutine või siis teie ühenduses.
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
03.12.2013 17:12:23
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
| madmel kirjutas: |
Keegi teab , mis jama on?
BF4 hakkas uuendama ja laadis alla hirmus aeglaselt kuni allalaadime jäi seisma(katkes).tegin origini restardi ja bf4 kadunud  |
Mul endal tõmbas 3mb+ sekundis ja siis poole pealt lükkas 20 kb sekundis. Nüüd tiksun 20 kbga
E// Nevermind, hakkas järsku 6.5 mb tõmbama  |
ei point ei ole selles aegluses aga mäng kadunud, nagu ei oleks ostnudki ja koodi uuesti sisetada ei saa, kuna ütleb, et juba kasutuses.
Origini help ütles, et kontakteeru müüjaga
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
03.12.2013 18:06:48
|
|
|
mnjah...
mõtlesin just, et peaks kah siit omale BF4 võtme ära ostma aga lugedes kommentaare siin siis pigem ootan.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
03.12.2013 18:29:39
|
|
|
3 China Risingu mappi mida mängind olen, on küll väga
Dragon Pass ja Guilin Peaks on vägevad.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis sander989 03.12.2013 18:30:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
03.12.2013 18:29:46
|
|
|
Mida perset, eile alles mängisin, nüüd lasi Pätsi peale, btw 16-17mb /sec tuli päts : o Mul peaks max 12mb olema.
Igaljuhul NÜÜD on "Battlefield 4 has stopped working"
Andke raha tagasi ma lähen mängin BF3-e edasi, nagunii sama mäng.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
03.12.2013 18:32:55
|
|
|
Kuda plaaster on siis? Hitreg? 1 bullet death bug?. Golmund ja lancangi CQ helid? Defuse spectator bug? Imo 4 kõige olulisemat asja mis poleks pidanud katki olemagi
Ning jah crashid
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
03.12.2013 18:36:57
|
|
|
REQUIRES ADDITIONAL EXPANSION PACK
BATTLEFIELD 4 - CHINA RISING
YOU NEED TO DOWNLOAD AND INSTALL THIS EXPANSION.
OPEN IN ORIGIN
Vajutad open, lööb origini ja midagi ei näita ta mulle. Mida ta tahab minust
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
03.12.2013 18:37:03
|
|
|
Ei, ei ole.
E: juba mingid postitused vahepeal
_________________ Steam|Last.fm|
viimati muutis KurjaJuur 03.12.2013 18:45:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.12.2013 18:45:10
|
|
|
DLC saad alla tõmmata siis, kui võtad Originis BF4 detailid lahti ja seal vajutad China Risingu peal installi.
Neljast uuest mapist 2 on enam-vähem, kaks on pasad (minu jaoks).
Vanu buge pole veel testida jõudnud, kuid varsti.
Kokkuvõttes suht mõttetu DLC imo. Attack jete ei näinud ühelgi mapil, antiaire aga s*taauguni.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
03.12.2013 18:45:54
|
|
|
| China Rising't saavad praegu ainult Premiumi omanikud või kõik mängida?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
03.12.2013 18:47:58
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
| China Rising't saavad praegu ainult Premiumi omanikud või kõik mängida? |
On jah Ainult Premium, ma ka ei saanud pihta, ühtegi infot ka selle kohta ette ei löö, täielik tegemata töö.
Pidin guugeldama. Teised saavad 17 Dec,
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
03.12.2013 18:52:00
|
|
|
| scarface kirjutas: |
| A-Circus. kirjutas: |
| China Rising't saavad praegu ainult Premiumi omanikud või kõik mängida? |
On jah Ainult Premium, ma ka ei saanud pihta, ühtegi infot ka selle kohta ette ei löö, täielik tegemata töö.
Pidin guugeldama. Teised saavad 17 Dec, |
2 nädalat enne saavad Premium vennad igale DLCle enne ligi. Ammu välja kisatud...Isegi BF3s oli minu arust nii.
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
03.12.2013 18:58:30
|
|
|
mtv0308, Siin foorumis ka päris palju räägitud sellest. Peaasi et vinguda saaks. Kui ei meeldi see mäng, siis miks mängida ja tunde raisata selle alla? Sellepärast et pärast vinguda saaks?
Okei raiskasite raha mängu peale, ei meeldinud, ärge mängige siis seda. Kuu aega juba mingit hala lugeda siin teemas....
