Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 14:57:08 vasta tsitaadiga

My games üleval vasakus nurgas Reload nupuke kah
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:05:17 vasta tsitaadiga

Tavaliselt mäng tekib kohe kui kood sisse panna. BF3 ja 4 mõlemad tulid lupsti kohe ära icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:06:02 vasta tsitaadiga

Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne?

kala1 kirjutas:
My games üleval vasakus nurgas Reload nupuke kah
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 03.12.2013 15:07:43 vasta tsitaadiga

Kui palju see uus patch ja China Rising mälu võtavad?
vabandust, pole hetkel kodus icon_rolleyes.gif

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.12.2013 15:08:00 vasta tsitaadiga

800
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:08:14 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/ Siit proovides proovides mängu startida ? kui ei siis mine supporti nagu eelnevalt mainitud
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:18:16 vasta tsitaadiga

Olen ma ainus, kellelt Originist tuleb 100Mbit/s netiga asi ülimalt aeglaselt alla? Mõtlesin, et mul on nett vigane, aga panin paralleelselt kaheks minutiks Red Alerti tirima ja see tiris 2 minutiga sama palju, kui terve BF4 update on.

https://www.dropbox.com/s/9mghqs1m94maidw/shot_131203_141537.png
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:20:10 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Kui palju see uus patch ja China Rising mälu võtavad?
vabandust, pole hetkel kodus icon_rolleyes.gif


800mb on Patch, 4,5GB on China Rising.

Mul tiris küll update mobiilse otsas 8minutiga ära ja China Rising tuleb ka 1,6-2mb/s alla.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis sander989 03.12.2013 15:21:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:20:30 vasta tsitaadiga

Failid ehk erinevates serverites hoiustatud ning BF4 oma umbe tõmmatud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:33:06 vasta tsitaadiga

Battlelogi profiili alla on küll tekkinu 2 uut rida:
1. started playing Premium for Battlefield 4 14 hours ago
2. started playing China Rising for Battlefield 4 14 hours ago

aga Downloadi käivitamise kohta ei leia kusagilt? Lähen suppordi lehte ostima.


kala1 kirjutas:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/ Siit proovides proovides mängu startida ? kui ei siis mine supporti nagu eelnevalt mainitud
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.12.2013 15:35:45 vasta tsitaadiga

erkky2002 kirjutas:
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne?


Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:40:59 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
erkky2002 kirjutas:
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne?


Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages!

Suht tüüpiline, ostetakse nii, et kirjeldust ei loe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:43:08 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
erkky2002 kirjutas:
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne?


Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages!


Saab kenasti inglise keelseks.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:44:11 vasta tsitaadiga

Karm värk siis. See ju tähendab siis seda, et näiteks ei saa venekeelset mängu eesti pinnal mängida. Ei usu hästi.

Butcher kirjutas:
erkky2002 kirjutas:
Reloadi palju teinu, login ja logout ka tehtud korduvalt, restarti teinud arvutile, origin uninstall ja uus install ka tehtud aga seis sama, BF4 ikooni ei teki.
Äkki jama selles, et Poolast ostetud mäng ja poolakeelne?


Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:46:31 vasta tsitaadiga

Region lock tähendab seda, et väljas pool antud riiki ei saa mängida
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:55:55 vasta tsitaadiga

Kust see hoiatus üldse pärit on, mul mängu karbi peal pole küll süsteemi nõuete all ühtegi region lock lauset?

Butcher kirjutas:

Please be careful not to buy the RU/PL version because it is region locked and you will not be able to play the game in other languages!


viimati muutis erkky2002 03.12.2013 16:04:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:58:04 vasta tsitaadiga

Region lockiga BF4 pole olemas. On vaid language värk aga sellest saab ka mööda.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 03.12.2013 16:10:21 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
MINU arust kõige hullem on see, et vastasmeeskonnale on relvad ja nänn käte antud. no mida kuradit, tahaks ja peaks iga kord ju võitma, aga näed ei saa kuna igal tolgusel on mõni relv või relva taoline asi käes ja üritab MIND lasta sellest. Eriti masendav on see kui MINU meeskonnas on mängijad kes mitte sittagi tegelikult mängust ei tea ja ronivad serverisse kus MINA mängin, otsigu parem mõni teine server, või veel parem minu mängigu Cod-i. Krt, mängu sisse ju ehitatud erinevad rollid MINU heaoluks, ammot MULLE vaja vista, medik peab lippama MUL 24/7 sabas selleks, et kui juhtubki nii, et mõni tolgus MULLE läbi "yberluck" pihta saab siis kohe saab MIND ellu äratada, ja dai pohh kui ammokast kohe seal kõrval pole, MUL on ju kuule vaja. Eriti närvi ajad need odratolgused kes istuvad oma kepikestega kuskil mäekünkal või katusel, näevad, et obje läheb käest või ongi juba läinud aga ikkagi ei liiguta lillegi MINU heaolu nimel.


