|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
01.12.2013 17:31:32
|
|
|
| Kas keegi EVGA Power Boost vidinaid kasutab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
01.12.2013 17:32:10
|
|
|
ltc forums= Due to the insane jump in traffic, we've had to move to newer hardware. This transition will be complete in a few days.
bitcointalk üldse maas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 18:02:14
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mina BTC-e muuks otstarbeks kui hindade vaatamiseks kasutama ei hakka. Seal on küll suur käive, aga see bännide arv ja abipalvete ignoreerimine on ajuvaba. Ei ole riski väärt.
Hetkel kannan kõik oma arveldamisele minevad mündid Cryptsy´sse. Sealt ilmselt bitcoinid edasi bitstampi ja bitstampist raha kontole.
Või on kellelgi paremat varianti pakkuda?
----
Elukoha tõestuse arvega on selline pull lugu, et mul ühtki paberarvet juba mitu aastat ei käi. Nemad aga elektroonilisi arveid ei võta. Seega pidin oma elektroonilise arve ise välja printima, siis skännima ja .jpg neile saatma. No mida perset!
Kauplevad bitcoinidega ja elavad siiski "ürgajas". Või miskipärast arvavad, et elektroonilist arvet on kergem võltsida... Mõlemad variandid on ajuvabad. |
Mul sama lugu bitstambiga.. Üritan saada kontot toimima.. tahaks lõpuks oma kasumi välja võtta, siis saan ausa näoga öelda, et ASIC on end tagasi teeninud.
Printisin omal tel arve nüüd välja ja scannisin uuesti sisse.. eks näis, mis ütlevad see kord..
Pole just eriline oskus selliseid asju võltsida - seega täiesti mõttetu "valideerimine" see nagunii. Saad ju teada, mis inimesega tegu nagunii, kui ülekanne tuleb või ta tahab raha oma kontole kanda..
mtgox sain valideeritud kiiresti, aga nagu aru sain, siis seal tuleb raha kuid oodata..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
01.12.2013 18:04:02
|
|
|
| kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2013 18:13:54
|
|
|
| Miskaudu see mõistlik tee LTC'sid EUR'ideks keerata on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.12.2013 18:16:39
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Miskaudu see mõistlik tee LTC'sid EUR'ideks keerata on? |
inimeselt inimesele... vastasel juhul pead toimima läbi ussi emmi ja kaotad igal sammul kopika.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2013 18:42:58
|
|
|
| RassK kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Miskaudu see mõistlik tee LTC'sid EUR'ideks keerata on? |
inimeselt inimesele... vastasel juhul pead toimima läbi ussi emmi ja kaotad igal sammul kopika. |
Ja miskaudu neid inimesi leiab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.12.2013 18:47:00
|
|
|
| mikk36, tõenäoliselt kui loogilise pilguga ringi vaadata siis seotud foorumitest või muudelt müügisaitidelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 18:47:28
|
|
|
| BTC nädalalõpu crash?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
01.12.2013 18:48:18
|
|
|
Alles tahtis keegi siin teemas ka osta
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
01.12.2013 18:48:47
|
|
|
mikk36, võid ju Ostu/Müügi foorumisse suisa teema teha - küll leidub huvilisi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.12.2013 18:49:02
|
|
|
| mauro, tõenäoliselt ajutine glitch, tööpäevad loovad korra tagasi majja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.12.2013 18:52:32
|
|
|
Arvutile resa tegin, panen kaevandama, vaatan wtf, 190+w, kus ta nii palju võtab. Siis tuli meelde et CPU volt maha vaja keerata. PEale seda kenasti 155w Phenomiga ikka võimalik säästa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 18:53:29
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus? |
1 kuuga jõudsin kasumisse..
Reaalselt pole seda raha enda pangakontole saanud. mtgox keskkonnas ootab välja kandmist - loodetavasti ei olnud see viga. Lasin tiksuda investeeringu jagu + kasumiks mingi osa ja sealt edasi ülejäänud olen jätnud enda kätte.
Lisaks veel see, et vahepeal ostsin teenitud coinide eest upgrade ka veel. 280GH/s seega tiksub.
Tahaks osta KNC neptunet - kuid momendil ei hakka hammas peale sellele. Kui keegi sooviks ühineda ja teha mingisugune grupiost, siis PM.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
01.12.2013 18:58:37
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
| pmq kirjutas: |
| kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus? |
1 kuuga jõudsin kasumisse..