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2013 19:23:53
|
|
|
Mul kadus mäng my games alt ära.
Mis kam on ma ei saand isegi update teha. Pmst oli mul bf4 mäng veel my games all, aga oli hallina. Tegin arvutile restardi ja siis kadus üldse ära.
Kui desktopil olevale bf4 ikoonilt mängu tahan minna, siis ütleb ACTIVATION REQUIRED to play bf4 you must first activate it on your origin accaunt.
Ja siis on kaks valikut. Activate game või logi sisse teise accaundiga.
Activate accaunt panen, siis küsib product koodi ja kui selle sisestan siis ütleb et see juba on kasutusel. Nagu mida krt ma tegema pean, et mängu mängida saaks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.12.2013 19:25:56
|
|
|
| Seadetest Show -> All Games märgitud?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
03.12.2013 19:27:11
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
mtv0308, Siin foorumis ka päris palju räägitud sellest. Peaasi et vinguda saaks. Kui ei meeldi see mäng, siis miks mängida ja tunde raisata selle alla? Sellepärast et pärast vinguda saaks?
Okei raiskasite raha mängu peale, ei meeldinud, ärge mängige siis seda. Kuu aega juba mingit hala lugeda siin teemas.... |
Kuu aega ja asi läheb vaid hullemaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
03.12.2013 19:28:33
|
|
|
| lopes39, Origin Support
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
03.12.2013 19:32:10
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul kadus mäng my games alt ära.
Mis kam on ma ei saand isegi update teha. Pmst oli mul bf4 mäng veel my games all, aga oli hallina. Tegin arvutile restardi ja siis kadus üldse ära.
Kui desktopil olevale bf4 ikoonilt mängu tahan minna, siis ütleb ACTIVATION REQUIRED to play bf4 you must first activate it on your origin accaunt.
Ja siis on kaks valikut. Activate game või logi sisse teise accaundiga.
Activate accaunt panen, siis küsib product koodi ja kui selle sisestan siis ütleb et see juba on kasutusel. Nagu mida krt ma tegema pean, et mängu mängida saaks. |
Oringi support saatis mind hetkel kukele ja ütles, et müüja andis topelt müüdud võtme.....müüjale juba maili saatsin
lopes39, kui sul suppordi kaudu laheneb siis anna teada , mis moodi-
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
03.12.2013 19:34:24
|
|
|
| madmel, Kui soovid avaldada, siis mis selle poe nimi ka on, kes sedasi käitub? Teab siis igaksjuhuks eemale hoida tollest poest...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2013 19:41:02
|
|
|
Ma ei leia seda support email aadressi isegi sealt krt originist.
Läbi web on ainult küsi nõu jne bs.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
03.12.2013 19:43:00
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Mul kadus mäng my games alt ära.
Mis kam on ma ei saand isegi update teha. Pmst oli mul bf4 mäng veel my games all, aga oli hallina. Tegin arvutile restardi ja siis kadus üldse ära.
Kui desktopil olevale bf4 ikoonilt mängu tahan minna, siis ütleb ACTIVATION REQUIRED to play bf4 you must first activate it on your origin accaunt.
Ja siis on kaks valikut. Activate game või logi sisse teise accaundiga.
Activate accaunt panen, siis küsib product koodi ja kui selle sisestan siis ütleb et see juba on kasutusel. Nagu mida krt ma tegema pean, et mängu mängida saaks. |
Oringi support saatis mind hetkel kukele ja ütles, et müüja andis topelt müüdud võtme.....müüjale juba maili saatsin
lopes39, kui sul suppordi kaudu laheneb siis anna teada , mis moodi- |
Ma pigem suruks sellele suppordile peale, et kui on topeltmüüdud võti, siis:
1. Kui see oli enne sind aktiveeritud, siis miks sul lasi alguses aktiveerida, mitte ei tulnud veateade, et oleks kohe saanud olukorda parandada müüaga.
2. Kui sina aktiveerisid esimesena, siis miks see teine key aktiveerides viga ei saanud vaid canceldas sinu key.
See on jabur BS mida Origin support ajab. See ikka seotud nende patchiga või DLC reliisi vms jamaga.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2013 20:04:00
|
|
|
Seal ütleb, et 5 minuti jooksu hakkab chat. kuid midagi ei juhtund 5 minuti jooksul.
E:
see on see krt Ie mis ei lase seda jawa popupi. Läksin uuesti läbi chrome-i
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|