Mööda sarkasm. Kui üritasid tögada tiimitöö haipijaid, kes oma taotluse varjus tegelikult kitsalt iseenda ümmardamist eeldavad, siis viita konkreetselt, kes siin teemas äsja 24/7 ammokastiga järgi jooksmist nõudnud on. Või võitled mingite enda loodud deemonitega. Pigem paistabki too viimane variant, kui vaadata, millisel hulgal stereotüüpe oli teksti kokku lükatud.

Aga kui üle vindi keeramine ja muu fantaasia ("yberluck") ära jätta, siis mis alles jääb? Suurt midagi. Sama vähe peaks pingutama selleks, et luua siia fantaasiapilt tüübist, kes üritab endale ja teistele pidevalt tõestada, kuidas tema õigus erinevates koostöömängudes/projektides isetseda on a la inimõigus.

Õnneks on need n.ö. pärismängud veel olemas. Jalgpallis näeb küll viimasel ajal palju aelemist, aga täna veel peetakse normaalseks, et paremal positsioonil olevale ründajale antakse söötu, sest see teenib eeldatavasti paremini ühist eesmärki. Ja ei viriseta vastu, kui söödu andmata jätmise pärast mölinat kostab.

Edit: grammatika


viimati muutis aphextwin 03.12.2013 17:51:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:22:18 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Olen ma ainus, kellelt Originist tuleb 100Mbit/s netiga asi ülimalt aeglaselt alla? Mõtlesin, et mul on nett vigane, aga panin paralleelselt kaheks minutiks Red Alerti tirima ja see tiris 2 minutiga sama palju, kui terve BF4 update on.

https://www.dropbox.com/s/9mghqs1m94maidw/shot_131203_141537.png

Sa pole ainus. Sama siin, samas china rising tuleb 7mb/s. Panin tolle pausile, bf4 patch ikka uimab. Mõtlesin üle pika aja mõned raundid teha, kuid tuleb vist jätta ööseks tõmbama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:30:19 vasta tsitaadiga

Mainin siis ka ära, et premium täitsa olemas icon_wink.gif
(keegi tahtis teada icon_biggrin.gif)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:41:30 vasta tsitaadiga

Keegi teab , mis jama on?
BF4 hakkas uuendama ja laadis alla hirmus aeglaselt kuni allalaadime jäi seisma(katkes).tegin origini restardi ja bf4 kadunud icon_eek.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:44:56 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Keegi teab , mis jama on?
BF4 hakkas uuendama ja laadis alla hirmus aeglaselt kuni allalaadime jäi seisma(katkes).tegin origini restardi ja bf4 kadunud icon_eek.gif

icon_biggrin.gif Mul endal tõmbas 3mb+ sekundis ja siis poole pealt lükkas 20 kb sekundis. Nüüd tiksun 20 kbga icon_biggrin.gif
E// Nevermind, hakkas järsku 6.5 mb tõmbama icon_biggrin.gif


viimati muutis jannu39 03.12.2013 16:47:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:46:41 vasta tsitaadiga

hmm, imelik kui teil päts pidurdab icon_rolleyes.gif 100/20 lingiga antakse niipalju kui jõuad võtta.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 16:49:51 vasta tsitaadiga

Ei ole mul ka tolle patchi ja DLC installimisega probleeme. Tuleb kenasti seal ~5-6MB/s. 50MBit/s ühendus (peaks isegi tegelt 60Mbit/s olema, kuid ruuter pidurdab... läheb varsti vahetamisele vast ka).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.12.2013 17:01:11 vasta tsitaadiga

Täiesti ptsi kui kasutu update see on olnud, mängu parandamisest neil täiesti pohhui thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 17:02:11 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Täiesti ptsi kui kasutu update see on olnud, mängu parandamisest neil täiesti pohhui thumbs_down.gif

Agree... viimased paar nädalat on täiesti normaalne olnud isegi, crashe väga harva ja nüüd 1h jooksul 3x crashinud, so mitte piixugi uut.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 17:05:17 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
hmm, imelik kui teil päts pidurdab icon_rolleyes.gif 100/20 lingiga antakse niipalju kui jõuad võtta.