Reaalselt pole seda raha enda pangakontole saanud. mtgox keskkonnas ootab välja kandmist - loodetavasti ei olnud see viga. Lasin tiksuda investeeringu jagu + kasumiks mingi osa ja sealt edasi ülejäänud olen jätnud enda kätte.
Lisaks veel see, et vahepeal ostsin teenitud coinide eest upgrade ka veel. 280GH/s seega tiksub.
Tahaks osta KNC neptunet - kuid momendil ei hakka hammas peale sellele. Kui keegi sooviks ühineda ja teha mingisugune grupiost, siis PM. |
Esimesed 1200 müüdi vist paari päevaga juba midagi ostnud klientidele maha? Saan aru, et oled ka seal nimekirjas, kas saab veel osta enne avalikku müüki?
Peab mõtlema, ehk peakski koos ühe uhkema aparaadi hankima. Tänu BTC hinna järsule tõusule tuli mul masinate ost EUR vääringus samuti 2,5 nädalaga tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.12.2013 19:14:55
|
|
|
Bfff, IFC kukkus olematule väärtusele
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 19:21:24
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| kullakang kirjutas: |
| pmq kirjutas: |
| kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus? |
1 kuuga jõudsin kasumisse..
Reaalselt pole seda raha enda pangakontole saanud. mtgox keskkonnas ootab välja kandmist - loodetavasti ei olnud see viga. Lasin tiksuda investeeringu jagu + kasumiks mingi osa ja sealt edasi ülejäänud olen jätnud enda kätte.
Lisaks veel see, et vahepeal ostsin teenitud coinide eest upgrade ka veel. 280GH/s seega tiksub.
Tahaks osta KNC neptunet - kuid momendil ei hakka hammas peale sellele. Kui keegi sooviks ühineda ja teha mingisugune grupiost, siis PM. |
Esimesed 1200 müüdi vist paari päevaga juba midagi ostnud klientidele maha? Saan aru, et oled ka seal nimekirjas, kas saab veel osta enne avalikku müüki?
Peab mõtlema, ehk peakski koos ühe uhkema aparaadi hankima. Tänu BTC hinna järsule tõusule tuli mul masinate ost EUR vääringus samuti 2,5 nädalaga tagasi. |
Müük pandi hetkel kinni tõesti ja osta said vaid senised kliendid. Patuga pooleks õnnestuks mul tegelikult veel isegi ost teha (masin on tellitud, aga maksmata), kui nüüd ülekande homme/ülehomme ära teeks, võib neile väita, et see sai tehtud juba eelmine nädal - makseid, mis on alustatud reedel pidid nad veel arvestama
Lootsin, et saan väljamakse piisavalt kiiresti järsku kusagil ära teha, aga kõik vahetuskeskkonnad on jube uimased rahade välja maksmisel.
Hind ikkagi üpris kõrge ja kätte saaks selle alles 2014-Q1-Q2 , päris pikk määramatuse periood.
Seega olen ostmise osas kahevahel - üksinda veits ränk summa välja panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
01.12.2013 19:24:59
|
|
|
Eelmisele tähtajale oli KNC üsna lähedal, jäid vaid mõned päevad hiljaks saatmisega.
Nüüd siis enam täpset kuupäeva ei sea, Q2 võib jaanipäeva ka rahulikult tähendada.
Siis jääb see 3TH küll üsna suure tõenäosusega miinusesse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 19:27:42
|
|
|
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.
Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.
Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
01.12.2013 19:31:34
|
|
|
Sain BTC-E lehel konto lahti
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 19:39:48
|
|
|
| pmq kirjutas: |
Eelmisele tähtajale oli KNC üsna lähedal, jäid vaid mõned päevad hiljaks saatmisega.
Nüüd siis enam täpset kuupäeva ei sea, Q2 võib jaanipäeva ka rahulikult tähendada.
Siis jääb see 3TH küll üsna suure tõenäosusega miinusesse. |
Ma olen ka selles osas kahevahel.
Aga ma olen umbes 99% kindel, et suur osa turule tulevatest uutest ASIC-utest jääb õigeaegselt tulemata. Paistab päris kõvasti pettuseid olevat - sealt tulevad arvatavasti parasjagu valusad tagasilöögid. Need numbrid, mida nii mõnigi tootja välja pakub on ulme - need on kas pettused või valmivad masinad ei tule ikkagi nii heade tulemustega. (See on muidugi minu arvamus)
Suured rahad meelitavad ligi pettureid ja suur kasumiootus hullutab inimesi, kes hakkavad tegema rumalaid otsuseid.