Sama siin. Probleem oli kas ajutine või siis teie ühenduses.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 17:12:23 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
madmel kirjutas:
Keegi teab , mis jama on?
BF4 hakkas uuendama ja laadis alla hirmus aeglaselt kuni allalaadime jäi seisma(katkes).tegin origini restardi ja bf4 kadunud icon_eek.gif

icon_biggrin.gif Mul endal tõmbas 3mb+ sekundis ja siis poole pealt lükkas 20 kb sekundis. Nüüd tiksun 20 kbga icon_biggrin.gif
E// Nevermind, hakkas järsku 6.5 mb tõmbama icon_biggrin.gif


ei point ei ole selles aegluses aga mäng kadunud, nagu ei oleks ostnudki ja koodi uuesti sisetada ei saa, kuna ütleb, et juba kasutuses.
Origini help ütles, et kontakteeru müüjaga icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.12.2013 18:04:56 vasta tsitaadiga

"Jumal tänatud", et vaid tava versiooni ostsin. Peab vist BF3-e poole pilgu pöörama. See BF4 on kohati veel, nagu paha uni.

näide: http://www.youtube.com/watch?v=EobFvNEVzQw

thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:06:48 vasta tsitaadiga

mnjah...
mõtlesin just, et peaks kah siit omale BF4 võtme ära ostma aga lugedes kommentaare siin siis pigem ootan. icon_smile.gif

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:29:39 vasta tsitaadiga

3 China Risingu mappi mida mängind olen, on küll väga thumbs_up.gif
Dragon Pass ja Guilin Peaks on vägevad.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis sander989 03.12.2013 18:30:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:29:46 vasta tsitaadiga

Mida perset, eile alles mängisin, nüüd lasi Pätsi peale, btw 16-17mb /sec tuli päts : o Mul peaks max 12mb olema.
Igaljuhul NÜÜD on "Battlefield 4 has stopped working" kopp.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif monkey.gif
Andke raha tagasi ma lähen mängin BF3-e edasi, nagunii sama mäng.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 03.12.2013 18:32:55 vasta tsitaadiga

Kuda plaaster on siis? Hitreg? 1 bullet death bug?. Golmund ja lancangi CQ helid? Defuse spectator bug? Imo 4 kõige olulisemat asja mis poleks pidanud katki olemagi
Ning jah crashid
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:36:57 vasta tsitaadiga

REQUIRES ADDITIONAL EXPANSION PACK
BATTLEFIELD 4 - CHINA RISING
YOU NEED TO DOWNLOAD AND INSTALL THIS EXPANSION.
OPEN IN ORIGIN

Vajutad open, lööb origini ja midagi ei näita ta mulle. Mida ta tahab minust icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 03.12.2013 18:37:03 vasta tsitaadiga

Ei, ei ole.

E: juba mingid postitused vahepeal icon_lol.gif

_________________
Steam|Last.fm|


viimati muutis KurjaJuur 03.12.2013 18:45:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:45:10 vasta tsitaadiga

DLC saad alla tõmmata siis, kui võtad Originis BF4 detailid lahti ja seal vajutad China Risingu peal installi.
Neljast uuest mapist 2 on enam-vähem, kaks on pasad (minu jaoks).
Vanu buge pole veel testida jõudnud, kuid varsti.

Kokkuvõttes suht mõttetu DLC imo. Attack jete ei näinud ühelgi mapil, antiaire aga s*taauguni.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:45:54 vasta tsitaadiga

China Rising't saavad praegu ainult Premiumi omanikud või kõik mängida?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:47:58 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
China Rising't saavad praegu ainult Premiumi omanikud või kõik mängida?


On jah Ainult Premium, ma ka ei saanud pihta, ühtegi infot ka selle kohta ette ei löö, täielik tegemata töö.
Pidin guugeldama. Teised saavad 17 Dec,

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:52:00 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
China Rising't saavad praegu ainult Premiumi omanikud või kõik mängida?


On jah Ainult Premium, ma ka ei saanud pihta, ühtegi infot ka selle kohta ette ei löö, täielik tegemata töö.
Pidin guugeldama. Teised saavad 17 Dec,


2 nädalat enne saavad Premium vennad igale DLCle enne ligi. Ammu välja kisatud...Isegi BF3s oli minu arust nii.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 18:58:30 vasta tsitaadiga

mtv0308, Siin foorumis ka päris palju räägitud sellest. Peaasi et vinguda saaks. Kui ei meeldi see mäng, siis miks mängida ja tunde raisata selle alla? Sellepärast et pärast vinguda saaks?
Okei raiskasite raha mängu peale, ei meeldinud, ärge mängige siis seda. Kuu aega juba mingit hala lugeda siin teemas....

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2013 19:23:53 vasta tsitaadiga

Mul kadus mäng my games alt ära.
Mis kam on ma ei saand isegi update teha. Pmst oli mul bf4 mäng veel my games all, aga oli hallina. Tegin arvutile restardi ja siis kadus üldse ära.

Kui desktopil olevale bf4 ikoonilt mängu tahan minna, siis ütleb ACTIVATION REQUIRED to play bf4 you must first activate it on your origin accaunt.
Ja siis on kaks valikut. Activate game või logi sisse teise accaundiga.

Activate accaunt panen, siis küsib product koodi ja kui selle sisestan siis ütleb et see juba on kasutusel. Nagu mida krt ma tegema pean, et mängu mängida saaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:25:56 vasta tsitaadiga

Seadetest Show -> All Games märgitud?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.12.2013 19:27:11 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
mtv0308, Siin foorumis ka päris palju räägitud sellest. Peaasi et vinguda saaks. Kui ei meeldi see mäng, siis miks mängida ja tunde raisata selle alla? Sellepärast et pärast vinguda saaks?
Okei raiskasite raha mängu peale, ei meeldinud, ärge mängige siis seda. Kuu aega juba mingit hala lugeda siin teemas....

Kuu aega ja asi läheb vaid hullemaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:28:33 vasta tsitaadiga

lopes39, Origin Support
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:32:10 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul kadus mäng my games alt ära.
Mis kam on ma ei saand isegi update teha. Pmst oli mul bf4 mäng veel my games all, aga oli hallina. Tegin arvutile restardi ja siis kadus üldse ära.

Kui desktopil olevale bf4 ikoonilt mängu tahan minna, siis ütleb ACTIVATION REQUIRED to play bf4 you must first activate it on your origin accaunt.
Ja siis on kaks valikut. Activate game või logi sisse teise accaundiga.

Activate accaunt panen, siis küsib product koodi ja kui selle sisestan siis ütleb et see juba on kasutusel. Nagu mida krt ma tegema pean, et mängu mängida saaks.


Oringi support saatis mind hetkel kukele ja ütles, et müüja andis topelt müüdud võtme.....müüjale juba maili saatsin
lopes39, kui sul suppordi kaudu laheneb siis anna teada , mis moodi-
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:34:24 vasta tsitaadiga

madmel, Kui soovid avaldada, siis mis selle poe nimi ka on, kes sedasi käitub? Teab siis igaksjuhuks eemale hoida tollest poest...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2013 19:41:02 vasta tsitaadiga

Ma ei leia seda support email aadressi isegi sealt krt originist.
Läbi web on ainult küsi nõu jne bs.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:43:00 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mul kadus mäng my games alt ära.
Mis kam on ma ei saand isegi update teha. Pmst oli mul bf4 mäng veel my games all, aga oli hallina. Tegin arvutile restardi ja siis kadus üldse ära.

Kui desktopil olevale bf4 ikoonilt mängu tahan minna, siis ütleb ACTIVATION REQUIRED to play bf4 you must first activate it on your origin accaunt.
Ja siis on kaks valikut. Activate game või logi sisse teise accaundiga.

Activate accaunt panen, siis küsib product koodi ja kui selle sisestan siis ütleb et see juba on kasutusel. Nagu mida krt ma tegema pean, et mängu mängida saaks.


Oringi support saatis mind hetkel kukele ja ütles, et müüja andis topelt müüdud võtme.....müüjale juba maili saatsin
lopes39, kui sul suppordi kaudu laheneb siis anna teada , mis moodi-


Ma pigem suruks sellele suppordile peale, et kui on topeltmüüdud võti, siis:

1. Kui see oli enne sind aktiveeritud, siis miks sul lasi alguses aktiveerida, mitte ei tulnud veateade, et oleks kohe saanud olukorda parandada müüaga.
2. Kui sina aktiveerisid esimesena, siis miks see teine key aktiveerides viga ei saanud vaid canceldas sinu key.

See on jabur BS mida Origin support ajab. See ikka seotud nende patchiga või DLC reliisi vms jamaga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 19:48:49 vasta tsitaadiga

https://help.ea.com/en/contact-us/solve?product=Battlefield%204&category=Account%20Management&platform=PC&question=Battlefield%204%20disappear%20from%20library

Live support selle lingi all...seal ma juttu ajasin,vaata , mis sulle räägitakse

logi sisse ja vajuta "i still need help"
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2013 20:04:00 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
https://help.ea.com/en/contact-us/solve?product=Battlefield%204&category=Account%20Management&platform=PC&question=Battlefield%204%20disappear%20from%20library

Live support selle lingi all...seal ma juttu ajasin,vaata , mis sulle räägitakse

logi sisse ja vajuta "i still need help"


Seal ütleb, et 5 minuti jooksu hakkab chat. kuid midagi ei juhtund 5 minuti jooksul.

E:

see on see krt Ie mis ei lase seda jawa popupi. Läksin uuesti läbi chrome-i
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.