65 nm asicud on liikvel küll, aga elektrit tarbivad nad märksa rohkem. Hetkel veel on enamvähem kasumlikud.
Teine asi on 20nm tehnoloogia - intel ja apple tulevad 22 nm chippidega alles lagedale, sealt ehk väikesed tehnoloogilised riskid, et kas saadakse edukalt projektiga valmis. Midagi võimatut pole, aga samas riskid jäävad..
Kõige rohkem pelgan ma tegelikult neid kauplemiskeskkondi. Kui seal peaks juhtuma, et tegemist on ebaausate inimestega, siis kaotused tulevad miljonites - see oleks valus löök BTC -le. Seni paistab asi kahtlane olevat see mtgox asi - miks nad nii paganama kaua seda raha kinni peavad hoidma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2013 19:42:20
|
|
|
| davidco kirjutas: |
Sain BTC-E lehel konto lahti  |
Kõik mündid jne ka alles?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 19:42:41
|
|
|
| mauro kirjutas: |
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.
Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.
Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad. |
Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? Säästaks ASIC-ute ostmisel käibemaksult ning suurema summaga annaks ilmselt ka alet saada.
Huvitav, mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
01.12.2013 19:43:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
Sain BTC-E lehel konto lahti  |
Kõik mündid jne ka alles? |
jah alles
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
01.12.2013 19:48:56
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
Sain BTC-E lehel konto lahti  |
Kõik mündid jne ka alles? |
jah alles |
Kuidas või mismoodi siis seda tsirkust põhjendati?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
01.12.2013 19:53:05
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
| mauro kirjutas: |
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.
Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.
Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad. |
Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? Säästaks ASIC-ute ostmisel käibemaksult ning suurema summaga annaks ilmselt ka alet saada.
Huvitav, mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada  |
Igal juhul on mõistlik äriühinguna tegutseda, toetuste osas nii kindel ei ole
Võin kogemusest öelda, et praegu on isegi 130nm Asicmineri asjad kasumlikud, ning ka Bitfury 55nm ei jää KNC kividele energiaefektiivsuses palju alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
01.12.2013 19:53:12
|
|
|
| seven` kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
Sain BTC-E lehel konto lahti  |
Kõik mündid jne ka alles? |
jah alles |
Kuidas või mismoodi siis seda tsirkust põhjendati? |
| davidco kirjutas: |
Pommitasin veidike igas suunas neid ja tuli lõpuks vastus:
Since your account was spam viruses
nagu, mis asja hea vabandus! |
Since your account was spam viruses
edit: Venelased on seal taga, seega vene keeles saab kiiremini probleemile lahenduse ja e-mailidele vastavad rohkem. 1 neist on: root.servers.btc@gmail.com
teised e-mailid saad bitcointalk foorumist btc-e teemast 72-lt lehelt
_________________ .....
viimati muutis davidco 01.12.2013 19:57:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
01.12.2013 20:55:21
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| seven` kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
Sain BTC-E lehel konto lahti  |
Kõik mündid jne ka alles? |
jah alles |
Kuidas või mismoodi siis seda tsirkust põhjendati? |
| davidco kirjutas: |
Pommitasin veidike igas suunas neid ja tuli lõpuks vastus:
Since your account was spam viruses
nagu, mis asja hea vabandus! |
Since your account was spam viruses
edit: Venelased on seal taga, seega vene keeles saab kiiremini probleemile lahenduse ja e-mailidele vastavad rohkem. 1 neist on: root.servers.btc@gmail.com
teised e-mailid saad bitcointalk foorumist btc-e teemast 72-lt lehelt |
Tore igatahes, et lahenduseni jõudsid. Oleks minu teha, siis nendega enam tegemist ei teeks. Period.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 20:57:59
|
|
|
| Keegi IFC-ga ka tegeleb? Mõtlesin et võiks natuke osta varuks .. aga ei leia ühtegi btc/ifc vms trade...Oo
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.12.2013 21:44:18
|
|
|
ifc/ltc
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.12.2013 22:08:25
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada  |
EMF, Eesti Mündi Fond - eesti oma krüptoraha siseriiklikuks kasutamiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 22:29:31
|
|
|
| parem siis oma eesti krüptoraha estcoin... saab etc-d müüa ja osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
01.12.2013 22:36:39
|
|
|
Kaugele see asi huvitav läheb, enam ei ole suuremaid foorumeid võimalik ka sirvida teadmiste täiendamiseks Kõik koomas jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 22:38:47
|
|
|
Midagi väga hullu on toimumas hetkel.
Bitcointalk on maas, bitcoini hind langeb igal vahetussaidil paanika tõttu
Bitminter pooli võimsus on kukkunud päris korralikult ja tundub justkui oleks ta rünnaku all
vaat, kui palju üks foorum mõjutava võib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Darth-Maul
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2002
|
01.12.2013 22:39:27
|
|
|
ei tea millest selline paanika... tundub nagu võetaks ikka suuri summasid jupphaaval välja
võetakse välja ... lastakse törts kosuda ja siis lennatakse järgmise lainega peale...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
01.12.2013 22:43:20
|
|
|
LTC ja BTC koodil koine on nii palju, et süda läheb pahaks. Veel ühe sellise loomisel poleks mingit mõtet. Kui uue koini loomisele mõelda, siis tuleks suht nullist alustada ja millegi kasulikuga põimida. Nii nagu tehakse Curecoin´ga.
Viimasele ennustan ma küll väga suurt tulevikku kui asi probleemivabalt tööle saadakse. Pole pelgalt soojuse genereerimine.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.12.2013 22:46:10
|
|
|
| Hiina üks börsidest (fxbtc.com) oli ka mõne hetke maas. Keegi omab aimu, mis toimub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
01.12.2013 22:48:58
|
|
|
| Siuke estcoin, kus ülekandeid ei saa ilma id-kaardita teha. Ja kaevandamise asemel saab iga id-kaardi omanik 10000 estcoini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 22:55:10
|
|
|
päris paanika inimestel just pandi jälle hea hunnik btc-d müüki ja hind kukkus.
3- päeva hiljem läheb asi jälle ülesse ja siis kõik nutavad et odavalt müüsid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
01.12.2013 22:57:00
|
|
|
| arvatavasti üritab keegi paanikat tekitada.. btcchina oli ka vahepeal maas ja tundub, et see mõjub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Darth-Maul
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2002
|
01.12.2013 22:57:29
|
|
|
| Kas oleks aeg juba osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 22:59:51
|
|
|
| ostaks ka varsti... kui oleks millegi eest osta :/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.12.2013 23:00:33
|
|
|
| Darth-Maul kirjutas: |
| Kas oleks aeg juba osta? |
Tasub Hiinat jälgida... ma olen täheldanud, et esimene muutus tuleb sealt.
Ma pakun, et enne Hiina hommikut tasub ära osta börsi hinnaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.12.2013 23:18:10
|
|
|
ikka kukub veel... kõik panevad hullult btc-d müüki.
688 peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
01.12.2013 23:19:25
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| kullakang kirjutas: |
| mauro kirjutas: |
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.
Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.
Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad. |
Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? Säästaks ASIC-ute ostmisel käibemaksult ning suurema summaga annaks ilmselt ka alet saada.
Huvitav, mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada  |
Igal juhul on mõistlik äriühinguna tegutseda, toetuste osas nii kindel ei ole
Võin kogemusest öelda, et praegu on isegi 130nm Asicmineri asjad kasumlikud, ning ka Bitfury 55nm ei jää KNC kividele energiaefektiivsuses palju alla. |
kutid kui teil reaalne plaan peaks tekkima, siis hüppaks ka hea meelega kampa, pakun et curecoin jne altcoinidel on tulevik veel ees, seega seda kaevandamist maha kanda pole veel mõtet. Foorumi peale klapiks rahad ilusti kokku ma pakun. Väikese OÜ tegemine ning raamatupidamine on lebo, pmst vaja ainult välja mõelda, kas tasub ning raha leida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
01.12.2013 23:20:19
|
|
|
Well, 7950d saavad otsa, sest nad on juba mõnda aega EOL. Samamoodi 7970 ja 7990. Viimased on päris otsakorral ja pole suurt kuskilt enam norm hinnaga saadaval. Veel kuu aega tagasi oli 7990 võtta 450ga. Nüüd üle 500 ja hea kui üldse laos leidubki.
Loomulikult on üheks põhjuseks virtuaalrahade võidukäik.
Samas NVidat ma kaevandamise koha pealt maha ei mataks. Curecoini tulekuga on neilgi peagi pidu pidu pidu.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 01.12.2013 23:21:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
01.12.2013 23:21:17
|
|
|
Täitsa huvitav vaadata jah, mis toimub - tavaliselt on sellisele langusele järgnenud tugev tõus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|